Élménybeszámolók

Több
19 éve 4 hónapja #255963 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Megint én. Találtam még egy, az előbbinél korrektebb és igényesebb kritikát is az Átjáró-napról, ide idézem az MTT-s részt:

Tom a Fantasya.hu-n írta: A nagyteremben éppen a Magyar Tolkien Társaság Gyűrűk Ura paródiája került bemutatásra. Ami azt illeti, engem személy szerint nem sikerült levenni a lábamról, de el kell ismerni a színészek mindent beleadtak, lelkesedésben nem volt hiány, a terem is korrektül megtelt, így valószínűleg nem az én véleményem a mérvadó, a siker tekintetében. Miután gazdagabbak lettünk néhány MTT-s szórólappal, gyorsan felderítettük a könyv és egyéb kínálatot. Vásárolnivaló akadt bőven, sokan kedvezményekkel is igyekeztek az érdeklődők kedvében járni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255953 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Egy bejegyzés a starwars.hu fórumán, Star Wars: Episode III. - Revenge of the Sith topicból:

Geski írta: 20-30 perc várakozás után beértünk, és a nagyterembe mentünk, ahol szerencsére csúszott a műsor, így nem maradtunk le a fanfilm bemutatóról. Sőt. Egy unalmas GYU színpadi előadás végét is láthattuk.


Azért ne flémeljük le szegénykémet, joga van hozzá, hogy unatkozzon a KHE alatt. :wink: Pláne, ha csak a SW kedvéért jött el egy alapvetően sci-fi rendezvényre...

A szereplők és rendezők meg ne szívják mellre, mindenki tudja, hogy Ti vagytok a LEGJOBBAK! 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255928 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Angwen írta:

Adelard írta: www.leplap.hu/ftp/blog/ant.jpg :P :mrgreen:

Jóságos ég, ez nagyon komoly! 8O Panda, neked még ilyenkor is őszinte a mosolyod... :)

Naaaa! Azé....
Miből gondolod te azt, hogy őszinte?! :lol: Őszintén nagyon humorosnak tartottam a helyzetet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255920 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Beltain képekből egy párat bescanjeteltem. Nem sokat.

Itt:

kep.tar.hu/urnamu/50055004#2

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255899 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Adelard írta: www.leplap.hu/ftp/blog/ant.jpg :P :mrgreen:

Jóságos ég, ez nagyon komoly! 8O Panda, neked még ilyenkor is őszinte a mosolyod... :) Hát, azt mondják, a negatív reklám is reklám... ;)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255896 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Anettka.. :roll:

Panda írta: Bölcs tanácsadóink felvetették, hogy akár oda is hívhatnánk. Nem kellett volna, mert Mírrand, Adelard és én komolyan vettük.

Csak a magad nevében beszélj :D :P egyébként tényleg, ki mondta hogy hívjuk le?:) Gondolom eredetileg csak poénkodott:P

5 percig sasoltuk Anettkát (pink bőrszerkójában, de úgyis látjátok majd a képeket)

www.leplap.hu/ftp/blog/ant.jpg :P :mrgreen:

Nem szerettek ti képeken szerepelni?.....

Nem!!!! :P [size=9:2doda8t0](pláne nem Anettkával.. :lol: )[/size]

De végülis poén volt :D

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255871 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Szerintem Ez is
Bár sajna a gyűrűsujjára nem ment fel a Gyűrű...

:D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255869 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Na EZ egy nagyon jó kép... :mrgreen:


Nem gondoltam volna, hogy Esgal ilyen terepszínű tud lenni :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255863 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
átjáró napról képek még itt:
kep.tar.hu/rabyn

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255848 Írta: Máb
Máb válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Ejnye ADIM!
Nem minden Anettka az aminek látszik...

Nem csalódtam Benned. Teeee!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255843 Írta: ADIM a Des
ADIM a Des válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Az úgy volt... ööö... nos...
Én épp csak arra jártam, amikor feltűnt, hogy miért bámul három nő egy negyediket vigyorogva. Aztán a szokásos "Mi bajom lehet?" alapon elindítottam a lavinát... ami egészen a Tolkien standig... na jó, asztalig gördült. A fotókat már átpasszoltam Gumipóknak és pár olyan emberkének, akinek tuttam a címét. Remélem tettemmel nem bomlott meg a tér-idő kontinuum...

Ui: Anettka nem is olyan gáz. Ha belegondoltok, hogy elképzelését mennyi gúnyolódáson, kifigurázáson keresztül próbálja véghezvinni, a nagy magyar segítőkész mentalitás mellett, hát még sajnálhatjuk is. A lengyelek és még a japánok is nagyobb lelkesedéésel fogadták és többet segítették, mint saját honfitársai. Ebben az országban rohadtul nem lehet boldogulni, nem csoda, ha minden agy és lelkes ember lelép az országból. De akkor kik maradnak itt? És a sok ittmaradt mit csinál ezzel az országgal?
No persze nem akarok politizálni, mert azt rühellem, ez inkább csak elgondolkodtató...

"Segíts magammal tisztának és keménynek lenni, mint a gyémánt s másokkal oly hasznosnak és szerénynek mint a szén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255810 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Részemről az Anettka dolog: Állunk a lépcsőfordulóban, h "tényleg lehívjuk?"...én már rázkódtam a röhögéstől, szegény Adelardot kishíján arcon köpve feltörő gúnykacajom nemkívánatos mellégkermékeivel, midőn feltűnt a színen szeretett Adim-unk, ki nagy közvetlenségre, roppant mértékű bátoságra és fenejó gyomorra téve tanubizonyságot, felkérte említett bőrhabcsókként megjelent tévésszemélyiséget, h ugyanmár, jöjjön le hozzánk egy fotóra. Ő legnagyobb riadalmunkra minden cécó és csókolomcsókolom nélkül kapta magát, kamerását, nagy lendületet vett és megcélozta az MTT mitsemsejtő asztalát, illetve annak ártatlan személyzetét. Én prüszkölve-nevetve-ezekellenére-halálravált-arccal előreromboltam, mint tünc, ki ragut evett diétája alatt és közöltem a "jóhírt". "NEM ÉN TALÁLTAM KI!!! ADIM SZÓLT NEKI!!!" :D A fotóknak hála Erunak, csupán a szélére kerültem föl, hol reménytelenül kemény, hol vitathatatlanul fuldokolvaröhögő arcot vágva. Erősen emlékeztetet az szituáci az ominózus "Fikussssz ... Kukisssz" helyzetre. Mire Anettka távozott, rekeszizmom kordában tartására tett - időnként hiába való - fárodásaim mind fizikailak, mind mentálisan megrendítették egészségemet. Cédula a nagylábujjamon: "Halál oka: ismeretlen (űrlénnyel való találkozás). Élmény volt :D +/- ? Döntsétek el ti!

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255797 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
:lol:
Legujabb felhasználónk: Anettka :P :roll: :lol:

csokolomcsokolomcsokolom

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255782 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Egy különleges jelenetsort szeretnék kiemelni az idei Átjáró Napból...
Nos, kedves nép, bizonyára nem jutott még eszetekbe az MTT- t és Anettkát bármilyen szinten összekapcsolni. Hát most megtettük.
Vasárnap délután, erősen estébe hajlóan, valaki meghozta az örömhírt az MTT- pulthoz, miszerint " 8O :roll: ott van Anettka". Bölcs tanácsadóink felvetették, hogy akár oda is hívhatnánk. Nem kellett volna, mert Mírrand, Adelard és én komolyan vettük. 5 percig sasoltuk Anettkát (pink bőrszerkójában, de úgyis látjátok majd a képeket) mint izgulósz rajongókiszlányok, aztán megjelent ADIM és nagy lazán odament, megkocogtatta a vállát, és megkérte, hogy gyűjjön mán oda fotózkodni. Ezekben a pillanatokban rájöttünk, hogy tulképp mi se gondoltuk olyan komolyan a dolgot, de most már jön a kamerás embereke is, muszáj lesz végigjátszani. Mírrand előrerohan tájékoztatni a többieket a helyzetről. Pók arcán szerintem ritkán látni ilyen őszinte kétségbeesést és tanácstalanságot (kb az volt ráírva, hogy "mi? és én most mit csináljak?.....anya...anya?... anyaaa!!!!!") Végül feltalálta magát, leleményes Odösszeusz módjára: előkapta a fényképezőgépét és kijött a pult mögül. Hasonlóan előzékeny volt mindenki... Nem szerettek ti képeken szerepelni?.....Alyr ijedtében hazáig szaladt.
Szóval Anettka beült középre az MTT- zászló elé, két oldalára Adelard és én, és vigyorogtunk, miközben azon gondolkoztunk, hogy fogunk feltűnés nélkül az asztal alá bújni. És ugye ha valakik elkezdenek vakuzni, mindenki felkapja a fejét, odajön megnézni, mi van, és le is fényképezi. Ezúttal is így történt. Azon gondolkoztunk, hogy fogunk kiosonni az asztallal a hátunkon, hogy ne vegyenek észre. Pózolás vége, de a mosolypartinak korántsem: el kellet mesélnem Anettkának, mi van a Lassiban és mi az a Magyar Tolkien Társaság, és miért, és mit, és tényleg? Jelentem, érdekelte. Bár nem tudom, értette- e. Bólogatott.

Végülis reklám.
Egyébként azért volt ott Anettka, mert valami űrhajós beszélgetést is rendeztek, ő volt az egyik fél.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255380 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
minden kedves jelentkező, vagy leendő jelentkező figyelmét felhívom arra a tényre, hogy már mindössze csak 8 nap van hátra a Nagy Nyári Tábor jelentkezési határidőig...

nehogy lemaradjon valaki azért mert kifutott az időből!
8O

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254990 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Tojás ide vagy oda, LEGYETEK BOLDOGOK :D És ne háborúzzunk többet...

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254844 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Kincső (Thilanna) írta: OFF:

Shaman írta: A tyúkoknak a sok tojásért. (elnézést hogy elvettük a keltés lehetőségét)

[size=9:13j79qt0]megjegyezném, hogy abból a tojásból, amelyet pl. a boltban is árulnak, soha az életben nem lenne kiscsirke akármennyire melengetnénk, mert a tyúkok nem csak akkor tojnak tojást ha megtermékenyítette őket egy kakas, de a tojásból csak ekkor lesz kiscsirke :P [/size]

ON :)

de ha nincs tojás tényleg nincs lehetőség.. szal sámánnak van igaza..
(amugy volt benne egy két hazai fajta.. amit többször is látott kakas..)

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254836 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
OFF:

Shaman írta: A tyúkoknak a sok tojásért. (elnézést hogy elvettük a keltés lehetőségét)

[size=9:15ky9zru]megjegyezném, hogy abból a tojásból, amelyet pl. a boltban is árulnak, soha az életben nem lenne kiscsirke akármennyire melengetnénk, mert a tyúkok nem csak akkor tojnak tojást ha megtermékenyítette őket egy kakas, de a tojásból csak ekkor lesz kiscsirke :P [/size]

ON :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254735 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Mírrand / Hathor írta: A KITŰZŐŐŐŐM!!!!!!! AZ ÉN EGYEDI DRÁGASSSSZÁÁÁGOM!!!!!!!!
:D örülök, h megvan! NAGYNAGYNAGY köszönet a megtalálónak! Mikor tudnám átvenni az én "üngyümbüngyümömet? :P

jó kérdés :)

majd vmit kitalálunk ;) :)

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254679 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Beltaine:

Köszönet
- hogy megszerveztétek
- a 3 órás turnusnak
- Elődnek a cipkedésekért és a kajáért
- Kriszanának, hogy örült nekem és megölelt
- Morganának, hogy végre újra közöttünk van
- Finwének, hogy megkérdezte, hogy vagyok
- Szofinak a boroskóláért és a virsliért
- Meliannak, hogy elintézte nekünk a kaját előre
- mindazoknak, akiknek már hiányoztam
- az utolsó előtti busszal menni akaró bagázsnak, akik végül az utolsó busszal mentek

Az esti tábortűz összekapcsolja a múltat a jelennel. Ez egyszerre fájó és megnyugtató. Csillag ragyogta be találkozásunk óráját...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254642 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
A KITŰZŐŐŐŐM!!!!!!! AZ ÉN EGYEDI DRÁGASSSSZÁÁÁGOM!!!!!!!!
:D örülök, h megvan! NAGYNAGYNAGY köszönet a megtalálónak! Mikor tudnám átvenni az én "üngyümbüngyümömet? :P

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254638 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Úgy örülök, hogy ott voltam Veletek. Köszönöm mindenkinek ezt a szép estét!!! :clown:

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254635 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
élmény volt veletek szombaton
örültem nektek, mert ott voltatok
neked meg azért, mert nem jöttél el
jó volt a tűz, meg a tojásostosz
beszélgetések, ölelések
bocsánat a maradóktól, hogy leléptünk
köszönet az eljövőknek, hogy együtt aludtunk - megint : )
puha a föld

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254621 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Drowse írta: nem hiányzik valakinek egy Nightwish-kitűző? :D

Mírrandnak NAGYON hiányzik a Nightwish kitűzője, és szvsz aranyba foglalja a veséd ha visszaszolgáltatod neki:9

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254575 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Drowse írta: nem hiányzik valakinek egy Nightwish-kitűző? :D


Szerintem az Mirrandé de nem biztos, nála volt egy..

Egyébként én is köszönöm mindenkinek ezt a nagyszerű éjszakát.. nagyon jól éreztem magam csak igazán lehetett volna éjjel picit melegebb...

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254560 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
nem hiányzik valakinek egy Nightwish-kitűző? :D

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254490 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Én is köszönök mindenkinek mindent... Hosszú lenne felsorolni, kienek éppen mit, szóval maradjunk annyiban, hogy igazszág szerint mindenkinek mindent. :P

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254464 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Köszönet a rendezőknek és a Keltáknak!

Köszönet a tokai borvidéknek.
A Zalai pezsgő és egyéb habzóbor kft-nek.
A tyúkoknak a sok tojásért. (elnézést hogy elvettük a keltés lehetőségét)
A természetnek hogy bezöldült.
A celluloid szalagnak, hogy megint örökíthettünk.
Istenek hogy megadta a lehetőséget az exponálásra.
A www.-nak, és a kábeleknek.
A Professzor Úrnak legfőképp.
A tűznek, hogy meleget adott.
A viharfelhőknek, hogy távol voltak.
A szélnek hogy távol őrjöngött.
És minden összegyűltnek.

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254459 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Először is, Toma, Elodyke: nem mindenki ment el... (egyébként, ha jól emlékszem, hajnalra tavaly is nagyjából ez a társaság maradt, mint most)



Néhány kiragadott pillanat, és köszönöm:

- Angwennek, Szofinak és Áfinak a fogadtatást (coffee rulez forever)
- Aranill-nak a fotókat, a pezsgőt, meg hogy a barátnőm már annyi éve
- Elődnek a pompás vacsorát
- Toma gazdának, hogy megmasszírozott... stb... :wink:
- Artemisznek, hogy ott volt
- Mírrandnak, hogy végre kicsit jobban megismerhettem
- Telcontarnak az ünnep ötletét, a muffint, az ágyas barackot, a körtét, meg úgy általában… 8)
- Karcsinak a füstöt a víz felett, hogy semmi más nem számít, és a lépcsőt a mennyországba… és, hogy Miatyánk, ki vagy a Mennyekben…
- Shamannak, hogy megosztotta velem a hálózsákját, és hogy megosztja velem az életét... :P :oops:


És a többieknek, hogy voltak, vannak és lesznek, és bocsásson meg, akit kihagytam... – megint nagyon jó volt Veletek :biggrin2:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254457 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Beltaine..

először is én jól éreztem magam :) bár még maradtam volna kicsit.. szal..
nem is volt hideg.. Bár sokaknak ez már hideg.. na mind1 ezvan... izlések és küszöbök.. amugy meg köszi:

nodleenak, hogy segített bevásárolni ;) ;) ,Telconak, hogy kitalálta ezt az egészet (és bocs hogy elhoztam a (mostnemröhögni) kolbászod :) :) :) ), a kukta brigádnak.. :) , és nemmellesleg azoknak akik eljöttek.. és a reggeli buszsofőrnek..

én is meglepődtem azon.. hogy mindenki megy el.. bár már annyira nem, mint tavaly.. de ez már "hozzátartozik" a Beltainehozhezhöz majd eccer megértem..

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.763 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére