KÉPEK

Több
15 éve 10 hónapja #370309 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: KÉPEK

Rarwenstar írta: Tudom ajánlani a hatterkepek.hu oldalán a fantasy kategóriát. Ezen az oldalon én már nagyon sok avatarnak megtaláltam a wallpaperes változatát... Nézz körül, hátha fenn van a tied is... :wink:


Köszönöm szépen a tippet :)
Ha nem is ott, de azon a vonalon megtaláltam :)
Íme:
www.find-graphics.com/Y/fantasy/michael_...chael_whelan_039.jpg

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #369618 Írta: Rarwenstar
Rarwenstar válaszolt a következő témában: KÉPEK

Patiszon írta: Ha már avatar: én is keresem az avatarom teljes alakos képét, de eddig csak egy másik kissé nagyobb avatart találtam. Hol és hogy érdemes keresnem?


Tudom ajánlani a hatterkepek.hu oldalán a fantasy kategóriát. Ezen az oldalon én már nagyon sok avatarnak megtaláltam a wallpaperes változatát... Nézz körül, hátha fenn van a tied is... :wink:

Scriptures they heed have misled them,
All praise their sacrificed sons,
All praise their sacrificed sons.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #369311 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: KÉPEK
Hmm... lehet, hogy off ide a dolog, de nem tudom, hol nem az. Mivel többek jelezték, hogy a képMutató használatával kapcsolatban regisztrációs gondjaik vannak, csináltam egy MTT-s vendég acc-ot. Nem mondom meg, hogy mi az, de egy kis kereséssel meg tudjátok fejteni.

A login név egy szó, ami Mória kapuját is kinyitotta. Nem magyarul van, hanem az eredeti szó.
A jelszó a professzorné keresztneve (minden, ahogy illik, nagy kezdőbetűvel, utána kisbetűkkel).


Mindenkit kérek, hogy ne változtassa meg az accountot! Viszont nyugodtan használhatod, ha fel akarsz tölteni vagy le akarsz szedni képet, illetve ha hozzá akarsz szólni valamihez. Ez utóbbi esetben pls írd a végére az itt használatos nevet!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #369242 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: KÉPEK
Ha már avatar: én is keresem az avatarom teljes alakos képét, de eddig csak egy másik kissé nagyobb avatart találtam. Hol és hogy érdemes keresnem?

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #369051 Írta: Hemhet
Hemhet válaszolt a következő témában: KÉPEK
Örülök, hogy tetszik! :mrgreen:

Ami fontos volt, az úgyis megmaradt.
A többit őrzi az óceán
.” (Horváth Attila)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #369004 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: KÉPEK

Hemhet: ez tündéri!!!!!!!!

Szó szerint:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #368991 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: KÉPEK
Hemhet: ez tündéri!!!!!!!!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #368890 Írta: Hemhet
Hemhet válaszolt a következő témában: KÉPEK
Köszönöm! :D (Amúgy a könyv a fűben Elrond -esetleg Galadriel- titkos naplója, de ők ezt még nem sejtik :D )

Ami fontos volt, az úgyis megmaradt.
A többit őrzi az óceán
.” (Horváth Attila)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #368814 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: KÉPEK
aranyooos ^^

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #368745 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: KÉPEK

Hemhet írta: Látogatóban a nagymamánál: www.kepfeltoltes.hu/080812/Lothl ... es.hu_.jpg


Jaaaaj, ez jóóó! :lol: :itscool:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #368718 Írta: Hemhet
Hemhet válaszolt a következő témában: KÉPEK
Látogatóban a nagymamánál: www.kepfeltoltes.hu/080812/Lothl ... es.hu_.jpg

Ami fontos volt, az úgyis megmaradt.
A többit őrzi az óceán
.” (Horváth Attila)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #368615 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: KÉPEK
:D Nem hasonlít, de régen így írták valahol...
Köszi szépen! :)

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #368609 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

Meleth_lin írta: valaki tudna segíteni? az avataromnak van egészalakos változata, de nem lelem sehol. valakinek nincs meg? elvileg arwent ábrázolja...
előre is kösz!

Hát, nem épp Arwen...
www.aumania.it/fa/royo/197.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #368527 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: KÉPEK
valaki tudna segíteni? az avataromnak van egészalakos változata, de nem lelem sehol. valakinek nincs meg? elvileg arwent ábrázolja...
előre is kösz!

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #368225 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK
Pauline Baynes, Tolkien kedvenc illusztrátora, 94 éves korában elhunyt:
katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 napja #367364 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: KÉPEK

Finwe írta: Olyan húsos:) Lúthienből áradni kellene a spirituális, szellemi szépségnek, ez a csaj olyan hétköznapi, szexi szépség.
Tehát nem szellemi hanem "húsos". Érzéki na


Akkor értelek! Igen, igen, PONTOSAN ezt éreztem vele kapcsolatban én is! Mint mikor az Amerikai szépségben közlik a szexilánnyal, h valójában közönséges. Mert nem elég bombanőnek lenni, az igazi szépség nem abban rejlik. Bármit is állítson ez a csőlátású modellmán világ. :P Középfölde érti az Igazságot!

(Én meg megyek aludni, mert kezdek hülyeségeket beszélni XD)

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hete #366907 Írta: Took Peregrin
Took Peregrin válaszolt a következő témában: KÉPEK
nem, nem is puhány, hanem inkább kicsit bamba:) persze nem sértésként mondom, mert Glorfindel kibasz jólett, főleg ha ő lenne Aragorn:D:D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hete #366906 Írta: Took Peregrin
Took Peregrin válaszolt a következő témában: KÉPEK
szerintem Glorfindel képe illene be inkább Aragornhoz..Aragorn feje kicsit, őő..puhány:) vagy nemtudom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hete #366905 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: KÉPEK
Olyan húsos:) Lúthienből áradni kellene a spirituális, szellemi szépségnek, ez a csaj olyan hétköznapi, szexi szépség.
Tehát nem szellemi hanem "húsos". Érzéki na

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hete #366901 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: KÉPEK

Attila írta:

Enna Silme írta:

Finwe írta: Ez a nő túl "húsos" Luthiennek:)


Ööö, ezt hogy érted? :D Húsos??


Azt hiszem úgy értette, hogy teltkarcsú.


Hát szerintem nem éppen teltkarcsú

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hete #366899 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: KÉPEK

Enna Silme írta:

Finwe írta: Ez a nő túl "húsos" Luthiennek:)


Ööö, ezt hogy érted? :D Húsos??


Azt hiszem úgy értette, hogy teltkarcsú.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hete #366896 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: KÉPEK

Finwe írta: Ez a nő túl "húsos" Luthiennek:)


Ööö, ezt hogy érted? :D Húsos??

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hete #366892 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: KÉPEK
Ez a nő túl "húsos" Luthiennek:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hete #366846 Írta: Rarwenstar
Rarwenstar válaszolt a következő témában: KÉPEK
Nekem is ez jutott eszembe róla, csak gondoltam nem mondok már semmit, néha azt hiszem csak nekem van ilyen konzervatív gondolkodásmódom. Mindenesetre Lúthientől eltekintve a kép igazán szép, ezért is raktam be. :)

Scriptures they heed have misled them,
All praise their sacrificed sons,
All praise their sacrificed sons.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hete #366844 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: KÉPEK

Olorin.papa írta:

Enna Silme írta:

Rarwenstar írta: Luthien

hát nem tudom... én azért kicsit .. khm... természetesebb szépségnek képzelem uthient-... XD


Az a több ezer év, ami elszállt felette az meglátszik rajt...
A kalandok, és az aggódás is nyomot hagyott rajta.
Lehet, hogy ez a kép már asszony korában készült róla, amikor már emberként élt.

Szerintem asszonykorában sem használt csillogós szivárványszínű szájfényt és christina aguilera-stílusú szemfestést... de lehet, hogy csak az én gondolkodásom ilyen régimódi. :D

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hete #366838 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: KÉPEK
Kicsit olyan mintha egy fényképről lenne készítve festmény. Számomra nem igazán élethű.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hete #366837 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: KÉPEK

Enna Silme írta:

Rarwenstar írta: Luthien

hát nem tudom... én azért kicsit .. khm... természetesebb szépségnek képzelem uthient-... XD


Az a több ezer év, ami elszállt felette az meglátszik rajt...
A kalandok, és az aggódás is nyomot hagyott rajta.
Lehet, hogy ez a kép már asszony korában készült róla, amikor már emberként élt.

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hete #366834 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: KÉPEK

Enna Silme írta:

Rarwenstar írta: Luthien

hát nem tudom... én azért kicsit .. khm... természetesebb szépségnek képzelem uthient-... XD


meg egy kicsit fiatalosabbnak :)

a kép amúgy tök jó :P

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hete - 16 éve 1 hete #366825 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: KÉPEK

Rarwenstar írta: Luthien

hát nem tudom... én azért kicsit .. khm... természetesebb szépségnek képzelem Luthient-... XD

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hete #366812 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: KÉPEK

Rarwenstar írta: Luthien


De jóóóóóó....

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.055 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére