Középfölde földrajza

Több
19 éve 8 hónapja #239518 Írta: Running
Running válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza
Sziasztok!
Természetesen felteszem az oldalra. Elküldöm egy tárhely címét és adatait privát üzenetben.
A térkép legújabb verziója vasárnap este kerül fel. Addig is türelem.
Hogy mivel készül? Hát ctrl-c, ctrl-v+egykis ez, egykis az. 8)

szurkulet.hu - Minden Gyűrűk Ura rajongónak. Leírások, képek, zenék...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239428 Írta: Silmarillion
Silmarillion válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza

The Silmarillion

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239427 Írta: Silmarillion
Silmarillion válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza

Beren Erchamion írta: A fekete körvonalakat hiteles térkép alapján rajzoltam, és ceruzával színeztem ki (még van itthon néhány fekete-fehér alap). Egyébként olyan 80x100 cm... 8)
Tervezem egy javított változat készítését is... :D


EZ NAON PROFI!!!!!!!!
Kár hogy ilyen kicsi méretben szkennelted be:(

The Silmarillion

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239410 Írta: Glorlyg
Glorlyg válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza
Hmm... nagyon tetszik a térképed Running, csak az érdekelne mivel csinálod. Kézzel, vagy valamilyen szoftwaerrel? Az én térképeim is készülőben csak lefoglalnak azok a vack vizsgák :evil: . Szóval azért még dolgozom rajta. Ó jah... kedves Running tudnál szorítani egy kis helyet néhány kalligráfiának az oldaladon. Tudod a méreti korlátok miatt ide nem tudom feltölteni a kalligráfiáimat és ez eléggé dühít, de mindegy . Kérlek üzenj ha lehetséges a feltöltés nálad.
Előre is köszi

Gilran Thalion Glorlyg


=^ . ^=

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239358 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza

Running írta: Nos itt az első vázlat. Várom a véleményeket. :)

www.szurkulet.hu/Altalanos/10_Terkep/Kon...inens_negyedkori.htm


:up: Nagyon ügyi! :up:

:dance: most vettem észre, hogy ez a 200-dik hozzászólásom! :itscool:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239336 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza
Én is ajánlanám.
Szinte csak a két szín zavar, pl. eléggé zoomlolni kell néha, hogy észrevedd a dolgot, de azért kafa.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238963 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza

Beleg írta: Én csak most hallottam először (a magyar változatról) az Atlaszról. Szóval lenne pár kérdésem:
-A hibák ellenére (amiket írtatok, mert ugye én még nem láttam, így nem mondok inkább semmit) élvezhető könyv? Egyszóval ajánljátok?
-Csak interneten lehet megrendelni, vagy boltokban is kapható? Én győri vagyok de még nem láttam sehol.
-És a legfontosabb, mennyibe kerül?
Előre is kösz minden infót!


Győrben a Baros úton, a Mcdonald'sban lévő könyvseboltban láttam (szintén 4500ft-ért) Hogy meg éri e az árát, az nem kérdés. ;) Vannak kifogásolható dolgok benne, de erről esett már "pár" szó, ennek ellenére szívesen megvenném én is, de .... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238942 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza

Beleg írta: Én csak most hallottam először (a magyar változatról) az Atlaszról. Szóval lenne pár kérdésem:
-A hibák ellenére (amiket írtatok, mert ugye én még nem láttam, így nem mondok inkább semmit) élvezhető könyv? Egyszóval ajánljátok?
-Csak interneten lehet megrendelni, vagy boltokban is kapható? Én győri vagyok de még nem láttam sehol.
-És a legfontosabb, mennyibe kerül?
Előre is kösz minden infót!


- A fikázások ellenére szvsz igenis jó (OK, védem a mundér becsületét, de akkor is)
- Lehet boltokban is kapni, próbálj meg egy nagyobb könyvesboltot, Librit, Alexandrát stb.
- 4500 Ft az ára. OK, kicsit talán húzós, de ez a kiadó döntése

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238931 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza
Én csak most hallottam először (a magyar változatról) az Atlaszról. Szóval lenne pár kérdésem:
-A hibák ellenére (amiket írtatok, mert ugye én még nem láttam, így nem mondok inkább semmit) élvezhető könyv? Egyszóval ajánljátok?
-Csak interneten lehet megrendelni, vagy boltokban is kapható? Én győri vagyok de még nem láttam sehol.
-És a legfontosabb, mennyibe kerül?
Előre is kösz minden infót!

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #238266 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza

Beren Erchamion írta: A fekete körvonalakat hiteles térkép alapján rajzoltam, és ceruzával színeztem ki (még van itthon néhány fekete-fehér alap). Egyébként olyan 80x100 cm... 8)
Tervezem egy javított változat készítését is... :D


Egy kép többet mond ezer szónál: :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #238196 Írta: Running
Running válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza

Beren Erchamion írta: A fekete körvonalakat hiteles térkép alapján rajzoltam, és ceruzával színeztem ki (még van itthon néhány fekete-fehér alap). Egyébként olyan 80x100 cm... 8)
Tervezem egy javított változat készítését is... :D


Szeretem az igényes munkákat! 8) Hétvégén feltöltöm majd az új verziót, addig is kukk a régit és értékeljétek:

KATT IDE

szurkulet.hu - Minden Gyűrűk Ura rajongónak. Leírások, képek, zenék...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #238152 Írta: Beren Erchamion
Beren Erchamion válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza
A fekete körvonalakat hiteles térkép alapján rajzoltam, és ceruzával színeztem ki (még van itthon néhány fekete-fehér alap). Egyébként olyan 80x100 cm... 8)
Tervezem egy javított változat készítését is... :D

"...a quendek szépsége ifjúságukban fölülmúlt minden más szépséget... s a bánat meg a bölcsesség csak gazdagította."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #238121 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza
Running: Nekem nagyon tetszik :D
Beren Erchamion: Ez se kutya :D

Mindenkinek: A (Középfölde-) térképek többségén az ismeretlenebb területek többnyire kidolgozatlanul maradnak... (persze ez érthető), csak e miatt kicsit furán néznek ki..., de ez ellen tényleg nem sokat tehetünk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #238027 Írta: Running
Running válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza
Gratula, nekem teccik! Rajzoltad, mivel készült?

szurkulet.hu - Minden Gyűrűk Ura rajongónak. Leírások, képek, zenék...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237935 Írta: Beren Erchamion
Beren Erchamion válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza
Ha már itt tartunk, nekem is van egy térképem. Sajnos a szkennelés miatt nem olyan szép (és nagy), mint az eredeti...
www.tolkien.hu/images/fanfiction ... sk-133.jpg :D

"...a quendek szépsége ifjúságukban fölülmúlt minden más szépséget... s a bánat meg a bölcsesség csak gazdagította."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237647 Írta: Running
Running válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza
Nos itt az első vázlat. Várom a véleményeket. :)

www.szurkulet.hu/Altalanos/10_Terkep/Kon...inens_negyedkori.htm

szurkulet.hu - Minden Gyűrűk Ura rajongónak. Leírások, képek, zenék...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237080 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza

GillGolwen Nimrandir írta: Mornambar: Nem hiszed el, hogy tényleg én csináltam??? :( pedig az én művem... [size=9:1xpsulw9](nem mintha olyan jó lenne, de akkor is az enyém :( )[/size]



Dehogynem hiszem el!
Ott a mondat elején a "mintha" :)
Sőt, ahhoz képest, hogy Painttel csináltad, mestermű! Ezt ismerjük be! :dance:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236667 Írta: Running
Running válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza
Sikerült, megnéztem. Nem rossz ez, csak kicsit még fejleszteni kell. :)
Ha elkészül a negyedkori kontinenstérképem akkor belinkelem hogy lássátok ti is. A vázlatra már nem kell sokat várni. :) Aztán várom a véleményeket és a felhördüléseket. :)

szurkulet.hu - Minden Gyűrűk Ura rajongónak. Leírások, képek, zenék...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236634 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza

Felagund írta: Aranyos :D


hehe :D mondtam hogy ne számítsatok semmi jóra :P

Mornambar: Nem hiszed el, hogy tényleg én csináltam??? :( pedig az én művem... [size=9:13e6f0mj](nem mintha olyan jó lenne, de akkor is az enyém :( )[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236448 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza
Mintha vmi 91-es kalandjátékból, vagy GameBoyról loptad vona! :P
Jópofa! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236410 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza
Aranyos :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236407 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza
Running: :( pedig még direkt ellenőriztem is mindegyiket... és itt bejöt...szóval nem tudom...nem nagyon értek hozzá...

Estel: éééés? :D milyen? de őszintén...! :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236377 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza
Linknek tényleg nem túl jó, mert az oldal minden bizonnyal nem támogatja a hotlinkinget, de ha átmásolod a címsorba, úgy behozza. ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236354 Írta: Running
Running válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza
Az utolsó linked nem tűnik túl jónak, nekem sehogyse jön be. :)

szurkulet.hu - Minden Gyűrűk Ura rajongónak. Leírások, képek, zenék...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236268 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza
Íme néhány térkép:

www.artbyforster.com/ebay-map/80 ... 0x2150.jpg
www.ninecompanions.net/middleear ... eearth.jpg
www.pixelhuset.se/downloads/scre ... th_800.jpg
ez csak kicsi de a színe nagyon tetszik:
www.tolkienshop.com/pc0464.jpg

és ha szabad...egy paintben saját kezűleg készített térképem...(távolról sem nevezhető hitelesnek, csupán a magam szórakoztatására készítettem) és most a ti szórakoztatásotokra be-linkelem :wink:
gportal.hu/portal/gillgolwen/ima ... _rk_pe.bmp

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236028 Írta: Lominas
Lominas válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza
Nekem meg ez nem jön be, de szerintem ugyanazt linkeltük be :)

Azért van hiteles kontinens térkép - tele van velük a most megjelent (˝csúnya, alacsony színvonalú˝, mint tudjuk :wink: ) atlasz is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236025 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza
Viszont eztet nézd! 8O
public.merp.planetmirror.com/ICE ... 300Dpi.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236023 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza

Lominas írta: Hiteles térképből egész kontinensről ilyen szépet nem tudok.


TOvább megyek!
Hiteles földrész-térképet egyáltalán nem tudok! :D

Amúgy nem jön bé a lenti link.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #235994 Írta: Lominas
Lominas válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza
Hiteleset vagy ˝művészi interpretációt˝? Utóbbira nagyon jó példa:
public.merp.planetmirror.com/Map ... ridded.jpg

Hiteles térképből egész kontinensről ilyen szépet nem tudok. De Észak-Nyugat Középföldéről meg aztán tényleg bárhol lehet találni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #235981 Írta: Balázs-babó
Balázs-babó válaszolt a következő témában: Középfölde földrajza
Én azt szeretném megkérdezni, hogy milyen oldalon találhatók szép, nagy térképet Középföldéről - csakmert szertnék kinyomtatni egyet a szekrényemre! :)

Ha Tolkien-t olvasok, olyan mintha elkerülnék ebből a bajos világból egy vágyott, jobb világba!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.576 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére