KÉPEK

Több
13 éve 6 hónapja #392131 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: KÉPEK
Nagyon jók a képek! :)

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #392127 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: KÉPEK

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #392117 Írta: Hemhet
Hemhet válaszolt a következő témában: KÉPEK

Ami fontos volt, az úgyis megmaradt.
A többit őrzi az óceán
.” (Horváth Attila)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 7 hónapja #391960 Írta: Aydin
Aydin válaszolt a következő témában: KÉPEK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 7 hónapja #391918 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: KÉPEK

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 7 hónapja #391897 Írta: Ireth Silirvien
Ireth Silirvien válaszolt a következő témában: KÉPEK
Nem tudom, volt-e már ez a kép, mindenesetre nálam nagy kedvenc lett :D

browse.deviantart.com/?q=elladan ... 96#/d3dnh4


Másik nagy kedvenc, avagy miért maradt ki Glorfindel a GyU-filmek első (és összes többi...) részéből (angol tudással rendelkezők előnyben):

browse.deviantart.com/?qh=§i ... wen#/dfr2k

:D

Ez már a 3. szerkesztés, de sorozatban jönnek itt nekem a humoros képek :D Glorfindel, Haldír, Elladan és Elrohir panaszt tesznek P.J rendező úr filmbeli kihagyásai és túlkapásai miatt:

browse.deviantart.com/?qh=§i ... en#/d5zqgo


És még egy utolsó kép, avagy Arwen megint elcsórta Asfaloth-t :D

browse.deviantart.com/?q=glorfin ... 2#/d29nker

"Ó természet, ó dicső természet,
Mely nyelv merne versenyezni véled!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja #391110 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: KÉPEK

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja #391069 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: KÉPEK

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #389292 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK
Bard:
shockbolt.deviantart.com/art/Bar ... n-86470110
Smaug:
shockbolt.deviantart.com/art/Sma ... e-97373268
shockbolt.deviantart.com/art/The ... -158001480
Gandalf és a Balrog:
shockbolt.deviantart.com/art/Gan ... -153924502

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388935 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: KÉPEK

Adanedhel írta: www.demotivalo.com/kulondij/
Na, ki találja ki minek öltözött? :D


omg rosszat fogok álmodni XD

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388827 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: KÉPEK
Had tippeljek! Csaknem Barad-dúr és a Szem! :D :D :D

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388826 Írta: Adanedhel
Adanedhel válaszolt a következő témában: KÉPEK
www.demotivalo.com/kulondij/
Na, ki találja ki minek öltözött? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388782 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: KÉPEK

Sil írta:

Enna Silme írta: Sziasztok! Frodó és Samu filmbeli búcsúpuszijáról kerestem képet, de a google választéka halálos rémületnél többet nem nyújtott nekem a témában... Lassan nem is merem már a két hobbit nevét beírni a neten... Nincs esetleg valakinek képe, ötlete ez ügyben? :) Nagyon hálás volnék...

img.photobucket.com/albums/v127/ ... 4/h094.jpg
img.photobucket.com/albums/v127/ ... /bucsu.jpg

Köszönöm, Sil! :D örök hála.

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388780 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

Enna Silme írta: Sziasztok! Frodó és Samu filmbeli búcsúpuszijáról kerestem képet, de a google választéka halálos rémületnél többet nem nyújtott nekem a témában... Lassan nem is merem már a két hobbit nevét beírni a neten... Nincs esetleg valakinek képe, ötlete ez ügyben? :) Nagyon hálás volnék...

img.photobucket.com/albums/v127/ ... 4/h094.jpg
img.photobucket.com/albums/v127/ ... /bucsu.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388778 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: KÉPEK
Sziasztok! Frodó és Samu filmbeli búcsúpuszijáról kerestem képet, de a google választéka halálos rémületnél többet nem nyújtott nekem a témában... Lassan nem is merem már a két hobbit nevét beírni a neten... Nincs esetleg valakinek képe, ötlete ez ügyben? :) Nagyon hálás volnék...

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388744 Írta: Aydin
Aydin válaszolt a következő témában: KÉPEK
Amrod és Amras: qitian.deviantart.com/gallery/#/dzirdr
(a kép alkotójának van egy-egy festménye Feanor összes fiáról, nekem ez az egyik kedvencem)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388724 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

Cerebrum írta: Azok az hüllőlábú elefántok nagyon faják... :D A karnélküli emberekről, meg úgy ánblokk a stílusról nekem egyébként leginkább a régi csehszlovák, meg szovjet rajzfilmek jutnak mindjárt eszembe. :)

Nekem meg a Múmin c. rajzfilm, abban volt egy hasonló kislánykarakter... (A nevére nem emlékszem sajnos, a mellékszereplők közül csak a kedvencem, Vándor maradt meg bennem.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388723 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: KÉPEK

Sil írta: A 2011-es Tolkien-naptárban egy Cor Blok nevű holland művész képei fognak szerepelni, aki kb 50 éve készített több mint 100 illusztrációt a Gyűrűk Urához diplomamunkaként, a bayeux-i kárpit mintájára:
www.tolkienlibrary.com/press/930 ... r_Blok.php
Tolkiennak annyira tetszettek a művei, hogy vásárolt is 2 képet. (Hááát, nekem ezek nem jönnek be, ezt a naptárat szerintem kihagyom...)

Sil, Sil, Sil...neeee. Ezek annyira elvonatkoztatottak, hogy muszáj beszerezni őket (érdek nélkül mondom... :mrgreen: )

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388722 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: KÉPEK
Először kullancsnak néztem az olifánton kapálózó akármit.
Aztán meg észrevettem, hogy az olifánt szeme Aragornéra emlékeztet az egyik r...p.......os műből. :) Megdöntve olyan 30fokkal. És kéken, de pont ilyen gonoszan.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388721 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: KÉPEK
Azok az hüllőlábú elefántok nagyon faják... :D A karnélküli emberekről, meg úgy ánblokk a stílusról nekem egyébként leginkább a régi csehszlovák, meg szovjet rajzfilmek jutnak mindjárt eszembe. :)

(Bár szvsz összességében ez még mindig nagyságrendekkel jobb, mint a TTT, ill. a RotK 2002-es Európa kiadásának förmedvény-borítója, amikről a mai napig meg nem tudnám mondani, hogy mi a jó istent akarnak ábrázolni...)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388717 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: KÉPEK
Öööööööö...

Cuki... Asszem ez a maximum :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388715 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: KÉPEK

Sil írta: A 2011-es Tolkien-naptárban egy Cor Blok nevű holland művész képei fognak szerepelni, aki kb 50 éve készített több mint 100 illusztrációt a Gyűrűk Urához diplomamunkaként, a bayeux-i kárpit mintájára:
www.tolkienlibrary.com/press/930 ... r_Blok.php
Tolkiennak annyira tetszettek a művei, hogy vásárolt is 2 képet. (Hááát, nekem ezek nem jönnek be, ezt a naptárat szerintem kihagyom...)


Emlékszem 2004-ben a táborban le lettem szidva többedmagammal, mert nevetéssel zavartuk valamelyik tudományos előadást.
Nos, ezen illető képei voltak a nevetés tárgyai...

(A bayeaux-i kárpit készítői meg forognak a sírjukban)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388695 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK
A 2011-es Tolkien-naptárban egy Cor Blok nevű holland művész képei fognak szerepelni, aki kb 50 éve készített több mint 100 illusztrációt a Gyűrűk Urához diplomamunkaként, a bayeux-i kárpit mintájára:
www.tolkienlibrary.com/press/930 ... r_Blok.php
Tolkiennak annyira tetszettek a művei, hogy vásárolt is 2 képet. (Hááát, nekem ezek nem jönnek be, ezt a naptárat szerintem kihagyom...)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 11 hónapja #388579 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: KÉPEK

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 napja #388415 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: KÉPEK

Encsi írta: Brutális: www.tolkienlibrary.com/press/jos/a-03.jpg :D



ja, mintha engem festett le volna le sötétebb, rövidebb hajjal, szemüveg nélkül.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hete #388251 Írta: Hemhet
Hemhet válaszolt a következő témában: KÉPEK

Namarie írta: Hemhet: Nagyon szép!!!

Köszi! :) Ha lesz hozzá alapanyagom készítek még néhány hasonlót.

Ami fontos volt, az úgyis megmaradt.
A többit őrzi az óceán
.” (Horváth Attila)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hete #388203 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: KÉPEK

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hete #388168 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: KÉPEK
Hemhet: Nagyon szép!!!

Lúthien
és Beren

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387971 Írta: Hemhet
Hemhet válaszolt a következő témában: KÉPEK

Ami fontos volt, az úgyis megmaradt.
A többit őrzi az óceán
.” (Horváth Attila)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387967 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: KÉPEK

Metaflora írta:

Encsi írta: Aulë és a kalapács. Meg a törpök
(csak kár, hogy ilyen kicsi a kép :/)

Tessék, itt van nagyban :D

Jéjj, köszönöm! :)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.093 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére