Élménybeszámolók

Több
19 éve 3 hónapja #259099 Írta: Csév szirt melletti Totem
Csév szirt melletti Totem válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
meg vagy hívva a következőre is ;)

vigyázz a bokádra!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259096 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Ezeket mind ki fogom moderálni mert itt fájdítjátok a szívemet... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259053 Írta: iljusin
iljusin válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
ehehehhehehe,jah,nagyon ott voltatok a szeren,csak ma,az uccsó napon nem kellett volna felfedeznem azt a barlangjáratot,mert így egy menetről lemaradtam,amíg abba a szűk járatban nyomultam előőőőőre....
igaz,ti is vmi szűk járatban nyomultatok,csak nem teljes testel :D
meg az a repülőgép a hegyoldalban is odabaszott rendesen,amiben a Tompa gazda matt(na jó:félfényes) részegen pofára vágódott,kinn az erdő legsűrübb részében...
igen,emberek,ott azon a részen még harcoló alakulatok vannak,én is beálltam a Nagy Honvédőm Háborúba,csak elfogyott elsősorban a pia,meg a muníció,úgyhogy inkább hagytam annyiban.
Az egészben azt sajnálom,h megígértem a roncskutatós bajtársaimnak,h egy Tigrissel jövök haza,de Tigris nem volt,szóval egy T-34essel be kellett érnem:D

the best of csatarepülő

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259042 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Hát... nem emlékszem semmire. De anyu már hazahozott. Egyedül az ONE belseléyre emlékszem

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259015 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Csév: Szerény véleményem szerint jó volt, sokat szemeteltünk, kurjongattunk, brekegtünk. Fantasztikus lányokat ismerhettünk meg fent.
A Kis Tündi aki levetkőzött és nem zavartatta magát a napon. Tomáékkal együtt csodáltuk őket. A barlangász fiú akinek hatalmas szerszáma volt, amivel a fémet kereste a FÖLDBEN. Toma du már kijöhetett az intoxról, és jobban van hála. Melyannal jobbulást kivánunk innen Pestről! =( máskor tudd hol a mérték)
Iljusin: Sajnálom hogy a 120 ezer forintos géped a mélybe zuhant. Nem kellett volna annyit innod, de már mindegy. Remélem nem minket okolsz miatta.


2 hét múlva Bükk! :-)

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259003 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nem is volt olyan meleg. Kibírható volt. :)
Szemétszedés MTT pólóban minden járókelő szeme láttára rulz, remélem, volt, aki vette a reklámot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258994 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
zsíír szemétszedés volt
20 zsák
13 jó ember

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258911 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Szemétszedés: háttőő
beszéljenek aképek:DD
kep.tar.hu/rabyn/50068417#2

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258876 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Amint tesóm is és anyám is itthon lesz a telefonjával, tesóm beizzítja a Bluetooth rendszert és felrakosgatom őket!

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258874 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Mírrand / Hathor írta: Adok fotókat a felértékelődött kezedért ^_^

Azora a fotókra én is kiváncsi lennék, nem lehetne felpakolni valahová :szépennéz:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258870 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Minerva írta: Mírrand: Tumoas megfogta a kezemet :P (Kár, hogy Marconak sokkal jobban örültem volna... :D )


Te mázlista!!! :D Én beértem volna Tuomassal :lol:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258861 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Adok fotókat a felértékelődött kezedért ^_^ ezt tényleg életem végéig siratni fogm...csak 2 centi hiányzott...bár ha rajtam múlott volna, le is rántottam volna *_*

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258858 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Mírrand: Tumoas megfogta a kezemet :P (Kár, hogy Marconak sokkal jobban örültem volna... :D )

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258856 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
^_^határozottan jobb volt a hangosítás! Meg úgy alles zuzammen hatlmas vot és egy-két gyengítő tényezőtől eltekintva nagyon élveztem a koncertet! Jó volt benneteket látni, tüncökkel cseverészni, lilára veretni a kapaszkodó bal caromat, megvenni favorit-számos pólómat, péppé taposódni és NIGHTWISH-t ordibálni!
[size=9:1nrkaav1]Nem túl rúlz: eltűnt a belgiumban vette fekete gumi-szögesdrót karkötőm; a keresztül rohanó Tuomas-t nem tudtam lefotózni, mivel pont exponálás pillanatában kívánt vlki kívájni egy darabott jobbik felemből.[/size] Akinek van jó Tuomas-os kép, az küldje el léccccciiiii!!!
Eleira: nagggyon hálás vagyok a beszélgetésünkért! Nagyon jól esett, és hiányollak! Gyere fel gyakrabban!

JÓ VOLT!!!

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258844 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Haligali!
Nah, hát Nightwish ismét nagyon jó volt, most a hangosítás is jobban tetszett, jó hangulat... ki nem hagytam volna! Örültem a sok ismerős arcnak + új arcoknak is:)
Ami nem rulez: örültem volna egy jó előzenekarnak, és az Oktogon marha messze van (sok gyaloglás, phew).

Na, fáradt vagyok nagyon, így most nem írok többet: csináltam jó sok képet, sajnos a legtöbbje nem sikerült, itt megnézhetitek őket. (link lent)

Köszi, hogy láttalak titeket, veletek bulizhattam, Köszi Tim, Ulmoék, Minc, _Neo, TG, Loth, Kislányom, Peredhil, Míriel, Rabyn, Phelanék (a cd-t is)stb... - a teljeség igénye nélkül!

photobucket.com/albums/v427/Alcar/Nightwish/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258805 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Életem első koncertje volt! :D
Ennél jobb nem is nagyon lehetett volna! Nagyon élveztem a durvaságok ellenére is!! :D
NIGHTWISH FOREVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:hello: :hello: :hello:

(ui:Peredhilnek meglett a pulcsija?)

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258770 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Minerva írta: Röviden: Tarja istennő, a fiúk meg istenek :D

De foleg Tarja istenno ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258747 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
ürebkirályzsír volt a koncert:)) mégegyszer szeretném megköszönni Lothéknak a jegyet:)))
Ezzel megkoronázták az amugy is nagyon jó napoat:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258740 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Melyanna/ *gézamalac* írta: Mivel én lakom a legközelebb a PeCsához,


Nem is, én! :D

Tényleg nagyon jó volt a koncert, néha kicsit nehéz volt talpon maradni A 3. sorban :lol: de végül sikerült :D Nigthwish rulzzz!!! :dance: :up: :hello: :bounce:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258737 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Röviden: Tarja istennő, a fiúk meg istenek :D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja - 19 éve 3 hónapja #258732 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Mivel én lakom a legközelebb a PeCsához, hát én vagyok az első... :lol:

Újra pompás volt - a vége felé ("Over the hills...") kissé kezdett szétcsúszni a hangosítás, de Tarja hangja továbbra is gyönyörű... és a fiúk... hm... nos, maradjunk annyiban, hogy hozták a formájukat... :P


Ja, és nem sírt - egy könnycseppet sem ejtett... :lol: 8) :lol:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258549 Írta: ADIM a Des
ADIM a Des válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Mírrand, höhö, ez jó: Reméljük, Anettka tényleg eléri álmát (sokunkét is) és egyszer valóban kilövik...

De ha csak a kilövés lenne a lényeg, azt elég lenne a cirkuszban ágyúval gyakorolnia. Kevésbé költséges... :lol:

"Segíts magammal tisztának és keménynek lenni, mint a gyémánt s másokkal oly hasznosnak és szerénynek mint a szén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258533 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Huhhhh! Csúcs :D Szerénytelen személyemnek minden esetre roppant mód tetszett a cikk :) és a kép is jó...egye fene, ügynököm engedélyezi, h maradhasson ^_^ De tényleg, tecc az iirás, Dart-né Veder nagy-úrhölgy :D Reméljük, Anettka tényleg eléri álmát (sokunkét is) és egyszer valóban kilövik...jó messze /me gonosz, vagy csak realista?

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258381 Írta: ADIM a Des
ADIM a Des válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Hát ezzel megleptél, te leány, de sebaj! Most lebuktam. Ajjjajjjjj! :-)
Elbuktam a kilencmilliárdos eladást! :mrgreen:

"Segíts magammal tisztának és keménynek lenni, mint a gyémánt s másokkal oly hasznosnak és szerénynek mint a szén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258373 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Laurelen írta: tudom hogy ez már offoffhátán de lehetne látni azt a képet vagy valaki bescannelné az oldalt a magazinból? :mrgreen:


Szemét leszek :D
Beszkenneltem, itt megtekinthető a cikk és a kép:
kep.tar.hu/timona/50066183#2

Bocsi ADIM, ha ezzel csökkentem az eladott példányszámot :tongue:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258307 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
tudom hogy ez már offoffhátán de lehetne látni azt a képet vagy valaki bescannelné az oldalt a magazinból? :mrgreen:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258215 Írta: ADIM a Des
ADIM a Des válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Donvöri!
Nem bántok én senkit! Baráccságos ork vagyok ám. Csak ha már épp arra jártam, meg Anettkáztunk egyet :-) , satöbbi, akkor Mlítést tettem a Zemtétéről, meg a Lassiról is, aki hazatér... vagymi... :-) Nem vészes, legfejjebb el lehet tenni Mlékbe.

"Segíts magammal tisztának és keménynek lenni, mint a gyémánt s másokkal oly hasznosnak és szerénynek mint a szén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258174 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Jesszasz, szentséges-eru, áldott-buddha, ésmégnemtoménmi!!! Asszem holnap reggel veszek egyet említett lapból...majd minőség-ellenőrzés után döntöm el, hála, vagy egyéb lesz a válaszom...de Adimot ismerve...na jó, szvsz hála ^_^

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258172 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Mírrand / Hathor írta: ????MI-VA-A-AN????????

[size=9:14w7mu36](Bots, ha ez a megszólalás faragatlannak tűnik, nem áll szándékomban annak lenni, csupán túl erős az értetlenségem)[/size]


Az van, hogy Adim merő jószándékból berakott téged abba a bizonyos újságba :mrgreen:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258136 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
HEHEHEHEHEEEEEEEEEEe :D ez mekkora

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.862 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére