Élménybeszámolók

Több
19 éve 6 hónapja - 19 éve 6 hónapja #247694 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Halihó. Nagyon jól éreztem magam, köszönök mindent mindenkinek, főleg persze a szervezést Laurelinnek és Telconak, minden pöpecperfekt volt. :)
További köszöngetések:
köszi Kincsőnek a délutáni hósétákat, a beszélgetéseket, stbstb.
Köszi Alisonnak, h összevert, 8) hogy megtisztelt jónéhány óra beszélgetéssel, stbstb.
Estelnek a fergeteges előadásokat, meg azt, h mikor örömömben úgy bőgtem, mint a vadszamár, ő szembejött és megölelt és az tökjóljött, stbstb. :)
Tomának, hogy ilyen imádnivaló, kedves, édesaranyos, meg a Nimánimájét, stbstb. :)
Alcarnak, hogy úgyistudja. :wink: De a lépcsős képért még számolunk. :twisted:
Adelardnak, hogy megismerhettem és hogy néha fényképezett helyettem, stbstb. :D
_Neonak, hogy egy év alatt nem felejtette el a söröt. :)
Peredhilnek és Elwingnek, hogy Sosem hangoskodnak, stbstb. :D
Shamannak, hogy minden találkozásunkkor felemlegette a Balassit és volt min összekacsintani. :wink:
Melyannak, hogy Gézamalac.
Kriszanának az összesunyításokat a vonaton. 8) Köszi az összes zsírkának, l'art pour l'art rajongónak, emberféleségnek, akikkel időnként a kaja-sarokban voltam, hogy úgy repült velük az idő, hogy csak na. :D :P /Nimrocco, neked még lógok 120 pénzzel!/

Emlékezetes marad: Gézamalac, hónyúl, hókutya, éjszakai üvöltés és Nimdorci sikolya, első esti-éjszakai gitár- és énekparty, /oszlopos tag Leguán, akinek köszi a 4órás kéznyúzást/ bírkózás, /jók vagytok, csajok/ horrorest, Kapunkon a veréb.

Ihun vannak a képek.

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247693 Írta: _Elwing_
_Elwing_ válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Snuffles írta:

Alison West írta: A zsírkának, hogy megszületett, és jobb, mint a tarja :mrgreen:

Ezzel most megöltél :D De határozottan egyetértek. :bólogat:


Egyébiránt, hogy ne legyek off, mindenkinek mindent köszönök. Ezzel el is mondtam mindent, amit csak akartam. :)



! :up: ZSÍRKA FOREVER :up: !

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247688 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
A teljesség igénye nélkül én is megpróbálom összefoglalni a dolgokat és köszönetet mondani:

Telco és Barbi, köszi a szervezést, a sok finom kaját, a klassz szállást, és a kevés, de annál jobb közös programot
Nimának, Tomának és Remzynek köszi az evőeszközök kölcsönzését
Alcar, drága Bátyóm, nagyon köszönöm a vasárnap estét!! Ugye kicsit gyakrabban is rá fogsz érni mostanában?
Nimdorci, köszönöm a rengeteg beszélgetést és a kávékat meg mindent.
Mag, úgy örültem Neked! Köszi mindent!!
Remzy, köszi Neked is a szombat estét meg, azt az őrült horrormesét, és a Remzoista esküvőt, aminek értelmében most már Fox felesége vagyok :D
Zari lányom, olyan jó volt, hogy le tudtál jönni! És tudod..
Daro fijam, remélem jobban vagy már, örülök, hogy átmenetileg jót tett a forralt bor :D
Galc, Neked is jobbulást, imádlak!
Dodie, ha Te nem lennél ott az ilyen talikon, iszonyat hiányérzetem lenne!
Jacó, jó volt, hogy lejtöttél! A fényekkel majd igyekszem.
Estel, köszi, hogy sose fogytál ki az őrült poénokból :D
Alison, jó volt, hogy ott voltál és hogy jól érezted magad és kiolvasom 8)
Snuffles, köszi a nevetéseidet, és a cigiket (ezt Alisonnak is kösz!), meg az összes marhulást
Ulmo és Minc, köszi a beszélgetéseket és a megértést és nyüssz.
Peredhil, köszi a hétfő délutánt, jó volt már látni Téged!
Toma, köszi, hogy ekkora sármőr vagy :D
_Neo öcsém, köszi, hogy végülis engedted magad fényképezni :mrgreen:
Shaman, köztünk a helyed és óriási arc vagy!
Ana, örülök, hogy örültél a bornak, jó volna egyszer már hosszabban is beszélgetni egyet
Mirilnennek köszi az őrült sztorijait, alaposan megdolgoztattad a rekeszizmaim te csaj!
Mírrandnak a worms-utánzást, jézusom!
Finwének a beszélgetést
Mogynak és Silcuccnak a dumcsikat, Titeket is nagyon jó volt látni!

Fox, Te meg úgyis tudod és ehhez úgyis kevés minden szó ;)

Köszi az Élő Gondolatok topicot, nagyon jó volt!
És igen, megszületett a Zsírka, a Tarja elkezdheti felkötni a gatyáját :mrgreen:

Jobbulást minden betegnek!

A képtár természetesen akkor halt be, mikor fel akartam tenni a képeimet, úgyhogy erre még várnotok kell :P

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247686 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Eredetileg arról akartam írni, milyen volt ez a néhány nap. Valahogy összefoglalgatni mindazt a sok jót és azt a kevés rosszat, ami ért.
Megköszönni azoknak, akik ugyis tudják. :)

Aztán hazajöttem és anyu mondta, hogy meghalt az egyik rokonunk. Még vasárnap, csak nem akarták előbb elmondani, hadd érezzük felhőtlenül jól magunkat öcsémmel.

Fájt a fejem rendesen tegnap. Bújkál bennem valami, meg a fáradtág is tette. Hozzá a sok emlék és feldolgozni való élmény, tapasztalat.
És ez a végére.

De csak az jutott újra és újra eszembe, hogy milyen törékeny is az Élet.

Az a sok probléma, másoké, enyém - hogy tudunk joggal vagy pózolva szenvedni miattuk.
Aztán csak jó, hogy vannak nekünk! Ez is, az is, öröm is, bánat is. Mert mind azt mutatja, élünk még.

A többi eggyel kevesebb már.
Ez egy kemény tél.

Lassan ér véget.
De jó itthon lenni köztetek.
Köszönöm.

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247679 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

_Elwing_ írta: Nagyon jól éreztem magamat várgesztesen!
Earendillel összeházasodtunk! (köszönöm Remzy-nek)
Van egy lányom Snuffles ,és van egy unokám Estel!:)


Pussszy


Nagyon szivesen :) Legyetek Boldogok !!!

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247645 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
A betegség ragadós, főleg tömegben kis helyen (bár nekem lázam nincs, de egyik fülemre nem hallok, fájok fejileg, meg a torkomat leváltotta egy smirglipapir :? Pedig én már 2 napja itthon vok :roll: )

Enyám, ennyi "beteg" fényképet egykupacban :lol:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247642 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
mindenki beteg lett?

mi volt ott? énis izzadok rázahideg minden baj.. jah a talált tárgyakér jelentkezzetek..
telcoék kése meg evőeszközök peredhilnél
nálam egy kék puma cipő
és egy barna kord nadrág

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247639 Írta: Laurelin
Laurelin válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Hát én is írok.
Összességében véve én ennél sokkal rosszabbra számítottam. Köszönöm mindenkinek akivel jól éreztem magam. Jó volt az első esti játék, a hónyúl, az éjszajkai túra és a seggen csúszkálás. Jó volt pikk kapitányozni, pláne, hogy nem bekem kellet a citrompótlós vizet innom :D . Birkózni is jó volt, a horror topicról nem is beszélve. Végül jó volt az utolsó napi háromfogásos reggeli is. Ha valamit kihagytam nézzétek el nekem, ugyani az egyetlen rossz dolog miatt (a beteg emberek) most 38 fokos lázzal ülök a gép előtt, de muszáj elmennem nemsokára dolgozni.
Szeretlek titeket.

Lemostam a festéket arcomról
most látszik csak, nem mosolygok,
a rettenet fintora ez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247635 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Snuffles írta: hát szóval az van kéremszépen, hogy kep.tar.hu/snuffles és zsírka. ;)


Kettőt kiemelnék, mert rongyosra röhögtem magam :mrgreen:

A progmatos számolni tanul
img.tar.hu/snuffles/img/11259885.jpg#3

Orsie, ez nem semmi fénykép :P
img.tar.hu/snuffles/img/11260009.jpg#3

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247634 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Alison West írta: A zsírkának, hogy megszületett, és jobb, mint a tarja :mrgreen:

Ezzel most megöltél :D De határozottan egyetértek. :bólogat:


Egyébiránt, hogy ne legyek off, mindenkinek mindent köszönök. Ezzel el is mondtam mindent, amit csak akartam. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja - 19 éve 6 hónapja #247633 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
No, első élménybeszámolóm a topikban. Gyanítom, hogy nem az utolsó. :)

Nagyon jóléreztem magam a kiruccanás alatt, satöbbi, blabla, ezt úgyis tudjátok. Jöjjön a köszönetnyilvánítás. :P

Köszönöm:
Telcontar-nak, Laurelin-nek és a többieknek hogy megszervezték az egészet, meg a horror-topikot :mrgreen:
Snuffles-nek, hogy együtt átvészeltük az "otthagyást", meg csöveztünk az Intersparban :D
Estel-nek, hogy annyi hülyeséget tud kívülről, és idézgettünk, meg persze Kapunkon a veréb, és Hogyha zsírka lennák... :mrgreen:
Nimá-nak, hogy megismerhettem (mármint a farsangon kívül), meg a musical- és L'art pour l'art-estbe való bekapcsolódást :P Bocsi a kék foltokért.. :oops:
_Neo-nak, hogy akármit akartam tőle kérdezni, mindig hatszor kellett szólni.. :twisted:
Mogy-éknak, hogy kiderült, itt laknak egy utcával arrébb... :D
Rabyn-nak, hogy kiderült, hogy ugyanabba a suliba járunk :D (Kicsi a világ-szindróma) :P
Orsie-nak, hogy ott volt, és hogy csinált sok képet, és hogy nyüssz :) Tudod, olvasd ki a szememből 8)
Ulmo-nak, hogy amíg a koncerten voltak, aludhattam a helyén :)
Alcar-nak a vers-cuccot, és azt, hogy a ti helyeteken is aludtam, miután elmentetek. :P
Tomának a masszírt :D
Olorin papának, hogy "levette rólam a punnyt" :D ;)
Elődnek és Alcar-nak az íjász-oktatást :P
Adelard-nak, Nimrocco-nak és Nimának, hogy hozzásegítettek ahhoz, hogy a birkózócuccban kategórián belül veretlen legyek, és sajnálom a foltokat, meg egyebeket, nyüff.. Ti is nagyon jók voltatok, kitartóan küzdöttetek. :)
Telco-nak és Laurelin-nek a gladiátor-cuccot :oops:
Efkúnak a talajgyakorlatot :D ;) Azt azért remélem megjegyezted, hogy a K-O-P nem adja fel, tartsd magad ehhez legközelebb, elvárom, hogy ennek megfelelően játszunk :P :)
A zsírkának, hogy megszületett, és jobb, mint a tarja :mrgreen:
Ja, még azt kifelejtettem, hogy:
Pikk kapitánynak, hogy másodszorra sikerült, de a bor-citrompótló azért kicsit kimarta a gyomromat :P


Nem tudom, hogy az éjszaka közepén Alcar vagy Drizzt ordított, de azt még ma is emlegetem. :mrgreen:

Valamint a MöTöTö összes tagjának, aki ott volt, és kifelejtettem, és beszélgettünk, meg rögöhtünk, mindenkinek. Jók vagytok. ;)

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja - 19 éve 6 hónapja #247632 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Röviden, megpróbálok én is írni kis beszámolót, azokról akiket megismertem közelebbről.

De először elmondom, hogy tündériek vagytok együtt mind. (nem ismerek internetes magamra, de tényleg így van)
Tisztelettel megköszönöm, én is a szervezést, mindenkinek, aki részt vett benne.

-Melyanna: Remélem felveszel a listára, de ha még sem, akkor is jó volt a közeledben lenni.
-Toma Úr: Nagy vagány vagy, szeretni fognak a lányok, és visznek majd mint a cukrot. Szépen küzdötté a birkózásnál.
-Anna: Majd megyünk még, és iszunk valahol egy kávét, (ha meghívsz :-) )
-

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247630 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Szerintem - a kétségkívül rengeteg pozitívum ellenére - elég sok volt a lézengő, magával mit kezdeni nem tudó emberke. Igen, én is köztük voltam, bár lehet, hogy az csak az én hibám...

A jó dolgokat pedig köszönöm mindenkinek, bőven volt olyan is. Úgyis tudjátok. :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247629 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
hát szóval az van kéremszépen, hogy kep.tar.hu/snuffles és zsírka. ;)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247628 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Kispajtások,

tudom, hogy úgy illene, hogy felsoroljak és neveket írjak, de elkezdtem és belekeveredtem...

Meg eleve, még az egész feldolgozás alatt van...

Meg... :oops:

Szóval köszönöm Nektek és sokat gondolok Rátok - és köszönöm a Professzornak, hogy most már több, mint két éve Veletek lehetek itt és ott, és remélem, hogy még sokat és sokszor... :lol:


[size=9:30nc5gro]És nincs minden kérdésre válasz.[/size]

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247624 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Na, röviden:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247622 Írta: *Mirilnen*
*Mirilnen* válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
...hát annyi élménnyel gazdagodtam,hogy azt ide nem tudom leírni.Egyrészt elég hosszú lenne másrészt nem minden mondható el szavakkal.
Szóval csak annyit, hogy köci mindenkinek!!!! :D

U.I.:A családfa készül,ha valakinek eszébe jut valami szóljon!

,, How long How long will I slide
Separate my side I don't
I don't believe It's bad"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247618 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Dodiee írta: Úgy eléggé pánikban kérdezném h nem talált e valaki véletlenül egy discmant Várgesztesen, tosz se tudja milyen márka, ezüstszínű, fehér fülhallgatóval, benne noname cédé.... és akku volt benne, nem elem. iszonyat fontos. megölnek az őseim ha nem lesz meg. léccilécci ugye megtalálta valaki?:((

Hááát, körülnéztünk alaposan és a két szoba közül egyikbe se nagyon volt semmi efféle érték, csak büdös zoknik meg némi kaja. :(

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247613 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
OFF
Előd, szerintem tanulj meg kódot indentálni, hasznos dolog. :)
ON

Ha valaki megtalálja valamelyik darabkámat, kérem, dobja formalinba. :D

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247610 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
jah nálam van egy rud kolbász. meg.. ja nem ezt akartam irni
valszeg Galadh gatyája.. eg ybarna kord
meg ááá most reszketek.. utálok betegnek lenni
nyomás az ágyba.. jáj meg egy kb 38-9 es kék puma valszeg noi cápőőő

<b>áá anyu holvagy utálok egyedul lakni</b>

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247609 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Úgy eléggé pánikban kérdezném h nem talált e valaki véletlenül egy discmant Várgesztesen, tosz se tudja milyen márka, ezüstszínű, fehér fülhallgatóval, benne noname cédé.... és akku volt benne, nem elem. iszonyat fontos. megölnek az őseim ha nem lesz meg. léccilécci ugye megtalálta valaki?:((

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja - 19 éve 6 hónapja #247607 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Igen ZSír volt!
meg csúszkálós,
meg vizes, és jeges meg leginkább havas.
meg napfényescsillogós.
szóval lent kellett lenni.

ui:Remzy: porcica-shagpile!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247605 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
akkor most én is élmény<b>be</b> számolok:<br>köszönetek, élmények<br>amugy phpban<br><br>
<?php
echo"<style>.her {background-color: #ffb005; color: #401010 } .jo {background-color: #401010; color: #8c4c4d } </style>";
$adatok = array(
   'Fantasztikus' 				=> '<p>Már nekem is lázam van<b>38.3</b></p>',
   'pOlorin' 						=> '<p>köszi az itokát</p>',
   '_Neo' 							=> '<p><li>Tudom magamrol, hogy nem fogom csinálni, jah és a a sört.. <li>de nekem adtál tod jól</p>',
   'Mirilnen' 						=> '<p>Hogy ilyen hülye tudsz lenni a vonaton</p>',
   'Allison W.'					=> '<p> hogy nem veszt hanem nyer<liés a sok túrorudipapírt:D:D></p>',
   'fűtősbácsi' 					=> '<p>hogy olyan rendesen lelkiismeretesnek teccen lenni :)</p>',
   'Shaman' 						=> '<p>Hogy értelmes mondatokat rajzoltál le nekem, és hogy eljöttél<li>és legalább egy kicsit megismert mindenki egy máásik oldalaldról</p>',
   'Melyan' 						=> '<p>Azt az egy félmondatot, amit vg-i legelső találkozás első félmondatát :D:D </p>',
   'Andriscucc' 					=> '<p>..hogy életben hagytál</p>',
   'Mogyi' 							=> '<p>hát téged meg milyen jó újra látni és hallani.. és tudni hogy még mindig velünk vagy :):)</p>',
   'Arden' 							=> '<p>Azt a beszélgetést Julscal.. és nem is vagy az.. én tudom :):)</p>',
   'Timona' 						=> '<p>A hajfésülést.. rulz nagyon.. kár hogy összekócoltam este headbanggel<li>szal még1 félév</p>',
   'Remzy' 							=> '<p>Hogy te mekkora jófej vagy csak ugy álá nátúr</p>',
   'Ankalimon' 					=> '<p>A fantasztikus csevegést a családi modellekr?l :):)<li>jah és bocs, hogy felébresztettelek</p>',
   'Lau..in' 						=> '<p>Remélem mihamarabb megtanulsz remekül ördögbotozni</p>',
   'Angwen' 						=> '<p>Családi modelleket alkot mindenki veled?, hát haddne maradjak már én ki.. jah és üdv Feladót :mrgreen:</p>',
   'Alcar' 							=> '<p>Hát kösz hogy leb**tál az ijam miatt.. röstellem is.. de amugy jót lőttünk :D</p>',
   '<b>Telco</b>' 				=> '<p>a szervezést természetesen..<li> és most egész hosszan bírtad.. <li>kössz a sört</p>',
   'Brandir' 						=> '<p>Még mindig jó a hajad ;)</p>',
   'Toma' 							=> '<p>Hogy te mekkora partifész vagy</p>',
   'Daro' 							=> '<p>Kár h beteg lettél.. átérezem.. most a torkom nem akar<li>rendbejönni meg ez a reszketéés<b> alsógatyád rulz :):)</b></p><br><br>',
   'Lau..en' 						=> '<p>azafagyöngy :)</p>',
   'Julcs' 							=> '<p>Németo sörfesztivál rulz mi? :D:D:D legközelebb engem is vigyéél.. <li>jah és kell az a kép</p>',
   'Alina & Maglor'	 			=> '<p>Ide mindig azt szokták gondolni az emberek, hogy Örülök hogy... dehátha egyszer így van!! :)</p>',
   'Maglor' 						=> '<p>Jössz még te ide, töltöttkáposztázni</p>',
   'Dodie' 							=> '<p>:) tudod hogy nem is igaz amit először gondoltál</p>',
   'Galadh' 						=> '<p>Elődször is szia betegségtesók is lehetnénk már igy páran..<li>a gyatyód nállam<li>legalábbis sztünk a tied :):) jah és gyógyujjá meg hamar tuod sálsapkateaforró</p>',
   'Leguádám' 						=> '<p>Azta fantasztikus gitárfuruláyszást</p><p class=jo>',
   'Forraltbor'	 				=> 'hála a tescommandonak<br>',
   'Gitárászásfurulyával' 		=> 'ádám :)<br>',
   'Lövöldözés' 					=> 'Alcar :)<br>',
   'Hónyulazás' 					=> 'hehe Anczy ötlet<br>',
   'fényképek'						=> 'mindenki<br>',
   'táncolás' 						=> 'az előtérben<br>',
   'Kolbászos barackos cucc'	=> 'nemértem miért fanyalogtatok tőle :P:P<br>',
   'Rajzolós kitalálós' 		=> 'Hehe ez egy elmebeteg játék<br>',
   'Sokatpunnyadós' 				=> 'hát nem azért mentunk oda<br>',
   'VIFON' 							=> 'nyamm<p class=her><br>',
   'Jaco' 							=> 'Egy mondatod vala hozzám mégis többnek számitott, mint ezer szikla, s kő<br>',
   'Ana' 							=> 'Majd vmikor megejtjuk.. és kössz a táncot!! :D<br>',
   'csncz' 							=> 'neked meg nemtuom állandoan mibajod van.. =P<br>',
   'Vewy' 							=> 'Majd meséldd el!!!<br>',
   'Silcucc' 						=> 'Köszi...életerőt öntöttél belém :):)<br>',
   'mag' 							=> 'háhá nemmondtam el senkinek :) meglepi rulz :) <br> kösz azt a pár számot amit velem énekeltél<br>',
   'maradek' 						=> ':) tudod te azt amugy is<br>',
   'Morgana' 						=> 'Azt a feledhetetlen <br>ébresztést, az <br>altatást, <br>és természetesen, hogy hazajöttél nekünk :):)<br><br></p>',
);
$élmény = array(
   'Emlékek' 					=> $adatok,
);
echo"<center>";
print_r($élmény);
echo"</center>";
?>

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247600 Írta: _Elwing_
_Elwing_ válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nagyon jól éreztem magamat várgesztesen!
Earendillel összeházasodtunk! (köszönöm Remzy-nek)
Van egy lányom Snuffles ,és van egy unokám Estel!:)
És úgy érzem ,hogy már nagyyából ,be tudtam illeszkedni a társaságba!
Szal,köszönöm ezt a 4 napot!

Pussszy

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247583 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
ha műkődne a freeblog.. csak a főoldal nincsen még fent.. de alakul már alakul.

FENTVANNAK!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247582 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Léofwine írta:

Dodiee írta: Hú! Ha!
Jó volt naon. lávmitendör.
álmos vok. Itthon nincs ficak, meg Wifon se:( tosz, hiányoztok már most.
kep.tar.hu/dodie/50030232/11257132#2 neszebelétek. anyázni lehet, csak nem érdemes. Majd a videók is jönnek. Majd.


Jahajjj végignéztem a a te fotóidat, és Mecsiét is, és mostmár mégjobban sajnálom, hogy nem tudtam menni... :cry:


Mi is nagyon sajnáltuk hogy nem vagy ott:( Remélem csuklottál, gondoltunk rád:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247578 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Dodiee írta: Hú! Ha!
Jó volt naon. lávmitendör.
álmos vok. Itthon nincs ficak, meg Wifon se:( tosz, hiányoztok már most.
kep.tar.hu/dodie/50030232/11257132#2 neszebelétek. anyázni lehet, csak nem érdemes. Majd a videók is jönnek. Majd.


Jahajjj végignéztem a a te fotóidat, és Mecsiét is, és mostmár mégjobban sajnálom, hogy nem tudtam menni... :cry:

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247577 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
az a kábé másfél nap, amit várgesztesen töltöttem, meglepően jó volt. szeretném néhány embernek külön köszönetemet kifejezni; zarándoknak a linkelődésért és az fr-léttéért; nodleenak azért, hogy ott lehetünk egymásnak, ha kell; ferinek azért, mert egy őrült, és örülök, hogy itt voltál velünk; morganának, mert még mindig eléggé morgana; kriszanának köszönöm a rövid, ámde annál elmebetegebb beszélgetéseket; sirgonnak a sört (írd a többihez :D ); telcontarnak a szervezést; és ezenfelül mindenkitől elnézést kérek, akinek illetlenül kisbetűvel írtam a nevét, vagy netán kifelejtettem a köszönetlistába belepakolni, alighanem azért, mert mocsok lázas vagyok :) )

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247573 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Hú! Ha!
Jó volt naon. lávmitendör.
álmos vok. Itthon nincs ficak, meg Wifon se:( tosz, hiányoztok már most.
kep.tar.hu/dodie/50030232/11257132#2 neszebelétek. anyázni lehet, csak nem érdemes. Majd a videók is jönnek. Majd.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247566 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

shaman írta: Üdv!

Örülök, hogy Veletek tölthettem egy pár napot. (külön szenzáció volt, hogy nem lincseltetek meg) Nagyon király volt minden, annak ellenére, hogy minden nap lemaradtam a tejbegrízről. A képek, amelyek a digitális adathordozóról lettek leszedve itt: kep.tar.hu/manurasa/50030238#2
A celluloid film valószínűsíthető, hogy holnapra kész lesz.



Ui: Nem fontos, de ha mégis megtalálta valaki a telefonom és nem kell neki, akkor igényt tartanék rá..

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.683 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére