Élménybeszámolók

Több
19 éve 5 hónapja #248675 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
off

Alison West írta: Ez elég félreérthető :twisted: :lol:

img.tar.hu/manurasa/img/11345298.jpg#3


Végignéztem a képeket de nem figyeltem fel erre.
Egyébként nem is félreérthető... szvsz egyértelmű. :lol:
Bbocsi az érintettektől. :D
on

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248672 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Alison West írta:

shaman írta: Nos sikerült időt szakítanom, és fájós sejhajamon ülve bescenneltem a VÁRGESZTESI CELLULOID szallagos fotókat. Remélem tetszenek Nektek, de ha nem ne mondjátok el nekem.,

kep.tar.hu/manurasa/50032436#2


Ez elég félreérthető :twisted: :lol:

img.tar.hu/manurasa/img/11345298.jpg#3



Hajjaj Erről a részről lemaradtam

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248670 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
OFF

shaman írta: Nos sikerült időt szakítanom, és fájós sejhajamon ülve bescenneltem...


Napok óta azon gondolkozom, hogy Shamannak vajon miért fáj...??? :wink: :heu: :roll: 8) :lol: :oops:

ON

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248664 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Alison West írta:

shaman írta: Nos sikerült időt szakítanom, és fájós sejhajamon ülve bescenneltem a VÁRGESZTESI CELLULOID szallagos fotókat. Remélem tetszenek Nektek, de ha nem ne mondjátok el nekem.,

kep.tar.hu/manurasa/50032436#2


Ez elég félreérthető :twisted: :lol:

img.tar.hu/manurasa/img/11345298.jpg#3


/OFF
Ezt me is kiszúrta! :D :lol:
/ON

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248581 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Alison West írta:

shaman írta: Nos sikerült időt szakítanom, és fájós sejhajamon ülve bescenneltem a VÁRGESZTESI CELLULOID szallagos fotókat. Remélem tetszenek Nektek, de ha nem ne mondjátok el nekem.,

kep.tar.hu/manurasa/50032436#2


Ez elég félreérthető :twisted: :lol:

img.tar.hu/manurasa/img/11345298.jpg#3



:P :P Enyhénszólva... :twisted: De rossz aki rosszra gondol... :roll:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248569 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

shaman írta: Nos sikerült időt szakítanom, és fájós sejhajamon ülve bescenneltem a VÁRGESZTESI CELLULOID szallagos fotókat. Remélem tetszenek Nektek, de ha nem ne mondjátok el nekem.,

kep.tar.hu/manurasa/50032436#2


Ez elég félreérthető :twisted: :lol:

img.tar.hu/manurasa/img/11345298.jpg#3

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248490 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Örültem a TK- nak, az előadásokon szokás szerint igyekeztem maximálisan figyelni, mert ha van valaki, akinek majdnem minden mondattal újat mondotok, az én vagyok. :D :ttttttuuuuuudásszomj:
Legközelebb határozottan odamegyek minden ismeretlen emberhez bemutatkozni, bocs... :oops: Már megtaláltam Nimroccot, Narmo Poicet és Morgilt, 3 naon aranyos lányt. :)

ADIM a Des írta: Néhányan megismerték az emberibb (?) külsőmet is :-) , megtudtam, hogy Panda van olyan kedves, mint a hasonló nevű maci,

:o :) Ezzel egyheti jókedvere adtál okot, köszi!
:nagy ölelés:

Békefáklyázás a Hősök terén: képek itt . Ha valki lát ismerőst, szóljon! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248366 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Narmo Poice írta:

Ulmo írta:

Narmo Poice írta: Mindenkinek remélem, hogy jó volt! Részemről bizonyos szinten csalódtam is meg nem is.. pont :roll:


Hm...remélem, az utolsó TK már csalódásoktól mentes lesz :roll: Nekem nagyon tetszett Alyr előadása, szépen összeszedte a törpökről fellelhető infokat. AnKalimon előadása is klassz volt (már amikor ébren voltam :oops: kifogást lásd feljebb), főleg, amikor párhuzamot vont a tengwar-jelek felépítése és a certhek felépítése között 8O


Uff.. az előadások szuperek voltak és nagyon érdekesk ;) Nem is arra mondtam a csalódásokat.. :oops: Bocs, ha félreérthető vagyok.. :oops:

JOBBULÁST ULMO! :wink:


Akkor mire?
Szerintem jó volt,csak én voltam kicsit fáradt,mefg azért sokan nem jöttek el,akik ott szoktak lenni.Meg nem tom,de nekem a Zöld Macs vh jobban tetszik.z Eötvös koliban nincs zöld kakaó :P

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248311 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Ulmo írta:

Narmo Poice írta: Mindenkinek remélem, hogy jó volt! Részemről bizonyos szinten csalódtam is meg nem is.. pont :roll:


Hm...remélem, az utolsó TK már csalódásoktól mentes lesz :roll: Nekem nagyon tetszett Alyr előadása, szépen összeszedte a törpökről fellelhető infokat. AnKalimon előadása is klassz volt (már amikor ébren voltam :oops: kifogást lásd feljebb), főleg, amikor párhuzamot vont a tengwar-jelek felépítése és a certhek felépítése között 8O


Uff.. az előadások szuperek voltak és nagyon érdekesk ;) Nem is arra mondtam a csalódásokat.. :oops: Bocs, ha félreérthető vagyok.. :oops:

JOBBULÁST ULMO! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248308 Írta: ADIM a Des
ADIM a Des válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Most voltam először TK-n.
Egész jó volt, bár úgy érzem, erről nem lehet elkésni, hisz nem kezdődött a megadott időben, ami viszont nem baj, mert addig is beszélhettem jópár figurával. Néhányan megismerték az emberibb (?) külsőmet is :-) , megtudtam, hogy Panda van olyan kedves, mint a hasonló nevű maci, beszéltem Eldamynnel, Nimroccot sikerült összekevernem mással, Angwent végre nem csak zöldben láttam, találkoztam Alyrral is, akinek még megvan az első levele, és végre nem csak képről láttam Mírrandot, akivel néha egész jól összehaikuzzuk a versest.
Az előadásokról csak annyit, kicsit olyan volt, mint egy politikus beszéde. Nagyon sokat hallottunk arról, amiről tulajdonképpen nem is tudunk szinte semmit, mert a törpék annyira titokzatosak voltak, hogy a velük kapcsolatos aktákat bizonytalan időre zárolták, majd "véletlen baleset" érte azokat, akik legalább csak sejtették, hol is van a kutya elásva. Ettől függetlenül a rovásírásos összefüggések és a valóságból a történetbe átvett alapok életszagúbbá teszik az egészet. Viszont érdekes volt úgy beszélni a témáról, mintha egy valódi, létező dologról beszélnénk, nem pedig egy kitalált világ szeletkéjéről. Az jutott eszembe róla, amikor a természeti csatornákon úgy beszélnek a dinoszauruszok táplálkozási, párzási és vadászási technikájáról, mintha a tudósító ott lett volna, holott talán egész másképpen történtek a dolgok, mint ahogy azt elképzelték, és be akarják adni nekünk...
Ami a vitát illeti, mivel szerintem semmi sem csak fekete avagy fehér, nem állhatunk őszintén egyik oldalra sem, és ez nem csak erre vonatkozik. Akár a Jin és a Jang, mindenben van a másikból is egy darab, és minden mindennel összefügg, ezért úgy éreztem, az egész egy meddő vita, mellyel csak az idő megy, de a próbálkozásokat azért díjaztam magamban.
"A vita lényege nem az, hogy mi az igazság hanem, hogy kinek van igaza." Hmmm... érdekes mondás.
Ja, és (hazafelé szóba került) szerintem egy történetben nem muszály mindent ennyire aprólékosan kidolgozni (anélkül is bele lehet élni magunkat a történetbe, hiszen ahhoz leginkább fantázia kell), hiszen a háttéranyag ezáltal végül sokkal több lesz, mint maga a történet, amiért íródott az egész. És egy regényt legtöbbször a történetéért, nem a lexikális háttere miatt olvasunk el...

"Segíts magammal tisztának és keménynek lenni, mint a gyémánt s másokkal oly hasznosnak és szerénynek mint a szén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248299 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nos sikerült időt szakítanom, és fájós sejhajamon ülve bescenneltem a VÁRGESZTESI CELLULOID szallagos fotókat. Remélem tetszenek Nektek, de ha nem ne mondjátok el nekem.,

kep.tar.hu/manurasa/50032436#2

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248280 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Ulmo írta: (adjon valaki egy kötelet! :) )


Jó, adok: majd azzal rántalak ki az influenza ingoványából:)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248275 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Ulmo írta: (adjon valaki egy kötelet! :) )

Tőlem kapc Bátyó, de csak akkor, ha nem a nyakadba kéred :P
Gyógyuljál!

OFFOFF

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248271 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Narmo Poice írta: :arrow: Tízperces szünetben sokmindenkit sikerült megismerni személyesen is, például /bocs, ha vkit kihagyok, kiabáljon../ Szal: Panni, Frodo, Panda, Olorin, Ulmo,de csak távolról, amúgy azzal a rádköszönéssel fel akartalak vidítani,de lám nem jött össze..


Ne haragudj :oops: aznap és azóta sajnos a betegség kicsit erősebb a jókedvnél, de próbálok kimászni belőle (adjon valaki egy kötelet! :) )

Narmo Poice írta: Mindenkinek remélem, hogy jó volt! Részemről bizonyos szinten csalódtam is meg nem is.. pont :roll:


Hm...remélem, az utolsó TK már csalódásoktól mentes lesz :roll: Nekem nagyon tetszett Alyr előadása, szépen összeszedte a törpökről fellelhető infokat. AnKalimon előadása is klassz volt (már amikor ébren voltam :oops: kifogást lásd feljebb), főleg, amikor párhuzamot vont a tengwar-jelek felépítése és a certhek felépítése között 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248264 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
:? Ha már "Élménybeszámolók..."

:arrow: Szokásom szerint regel érkeztem pestre, megtudtam venni egy könyvet amire régóta fájt a fogam :dance: továbbra sem az elveszett mesék könyvét :rmad2:
:arrow: nagyon hamar megtaláltam az előadás helyszínét... nagyon szép helyen van :up:
:arrow: a kapu előtt üldögélve vártam a többiek érkezését, jött is egy zajos csapat... megérkeztek végre: Mirrand, Felagund, és még egy csomó ember... :oops: bocs, hogy nem írok sok nevet... :oops:
:arrow: Alyr előadása nagyon tecc :itscool:
:arrow: Ankalimoné is, a törp nyelvről neddig nem tudtunk sokat, de ezek után sem... :roll:
:arrow: Hála a munkanapnak, most végig ott tudtam maradni, a vita a végén nagyon jó volt, :wink: kár hogy az ízére kicsit későn éreztem rá, de így is egy feledhetetlen élény volt. :itscool:
:arrow: Végén még a Móriczon én mutattam meg Frodónak, honnét megy a villamosa :biggrin2:
:arrow: Gilgolwennel együtt utaztunk a vonaton, kösz, hogy elviselte végeérhetetlen fecsegésem :tongue:
:arrow: Nehogy még egyszerű legyen az életem, győrben rossz vonatra szálltam, ami elvitt a világ végére :cross: :mad2: ahol egy falusi vasútállomás asztalán, fejem alatt a hátizsákommal, töltöttem az éjszakát
:crap: :sleepy: :cross: :sleepy: :triste: :sleepy: :dead:
:arrow: reggelre csak hazaértem végre én is... :dead:

Köszönet Alirnak, Ankalimonnak az előadást
Frodónak, Panninak, Gandalfnak, stb... hogy megismerhettem őket
Gilgolwennek a türelmet
és végül Veszprémvarsányban, állomásfőnöknek, hogy nem zárt ki a váróteremből (biztos nem olvassa) :(

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248258 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Ha már mindenki úgy kezdi: TK.. :)

:idea: Hálle most nem korán idnultunk, hanem 8körül, aminek következtében saccra 10.30-ra értünk fel Pestre. (Brr.. távolság.. :( )
:arrow: Utána ha emlékeim nem csalnak.. akkor.. hmm.. Nimrocco Nővéremmel átvergődtünk a Westendhez. Nem vergődés volt, mert egész profik voltunk ;)
:arrow: Utána Adelékkel megdumusztuk, hogy mi Nővéremmel, mmint Nim nevű nővérkémmel elmegyünk hullákat, vagyis egyiptomi múmiákat meg ilyesmiket nézni :) Gil Anyusom elkísért minket nehogy elvesszünk a nagy és csúnya Pesten :)
:!: Az egyiptomi kiállítás nagyon kirusz volt, ajánlom mindenkinek a figyelmébe! ;)
:arrow: Adelnél megkajáltunk és némi pindurka késéssel odaértünk az előadásra. (Bocsánat Alyr,de nem akartunk lemaradni az előadásodról :D ) Sok ismerős arcot láttam úgy fényképről, meg mesélésekből is. ;) Alyr: rúlz volt! ;) Elismerés.. :idea:
:arrow: Tízperces szünetben sokmindenkit sikerült megismerni személyesen is, például /bocs, ha vkit kihagyok, kiabáljon../ Szal: Panni, Frodo, Panda, Olorin, Ulmo,de csak távolról, amúgy azzal a rádköszönéssel fel akartalak vidítani,de lám nem jött össze.. gandalf, szintén távolról.. Meg nemtom.. Alyrt majdnem kihagytam, tőle bocsánat.. :S
:arrow: Alkanimon előadása is nagyon rúlz volt és érdekes. Jó volt hallgatni. ;) Annyira hogy az utána következő vitában alig akartam felállni.. :D De mégis.. és a hasonlóak c. oldalhoz pártoltam, mivel a hasonló nem azt jelenti, hogy egyforma ;) (magánakció..)

Mindenkinek remélem, hogy jó volt! Részemről bizonyos szinten csalódtam is meg nem is.. pont :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248201 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
TK...

:arrow: Péntek este hála Gandalf apámnak, szüleim elengedtek a TK-ra... ÖRÖK HÁLA ÉRTE MINDENKINEK!!!!
:arrow: Szombat reggel: Megyek TK-ra, trallala... nokomment. És ez úton szeretném még egyszer megköszönni a felajánlásokat SZÜRKÉNEK, OLORINNAK,FRODÓNAK és SIRGONNAK! Külön KÖSZÖNET FINWËNEK, hogy ő is kijött értem!!!!!!
:arrow: Frodó navigálása a buszról, majd 15:20-kor befutok az Árpád hídhoz... Jegyvásárlás, metro, villamos, meg egy kis ismerkedés a fővárosi közlekedéssel :wink: :D
:arrow: Alyr előadása közben megérkezek kísérőimmel... Fél év után újra ismerős arcok :bawling: :) Perme fél méterrel a föld fölött jár...
:arrow: Nem sokkal utánnunk, megjön Adel, Nimrocco, Narmo, gilloth, és... csak nem??? :D Az én drága bátyuskám is, Gilgolwen, aki előző nap még azt mondta, hogy nem jön TK-ra :hello: :hello: :hello: Köszönöm, hogy mégis eljöttél!!!!
:arrow: Szünetben Artemisz is meglátogatja a helyszínt, újabb nyakba ugrás, újabb öröm... Közben megérkezik Ancalimon is :D Kezdődik az előadás...
:arrow: Újabb szünet, megérkezik másik bátyám, Peredhil is :) [size=9:25cbdhet] Azért jöhettél volna egy picit korábban is ;) [/size]
:arrow: Kezdődik a vita :P Jajjneeeeeeeee!!!!!!!!! Csörög a telefonom :cry: Mennem kell :(

:arrow: Köszönöm a szervezőknek, és az előadóknak a munkáját, és köszönöm, hogy ha nem is végig, de legalább egy kicsit megint köztetek lehettem!!!!!!

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248195 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Megérkeztem TK-ról :)

Röviden és tömören, nagyon jó volt! :D

Kicsit részletesebben:

:arrow: Megérkeztem Pestre a Keletibe. Gilloth Hugi kijött elém, ez úton is szeretném megköszönni :)
:arrow: Felmentünk Adelékhez, kicsit később megérkezett Nimrocco és Narmo. Örülök, hogy mostmár személyesen is találkoztunk, Narmo ;)
:arrow: Adelardéknál ettünk :D rizst, halat és nemhalat :lol: Köszönöm mégecccer, finom volt. Adel és Nimrocco: remélem jól vagytok :D rajtam nem jelentkeztek a tünetek! :D
:arrow: Kissé késve megérkeztünk, szerencsére nem (teljesen) maradtunk le Alyr előadásáról. Amennyit hallottam belőle, igazán érdekes volt. és kár hogy elmaradt a 2003-as Nyári Tábor törp előadásának vetítése.
:arrow: kis szünet következett, amikor is végre találkoztam élőben Pannival, Gandalffal, Felagundal, megismerkedtem Angwennel, Frodoval (remélem senkit nem felejtek ki, ha mégis, akkor elnézést és igyekszem pótolni :oops: )
:arrow: Közben megérkezett Ankalimon, így nemsokára el is kezdődött az Ő előadása a khuzdul nyelvről. Igazán érdekesnek találtam. Több új dolgot is megtudtam a törp nyelvről. Köszönet érte Ancalimonnak! :)
:arrow: újabb szünet és beszélgetés után következett a vita, a két oldal képviselője Angwen és Alyr, a moderátor pedig Gandalf volt. A téma: Miben más Aulë és Melkor? Élmény volt végighallgatni az érveket és ellenérveket :D A vita Angwen és a közben köré gyűlt és vele egy véleményen lévők javára (köztük me is) dőlt el! :D
:arrow: A mai Tolkien Klubb ezzel a végéhez ért. A búcsúzkodás közben ismerkedtünk meg Ulmoval (bár kicsit "késve", így a vége felé...) :)
:arrow: A hazaút túl gyorsan elszállt Olorin társaságában, jót beszélgettünk a vonaton. Majd Ácsra érkezve leszálltam.
Remélem Olorin, minél hamarabb haza érsz és nem kell sokat fagyoskodnod Győrben :)

Köszönet mindenkinek mindenért! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248181 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

telcontar írta: A szervezéssel kapcsolatos élményeimet a várgesztes topicba írtam, itt inkább magánjellegű hozzászólást teszek.

Volt a hétvége során néhány ember, akit sikerült jobban megismernem, és erős elhatározás érett meg bennem, hogy még ennél jobban is szeretném. Sokan vagytok és sajnos még mindig rengetegen vannak akikkel sok-sok időt szeretnék eltölteni szűkebb körben, hogy ne csak a buliról, hanem egymásról is szóljon a dolog.

:D Shamannal kapcsolatban már régen is volt egy megérzésem. Bejött, örülök, hogy tényleg olyan jó arc vagy, mint amilyennek hittelek. Vagy még jobb.
:D Alison West: eddig nem ismertelek, de most már jópár dolgot megkedveltem benned. Nem csak a küzdőszellemedet.
:D Mirilnen: üdítő jelenség vagy, bár ezt úgyis tudod magadról.
:D Mirrand: egyebek mellett különösen értékelem azon erőfeszítéseidet, amellyel szomszédaid éjszakai nyugalmát igyekezted biztosítani.
:D Andriscucc: és én még attól tartottam, te egy nememtétés idegenként csak mint mogyi kísérője leszel itt. Hát alaposan tévedtem, bár erről mogy is biztosított.
:D efkú: elborult egy fazon vagy. Hogy bulizik egy gombafelhő?
:D Alcar: te mindig hozod a legjobb formád.
:D Remzy: veled kapcsolatban kicsit előítélettel viseltettem, talán mert túl konzervítív és türelmetlen vagyok az ifjúsággal szemben. De benned nem csak egy értelmes jó fejet, hanem egy tényleg lelkiismeretes, megbízható srácot ismertem meg. Bízom abban, hogy ennél még jobban is.
:D Melian: téged akkor is imádnálak ha nem tennél érte folyamatosan.
:D _Neo: azért a horkolásért egy fél feketelista kijárna. :) SZerencsére a többivel bőven ellensúlyozod...


Telcontar,

köszönöm... Ahogy tőlem telik, Értetek mindent :oops: - igyekszem a továbbiakban is... de csak úgy, magamtól - és nem a szeretésért... :lol:



[size=9:1ycoxufb](Telcontar, még jobb, hidd el, még jobb...)[/size]

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248084 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Itt vannak a képeim,élménybeszámolót később írok,mert most nincs időm:
pg.photos.yahoo.com/ph/nimrocco/ ... 65&.src=ph

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248082 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Dae/siss írta:

Nimrocco mirimafea írta:

Kincső (Thilanna) írta: Szolgálati közlemény

Aki szeretne a farsangi videóból másolatot, jutasson el hozzám egy min. 90 perces üres kazettát!
[size=9:yi3snyit](Megjegyzés: azt hiszem, a Weöres-versnél volt valami gixer, mert lemaradt az eleje... :roll: )[/size]
Aki még a LEP-es videóból szeretne, az (min.) 120 perces kazettát adjon! :wink:

Akinek volt nálam táboros vagy musicalestes kazettája, és nem kap privit, hogy elkészült, az visítson priviben vagy e-mailben. :idea:

És itt kell lerónom egy nagy tartozásomat:
Hatalmas köszönet Ulmonak a farsangi kamerakezelésért! :hello:


Vmi DVD változat nem készül belőle? *nyüfff nincs videóm,csak DVD lejátszóm*


Ha eljutok odáig, hogy megszerzem, elképzelhető, hogy bedigizem.

bocs az offér



Nagyon hálás lennék!!!!!

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248062 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
A szervezéssel kapcsolatos élményeimet a várgesztes topicba írtam, itt inkább magánjellegű hozzászólást teszek.

Volt a hétvége során néhány ember, akit sikerült jobban megismernem, és erős elhatározás érett meg bennem, hogy még ennél jobban is szeretném. Sokan vagytok és sajnos még mindig rengetegen vannak akikkel sok-sok időt szeretnék eltölteni szűkebb körben, hogy ne csak a buliról, hanem egymásról is szóljon a dolog.

:D Shamannal kapcsolatban már régen is volt egy megérzésem. Bejött, örülök, hogy tényleg olyan jó arc vagy, mint amilyennek hittelek. Vagy még jobb.
:D Alison West: eddig nem ismertelek, de most már jópár dolgot megkedveltem benned. Nem csak a küzdőszellemedet.
:D Mirilnen: üdítő jelenség vagy, bár ezt úgyis tudod magadról.
:D Mirrand: egyebek mellett különösen értékelem azon erőfeszítéseidet, amellyel szomszédaid éjszakai nyugalmát igyekezted biztosítani.
:D Andriscucc: és én még attól tartottam, te egy nememtétés idegenként csak mint mogyi kísérője leszel itt. Hát alaposan tévedtem, bár erről mogy is biztosított.
:D efkú: elborult egy fazon vagy. Hogy bulizik egy gombafelhő?
:D Alcar: te mindig hozod a legjobb formád.
:D Remzy: veled kapcsolatban kicsit előítélettel viseltettem, talán mert túl konzervítív és türelmetlen vagyok az ifjúsággal szemben. De benned nem csak egy értelmes jó fejet, hanem egy tényleg lelkiismeretes, megbízható srácot ismertem meg. Bízom abban, hogy ennél még jobban is.
:D Melian: téged akkor is imádnálak ha nem tennél érte folyamatosan.
:D _Neo: azért a horkolásért egy fél feketelista kijárna. :) SZerencsére a többivel bőven ellensúlyozod...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247801 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nos egy kis rövid élménybeszámoló tőlem Tomától Toma módra.
Péntek 18h indulok a koncertre semmi nincs összepakolva jól nézünk ki.

23h nagynehezen hazaérek pakolok

Szombat 2h nagynehezen befejeztem a pakolást 2 adagnyi cucc jött össze

6h kelés gyors kaja zuhany öltözés irány Veszprém

7:50 kígyózó sorok a jegypénztárnál egy kedves helybélimet megkértem hogy vegyen nekem jegyet
mivel 8:00 kor indul a vonatom a Délibe

7:59 re fel is értem éppenhogy elérve ama csodálatos járgányt

a felfelé vezető úton egy kedves családdal találkoztunk egy jót beszélgettünk és kártyáztunk

kb 10 felé megérkeztünk a délibe ahol talizunk Timmel aztán egy Vadidegeny Veszprémi bizonyos Calimo meghív egy ótvar csípős csípős levesre.
ez kifogott rajtam...

majd ketéválnak útjaink én megnézem a gazdákat a felvonulási téren ők meg menrtek a dolgukra.

12h elszámoltam magam sokkal hamarabb érek be a Keletibe mint gonoldtam, egy MTT-s lélek se
megveszem a jegyemet és kiülök kucsmában napozni egy manus gyerekkel meg asszonnyal odajon nekem ecsetelni dolgokat
me kérdezősködik kozák vagyok e ezt úgy 1 h keresztül hallgattam mikor megláttam egy MTT-st és mondtam neki hogy megy a vonatom
és nagyon sajnálom hogy abba kell hagynunk a csevelyt. :roll:

kígyózó sorok jegyvétel várunk emberekre nagylassan összegyűlünk és elmegyünk a vágányhoz

kb 15h elindulunk :hello:

beszélgetések kajálások a vonaton majd megérkezünk tatabányára

onnan irány Várgesztes busszal amit snuff és alison lekésett *én mindíg mondom hogy a kávé megárt* :lol:

felérünk a várhoz

már MTT-s ek várnak minket

körübelül ennyi maradt meg ami így sorrendben van

VG
egybefolyt események

-jó kajálások majd esti asztaltakarítások

-az előtérbe kivonuló banzálykodások

-a presszóban való borozgatások

-betegápolások

-A Relax szobában való történetek

_A bírkózóverseny (főleg nekem) :lol:

-Masszázs 8)

-Viev la Fance

- pik pik pik pik kapitány

-a hónyúl megépítése az Igloo alaphóletétele
az éjszakai Túra egyímás megfolytása a hóban
szánkózás hiába ha nem a kijelölt úton haladsz leesel egy szakadékba amíg a fa megfog

Hazaút márc 15

az első turnussal jöttem meg majd felmentem a Budai várba
utána meg vissza a vonathoz a második turnus elé velük elmentem pizzázni utána pedig léptem az IC hez

amin a két testnevelési egyetemről jött emberkével beszélgettem akik most tartják a többieknek az órát

majd hazaértem és megéreztem hogy infulenzás vagyok énis

nemcsak megérzés volt


köszönöm:


Áfinak hogy danecltünk
Alcarnak a csípőslevest
Alisonnak a masszázst
Andrisnak a beszélgetést és hogy Viev la france meg hogy ő a mester M
Angwennek a beszélgetést a presszóban
Dodieenak hogy még néha hallgat a Dudira :P
Drizztnek hogy csírke blúúúz
Earendilnek hogy szereti a scorpionst és hogy visszahozta a cd-met amiot szerintem el sem vittem
Estelnek hogy vöröspuli rúlz
efkúnak a presszóbeli ökörködést a szememet a pizzázást stb stb
Ferinek a sok jó beszélgetést a közös ökörködéseket az alumíniumpaplant és még sokmindent
Laurelinnek a trükköket, de ezekre még gyúrni kell :)
Leguánnak hogy megtanította az a mollt :lol:
Melianak hogy szereti auzt a zenét amit én
Mirilnennek hogy van olyan őrült hogy megcsinálja a családfát
Mírrandnak hogy még mindíg a szeretőm
Mogynak hogy láthattam
Morganának hogy fél év után megölelhettem
_Neonak hogy ismét adott egy sört és egy jót dumálétunk
Nimának hogy segített pár dologban
Orsienak hogy hogy izé... úgyistudodteazt :wink:
Rayannak a táncot
Remzynek hogy egy naghgyon nagy party arc
Telcontarnak hogy megszervezte az egész kócerályt
Vewynek azt a nem véghezvitt táncot amit terveztünk de nem sikerült
és legfőképpen köszönöm a RÁma margarinnak hogy minden reggelemet megízesíti

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247798 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Nimrocco mirimafea írta:

Kincső (Thilanna) írta: Szolgálati közlemény

Aki szeretne a farsangi videóból másolatot, jutasson el hozzám egy min. 90 perces üres kazettát!
[size=9:15k4dbop](Megjegyzés: azt hiszem, a Weöres-versnél volt valami gixer, mert lemaradt az eleje... :roll: )[/size]
Aki még a LEP-es videóból szeretne, az (min.) 120 perces kazettát adjon! :wink:

Akinek volt nálam táboros vagy musicalestes kazettája, és nem kap privit, hogy elkészült, az visítson priviben vagy e-mailben. :idea:

És itt kell lerónom egy nagy tartozásomat:
Hatalmas köszönet Ulmonak a farsangi kamerakezelésért! :hello:


Vmi DVD változat nem készül belőle? *nyüfff nincs videóm,csak DVD lejátszóm*


Ha eljutok odáig, hogy megszerzem, elképzelhető, hogy bedigizem.

bocs az offér

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247768 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Dodie: nálam van a discman-ed... A párnád alá rejteni egész jó dolog, de ha nem tűnt volna el a pénztárcám, tutira nem túrom szét a megigazított ágyakat mégeccer... ;)
Majd odaadom vmikor. De biztonságban van.

Amúgy köszi mindenkinek mindent, jelen pillanatban még haldoklom, úgyhogy élménybeszámoló és képek legkorábban szombaton. Addig meg mászok be-ki a hideg vízből, meg szedem a lassan ipari mennyiségű gyógyszert... Sorstársak, jobbulást.
Morgana: neked külön köszönöm, hogy tegnap felhívtál, nagyon jó volt hallani a hangod...

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247760 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
No tár.hu rendbejött, úgyhogy nesztek itt vannak az én képeim is:
kep.tar.hu/orsie/50030645#2

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247758 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Egyelőre tőlem csak annyi hogy 24 h ba tellet míg felértem az emeletre mert tegnap volt egy érzésem hogy elkaptam valamit

hát tökéletesen bejött úgyhogy miután 37 fokra leküzdöttem magamat felmertem jönni

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247703 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Kincső (Thilanna) írta: Szolgálati közlemény

Aki szeretne a farsangi videóból másolatot, jutasson el hozzám egy min. 90 perces üres kazettát!
[size=9:39ynils5](Megjegyzés: azt hiszem, a Weöres-versnél volt valami gixer, mert lemaradt az eleje... :roll: )[/size]
Aki még a LEP-es videóból szeretne, az (min.) 120 perces kazettát adjon! :wink:

Akinek volt nálam táboros vagy musicalestes kazettája, és nem kap privit, hogy elkészült, az visítson priviben vagy e-mailben. :idea:

És itt kell lerónom egy nagy tartozásomat:
Hatalmas köszönet Ulmonak a farsangi kamerakezelésért! :hello:


Vmi DVD változat nem készül belőle? *nyüfff nincs videóm,csak DVD lejátszóm*

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247700 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
/Nimrocco, neked még lógok 120 pénzzel!/

Hagyd a fenébe! ;)

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247695 Írta: _Elwing_
_Elwing_ válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Peredhilnek és Elwingnek, hogy Sosem hangoskodnak. :D
Szívesen!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.676 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére