Élménybeszámolók

Több
17 éve 8 hónapja - 17 éve 8 hónapja #297543 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Voltunk táborlátogatni :lol: írni nem tudok, mert nem érzem a 2 kezem (röplabda), de megérte!!! :lol: :P ... nagyon jó volt a lenti csapat, és nagyon örültek nekünk és mi is nekik és szép a hely és volt buszunk gyalogtúra helyett és jókat ettünk :lol: a mi táborlátogató túracsoportunk egyszerűen fenomenális alakulat volt :mrgreen:
köszönet mindenért :D akiket imádok úgyis tudják :lol:
képek, sztem van 1-2 nagyon jó még rólam is amiért köszönet Orsienak :lol: : telelle.xfree.hu , te képeid hol vannak?

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #296839 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Igen Ery. :P A helyszínen megérdeklödtem.
Én is köszönöm nektek ezt a kis jelent sort! Már hiányzott nekem az ilyen kreatív cucc. A táncest óta nem volt részem benne. :) Jó volt újra Közpföldén járni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #296773 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nagyon jóóóóóóóó volt a mai Synithos, köszönet az összes szereplőnek, hogy ennyit dolgoztak még rajta. Bár én LEPen nem láttam, de most nagyon tecc :lol: :lol: :lol:
Csak így tovább :P :D és a vége tényleg nagyon állati volt - az ötlet kiagyalójának is sok gratula (Ery?)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #296757 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Melyanna írta: (Remélem, a végén nem röhögtünk nagyon zavaróan... :lol: :oops: :lol: )


Ez volt a cél 8) :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #296739 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
MTT sen: A visegrádi palotajátékok rulz.


Remekül éreztem magam. Volt Igrícek koncert, bábjáték, lovagi torna, mérkőzés a Salamon torony lovagja címért, kirakodó vásár ...stb

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #296730 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Kedves Színjátszóink, Synithos-tagok,
szeretném megköszönni Nektek a mai elöadást, egyre jobbak vagytok, jó volt Benneteket látni és érezni a munkát, ami a jelenetek összeállítása mögött van.

(Remélem, a végén nem röhögtünk nagyon zavaróan... :lol: :oops: :lol: )

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja - 17 éve 8 hónapja #296585 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Aki volt már nálam, az már láthatta a szobám kerek színes üveg ablakát. Közvetlenül a kapunk fölött. Nos, ma voltam a Vajdahunyadvárban és megnéztem a Magyar Kézmüvesség 2006 és A zene világa - kézmüves szemmel kiállításokat, és rajta a nagyszobám leendö üvegajtaját. Ugyan az - Farkas Péter - készítette, aki az ablakot. Felszerelve csak összel lesz, mert még megy egy másik kiállításra is. Kétféle fehér és egy sárga színböl készült minta, a szabályosan ismétlödö ritmikus és a szabályokból kitörö, tekergödzö élö határán. Lehetne arabeszk is, vagy M.C. Escher valamelyik müve....

Múlt héten voltam egy kedves családi barátunk hatvanadik születésnapján az Öreg Sipos étteremben. A család a következö meglepetést készítette elö számára: Hajdanán tangóharmónikázott, és indult vele a Ki mit tudodon is. Egy néptánc csoport végül kiütötte, így hát nem ö ülhetett a vonatba. Hogy min múlik, hogy kiböl lesz végül sebész, vagy zenész. De a harmónikát azóta is szereti, és értékeli, ha valaki ért hozzá. A TV-ben fedezte föl magának, hogy van magyaroszágon valaki, aki nagyon ért, és lelkes hívévé vált.
Nos a család megszervezte, hogy eljöjjön és és egy fantasztikus koncertet adjon nekünk Orosz Zoltán a Harmonika Trióval. (Orosz Zoltán - harmónika, Ursu Gábor - gitár, Pengö Csaba - bögö) Az emberünk tényleg egy virtuóz ahogy szenvedélyesen, arcán mégis nyugalommal és félig csukott szemmel játszik, az ujjait sokszor követni se lehet. Francia shanzonok, bolgár és orosz dallamok egyaránt életre kelnek az elöadásában.... Soha nem gondoltam volna, hogy így is lehet játszani ezen a hangszeren!
Aki többet szeretne tudni róla, annak a honmlapja: www.harmonika.hu/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #295560 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Alison West írta:

Kincső (Thilanna) írta: No meg annak előre is :twisted: , aki elhozta az alvók kedvéért otthagyott pokrócomat, és legkésőbb táborban visszaszolgáltatja :wink:


Ádám elvitte és a táborban visszaadja, köszönjük szépen, nagyon jól jött :)


Szívesen :)

Képek: klikk

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #295550 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Hát igen. Ez líthas volt, mégpedig a javából. Köszönök mindenkinek mindent, leginkább a beszélgetéseket. Meg az éneklést. A reggeli kávét Tündének. Jaj nemtom, mindenkinek mindent:D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #295544 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Mit is írhatnék, mindent leírtatok. :lol: . tűzbe bámulás, jó társaság, köszönök mindent én is, a szevezőknek, hogy mégis találkoztunk 24-én, a jelenlevőknek, hogy ott voltak és találkozhattam velük. Késői látogató voltam, s bántam, hogy nem maradhatok. Nem tok mindenkit felsorolni:
köszönöm Melian + Mecsi a délutánt, az estét,
köszönöm a kóstolokat, a tüzet, meleg fogadtatást, a dalokat ...
Szofinak, Tündinek, Alisonnak, Maglornak a beszélgetésért.

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #295539 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Jelentem a képek fentvannak a musicen.fw.hu n

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #295528 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Mírrand / Verinen Enkeli írta: Röviden: JÓÓÓÓÓÓ VOOOT, Köszi, imádlak benneteket...mindenkinek mindent köfi, több ilyen kéne...

Mogy: rendőrstory-t ne akard tudni, semmi gáz, csak nekem az...de nem vettek nyílvántartásba...
Ennek kapcsán: Tünde: köszi a diszkréciót :D

:cheers:FAJA VOOOOT!!! :cooljump: :smokin:


én nem is mondtam semmi :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #295527 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Kincső (Thilanna) írta: No meg annak előre is :twisted: , aki elhozta az alvók kedvéért otthagyott pokrócomat, és legkésőbb táborban visszaszolgáltatja :wink:


Ádám elvitte és a táborban visszaadja, köszönjük szépen, nagyon jól jött :)

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #295526 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Köszönet:
- Lothnak a helyért
- Póknak, Áfinak és a többi alkotónak a tortákért
- Póknak a fuvarért és a Rajatonért (Butterfly rulez! :itscool: )
- a Líthasozóknak, hogy nekünk is helyet szorítottak a tűznél, bár későn értünk oda
- a zenélőknek a hangulatért
- Kincsőnek, Estelnek és a többieknek azért, hogy vannak

Képek:
Velence
Líthas


Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Látogató
  • Látogató
17 éve 9 hónapja #295524 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Líthas jó volt, még Velencefürdőt megjárva, naptól, víztől lefáradva is. Tényleg olyan igazi régi MTT-hangulat volt, főleg a szép számú éneklőknek-zenélőknek hála. Köszönet nekik ezért. Sok emberrel beszélgettem, amire már régen volt példa: jó volt csak ülni ott és nézni a tüzet, beszélgetni az épp melletted ülővel, huszadszorra is meghallgatni a "Szentiván éjjelén"-t, és csak úgy lenni. Hajnal felé tényleg hűvös volt - és nyirkos is. Legközelebb inkább cipelem Velencére is a hálózsákot :wink:
Köszönet mégegyszer a kórusnak és a gitárosoknak(Pók, EStel, Viktor, Ádám), a tűzrakóknak (Márk, Andris, Remzy), Finwének a virsliért, Remzymamának a gitárért, Picianyámnak a cseresznyéért, Editnek a sütiért, Kincsőnek a szúnyog- és kullancsriasztóért (működött!!), partnereimnek a beszélgetésért és maghallgatásért, Maglornak az egri medináért, és Ladisnak az egész napért (meg a beszélgetésért ott fönn a sziklafal tetején, meg a sangriáért, meg a fagyiért, meg a cigiért, stb. , azért, mert van).
Jó volt hallgatni Dodieék hajnali beszélgetését Ankalimonnal ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #295521 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Halihó :)
Csatlakoznék a köszönetmondók listájához! :)
Köszi Dodieéknak, h. megszervezték a kavarás ellenére ezen a héten is, a sooook embernek, h. eljött, még a velencézők nagyrésze is, a hyarnustarcsapatnak, h. megint viszonylag sokan volt és megint "leitattak" ( :twisted: :P ), azoknak, akik tűrték h. élveztem az új fényképezőgépen birtoklását és fotóztam :P , Milnek a bicskát, Remzymamának a szalonnát, a fiúknak a lelkes folytonos tűzrakást, a tűznek h. megsütötte a kajám ( :D ), Ádámnak, h. gitározott és mesélt (Szauron aranyszempillái :D ), és a hajnaltájt körégyűlt bagázsnak h. hülyééééék (vagyunk) :D :D :D
Annak, aki szólt h. ne égessem szét teljesen a krumplijaimat :P meg az elsőbuszos bagázsnak.
No meg annak előre is :twisted: , aki elhozta az alvók kedvéért otthagyott pokrócomat, és legkésőbb táborban visszaszolgáltatja :wink:
Remélem nem hagytam ki senki-semmi fontosat. :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja - 17 éve 9 hónapja #295496 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Jaj, népek, ez a Líthas vérátömlesztéssel ért fel, még ha ma kómás vagyok is :)

Köszönök mindent mindenkinek, mert jó volt veletek.
De legfőképpen Ádámnak köcce a zenét, hogy énekelhettünk együtt (rögtönzött kórus, vagy őrültek gyülekezete, kinek mi tetszik :P ), de főleg a meséket köszönjük!!! :lol: "Szauron arany szempillái", és "Mentammantra" rúlzott! :mrgreen:
És köszönöm a kávét hajnalban. Nélküle biztos a hazaúton bealudtam volna :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #295495 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Köszönet nektek a Lithasért, bár én, mint későnjövő csak két helyen voltam jelen. Tehát köszönet a Dodie, Rabyn, Remzy, Mirc féle beszélgetős társaságnak a sztorizgatásért. Majd köszönet Leguánnak az éneklős, mesehalgatós éjszakáért! :) 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #295491 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Énis köszönettel tartozom nektek, minannyiotoknak akik ott voltak. Tényleg varázslatos egy éjszaka volt. Még akkor is ha nem maradhattam végig, mert ma kötelességből le kellett égnem és most olyan piros vagyok mint a tegnapi gyümölcsok.

Köszönöm a beszélgetést Mogynak és Balázsnak, és aki csapatnak a mécsesek körül. Az éneklést, a nevetést.

Hiányzott már nagyon. Mert ez az a szellem ami kiveszőben van innen is, a feltétlenül örülünk egymásnak és senki nem több a másiknál.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #295487 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Röviden: JÓÓÓÓÓÓ VOOOT, Köszi, imádlak benneteket...mindenkinek mindent köfi, több ilyen kéne...

Mogy: rendőrstory-t ne akard tudni, semmi gáz, csak nekem az...de nem vettek nyílvántartásba...
Ennek kapcsán: Tünde: köszi a diszkréciót :D

:cheers:FAJA VOOOOT!!! :cooljump: :smokin:

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #295486 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Líthas istencsászár volt, örülök, h el tudtam menni.
Külön köszönet Melianna-nek (nemtom ezt hogy kéne írni), hogy elvitt az éjszakaiig
Annak is, aki megszervezte, Rabnnyak a beszélgetést, Tündének, hogy felvágta a szalonnámat, Dodienak a krumplit, meg mindent, Ladisnak az almát, Remzynak és Mircnek a söröt, a rögtönzött kórusnak az éneklést, Ádámnak a gitárt (hogy játszott, és annak is köszi, aki hozott)+ mindenki másnak, h ott volt, és elviselt.
Legközelebb megpróbálok tovább maradni...

Amúgy mi volt ez a rendőrsztori?

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #295484 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Jóvót a Líthas 8) Szeretem az MTT-t :evil3:

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #295482 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Lithas:
:arrow: köszönet Rabynnak és Dodienak hogy megszervezték :lol:
:arrow: köszönet mindenkinek aki eljött :D
:arrow: a tűz isteni volt - főleg hajnalban, mikor fáztunk :P
:arrow: a szalonna-kolbász nagyon finom :mrgreen:
:arrow: mindenkinek köszönet, aki gitározott és énekelt és megalapozta a hangulatot :wink:
:arrow: az esőnek köszönet, hogy nem esett :hello:
:arrow: a tündéreknek és manóknak kösönet, hogy nem vittek el senkit - bár Rabyn nagyon ment volna :bounce:
:arrow: nemköszönet a rendőrbácsiknak hajnalban hogy megzavartak minket :down:
:arrow: köszönet az egész éjjeli beszélgetésért mindenkinek aki körülöttünk volt :cheers:
:arrow: és köszönet magunknak, hogy fel és lecipeltünk mindent és túléltük :evil3:
:arrow: köszönet Remzynek és mindenkinek, aki annyi fát hasogatott :gimliaxe:

Azért legközelebb a polifoam és a hálózsák muszáj lesz - nagyon kemény a föld :sleepy:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #295011 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Jó volt ma Tolkienes tali, kár hogy csak 20 an voltunk! Legközelebb írjátok ki, mert akkor többen eljönnek.

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #294842 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Egy megkésett beszámoló:
Jó volt az első hivatalos KGy-m, főleg, mert rengeteg emberkével találkoztam :)
Utána pedig Andustar csapattaly, ami kissé kinőtte magát.
Jegyzőköny képei itten találhatók:
fototar.t-online.hu/media/sajatMediaLista.jsp?album=1779756
Most csak ennyi, aki nem tudja elolvasni, kérdezze meg a szerzőket ;)
A Szent Höring őrzője:
Patiszon Andustar népéből ;)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #294581 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
sztár vorszos embert én is láttam :wink:

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #294547 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Ide is bemásolom, hogy el ne vesszen a nagy beszélgetések között a másik topicban:

Eruntale/Hanna írta: index.hu/cikkepek/0606/velvet/hegylako//.gdata/gp_a10.jpg
index.hu/cikkepek/0606/velvet/he ... gp_a00.jpg
index.hu/cikkepek/0606/velvet/he ... gp_a11.jpg

wow, celebek a velvetről :D :P magyon szépek vagytok :)

Az egyik kép be is került gyorsan a Hírmondóba. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #294420 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Voltam átjáró napon és örörmmel mondhatom hogy Adrian Paul a Gyűrűk Ura vagy Star Wars kérdésre az elöbbit válaszolta :) .

Akárhogy is rohangáltam föl alá csak Pókot találtam a Fogadó aljában, de a bábozósoknak hírét-hamvát se. Na de majd holnap...

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #293990 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Shaman/meztelencsiga írta: Csévi szirtek Képek!!

Aranil képeiből fel lett töltve egynéhánytucatkép.

kep.tar.hu/urnamu/50297719?o=0#2


Látom, Shaman, nem szereted, ha fényképeznek... :lol:

Amúgy köszi, jók lettek. :wink:
Legközelebb valaki örökítse meg az emelkedőt is. :twisted:

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #293868 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Jahahajj, egy hetet töltöttem Schweizban, Zürichben 8) Annyira jó volt! Ha tehetitek menjetek el oda!
Ja, és lila tehenet nem láttam sajnos :P

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.716 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére