KÉPEK

Több
14 éve 3 hete #387931 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: KÉPEK

Encsi írta: Aulë és a kalapács. Meg a törpök
(csak kár, hogy ilyen kicsi a kép :/)

Tessék, itt van nagyban :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hete #387930 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: KÉPEK
Aulë és a kalapács. Meg a törpök
(csak kár, hogy ilyen kicsi a kép :/)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387792 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: KÉPEK

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387648 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK
Elhunyt Pierre Vinet, a Gyűrűk Ura filmek hivatalos fotósa:
www.theonering.net/torwp/2010/03 ... et-passes/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387304 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: KÉPEK

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #387226 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: KÉPEK

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #386943 Írta: Hemhet
Hemhet válaszolt a következő témában: KÉPEK
Az ígéret: hemhet.deviantart.com/art/The-promise-150292873 (A Fivérek című fan fictionhoz alkottam :) )

Ami fontos volt, az úgyis megmaradt.
A többit őrzi az óceán
.” (Horváth Attila)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #386929 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

Mandos írta: hogyan tudnám ezt a képet az avatárom helyére beilleszteni?

img-fan.theonering.net/middleear ... _govar.jpg

Nem igazán ez a megfelelő topic, de kivágsz belőle egy max 80x80 pixeles részt tetszőleges rajzprogrammal (pl IrfanView), elmented, és utána beállítod avatárnak (Felhasználói vezérlőpult / Profil / Avatár szerkesztése / Feltöltés a számítógépről).

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #386923 Írta: Mandos
Mandos válaszolt a következő témában: KÉPEK
hogyan tudnám ezt a képet az avatárom helyére beilleszteni?

img-fan.theonering.net/middleear ... _govar.jpg

Vegetáriánus: ősi indián szó, jelentése: béna vadász

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #386919 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: KÉPEK

Alew írta: Rusz Lívia - emlékeztek még a rajzaira? - illusztrációi a Hobbit romániai kiadásához.

proscris.110mb.com/Ps27-28/rusz27b.htm

Alew


Óóóóó!!! :) Őt még nem is ismertem!! Csak a Hobbitot illusztrálta? Nincs valahol egy kósza Szillmarilok vagy GyU rajza?

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #386918 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: KÉPEK
Rusz Lívia - emlékeztek még a rajzaira? - illusztrációi a Hobbit romániai kiadásához.

proscris.110mb.com/Ps27-28/rusz27b.htm

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386482 Írta: Elendur Parmandil
Elendur Parmandil válaszolt a következő témában: KÉPEK

Death must be so beautiful. To lie in the soft brown earth, with the grasses waving above one's head, and listen to silence. To have no yesterday, and no tomorrow. To forget time, to forgive life, to be at peace. ~ Oscar Wilde

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386450 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: KÉPEK

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386394 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: KÉPEK

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386315 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: KÉPEK

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386242 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: KÉPEK

Annîs írta: Azt hiszem, ez még nem volt... Nekem nagyon tetszik.
Beren és Lúthien - wf74.deviantart.com/art/Unreachable-142629665



Tényleg szép. kinyomtatom, kiszínezem. :D Még szebb lesz.

Elendur: Óóóó! :)

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386241 Írta: Aydin
Aydin válaszolt a következő témában: KÉPEK
Azt hiszem, ez még nem volt... Nekem nagyon tetszik.
Beren és Lúthien - wf74.deviantart.com/art/Unreachable-142629665

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #386183 Írta: Elendur Parmandil
Elendur Parmandil válaszolt a következő témában: KÉPEK

Hogy én is tegyek be valami értelmeset: kasiopea.art.pl/en/home
Érdemes a hölgy oldalára időről-időre rákukkantani, igencsak szép dolgokat talál rajta az ember fia-lánya(meg ami közte van, ha van ilyen). (Azért az oldal címét és nem a képet linkelem, mert egy ideje igen furmányos módon meg lettek a képek furmányolva, hogy ne lehessen lementeni őket. :evil: )


Siker! A hölgy több képe tolkiengateway.net-en is fent van! tolkiengateway.net/wiki/Category ... ina_Chmiel - nem mindegyik, de ez is valami 8-)

Death must be so beautiful. To lie in the soft brown earth, with the grasses waving above one's head, and listen to silence. To have no yesterday, and no tomorrow. To forget time, to forgive life, to be at peace. ~ Oscar Wilde

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #386001 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: KÉPEK

Sil írta: Missy: aha, ügyes kis Lightboxos megoldás. De azért van megoldás a lementésükre. Firefox esetén pl Eszközök / Oldal adatai / Média fül (a jobb egérgombos menüben is van ilyen mint Oldal adatainak megjelenítése, de a jobbklikket szintén ügyesen letiltotta, ahogy elnézem) , kikeresed a képet és Mentés másként...


Óóóóó Sil!!! :P :P :P Köcönöm!

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385999 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK
Gandalf: néztem Rolozo-n, ott sincsenek ilyen képek.
DeviantArt-on van egy ilyen , de ez sem az igazi.

Missy: aha, ügyes kis Lightboxos megoldás. De azért van megoldás a lementésükre. Firefox esetén pl Eszközök / Oldal adatai / Média fül (a jobb egérgombos menüben is van ilyen mint Oldal adatainak megjelenítése, de a jobbklikket szintén ügyesen letiltotta, ahogy elnézem) , kikeresed a képet és Mentés másként...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja - 14 éve 4 hónapja #385998 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: KÉPEK

Gandalf írta: Cormallen mezejéről alig találtam képeket, festményeket, rajzokat a neten... ennyire ritkán feldolgozott jelenet volna, vagy én vagyok béna?

www.janaskarecky.com/images/IIIT ... n2006s.jpg
www.ntruscottart.com/Images/ring.jpg


De legalább amiket találtál, azok ritka szép és igényes fanartok.

Hogy én is tegyek be valami értelmeset: kasiopea.art.pl/en/home
Érdemes a hölgy oldalára időről-időre rákukkantani, igencsak szép dolgokat talál rajta az ember fia-lánya(meg ami közte van, ha van ilyen). (Azért az oldal címét és nem a képet linkelem, mert egy ideje igen furmányos módon meg lettek a képek furmányolva, hogy ne lehessen lementeni őket. :evil: )

Valamint:
:arrow: Maitimo és Findekáno www.ivanneth.com/MaeFin.html
:arrow: Fingon breogan.deviantart.com/art/Fingon-39375836
Ivanneth képe mellet ez a második,amire tényleg azt mondom: Na ilyen egy Tünde! (majdnem telivér nolda hím)
:arrow: Finrod Nargothrondban tuuliky.deviantart.com/art/Finrod-in-Nargothrond-140657540
:arrow: Lúthien tuuliky.deviantart.com/art/Doriath-141440030
:arrow: Aegnor és Andreth gold-seven.deviantart.com/art/Aegnor-and-Andreth-140018464
:arrow: Pippin gold-seven.deviantart.com/art/Fool-of-a-Took-118297994
:arrow: egy Zöldlevél gold-seven.deviantart.com/art/Legolas-sketch-93800760
:arrow: Csak szép... filat.deviantart.com/art/The-rising-of-the-Moon-112515659
:arrow: Aignor filat.deviantart.com/art/Aignor-sketch-123855041
:arrow: Aegnor és Angrod filat.deviantart.com/art/Lords-of-Dorthonion-125300922
:arrow: Angrod filat.deviantart.com/art/Wrathful-coloured-version-143543185
:arrow: Morwenék filat.deviantart.com/art/Morwen-and-Turin-143789580
:arrow: Finrod kedvese filat.deviantart.com/art/Amarie-of-the-vanyar-144205439
:arrow: Lómion filat.deviantart.com/art/Maeglin-closer-144499449
:arrow: Aredhel és Celegorm filat.deviantart.com/art/Aredhel-and-Celegorm-closer-144499504
:arrow: ugyancsak filat.deviantart.com/art/Swiftest-horses-144498987
:arrow: fiatal Mahtan szakáll nélkül filat.deviantart.com/art/Young-Mahtan-145936259

Asszem rég nem jártam erre...túlpörögtem picit.. :oops:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Utolsó szerkesztés: 14 éve 4 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385983 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: KÉPEK
Cormallen mezejéről alig találtam képeket, festményeket, rajzokat a neten... ennyire ritkán feldolgozott jelenet volna, vagy én vagyok béna?

www.janaskarecky.com/images/IIIT ... n2006s.jpg
www.ntruscottart.com/Images/ring.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384930 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: KÉPEK

tolkiengateway.net/w/images/a/a4/A_Map_o...ng_Lands_(color).jpg
erről a képről mi a véleményetek, nekem furcsának tűnik de szépen kidolgozott, vannak rajta ellentmondások a Tolkien által leírtaktól?

Legnyagobb tévedés Almaren szigete, ami nem hogy nagyon korán elpusztult, de ráadásul a világ közepén volt...És a lámpások is Északon meg Délen voltak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384890 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: KÉPEK

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja - 14 éve 6 hónapja #384378 Írta: Hemhet
Hemhet válaszolt a következő témában: KÉPEK

Namarie írta: Elrond
és a fiúk
Arwen
Finrod és Amarie

De jó, ezek között ott van az én egyik rajzom is! Örülök, hogy annyira tetszett Namarie, hogy fel raktad ide :D
Az első látogatás Lórienben

Ami fontos volt, az úgyis megmaradt.
A többit őrzi az óceán
.” (Horváth Attila)
Utolsó szerkesztés: 14 éve 6 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384365 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: KÉPEK

Sil írta:

Nasarhon írta: tolkiengateway.net/w/images/a/a4/A_Map_o...ng_Lands_(color).jpg
erről a képről mi a véleményetek, nekem furcsának tűnik de szépen kidolgozott, vannak rajta ellentmondások a Tolkien által leírtaktól?

Tolkiennál ezek így együtt, egy időben nem léteztek, úgyhogy persze, hogy vannak ellentmondások. Nyilván ez a térkép koncepciója, hogy bemutassa Arda egész történelmét. Ezenkívül speciel Númenor nem tűnik túlzottan ötágú csillag alakúnak, meg elég aránytalan is az egész. Egyébkét ezt a térképet Allan Curless készítette, és a David Day-féle A Tolkien Bestiary c. könyvhöz tartozik. Én részemről maradnék az Atlasznál.


Attila: megtörtént, 2818Ft lesz. KÖMT-re sajnos nem tudok menni (meg addig amúgy sem biztos, hogy megjön), úgyhogy kgy-re viszem.

Rendben, és köszönöm szépen. :)
Ami a térképet illeti, vannak benne kisebb-nagyobb hibák, de szerintem nagyon szép. :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja - 14 éve 6 hónapja #384364 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

Nasarhon írta: tolkiengateway.net/w/images/a/a4/A_Map_o...ng_Lands_(color).jpg
erről a képről mi a véleményetek, nekem furcsának tűnik de szépen kidolgozott, vannak rajta ellentmondások a Tolkien által leírtaktól?

Tolkiennál ezek így együtt, egy időben nem léteztek, úgyhogy persze, hogy vannak ellentmondások. Nyilván ez a térkép koncepciója, hogy bemutassa Arda egész történelmét. Ezenkívül speciel Númenor nem tűnik túlzottan ötágú csillag alakúnak, meg elég aránytalan is az egész. Egyébkét ezt a térképet Allan Curless készítette, és a David Day-féle A Tolkien Bestiary c. könyvhöz tartozik. Én részemről maradnék az Atlasznál.


Attila: megtörtént, 2818Ft lesz. KÖMT-re sajnos nem tudok menni (meg addig amúgy sem biztos, hogy megjön), úgyhogy kgy-re viszem.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Utolsó szerkesztés: 14 éve 6 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja - 14 éve 6 hónapja #384363 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: KÉPEK
Kissé mintha sűrítve lenne benn az összes kor.
Meg ha a Gy.Uban lévő térképet megnézed, Khand nem ott van, hanem inkább délebbre Mordortól. Meg Númenor alakja, és mintha a Kék és a Köd hegység amúgy párhuzamosabbak lennének.

Amúgy tényleg szép, és tetszik

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'
Utolsó szerkesztés: 14 éve 6 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384360 Írta: Nasarhon
Nasarhon válaszolt a következő témában: KÉPEK
tolkiengateway.net/w/images/a/a4/A_Map_o...ng_Lands_(color).jpg
erről a képről mi a véleményetek, nekem furcsának tűnik de szépen kidolgozott, vannak rajta ellentmondások a Tolkien által leírtaktól?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384355 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: KÉPEK

Sil írta:

Attila írta: Csak a biztonság kedvéért akkor én szólok. :D

Ez most olyan szólás, ami azt jelenti, hogy rendeljek neked is? ;)

Igen :D :D Köszönöm :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.973 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére