Ring*Con és más közönségtalálkozók

Több
19 éve 11 hónapja #193053 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Hat ime, a kis sebteben osszedobott kepes beszamolonk :D

thenecessaryevil.rtlmail.hu/mk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #191172 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Par kep a Collectormaniarol (meg nem a mieink ;) ):

p196.ezboard.com/filfirinvanesse ... D=23.topic

f1.pg.photos.yahoo.com/ph/deckar ... df&.src=ph

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 napja #187757 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Újabb Ring*Con vendég:

A Glorfindelnek hitt Gildor Inglorion, vagyis Sandro Kopp :D

www.sandro-kopp.com/
www.theargonath.cc/glorfindel/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 napja #186423 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Kihirdették az első vendégeket a 2004-es bonni Ring*Conra!

John Noble (Denethor)
Craig Parker (Haldír) - yeaaaaaaaaaahhhhhhhh!!!!!!!!!! :D :D:D:D
Mark Ferguson (Gil-galad)

www.ringcon.de/en/star.htm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #179711 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Itt pedig néhány kép szintén a London Film And Comic Conról:

www.theonering.net/scrapbook/group/1359/range/1

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #178154 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
A London Film & Comic Con nemrég ért véget, néhány videó letölthető róla innen:

www.londonfilmandcomiccon.com/video/video.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #173359 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Találtam még pár oldalt, amit eddig nem láttam:

Ring*Con Bonn
Ring*Con Bonn 2
Ring*Con Bonn 3
Ring*Con Bonn 4
Ring*Con Bonn 5

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #169455 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Épp azzal szórakoztam, hogy Craig névrokonait keresgéltem a neten, amikor rábukkantam erre:

www.livejournal.com/users/evamaria/13981.html#cutid2

Ez egy beszámoló a Ring*Conról, és találtok benne három videoklipet, kettőt John Rhys-Daviesről és egyet Craig és Mark paneljéről :D Ez utóbbit most töltöm le, sz'al még nem tudom, hogy milyen, de nem lehet rossz ;)

A könnyebbség kedvéért kimásolom a linkeket a videókhoz, de a jobbgombos megoldással szedjétek le, mert elég nagyok:

216.74.85.97/~chocolat/ringcon/jrd1.AVI
216.74.85.97/~chocolat/ringcon/jrd2.AVI
216.74.85.97/~chocolat/ringcon/craig&mark.AVI

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #167825 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Egy kis frissítés történt a Craig site-unkon Ring*Con ügyben, a sajtótájékoztató után a péntek este képei is fölkerültek, valamint Sonica beszámolója képekkel (nagyjából ugyanaz, ami a Lassiban is megjelent). Link az aláírásomban! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #165504 Írta: Tinwel
Tinwel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Köszönjük szépen a szobafoglalást. Szeretném megkérdezni, hogy készülődésben és szervezkedésben, továbbá egyébben tudunk-e segiteni, tenni valamit? Nem viszonzásként, de amúgy is :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #165390 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Itt olvasható a Ring*Con 2003-ról beszámoló, és néhány panel ismertetése, valamint interjúk:

www.pink-khaki.net/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #164796 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Ez is egy olyan alkalom, amire érdemes lenne elmenni:
www.londonfilmandcomiccon.com/

2004 március 6-7 (szombat-vasárnap)
HALL 1, WEMBLEY EXHIBITION CENTRE (a Wembley stadion mellett)
EMPIRE WAY, WEMBLEY HA9 0DZ, ENGLAND

Belépő: 5 GBP

Eddigi LOTR vendégek:
JOHN RHYS-DAVIES - Gimli
THOMAS ROBINS - Déagol
ANDY SERKIS - Szméagol / Gollam
SALA BAKER - Szauron/Uruk Hai/Ork

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #164166 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Ezúton jelentem tisztelettel, hogy "Biztos, ami sicher" jeligére foglaltattam 6 db kétágyas szobát a Gustav Stresemann Institut-ba, amely a Maritim hoteltől 5 perc sétára van.

Szállás nekünk Beleggel ott jutott, és nagyon pozitív benyomásokat szereztünk, segítőkész személyzet, gyors válaszok, olcsóbb konyha, tényleg extrabőséges reggeli (árban bennefoglaltatik). Negatívum: internet naon drága és naon lassú lent a hallban, illetve reggelizni csak 9-ig lehet.

Link: www.gsi-bonn.de

Szállásfoglalásban gondoltam: Reniékre, Belegékre, Lindórié-ra és Tinwelre, magamra, Pennire, illetve Bramblerose és Primula kisasszonyokra, akik szándékukat fejezték ki jönni. Fizetni úgyis majd ott kell, a foglalás meg elfér a rendszerükben ;) Amúgy 42 € volt a /fő/éjszaka ár.

Amúgy lehet már sajnos foglalni a Germanwings járataira, és nagyon sajnálatos módon csak október 30-ig (holott nekünk november 1-én kéne visszajönni :evil: ) Az odaút már most a 39 €-s sávban van :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #161896 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Ma néztem a Ring*Con 2004 oldalát, és hát elég érdekes a helyzet... Még egyetlen vendég sincs meghirdetve, de már 750 fölött járnak a sorszámokkal, és a Maritim hotel betelt... És angol verzió még mindig nincs fönt, csak a német... Jövőre iszonyatos nagy buli lesz, és rengeteg ember, remélem, azért jövőre is olyan lesz a hangulat, hogy a sztárok kimerészkedhetnek majd a rajongók közé... :roll:

www.ringcon.de

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #160790 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Hajni, valami személyesebb élményt nem akarsz megosztani? És kíváncsi lennék a képeidre is :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #160245 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
A mostanában megjelent decemberi Átjáró Magazinban elolvashatjátok a RingConról szoló újságcikkemet.

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #159788 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók

Reinatha írta: :lol: Hajni: az a 'mellir' a mellonbol jon :D :wink: ?


jaja, melir... mellón..... mit gondolsz, a tündebarátok miért szőkék? :)

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #159601 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók

Reinatha írta: :lol: Bocsanatot kerek, mar megszoktam, hogy mindig a Haldir-topikhoz kapom a linket :lol: .

Hja, kérem, aki link nélkül már el sem talál ide... :wink: 8) :lol:

Hajni, képeket mikor láthatunk? 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #159584 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
:lol: Bocsanatot kerek, mar megszoktam, hogy mindig a Haldir-topikhoz kapom a linket :lol: .

Hajni: az a 'mellir' a mellonbol jon :D :wink: ?

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #159561 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók

Reinatha írta: A :twisted: melletti szobat kerem, Sonica Foszervezo Kisasszony :lol: .

( :twisted: nem = Craig Parker, de meg kellett emlitenem a nevet, nehogy offtopik legyek, hehehe...)


Csillagom, ez a Ringcon Topic, nem a Haldír :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #159368 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók

Penngaladiel írta:

Gyémánt_Hajnal írta: Legalább te a mondanivalóját nézed, nem a pontos fordítást :wink: a lényeg, hogy az ember tudja miről van szó, vagyis éljenek azok, akiknek már magyarul hangzanak el a fejében Davies papa mondatai :)

Nem a fordítás volt a lényeg, hanem hogy lehagytad a poént ;)



Esedezve esek térdre előtted, amiért akkor nem pontosan a poénra figyeltem, hanem egy mellettem ülő, mellírozott hajú srácra. :lol: 8)

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #159360 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Dragaszagaim, enisenisenis am!!
Mostanaban nem jarok gyakran errefele (azaz nem *errefele* jar(kal)ok :wink: ), plusz az idei RC-terveim is fustbe mentek, de ha hely- es jegyfoglalasrol van szo, akkor ertesitsetek am :lol: .
A :twisted: melletti szobat kerem, Sonica Foszervezo Kisasszony :lol: .

( :twisted: nem = Craig Parker, de meg kellett emlitenem a nevet, nehogy offtopik legyek, hehehe...)

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #159359 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók

Gyémánt_Hajnal írta: Legalább te a mondanivalóját nézed, nem a pontos fordítást :wink: a lényeg, hogy az ember tudja miről van szó, vagyis éljenek azok, akiknek már magyarul hangzanak el a fejében Davies papa mondatai :)

Nem a fordítás volt a lényeg, hanem hogy lehagytad a poént ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #159287 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók

Artemisz (Celebthil) írta:

Gyémánt_Hajnal írta: Gimli "I feel Good-ja" felejthetetlen, de maga Davies papa is : "Előre szólok, nincs meg nekem Orlando BLoom telefonszáma"

Juhuhuhuuhuuu!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Ez vhogy olyan... olyan GIMLIS!!!!!! :P Tökjó fej lehet!! :wink:


Legalább te a mondanivalóját nézed, nem a pontos fordítást :wink: a lényeg, hogy az ember tudja miről van szó, vagyis éljenek azok, akiknek már magyarul hangzanak el a fejében Davies papa mondatai :)

Hmm... nézzünmk beszólásokat.... nekem Sala beszólása maradt meg:

"Craig szét fogja rúgni a S****m...."

De John "bácsiban" :D 8) :wink: az volt a legjobb, hogy hosszasan mesélt, mintha nagyapa körül az unokái ülnének tátott szájjal és figyelnék az esti mesét, a hős mesét, Frodóról és Samuról :twisted:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #159143 Írta: Tinwel
Tinwel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók

Penngaladiel írta: Viszont ha már idézünk, akkor idézzünk rendesen :wink: Tehát az ominózus mondat így hangzott John Rhys-Davies szájából:
"Nincs meg nekem Orlando Bloom telefonszáma. De ha meglenne, vagyok olyan rosszindulatú, hogy megmondjam nektek!"



Ez "kicsit" emlékeztet engem Craig ama megjegyzésére, amikor azt mondta : Az ok, amiért nem énekelek nektek, az az, hogy szeretlek titeket. :lol: Remélem pontosan idéztem :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #159104 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók

Gyémánt_Hajnal írta: Gimli "I feel Good-ja" felejthetetlen, de maga Davies papa is : "Előre szólok, nincs meg nekem Orlando BLoom telefonszáma"

Juhuhuhuuhuuu!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Ez vhogy olyan... olyan GIMLIS!!!!!! :P Tökjó fej lehet!! :wink:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #158891 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
No igen, azok a klipek haláliak voltak... Nekem a legjobban a Középföldei Olimpiai Játékok című tetszett, meg a Killer Queen, meg már nem is emlékszem, melyiken fetrengtünk a röhögéstől... Sajnos ezek nem elérhetőek a neten... :cry:

Viszont a moziplakátos slide show letölthető Marc B. Lee honlapjáról:
http://www.marcblee.com./
Picture Archives :arrow: RingCon 2003 - a 2.74 MB-os ppt és a 3.15 MB-s mp3 kell a slide show élvezetéhez :D A másik ppt a sztárvendégekről tartalmaz képet, ahhoz az 5.46 MB-s mp3 tartozik.

Viszont ha már idézünk, akkor idézzünk rendesen :wink: Tehát az ominózus mondat így hangzott John Rhys-Davies szájából:
"Nincs meg nekem Orlando Bloom telefonszáma. De ha meglenne, vagyok olyan rosszindulatú, hogy megmondjam nektek!"

Áááá, miközben Marknál kutakodtam, nézzétek, mit találtam:
A RingCon csapat

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #158860 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Upps, alig jutok most nethez. Gyerekek, a RingCon-os rövidklipeket látnotok kellett volna, amiket a panelek között nyomattak be. Gimli "I feel Good-ja" felejthetetlen, de maga Davies papa is : "Előre szólok, nincs meg nekem Orlando BLoom telefonszáma"

:wink: :lol: :roll:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #158679 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
A Ring*Con 2003 DVD megrendelhető itt:

hobbitshop.server02.de/index.php ... 3ca38cf1bf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #156914 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Ring*Con és más közönségtalálkozók
Na, hogy aktuálisak legyünk:

Beszámoló sok-sok képpel:
www.fozzerworld.com/1RingCon2003.htm

Ahogy egy sztár látta:
bruce-hopkins.com/photos/ringconbonn03.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.228 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére