Ring*Con és más közönségtalálkozók

Több
21 éve 1 hónapja #103106 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Penngaladiel, szívesen segítek a híresztekésben! :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #103017 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók

Penngaladiel írta: Nem akarok senkit sürgetni, de azért szeretnélek kicsit sürgetni benneteket :P Minél előbb le kéne adnunk a jelentkezéseket. Ki az, aki tutira akar jönni rajtam kívül, függetlenül attól, hogy kik lesznek a vendégek?


Meghánytuk-vetettük a témát Reinatha-val és arra jutottunk, hogy mi a vendégelőadók függvényében fogunk kimenni. Naon remélem, hogy mielőbb ki fog derülni, ki jön (és akkor még a július 1 előtti 99€-ért megkapjuk a jegyet), de szerintem most még egy kicsit korai az idő a jegyek rendelésére (9 hónappal előbb... ennyi idő alatt egy gyerek is megszületik ;))

Merras: köszi a segítségajánlatot, asszem a szállásnak - vonatnak mi is utána tudunk nézni (vendéglátós vagyok, úgyhogy megvannak az utazási irodás kapcsolatok, ezért is írtam már meg ennyi árat -> ma is három szállásajánlat-ár ugrott a postafiókomba); de a kölni városnézést összeszervezhetjük ;) (bár én jártam már Kölnben, két hetet töltöttem ott, de még egy "misét" megér, főleg a Dóm :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #102968 Írta: Merras
Merras válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Amúgy ha van rá igény, egy ismerősömmel profin meg tudjuk szervezni a dolgokat, egy minimális pénzért utánamászkálunk a szállásnak, a vonatoknak, lerendezzük a regisztrációt, meg minden egyebet. És még tarthatunk némi városnéző túrát is 8)

Tavaly májusban voltunk amúgy a FedConon, akkor belenyomtunk a programba odafelé egy kölni városnézést, visszafelé egy Frankfurtot, meg egy Bécset. Voltunk jópár érdekes helyen, pl. Kölnben a Stollwerck csokoládémúzeumában, Bécsben a lepkemúzeumban, stb.

Live long and prosper!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #102967 Írta: Merras
Merras válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Amúgy ha ugyanúgy megy a jelentkezés, mint a FedConon, márpedig miért ne lenne csont ugyanaz, akkor nem muszáj elsietni a dolgot. Határidő után is van jegy, a hely a különbség.
A Maritim Nagyterme ugyanis két szintes. Az alsó szintre csak helyjeggyel lehet bejutni - a július 1 előtt fizetők fognak alsó szintes helyjegyet kapni. A felső, galéria szint viszont nem helyjegyes, hanem szabadrablásos módszer, ami nekünk elég jól bejött 8)
Tök jól el tudja foglalni egy csapat a felső szint első sorát - ami egyenlő a tökéletes kilátással, és ha az embernek normális fényképezőgépe van, akkor tökéletesen lehet onnan is fényképezni.
Lent van 3 darab mikrofon, ahol lehet kérdezni a fellépőktől, fent is van 2 darab.

Én amondó vagyok, nem kell elsietni a jelentkezést - előbb várjuk meg, kik is lesznek az igazi nagy nevek, arra pedig még kell várni egy-két hónapot.

Live long and prosper!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #102861 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Ring-bearer, igazad van, megpróbálom majd hirdetni :)
99 euró csak a beugró, azonfelül a szállás, kaja + utazás, Supersonica és Merras is közölt már a fórumon becsült árakat, légyszi olvass vissza!

Merras, ha helyesen olvastam, a jelentkezést csak akkor fogadják el, ha kifizetjük a belépőt. Nem tartom valószínűnek, hogy visszafizetnék a pénzt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #102856 Írta: Merras
Merras válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Szerintem 100 euro alatt a belépőt nem lehet megúszni... most meg lusta vagyok felmenni az oldalra és megnézni.
A jelentkezéseket tényleg jó lenne leadni mielőbb, legfeljebb visszamondjuk, ha nem jön semmi értelmes arc...

Live long and prosper!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #102807 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Hogy lehet a legolcsóbban részt venni? 80-90 euro?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #102803 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Az a baj Penngaladiel, hogy van 3 aktív olvasója a topicnak, és ez így kevés. Egy kicsit nagyobb hírverés kellene neki nem?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #102797 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Nem akarok senkit sürgetni, de azért szeretnélek kicsit sürgetni benneteket :P Minél előbb le kéne adnunk a jelentkezéseket. Ki az, aki tutira akar jönni rajtam kívül, függetlenül attól, hogy kik lesznek a vendégek?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #102439 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Kedves Topic Olvasó!

Mielőtt TE lennél a 9. ember, aki megkérdezed, hogy mi az a RingCon, és ezen hozzászólásodat ki kellene törölnöm, megkérnélek, fáradj a topic első oldalának első bejegyzésére, és olvasd végig!

Köszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #102433 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Jah! Bocsánat, ha hülyeséget mondtam. :oops: Nem sokat tudok róla, ti vagytok itt a szervezők! :wink:
Hát, igen...asszem erre 100, h nem megyek. :(

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #102412 Írta: Merras
Merras válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Marc B. Lee-n kívül egyik név se mond nagyon semmit... Marc volt a FedCon műsorvezetője is éveken át, nagyon jól csinálja a dolgát, igazzy profi 8)

A vonatot tényleg ki lehet hozni annyiból, mondom, a novemberi utam azért volt drága, mert speckó jegyet vettem, és messzebbre mentem. Létezik csoportkedvezmény, amit megéri igénybe venni 4 fő fölött 8)

A 70-80 kb. stimmel is. Ha nem akartok Orlando Bloom alsógatyát venni, nem akartok ottani kaját venni, hanem hoztok magatokkal, stb.
Jut eszembe, kaja. A diákszálloson önkiszolgáló reggeli van, kávéval, teával, péksütivel, sajttal, szalámival, stb. Mindenből annyit vesz az ember, amennyit akar. Bele van kalkulálva a szoba árába a reggeli. Mi azt csináltuk, hogy reggel szépen felpakoltuk a fél konyhát, becsomagoltuk, és napközben azt ettük a conon :-)
Ha már kávénál tartunk, valakinek viszont kell vinnie valami értelmes kávét, mert A NÉMET KÁVÉ BORZALMAS!!!! Van a reggelinél forró víz viszont, mondjuk alapvetően azt hiszik, hogy teához fogják felhasználni a népek :-) Egy jó népet kávét kóstoltam, coca-cola automata jellegű automatából jeges Nescafe, na, az nagyon ütős 8)

Live long and prosper!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #102343 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Merras, köszi a tuti információkat :) - ha van még ilyen, kérlek, oszd meg velünk.
Mondjuk a vonatot én olcsóbban ki tudom hozni, kb. 24e lenne, ha összejön 5 ember, aki együtt utazik oda-vissza.
Én kb. 70-80e-t számoltam minimális kiadásként (Orlando-s ereklyék nélkül - de így akkor többet kell számolnonk :lol: ), de most még kértem be árajánlatokat más szállások ügyében.

Akik már le vannak kötve:
Marc B. Lee
Master of Ceremonies (műsorvezető - ceremóniamester)

Andreas Gloge
Autor

Frank Weinreich
Philosoph, freier Autor und Kommunikationswissenschaftler (filozófus, szabad szerző - író és kommunikációs tudós)

Oliver Bidlo
Autor (szerző - író)

Rene van Rossenberg
Tolkien-Sammler & Lecturer (Tolkien gyűjtő és lektor)

{szégyellem magam, de nem mondanak a nevek nekem semmit - Merras, Neked?}

Amúgy a német Tolkien-társaság is támogatja őket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #102335 Írta: Merras
Merras válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Hááát... túlzás lenne őket német MTT-nek nevezni. A FedCon gmbh 11 éve csinál scifi conokat Bonnban, a Maritimben. Annak idején, az első Star Trek conjukra alig több, mint 300 ember volt kíváncsi. A 10. FedConra, amin én is résztvettem, már több, mint 3000-en jelentkeztek, és mentek el.
Amikor kijött a GYU film, akkor nyilván meglátták a lehetőséget, és elkezdtek RingCont is szervezni. Amúgy valószínűleg hivatalos támogatást is kaphatnak a New Line Cinema-tól (ugye övék a GYU filmjog? vagy a Warneré? A fene se jegyzi meg ezeket :) ), mert a tavaly novemberben vetített reklámjuk az egy Fellowship Of The Ringből összevágott cuccos volt (az ilyesmi meg engedélyköteles arrafelé is). Nomeg Star Trek témában a Paramount is nyomja őket ezerrel, miért ne nyomja egy másik cég GYU témában... ST témában egyébként ők szervezik egész Európában a legjobb, legprofibb, és legkedveltebb Conokat, szerintem GYU témában is hasonló lehet a dolog.

A FedCon nagyon profin van szervezve, gondolom, hogy a RingCon sem lehet rosszabb. A hangulat nagyon fenomenális volt a FedConon, tényleg csak egy picit zavart az, hogy azért a csillogáson át is lehetett halványan érzékelni az üzleti szellemet...
A 110 eurós beugró elsőre talán soknak hangzik, de valójában nem az. Szvsz persze. Ha belegondoltok, egy átlagos koncertre is kifizet az ember 8-10000 Ft-ot, és az legfeljebb 2-3 óra...
Szóval a beugró az 110 eu (számoljuk most 25E Ft-nak), szállás olyan 25 eu/éjszaka, két éjszaka 50 (mondjuk legyen 13E Ft), a vonat az húzós, én novemberben 45.000-ért vettem vonatjegyet Németországba, de akkor messzebb is mentem, mint Bonn, meg nekem speckó jegy kellett. Szóval olyan 80-90E Ft-ból ki lehet hozni a RingCont, ha itthonról hozod a kaját, meg ilyesmi, és nem akarsz bevásárolni mindenféle GYU vackot a Conon... Hja, amúgy az alsó szint tele van árusokkal, van két baromi nagy terem lent, ahol csak árusok vannak. Dedikált fényképektől elkezdve könyveken át Gollam plüssfigurán keresztül Orlando Bloom alsógatyájáig mindent lehet kapni :!: 8)
Most látom, hogy itt is Marc B. Lee a műsorvezető - nah, ő egy hihetetlen jó, baromira vicces fazon, tényleg nagyon jó műsorvezető :D

Live long and prosper!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #102087 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Merras, nagyon köszönjük a segítséget, mindenképpen jól jön :)

A DVD rendelés szerintem is OK lesz, csak akkor tényleg valakinek föl kéne vállalnia. Mondjuk én vállalom, csak utána kell néznem, hogy hogy tudok átutalni, meg hogy van-e a dolognak vámvonzata :roll: . Azt kérem, hogy aki szeretne Ring*Con 2002 DVD-t (20 EUR) vagy VHS-t (15 EUR) rendelni, az írjon nekem privit, hogy mit és mennyit kér, és akkor én megrendelem. Annyi kérésem van csak, hogy a pénzt majd euróban fizessétek ki nekem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #102077 Írta: Merras
Merras válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Supersonica, szvsz a RingCon videót is ki fogják küldeni Magyarországra, mert a FedCon videókat is ki szokták küldeni.

Live long and prosper!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #102075 Írta: Merras
Merras válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Amúgy a FedCon&RingCon szervezőket rohadtul nem érdekli, ha sikoltozó tinilányokkal van tele a terem... csak dőljön a lé. Ne lepődjetek meg, ha tök csili-vili a találkozó, jól érzitek magatokat - de halványan érződik az üzleti szellem.
A Maritim nagyon jó hotel amúgy, de drága. Van egy nagyon jó diákszállás a közelben. Ha ott nincs hely esetleg, és esetleg egész Bonnban nem lehet szállást találni, akkor fél óra vonattal onnan Köln, ott is lehet olcsón szállást találni.
Egy diákszálláson egy éjszaka kb. 20 euro szokott lenni, max. 25 - legalábbis novemberben még ennyi volt, amikor legutoljára jártam ott.

Live long and prosper!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #102073 Írta: Merras
Merras válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Ave!

Bár a Ring Con-on nem voltam tavaly, de tudok segíteni ebben a témában. Ugyanis ugyanaz a társulat szervezi, aki a FedCont, egy elsősorban Star Trek témájú találkozót. Ugyanúgy Bonnban, ugyanúgy a Maritimben. Én egyszer voltam ott, de egy ismerősöm többször is...
Ha kell, és van rá érdeklődés, szívesen segítek az utazás megszervezésében, szállásfoglalásban, egyebekben - ebben a Star Trek klub részéről páran igen profik vagyunk 8)

bye
Jun

Live long and prosper!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #101302 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Én mindenképpen megyek. Borzasztó szomorú lennék, ha Craig végül nem menne, de ha más mellékszereplők mennek, a buli már akkor is megérte. Olvasgatva azt a beszámolót, a többiek (Brad Dourif, Zsizsik gazda és Rozi 8) ) is nagyon jók voltak. Szóval velem számolhatsz, Supersonica! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #101268 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Végre elindult a www.ringcon.de normálisabb változata, sok infóval.

A legfontosabb, hogy még mindig nem tudni, hogy ki fog jönni :(
ellenben már most jelentkezik fel mindenki, ami azért fontos, minél előbb jelentkezik vki (és persze fizeti ki a 99 €-t / csak így ismerik el számmal a jelentkezést), annál biztosabb a beszélgetős paneleken, autogrammórákon a részvétele :(

Másik fontos: Bonn városa szívesen ad a megfelelő opció kérésénél más szálláslehetőségekre ajánlatot.

Ajánlatos az együtt menni akaróknak együtt jelentkezni, hogy egymás mellé szóljanak a jegyek (magyar szekció?)

Dilemma: akkor most hányan mennénk, rendeljük-e meg előre a jegyeket, amíg nem tudjuk, hogy ki jön sztárként...?

Mi legyen?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #100945 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók

Ring-bearer írta: Ez mi? :oops:
Találkozó?


igen, 3 napos buli, Bonnban, a Maritim Hotelban, és meghívják a filmszereplők egyik-másikát, illetve a készítők egyik-másikát (tavaly pl. Craig Parker volt az egyik vendég)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #100595 Írta: Supersonica

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #100594 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Hát éppen ezt beszéltük az 1ik talin Kriszanáékkal, hogy ha nem is jutunk be a premierre, akkor legalább az utána következő vetítésekre... De mondjuk a lényeg az az lenne, hogy LÁSSUK ŐKET!! Ami mondjuk annyira talán nem elképzelhetetlen, ha már ott vagyunk, nem? :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #100593 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Szerintem kizárt dolog, hogy a londoni premierre az ember bejusson :-(
max normál vetítésre (esetleg MTT nem tudna néhány jegyet igényelni hivatalosan ;) ?)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #100585 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Hát, attól én is... :? Ha vk. +találja a neten, az plíz, rögtön SZÓLJON!!
Ööö...utánakérdeztettem a nevelőapámmal a buszos dolgot (azt hiszem nem sokan tudnak róla, csak Dodiee-ék!), és ha kell, leírom ide is!
Off: kéne nyitni egy Londoni premieres topicot... :P :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #100575 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók

Augustíne írta: Nem lehet letölteni a netről valahol az előző Ring* Con-t? (a videót!)


de, valahonnan biztosan (ha valaki kirakta a gépére...)

Amúgy félek, hogy Magyarországra nem küldik ki a videót/DVD-t

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #100445 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Nem lehet letölteni a netről valahol az előző Ring* Con-t? (a videót!)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #100182 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
És azoknak, akik nem tudják, mi is ez az egész, itt egy beszámoló sok képpel :wink: a tavalyi Ring*Con-ról, angolul:

www.iansmith.co.uk/lotr/weblogs/November22.htm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #100172 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Azt hiszem, ez is inkább ide illik:

A tavalyi Ring*Con anyaga megrendelhető DVD-n (20 EUR) és VHS-en (15 EUR) + postaköltség. Van még valaki, akit érdekelne? Mert akkor össze kéne fogni, és együtt megrendelni, hogy csökkentsük a postaköltséget. Mit szóltok?
Info itt:
www.ringconfilm.de/

Supersonica, megkérhetnélek még valamire? A tavalyi Ring*Con DVD megrendelésénél átfutnád, hogy mit írnak németül? Mert én mindenképpen szeretném megrendelni, de gyanítom, hogy ott is több info van, mint angolul. Köszi! :D

A konferenciával kapcsolatban:
Mindenképpen olyan szállást kell találnunk, ahonnan könnyen és gyorsan megközelíthető a konferencia helyszíne. Én a magam részéről ki tudom fizetni a kétágyas szállodai szoba rámeső részét, ha valaki betársul mellém.

És ezt is idemásolom:
Azt megígérem, hogy aki sikítozni mer Craig vagy Orli (vagy bárki más) láttán, azt sajátkezűleg csapom le! :twisted: Ugyanis normális hozzáállással még találkozni is lehet velük, sikítozva, hisztizve viszont nem!

Ja! És a Ring*Con hivatalos oldala:
www.ringcon.de/

[size=9:1l820mx3]Azt hiszem, ezzel a leglényegesebb infók megvannak.[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #100054 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Svin: örök hálánk! :D (Legalább nem cseteljük szét szegény Haldír topicát!)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.225 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére