Élménybeszámolók

Több
19 éve 6 hónapja #244906 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Bocs a haverom miatt, he nem félnék a sötétben otthon hagytam volna. :-) ) Elnézést érte, remélem nem okozott kellemetlenséget. Jah de nem ő hányt a wc mellé.

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244903 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Nimashilin írta: Zarándoknak, h majd' felborított a bejáratnál az üdvözlésével és hogy elfelezett velem egy kukit. :roll:

Az én félig megnyámmogott kukimat :D :roll:

-Suhinak, h bármikor ránéztem, mindig röhögött valamiért.

Tanúsíthatom... >;)))

Pandának, Alisonnak és Snufflesnek, hogy megismerhettem őket.

Részemről a szerencse :)
Nagyon jó volt, amíg ott lehettem.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244901 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Alcarcalimo írta: Kedves Nimrandír, az Eldamelme letölthető a tolkien.hu főoldalán talkálható Nyelvek/írások szekcióban:))) Kicsit vissza kell lapoznod, de meg fogod találni...
Hát, kár, hogy nem ismertelek meg, mert kíváncsi voltam rád! Miért nem szóltál??? Barátságos Nolda vagyok:)))


Köszi :D , ha esetleg mást is érdekel itt megtalálható

[size=9:2z0i1x8q]hogy, mért nem szóltam? :oops: nem tudom... :) Barátsáos Nolda! :D [/size]

Esgal írta: :arrow: Alyrnak, hogy hunglishre ferdítette John Gold balladáját, és hogy színpadra engedte a Mrs. Ágnest :mrgreen:


Esgal, nagyon hatásos volt az előadásodban :D Garatulálok! :hello: "Oh, father of irgalom, ne hagyj el!" :D :D Köszönöm az élményt! :D

Lehet róla szó, hogy megtekinthető legyen a szöveg?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244897 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
jajj köszi hoy ott volt mindenki aki ott volt mert jóvolt és ilyenek, most nemtudok íerni mert még állni se tudok úgy szédülök szvsz rátesz ez a baci itt a levegőben meg a 24h nem alvás, pedig már aludtam legalább 9 et de nem elég szal megyek vissza asszem.


Szal mindenkinek örültem és mindennek csakannak nem hogy a portás bácsival nemtudtuk beüzemeltetni a Tv-t.


:bealszom:

ja És Léli köszi az Apirint :wink:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja - 19 éve 6 hónapja #244896 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nyüff, 9 óra alvás nagyon jót tud tenni az emberrel...

A Farsangi Fergetegparty :mrgreen: nagyon jó volt, mi Millel, Cuéval, Hannával, Szürkével, Fimmel, Peredhilékkel még alapoztunk egyet Ring tanszaki koncertjén, jó kis program volt. Utána átbuszozás a világvégi XVII.kerületünkből a Wesselényihez, de Szürke szerencsére tudja a rövidebb utat. 8)
Ami nem tetszett, az a Bál hiánya volt, kevésnek tartottuk a keringőt meg a klasszikusabb zenét, ahogy Rabyn is mondta. Amúgy nagyon jó volt a szervezés, a programok és a kajálda. :) És Iru, nekem igenis tetszett a toll a hajadban, nagyon jól mutatott. Néhány gratu:
-HannaEruntale nagyon szépen olvasott fel, szeretem a hangját hallgatni. Je t'aime Lesbiamant, még ha keveset tánciztunk is. :wink:
-gratu Milnek és Ringnek az Elemek harcáért, még ha először néptáncosoknak is néztelek titeket... :P Jók vagytok, csajok! /ugye jó lett a videó?/
-Erynek a Királysághoz, és a Királynőhöz. :wink:
-Esgalnak és Luthinnak a Lidércek táncához, eszméletlenül bájos volt.
-Flamenco vs Gombák... :agree:
-Artemisz és Cue duettje szuper, szöveget kérhetek? 8)
-PHE aranyos volt. :P
-Alcarnak Fingolfinért. :mrgreen:
-Adimnak a jelmezért, nem is értem, miért te nyerted a versenyt. :D
-Külön gratu Artemisznek, Estelnek és Cuénak a Weöres versért, egyik kedvencem, köszönöm.

Elmaradhatatlan köszönetek:
-Zarándoknak, h majd' felborított a bejáratnál az üdvözlésével és hogy elfelezett velem egy kukit. :roll:
-Suhinak, h bármikor ránéztem, mindig röhögött valamiért.
-Pandának, Alisonnak és Snufflesnek, hogy megismerhettem őket. /ha valaki másnak is bemutatkoztam, arra nem emlékszem és bocsi. :oops: :) /
-Ringnek a sok butatáncot a butazenékre. :D Meg a perecet hajnalban. Tessék jönni Vgesztesre.
-Ladisnak, h a szívbajt hozta rám az ablaknál, ahol épp öltözni készültem. :oops: :D
-Estelnek, h szopogatta azt a valamit, elrejtette a poharamat és amiért olyan félelmetesen pihentagyú néha, h megütném. :twisted: :clown:
-Milnek, h adott tükröt és csak úgy azért, h eljött.
-Hannának, h az utolsó táncot együtt jártuk, a zeneiskolai pletyót és hogy Szociális Antalt elküldi a búúúsba :lol:
- _Neonak, h nem felejtette el. :wink:
-Adimnak abonbont. :P
-Tomának, h az utolsó órában odaült hozzánk és fárasztó dolgokat mondott.
-Artemisznek, h örült nekem.
-Kisbalázsnak, h nyár óta újra láthattam.
-Rohinnak, h kimúlt a lépcsőn Suhi társaságában és h ott volt.
-és mindenkinek , amiért ilyen sokan voltunk és ilyen szépek voltatok.

Képeket tegyétek fel minél hamarabb, köce. 8)

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244889 Írta: Con_Salamander
Con_Salamander válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Ahoi!

Jó volt.
Örülök, hogy ott lehettem,
Örülök, hogy ott voltatok.

Maradtam Tisztelettel

Áss a gyémántért, és lehet, hogy te is azzá válsz!
Con Salamander

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244886 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Naszóval Farsang rúlz volt. Nagyon boldog voltam, és nagyon élveztem az egészet.
Köszönöm (nem fontossági sorrendben):
:arrow: a szervezőknek, hogy megszervezték: Siss, Iru, Orsie, Minerva, Aranymag - elsőrangú bált rittyentettek nekünk, minden hálát megérdemelnek érte, és köszönöm a lehetőséget, hogy fölléphettem
:arrow: _Neonak a DJzést, és hogy a 8-ast húzta a tombolában :mrgreen: Nazgúl rúlz, és roppant stílszerű
:arrow: Luthinnak, hogy Lidérc, hogy eltáncolta a koreográfiámat, és hogy engedte, hogy kicsit "alakítsak" a kinézetén:)
:arrow: Alyrnak, hogy hunglishre ferdítette John Gold balladáját, és hogy színpadra engedte a Mrs. Ágnest :mrgreen:
:arrow: Namarienek, hogy elvállalta az angyalokat:)
:arrow: Szofinak, hogy ott volt :)
:arrow: Alcar csapvíznek, és Timonának, a Helytartói párnak:)
:arrow: Sissnek az Hijo de la Lunát
:arrow: Adim A-Lurtznak :mrgreen: a tortát :) rád szavaztam, és érdek nélkül szeretlek, tudod... ;)
:arrow: mindenkinek, aki ott volt, és jelenlétével emelte az est fényét:) tudom, ez bénán hangzik, de így van - sokaknak örültem
:arrow: Gondor Látóasszonyainak:) a királyválasztást :) :oops:
:arrow: és mindenekfölött Erynek...úgyis tudja...mindent... ;) :) :oops:

A farsang kapcsán jutott még eszembe...holnap, azaz 28-án lesz egy éves a Tőletek kapott mobiltelefon (mobilus precious), azaz Drágaság2...köszönöm, hogy még most is elérzékenyülök, ha eszembe jut a plan-E...köszönöm mindenkinek. :) :oops:

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244884 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

nodlee írta: off

ennyi emotikont, te jóég... grat Olorin.

on


:D :D :D legalább képes beszámoló! :roll: :D

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244879 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
off

ennyi emotikont, te jóég... grat Olorin.

on

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244878 Írta: Con_Salamander
Con_Salamander válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Ahoi!

Jó volt.
Örülök, hogy ott lehettem,
Örülök, hogy ott voltatok.

Maradtam Tisztelettel

Áss a gyémántért, és lehet, hogy te is azzá válsz!
Con Salamander

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244861 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
:oops: Mint mindig, most is bocsánatot kérek az érintettektől, akinek a nevét nem említem :oops: , vagy per pill nem jut az eszembe :oops:
:arrow: Régi vágyam teljesűlt, hogy eljutottam a Farsangra (ami már hagyományos) :lol:
:arrow: Most végre nem egyedül mentem, mert jött velem Ríel! :lol:
:arrow: öltözködés, süti-cipelés, naaagy izgalom, megérkezés :D
:arrow: :oops: mindjárt az ajtónál: a szokásos mondat: :oops: Szevasz, te ki vagy? :oops: nagyon sajnálom :oops: Toma a jegyeknél (őt még ismerem meg) :roll:
:arrow: letáboroztunk a női mosdó előtt, jött Olosta, majd Máb & Unokahug
:arrow: még csak én is az ismerkedésnél, és ismertetésnél tartottam: Ulmo, Estel, Min, Namarié, Gumipók, Ancalimon, Batti, Szürke, Ery, Finwe, Jacopo, és még sokan mások... :D (teljesség igénye nélkűl) :D
:arrow: Mindekinek nagyon örültem, de legjobban mégis fogadott lányomnak Eglarcariennek! :dance: aki Cueddoval érkezett :lol:
:arrow: beteleptünka terembe, és vártuk a műsort, ami nagyon jóra sikeredett :itscool: remekül keveredett benne a Tolkieni és a hagyományos, a tánc, ének, vers és a humor :itscool:
:arrow: nagyon jó volt a gitáros (Miklós?) :lol: :itscool:
:arrow: nekem személyszerint nagyon tetszett még Siss előadása :dance: :up: csak így tovább Siss! :bounce:
:arrow: egy fel-fel bukkanó ork zavarta a sok tünc-népet :urukhai1: Adym? van aki e nevet nem ismeri? most már tudja ki Ő! :up:
:arrow: vetélkedők, játékok husszú sora, nekem egy kavargó álommá állt össze, lehet azért mert kínálgattam Alcart, Finwét, Tomát :cheers: , találkoztam még Gilgolwennel, Ardennal, Arwenával... :up:
:arrow: táncolni nem táncoltam, mert nagyon fájt a lábam :(
:arrow: Kicsit beszélgettem Shamannal :up: , és nagyon jó véleménnyel vagyok róla :smokin: nem úgy mint valamelyik barátjáról :down: kérdezzétek Acart vagy Jacopót... :down:
:arrow: még nekem meg Ríelnek külön örömet okozott, hogy az általunk sütött sütemény nagyon fogyott :dance: mindig örömmel töltött el, hogy ha láttam egy embert perecekkel a markában rohangálni :biggrin2: pedig láttam egy-kettőt :up:
:arrow: jelmezversenyen nem az győzött, akire én szavasztam, de ő is megérdemelte Gratu neki :cheers:
:arrow: lassan reggel lett, és nekünk el kellett indulni haza... :bawling:

nagy nagy gratula a rendezőknek :cheers: köszönöm, hogy létre hozták ezt a nagyszerű programot. :itscool:
Köszönet nektek, mert nem kaptátok le a fejemet, amikor sokadjára kellett bemutatkozni nekem :sungl:
külön köszönet ezért annak a lánynak, akinek a sok "a" helyett csak egy van a nevében :heu: :oops: még most sem jut az eszembe :roll: :oops:
Köszönet Ríelnek, hogy nem egyedűl kellett mennem... :wink:
Külön köszönet Új-zéland kormányának és népének... :up: :roll:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244840 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Király volt a farsang!
A táncok (bár lehetett volna TÖBB táncolos (klasszikus) zene és nem olyan sok metál, de azért nagyon jó volt) , a vetélkedő, a királyi pár (nagyon szépek voltatok!:) )
képek majd a musicen.fw.hu oldalon lesznek legalul! Mttfarsang2005

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244838 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Gilgolwen Nimrandir írta: (kérhetném, hogy hozzáférhető legyen az Ágnes asszony c. vers szövege és Alcar quenya nyelvű verse? :D :D:D ) Jónéhány emberrel sikerült személyesen is találkoznom.. akikkel már beszélgettem chaten, vagy msn-en, és megismertem olyan embereket is, akiket azelőtt még nem..., de[size=9:9qt7yxjn]kissé bátortalan mivoltomból fakadóan, sokakkal így pl. Alcarral, Estellel, Ulmoval (e nevek a teljesség igénye nélkül) nem nagyon beszélgettem :oops: [/size]

Mindenkinek köszönök mindet! :D


Kedves Nimrandír, az Eldamelme letölthető a tolkien.hu főoldalán talkálható Nyelvek/írások szekcióban:))) Kicsit vissza kell lapoznod, de meg fogod találni...
Hát, kár, hogy nem ismertelek meg, mert kíváncsi voltam rád! Miért nem szóltál??? Barátságos Nolda vagyok:)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244833 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

idézet írta: Köszönet érte a győrieknek! főként Carcnak..vele mentem fel Pestre. :)


majdnem elfelejtettem :oops: Thaurnak is köszi a kísérgetést útbaigazítást, és persze Adelnek is. ;) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244829 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Szépjóreggelt!

me hazaért az első talijáról, 7:30-ra, egészben! Köszönet érte a győrieknek! főként Carcnak..vele mentem fel Pestre. :)

A Farsang: Minden elismerésem a szervezőké és a fellépőké!!! :D Nagyon tetszettek az előadások!!! (kérhetném, hogy hozzáférhető legyen az Ágnes asszony c. vers szövege és Alcar quenya nyelvű verse? :D :D:D ) Jónéhány emberrel sikerült személyesen is találkoznom.. akikkel már beszélgettem chaten, vagy msn-en, és megismertem olyan embereket is, akiket azelőtt még nem..., de[size=9:2r4uc47p]kissé bátortalan mivoltomból fakadóan, sokakkal így pl. Alcarral, Estellel, Ulmoval (e nevek a teljesség igénye nélkül) nem nagyon beszélgettem :oops: [/size]

Mindenkinek köszönök mindet! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244232 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Drakulálok, Alyr bácsi!

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244124 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Timona írta:

Alyr Arkhon írta:

Panda írta:

Alyr Arkhon írta: Legközelebbi vetélkedőnél előre megbeszéljük a kérdéseket és válaszokat, majd miután elbeszélgetett a két csapat, pénzfeldobással eldöntjük ki nyert. :D

Az előadás pedig úgy fog zajlani, hogy mindenki kap a kezébe egy könyvet, elolvassa az előadó által kijelölt részt és vázlatot ír belőle (amit az előadó akár fel is használhat később).


És a végén dolgozatot is írat?

Nem.
Kikérdezi szóban, de nem használhatod a jegyzetedet :twisted:



Mivel az imént kérték fel holmi előadás tartására szerény személyemet, én a helyedben nem adnék ötleteket...

:twisted: :twisted:

(persze még semmi se biztos csak dicsexem)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244115 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Alyr Arkhon írta:

Panda írta:

Alyr Arkhon írta: Legközelebbi vetélkedőnél előre megbeszéljük a kérdéseket és válaszokat, majd miután elbeszélgetett a két csapat, pénzfeldobással eldöntjük ki nyert. :D

Az előadás pedig úgy fog zajlani, hogy mindenki kap a kezébe egy könyvet, elolvassa az előadó által kijelölt részt és vázlatot ír belőle (amit az előadó akár fel is használhat később).


És a végén dolgozatot is írat?

Nem.
Kikérdezi szóban, de nem használhatod a jegyzetedet :twisted:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244074 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Panda írta:

Alyr Arkhon írta: Legközelebbi vetélkedőnél előre megbeszéljük a kérdéseket és válaszokat, majd miután elbeszélgetett a két csapat, pénzfeldobással eldöntjük ki nyert. :D

Az előadás pedig úgy fog zajlani, hogy mindenki kap a kezébe egy könyvet, elolvassa az előadó által kijelölt részt és vázlatot ír belőle (amit az előadó akár fel is használhat később).


És a végén dolgozatot is írat?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244012 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Alyr Arkhon írta: Legközelebbi vetélkedőnél előre megbeszéljük a kérdéseket és válaszokat, majd miután elbeszélgetett a két csapat, pénzfeldobással eldöntjük ki nyert. :D

Az előadás pedig úgy fog zajlani, hogy mindenki kap a kezébe egy könyvet, elolvassa az előadó által kijelölt részt és vázlatot ír belőle (amit az előadó akár fel is használhat később).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #243867 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nos, én nem a szombati TK-ról írok, hanem a csütörtöki jegyvételről. Az egész úgy kezdődödtt hogy..... (majd ezt a részt a frasang után írom be) és ezek után át lettem víve a Siriusba. Nos, enyhén szabadszájúra vettük a digurát (igen, én kezdtem, atöbbiek, kaik akkr ott voltak, csak folytatták.

(A mellettünk heverésző srác csak háromszor nézett rám mély érdeklődéssel, de valahogy TÖKÉLETESEN nem érdekelt, ki mit hall és gondol.

Minervának köszönöm a zenei stílusokra vonatkozó felvilágosítását.

Sirius az remek hely, csak odamenet nem találtam volna meg Ery legnagyobbb gyönyörűségére az első kutyagumit annak is a legközepét ..... :twisted: természetesen telitalppal. De: Ery bölcsen muatott egy pocsolyát, ahol lemoshattam a cipőmet. :P

Sirius: szegéyn Min ideges, mert nem akar jönni a nép, de aztán csak jönnek. pénzváltási mizéria- felgyúl a szikra: Váltsátok fel apultnál!

Vita a kockavers esztétikai és irodalmi értékéről és mibenlétéről, valamint arról, hogy Szürke hiába gyúrna
-Általános masszírozás a mellettünk ülő 40-50 körüli hölgyek legnagyobb megrökönyödésére (éslehet, hogy némi irigységére is???,)

-találkozás Meliannal: az Astoria felé menet érdekes az előörs: melian, Ery meg én a kis csapat élén....

-Köszöszönöm Meliannak, hogy nekem adta a pontjait, és az ásványokról való beszélgetést, és mindenkinek a csütörtöki délutánt, akit meg kihagytam, attól elnézést.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #243860 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Panda írta: Nagyon jó volt a TK, éljen- éljen! :) :D :agree:


Szerintem is jó volt.
Legközelebbi vetélkedőnél elére megbeszéljük a kérdéseket és válaszokat, majd miután elbeszélgetett a két csapat, pénzfeldobással eldöntjük ki nyert. :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #243810 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nagyon jó volt a TK, éljen- éljen! :) :D :agree:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #243786 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Tolkien Klub

Igaz, csak az elején voltam ott, de nagyon jól éreztem magam. Jó volt látni a sok arcot akikkel rég találkoztam. Loth, külön meglepetés voltál! :)
És Lau! Nagyon jó helyszínt találtál! Jó lenne, ha mindig az Eötvös kollégiumban lehetnénk ezentúl!

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243672 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
WÁÁÁÁÁ

mint ahogy táborban elképzeltük levegőből késsel kényszerítettem földre a molylepkét az iomént :lol:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243600 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Adelard írta: Jó volt nagyon :) Macskák rulz :D fent ültünk de látszott minden, és továbbra is a zene lényeg sztem;)

Meg a táncos cicák. Tényleg jó volt, köszönöm. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243455 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Jó volt nagyon :) Macskák rulz :D fent ültünk de látszott minden, és továbbra is a zene lényeg sztem;)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243409 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Gandalf írta: NAGYON JÓ VOLT A MAI TALI! TALÁN AZ EGYIK LEGJOBB... RÉGEN ÉREZTEM IEN JÓL MAGAMAT! KÖSZÖNÖM!

:nagyon-nagyon egyetért: 8) 8) 8) :D :D
Narbeleth: Nekünk az öröm, hogy ott voltál.
Egyébként, népek! A tzuccz kész- igaz kézzel, de nagyon rúlz lett. ;)
Adel: semmi gond. Legalább volt időm tanulni. Milyen volt?

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243361 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Na jó, ezt folytassátok a beszélgetésben, én innét törlöm...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243357 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
de ha azt is behabzsolod nincs értelme :)

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.703 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére