Mordor - Orkok

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34179 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Meg be is van tiltva a chat. Szóval, folytathatnánk e-mailben? Egyébként péntek 6. óra számtech, akkor fenn vagyok -talán- a Fórumon.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34178 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
De nekem csak itt a suliban van hálózatom, aztá' meg most mennem kell. Írjál nekem, yo?<br> cerdiwen@freemail.hu a címem

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34177 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Nem tagadom. Eglarcarien: Gyere fel a csatira és ott megdumál 6 lyuk.<br> <br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34176 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Meg sokminden más is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34175 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Fantázia és kalandvágy kell hozzá... (Bilbó)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34174 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Dwin Odiff! Igazat kell adnom... egy osztálytársam is a film miatt kezdte el a trilógiát olvasni.<br> Egy másik is, de ő az első száz oldal után abbahagyta, mert unta. Szóval, módosítom az álláspontot: az nem tudja értékelni, akit vhogy nem érdekelnek az ilyen dolgok, és csak a Való világgal hajlandók foglalkozni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34173 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
szerintem olyanok.....mint.....nem tudom.engem NAGYON NEM TUDTAK MEGFOGNI!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34172 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Ezzel nem értek 1-et. Vannak olyan ismerőseim, akik ennek a filmnek a hatására kezdték el olvasni a könyvet, életükben nem rpg-ztek és hülyeségnek is tartották. Eddig...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34171 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
BigZee! A Szauronra visszatérve! Amikor a filmen nekiállt szétverni pár száz koponyát, akkor az kicsit videojátékszerű volt, szerintem. <br> Ja, a filmet pedig talán csak igazán azok tudják értékelni, akik olvasták a trilógiát,vagy szerepjátékoznak, vagy ilyesmi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34170 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Igen, nekem is feltűnt a leállás-os, már-már Kung-Fu filmeket megszégyenítő mozzanat....semmi sem tökéletes...ennek ellenére 2-szer megnéztem. Érdekes volt, ahogy a fantasy világot egyáltalán nem ismerő emberek reagáltak a filmre! Azt hitték, hogy valami Bruce Willis-es akció lesz!? A végén egy arc a tömegből: De hülye vége van....én simán bedobtam volna a gyűrűt a tóba b...eg :) )) Finom, nem!? De volt jobb is!! <br> Mikor jön a köv. rész?? KArácsony esetleg??

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34169 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
<br> BigZee:<br> <br> A troll a könyvben nem kapott ekkora szerepet, be se ment a Mazarbúl Terembe, nemhogy ekkora handabandázást csapott volna odabent. Elsőként ugyanis a troll bedugta a lábát az ajtó hasadékán, Frodó beledöfött a lábába a Fullánkkkal, és erre a troll visszavonult.<br> Frodót a lándzsával egy orkfőnök döfi meg a könyvben.<br> <br> De ez minimális eltérés, szerintem jól megcsinálták, és hiteles. Csak egy dolog zavart:<br> <br> Amikor a troll megszúrja Frodót, minden harc leáll az egész teremben... Orkok, hobbitok, Legolas, Gimli, Boromir, Gandalf és Aragorn is félbehagyják a kaszabolást, és néznek döbbenten... (Ugyanez a leállás van a végén is, amikor Boromir kpja a nyilakat, és az őt kaszaboló orkok szépen várnak, amíg összeszedi magát...)<br> <br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34168 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Egyetértek azzal, hogy kár volt mutatni Szauront.<br> <br> Akik nem tudják, mi is ő valójában, a filmben egy bádog zakóba öltözött, kissé pocakos, darabos mozgású pasast láthattak...<br> <br> ÉSzAH: az Alien párhuzam nagyon jó, nekem is ez ugrott be, hogy az első Alien filmben nem lehetett látni a szörnyet egészben (illetve csak egy pillanatra, amikor a végén Rilpey kicsukja a mentőkabinból).<br> <br> Végül is Szauron tudott ilyen alakot ölteni, hiszen régebben még szép álcája is volt, de azért a buzogányos suhintások kicsit szájbarágósak... <br> <br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34167 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Nekem példul a talpamon is állt a szőr, mikor Szauron bácsi nyűtte az ellent...hogy repültek ötösével!! Szép látvány volt!! Az árny is hatásos lett volna, de nekem nagyon rendben volt így is!! És a trollal mi a helyzet?? Vagy az egy másik szoba témája???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34165 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Szerintem jobb lett volna, ha nem jelenik meg. Ezzel sem volt semmi bajom, mert félelmetesnek félelmetes volt, hiszen nem sokat lehetett látni belőle, de ha csak a hangját lehetett volna hallani (ami a szinkronban elég béna lett sajna) és csak látni a Szemet, akkor sokkal ijesztőbb, sokkal jobb lett volna. <br> Titokzatosabb. És csak egy fenyegető árny, valami, ami ott van, de nem látjuk. Csak a szemét.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34166 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
hali

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34164 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Nem tudom, hogy ide való-e a téma, de Szauronról írnék egy pár szót. <br> Egy beszélgetés alkalmával felmerült egy nagyon érdekes gondolat - Morgana meglátása volt - amivel kapcsolatban kíváncsi lennék a véleményetekre. <br> Szerintem Szauron nagyon hatásosan jelent meg a filmen, de talán még ennél is hatásosabb lett volna, ha SOHA nem jelenik meg egészben. Sokkal félelmetesebb az, amit az ember nem lát, mint az, amit igen. Gondoljatok csak az Alien-filmek xenomorphjaira. Főleg a sorozat 2. részében (A bolygó neve ...). Ha jól emlékszem mindig csak egy részlet látszik a szörnyekből, vagy csak a hangját lehet hallani. Mégis mindenki tudja, hogy ott van, hogy közel van és mindjárt lecsap. Talán Szauron is hatásosabb lett volna, ha csak a csapásának eredményét látjuk, vagy a hangját halljuk. Mindezek ellenére is fenntartom, hogy nagyon jól volt megcsinálva, de mit gondoltok, jobb lett volna ha titokzatosabb???<br> ÉSzAH

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34163 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
szegény tündék...jaj, n is mondjátok...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34162 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
szerencsétlen tündéket elég sokáig kínozhatták, míg ilyenek nem lettek...<br> nekem az orkokban a világitó szemük nem tetszett, meg az ahogy beszéltek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34161 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Culfin: Bólogat...<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34160 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Szerintem PONT ELÉG rondák voltak!!!nem szeressük az orkokat:-(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34159 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Gusztustalan kis lények!Nehéz elképzelni ,hogy tündék voltak!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34158 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Orkok? Bocs, de énszerintem sokkal rondábbaknak kellene lenniük, mint a filmen! <br> Különben meg tudtommal az orkokon belül vannak a kisebbek, a snagák, meg az uruk-haik. Az uruk-haiknak meg nincsen semmiféle alfajuk...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34157 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
:-D DD<br> Vagy három beteges ember kényszerképzetei!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34156 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
P.J uruk-hai orkjai ork-goblinok, Szarumáné meg ork-emberek. A szinkronszínészeké pedig ork-lidércek. Ez három különböző uruk-hai alfaj, nem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34155 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
P.J. eleve teljesen összekavarta a filmben az ork-típusokat, ezért volt több kavarodás is emiatt, a fordítók meg rátettek egy lapáttal...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34154 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Sarumán honnan szerzett lidérceket?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34153 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
a filmben GAndalf aztmondja Elronnak, hogy Szaruman uj fajt teremtett, az orkok, es a lidercek keresztezesevel.. A konyvben viszont az emberek es az orkok keresztezesevel!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34152 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Naná! Ez szerintem a magyar fordítók hibája, nem hinném, hogy Jackson ilyet mondott volna! Azt sem tudják, mit hogyan fordítsanak!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34151 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Pedig a filmben és a könyvben is mást mondtak...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34150 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Dwin: a könyv szerint az. :) És a könyv Jackson segítségével íródott, tehát az ő uruk-hai-i tuti, hogy goblin-ork keresztezések.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.613 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére