Ki jönne Nyugatra?

Több
21 éve 5 hónapja #111244 Írta: Galadhriel
Galadhriel válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Igen. A múlt is.
Szerintem most fontosabb a jövő, már ha lesz egyáltalán. Néha elgondolkodom, hogy az emberek milyen ostobák. Bármit képesek megtenni azért, hogy pénzt szerezzenek. Persze nem mindenki.

Namarie!

Galadhriel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111241 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?

Galadhriel írta: equus:
Az álmok sokszor többet jelentenek, mint gondolnád. A jövő van beléjük rejtve, csak meg kell fejteni őket.


És még a múlt is, bennük van...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111230 Írta: Galadhriel
Galadhriel válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
equus:
Az álmok sokszor többet jelentenek, mint gondolnád. A jövő van beléjük rejtve, csak meg kell fejteni őket.
Éowyn, ez egy részlet volt (gondolom). Ha igen, akkor majd egyszer elolvashatnám az egészet?
Üdv

Namarie!

Galadhriel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111210 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?

Éowyn! írta: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
:cheers: :dance: :hello: :cooljump:

(jó kedvem van)


Az jóó :P

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111165 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
:cheers: :dance: :hello: :cooljump:

(jó kedvem van)

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111161 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?

Míriel írta: Százezer üdvözlet!

Éowyn, te nem olasz, hanem törp voltál előző életedben, hogy ennyire rettegsz a fáktól :D
De ezt nem sértésképpen mondtam. Puszi!


hát ezért írtam, hogy titok hogy én írtam, mert amikor elolvassák, akkor mindent rögtön rám vonatkoztatnak, pedig nem is!
Ezzenel kijelentem, hogy nem félek semmitől(a fogorvost leszámítva), és soha nem is éreztem olyasmit amit leírtam!

Egyébiránt meg nem vagyok az a sértődős típus :wink:

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111031 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Százezer üdvözlet!

Éowyn, te nem olasz, hanem törp voltál előző életedben, hogy ennyire rettegsz a fáktól :D
De ezt nem sértésképpen mondtam. Puszi!

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111011 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Ha akarod priviben elmesélheted... :wink:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111009 Írta: equus5
equus5 válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
És elnézést a sok OFF-ért :oops: :) :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111008 Írta: equus5
equus5 válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?

Nefadar írta: Már én is az Irakiakat sajnálom, de álítolag ez a háborúra csak ürügy volt a WTC lerombolása és USA csak az olajat akarja :?


Khm... szerintem az USA-nak van olaja bőven... Ma pont erről beszélgettünk oszt. társaimmal a suliban, de az nagyon hosszú, úgyhogy most nem mesélem el :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110977 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Frodó és Samu is Elessara mentek. Szerintem nem tért vissza Amanba Galadriel, hisz minden más tünde is csak a Magányos Szigetre ment.
És szerintem Gandalf volt az aki Amanba ment, mert ő Manwe maiája volt...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110944 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Frodó és Samu Eresseára mentek, vagy Amanba? Ugye nem lettek halhatatlanok?
Galadriel végül Amanba ment?

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110917 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Már én is az Irakiakat sajnálom, de álítolag ez a háborúra csak ürügy volt a WTC lerombolása és USA csak az olajat akarja :?

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110889 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Érdekes volt arra ébredni, hogy a tv-ben egyfolytába az megy hogy megtámadták Irakot. Aztán kiderül hogy hiába lőttek ki nemtudom hány rakétát, mégsem sikerült eltalálni azt amit szerettek volna :?

Nálam már lassan sikerül elérniük azt hogy inkább állok Irak oldalára(nem Szadaméra), mint Amerikáéra

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110887 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?

Nefadar írta: Éowyn ez nagyon jó :wink:
Saját :?:


Hát igen :oops: (de ez titok!)

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110875 Írta: equus5
equus5 válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Egy hozzászólás erejéig visszatárek az álmokhoz.
Én általában, ha valami rossz dolog történik, valami szörnyűt álmodok...
Ma is ez történt. Most keltem föl kb 10 perce.... De még mindig ugyanazt érzem, mint amit álmomban.
Azt álmodtam, hogy az egyik osztálytársam, akivel elég jóban vagyok, megölte mind az öt kutyánkat, akik közül kettő már 5 éves korom óta velünk él. El nem tudom mondani mennyire rosszul éreztem magam... :cry: És ez még aránylag rendben lett volna, de azért éreztem magam olyan elmondhatatlanul rosszul, mert álmomban valami hihetetlenül "megbántott" az, amilyen hidegvérű kegyetlenséggel, csinálta az az illető...

Amikor felébredtem anyukám azzal a hírrel köszöntött hogy elkezdték bombázni Irakot....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110664 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Éowyn ez nagyon jó :wink:
Saját :?:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110662 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
"A sok kis lámpás úgy bólong a sötétben, mint ezernyi fénylő csillag... Csitt- csatt, kipp- kopp: csattan egymáshoz a sok kardpenge, koppan a kalapács az üllőn.Te ott állsz mindennek a közepén. Ámulsz, hogy lehet minden ennyire összhangban, egyszerre mozdul körülötted minden, dühöng a világ. Elindulsz egyenesen, magad sem tudod merre mész, visz a lábad. Kiérsz a sötétségböl. A telihold világít le rád, hogy többé ne kelljen félned; és utadat csillagok rakják ki előtted. Bátran lépkedsz a mindenség felé. Mintha az idő megszűnt volna. De hirtelen erdőbe tévedsz. A meztelen ágak közre fogják a holdat, egyre szorosabbra zárul a kör. Megfojtják! Megfojtanak. Köréd gyűlnek a fák, összeroppantanak, megbénítanak. Már a csillagok is eltűntek, csak egy villan fel néha- néha valahol a messzeségben."

:hein: :roll:

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110607 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Euroadshow - Írország

A Kicsi@Világban hétfőnként és péntekenként egy Euroadshow nevű rendezvénysorozat megy, ami az EU-országokat mutatja be képek, élménybeszámolók, kerekasztal-beszélgetések, stb. formájában.

Április 7-én este 7-től lesz az Írországot bemutató rész, amin én is ott leszek, mint "előadó". ;) Lesz diavetítés, mesélés, beszélgetés. Minden Írország rajongót szeretettel várok.

A "hivatalos" program valószínűleg max. 9-ig tart, javaslom, hogy utána tartsuk meg egy kicsit kötetlenebb formában a saját Írországos talinkat, mondjuk valamelyik közeli Irish Pubban.

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110382 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Örülök neki Éowyn :wink:
Én meg azt hallottam, hogy itt Pesten vki este lefeküdt aludni, és másnap nem tudott egy szót sem magyarul, csak spanyolul. A családjából senkit sem ismert meg. Egy éjszaka alatt újá született benne egy spanyol, majd kiköltözött Spanyol honba... elég cinkes lehetett...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110360 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Nekem nem kell pszihológus ehhez, az egész családom meg van győződve róla, hogy digó voltam előző életemben! :D
szó ami szó most is legalább annyira vagyok olasz mint amennyire magyar

Egyébként még mindig nem élek(nem lehet engem csak úgy, egyszerűen meggyilkolászni :wink: )

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110053 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Ez jó.
Nekem is fel kéne keresnem valami hasonló szerzetet, hogy megtudjam ki voltam előző életemben...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110048 Írta: Demon Hunter
Demon Hunter válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Egy kis történet.Megtörtént.

Hipnotizáltak egy 17 éves srácot és a pszihologus(vagy micsoda)kérte,hogy menjen vissza az időben és emlékezzen dolgokra amik vele történtek meg.Először 5 év...majd a születés.
Aztán egyszer csak franciául kezdett beszélni a srác,pedig nem is tudott azon a nyelven beszélni.
Kiderült,hogy a srác egy francia pilóta volt az első vagy másodikc(nem emlékszem) világháború idején...

Kedves Éowyn!
Azért maradj egybe,ha lehet...
Hiányoznál... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109971 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Én akkor álmodom azt, hogy valaki a családomból meghal, ha egy ideig nem úgy viselkedek vele, ahogy kéne/szeretnék (Testvérek közt ez nem is ritka.).
Az ilyen álmaim mintha figyelmeztetnének.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109964 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
OFF: Mindenki akit érdekel a reinkarnáció ajánlom Müller Péter - Kígyó és kereszt c. művét. Az ezzel a témával foglalkozik és nagyon érdekes... ON

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109405 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Hobbit, tök jó hogy te láttál ilyeneket, én hatéves koromban majdnem megfulladtam(beteg voltam és eldugult a légcsövem), de én nem láttam semmit pedig pontosan emlékszem mindenre. Emlékszem, hogy kikeltem az ágyamból meglökdöstem anyukámat hogy ébredjen fel, aztán nem értettem, hogy miért olyan ideges mindenki, mikor én csak beszélni nem tudok :D mindenesetre érdekes volt

egyébként én hiszek az újjászületésbe, de sztem egyálltalán nem lehet tudni, hogy mi van a halál után! Mostanába nem is nagyon foglalkozok vele előbb-utóbb úgyis megtudom(lehet hogy már éppen holnap) :roll:

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109387 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Százezer üdvözlet!

Én sajnos megálmodom, ha a környezetemben valaki meg fog halni. Szörnyű részlete ezeknek az álmoknak, hogy mind értem adják a lelküket, én pedig nem tudom megakadályozni.

Pedig mennék helyettük Nyugatra...

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109346 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Én hiszek benne...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109340 Írta: hobbit
hobbit válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?
Már aki hisz benne. Én speciel nem tudom még mit higgyek el és mit ne..

Az alagútban ismerkedtünk meg.Mikor kiértünk megláttam,hogy ronda és öreg.Akkor már késő volt.Megszerettem.
-üdv-

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109332 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Ki jönne Nyugatra?

hobbit írta: Az álmok sok mindent megmutatnak tudatalatt azok viszik előrébb az életünket.
Nefadar köszönöm szépen. Azt a könyvet még nem volt szerencsém elolvasni...


És még megálmodhatjuk előző életeink történését is...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.572 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére