Élménybeszámolók

Több
19 éve 8 hónapja #236562 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Laurelen írta:

Áfonya írta: Olyan beteg vagyok, azt sem tudom, hogy hívnak.

ÍÍÍGY szeretlek Benneteket. 8)

Nagyon kellett ez a tegnapi nap. Legyen továbbra is minden év elején egy kicsi varázslat. :)

...és azt hallották,hogy a tünde és a törp....


Ja! Igen! Azt elfelejtettem mondani, hogy a jövő évi LEP külön programja lesz egy egy órás Áfi stand-up-comedy show, ahol természetesen a "tünde és a törp bemennek a kocsmába" című örökzöld is előadásra kerül. Muhahahaha. :D :mrgreen:

Jóvanna, poén volt. :mrgreen:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236560 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Olyan beteg vagyok, azt sem tudom, hogy hívnak.

ÍÍÍGY szeretlek Benneteket. 8)

Nagyon kellett ez a tegnapi nap. Legyen továbbra is minden év elején egy kicsi varázslat. :)

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236545 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Drizzt írta: Banyeg...az egy naon bonyolult operáció ám...remélem legalább altatásban csinálod, ha már...
:mrgreen: :P
És utána átmegyek a szopránba, és legközelebb Arwen-t jáccom :D


Na mostmár tényleg kedvem támadt elvégezni az operációt, majd gyorstalpalóban megtanulom, bár nem lesz túl profi munka az tuti :mrgreen: szivesen megnézném, ahogy tüncjelmezben lófrálsz :D
OFFOFF

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236544 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

És vannak akiket most se volt jó látni persze, ilyenből mindenhol, mindig akad.

Na ilyet se olvastam még itt...
De legalább őszinte.
:P :mrgreen:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236543 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Banyeg...az egy naon bonyolult operáció ám...remélem legalább altatásban csinálod, ha már...
:mrgreen: :P
És utána átmegyek a szopránba, és legközelebb Arwen-t jáccom :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236542 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Timona írta: Igen Drizzt, ittam ent vizet v mit :lol: ezért most hosszabb leszek...
[size=9:1c8xhbnb]Norbi még egy ien beszólás és Nórit csinálok belőled :tongue:[/size]


juj... :mrgreen:

S hogy ne legyek mán totál OFF:
AZ MEKKORA ÉLMÉNY LENNE!!! Mármint Drizzt arckifejezése :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236536 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Igen Drizzt, ittam ent vizet v mit :lol: ezért most hosszabb leszek...
[size=9:10srmuse]Norbi még egy ien beszólás és Nórit csinálok belőled :tongue:[/size]

Sajnálom, hogy nem tudtam ott lenni az előadások kezdetétől :( , de Alyréra azért befutotam, és csak kicsit tévedtem el 8)
Nem sorolom ki mindenkinek örültem, mert nagyon boldog voltam, hogy ott lehetek veletek, bár segédkezni nem volt alkalmam... Minden nagyon szép és jó volt gratula hozzá!!!

Amit azért kiemelnék:
- Berenes darab :) asszem végül tényleg jól sikerült eltalálni a szereposztást a kezdeti kuszaság ellenére! Ügyesek voltatok!
- Énekkar :) Tolkien Ensemble magyarul nagyon ott van, hogy a Buli van Aprajafalván... ööö ... akarom mondani Hobbitfalvánról ne is beszéljünk!
- Aradhel és Eol :D csak néztem, csodaszép volt az egész, profi szereposztás, gyönyörű tánci! :főhajtóemotikon:
Azért halkan megjegyzem, hogy amikor Lau lefejelte azt az oszlopot v mit megállt bennem az ütő 8O Ezt nem is lehetett volna igy tervezni...
- KHE hát ez egy élmény volt :D de most komolyan én először láttam, hajajj rekeszizomtorna megvolt! Külön elismerésem Dodienak, hogy be mert ugrani, nemsemmi! Eskü, ha Áfi nem mondja be az elején, hogy vmi gáz van a fele bandának fel se tűnt volna ;)

Mégegyszer hatalmas GRATULA a szervezőknek, szereplőknek, előadóknak és mindenkinek aki részt vett a LEP létrehozásában!

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236525 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Prisca: legközelbb gyere oda ha látsz:)) ugyanis én azt se tudtam hol áll a fejem... Kb az őrület határán voltam mikor kiderült, hogy ez sincsen meg, és az sincsen meg. És ez se megy és az se.. Szóval legközelebb nyugodtan meg lehet szólítani nem harapok) :wink:

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236520 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
:cheers: :dance: :hello: :bounce: :up:
Rendhagyó irodalomórák, tudományos előadások, színdarabok, kórus, minden rulz. Kicit bánom is, hogy nem tudtam részt venni sem a szervezésben, sem a színdarabokban... :cry: majd jövőre talán összejön! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236509 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
:lol: Most nem tudok és nem is akarok felsorolni mindenkit akinek meg kellene köszönnöm azt a csodálatos napot és estét amit eltöltöttem veletek!
vagyis KÖSZÖNÖM MINDENKINEK!!! :P

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236506 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
hmm nagyonn jó volt a LEP!

Gratu mindenkinek!

Huha elég nehéz összeszedni a dolgokat, de megpróbálom

2005,01,02

6:00 vonattal indulás
nagynehezen átfagyva felér a vonat (nincs fűtés)
Díszítések, üveg, létrás cucc stb stb

2005,01,03

Olyan lassú a MEtró mint állat
megérekezem Nodleet felhívom a plakátokkal végülis felér, majd ragaszgatjuk Remzyvel majd itt ott segétkezés könyv hurcolás.

nemjó
összemosódott minden
lényeg nagyon jó volt veletek

pár Rulz

PJ szalonnavágó kése
Nodlee fotózása :lol:
ajándékozások
tüncök Orkok
Feanor a makacs, mindíg újra kell ragaszgatni
Finrod Beren
Énekkar: Bombadil Dala :wink:
Tünctáncosok
többit nem láttam :(
Phellannal a hazaút

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja - 19 éve 8 hónapja #236505 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Huhh, nem is tudom, hogy hol kezdjem :)
LEP előtti nap - szervezkedés, pakolás - Mit segítsek? - szilmarilhajtogatás, jéé, már 2 óra van? aztán haza.
Másnap. LEP.
Nagyon jól éreztem magam. Én már 8-tól ott voltam a Marcziban, szóval Eldamynnal segítettem Leguánnak behordani a könyveket apja kocsijából, aztán meg Kincsőnek segítettem szilmarilt ragasztgatni :)
Felöltöttem tündejelmezem, erre-arra járkáltam, (szépen néztem ki és mosolyogtam :) ) nem is tudom, miket csináltam. Aztán meghallgattam Ankalimon két előadását, majd beosztottak jegyszedőnek, így a Finrod és Beren előadásról lemaradtam :(
A Kórust meghallgattam, majd az Aredhel és Eol darabot néztem meg, majd szinte megfulladtam a KHE-től :D

A legnagyobb köszönet a szervezőknek!
/Nagyon sajnálom, hogy nem név szerint írom Őket, de tudom, hogy valakit biztosan kihagynék, és azt nem szeretném/

Pár jelképes köszönet:
:arrow: Eldamynnak, hogy nem késett olyan sokat, és hogy ott volt :)
:arrow: Kincsőnek, hogy segíthettem ;) [size=9:2opaqwtf](és hogy megkaptam, Estellel egyetemben a 'tiszteletbeli Fëanor' címet)[/size]
:arrow: Szofinak, hogy befonta a hajam, és hogy beszélgettünk
:arrow: Sirgonnak, hogy beszélgettünk
:arrow: Peredhilnek, hogy Peredhil, az öleléseket, meg hogy buuuu :)
:arrow: Estelnek, hogy segített, meg az öleléseket
:arrow: Süninek, hogy megismertem
:arrow: Erunatlénak és Milendóriának, hogy egymás mellett álltak, és meg tudom már különböztetni Őket egymástól :D
:arrow: Eneirának, hogy találkoztunk, és a barátnőm szerint is nagyon jó a novellád!!!
:arrow: Cueddonak, hogy olyan jó! :)
:arrow: Tomának, mert hogy ORK!!! :)
:arrow: Artemisznek, hogy mindig vidám :)
:arrow: Minden barátomnak, hogy ott volt, és habár egy pár percig is, de beszélgettünk
:arrow: Minden egyes fellépőnek, szereplőnek, előadónak, hogy szerepeltek.(itt hosszú felsorolás következnék... :)

Remélem, jövőre is találkozunk! Jó itt ;)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236504 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Hali mindenkinek!

Én ugyan nem vettem részt aktívan az eseményekben, csak tengtem-lengtem, meg ámuldoztam a barátnőmmel, de azért köszi, hogy idén is ott lehettem... :D
...bár csak a kórusig maradhattam... :(
...de jövőre mindenen ott leszek!

Külön köszönet annak, aki elintézte, hogy legyenek kiállítva fegyverek... megérinteni (tudom, hogy nem lett volna szabad, de a kísértés nagyobb volt) Andúrilt.................... még most is beleborzongok!

Jó lett volna a teljes előadást hallani a középföldei hadviselésről, kár hogy kifutottál az időből Alyr!

És Rabyn... valahogy nem futottunk össze a nap során, pedig én láttalak párszor, de mindig eltűntél...

Süneenek pedig gratula a kviz megnyeréséhez! Szép teljesítmény! :wink:

[size=9:mnx8cjxx]ui. többen kérdezték, hogy honnan szereztem a polómat... nos bementem az első polonyomással foglalkozó boltba (nevezetesen a Mecsek Zászlóműhelybe Pécsett), megmondtam, hogy kellene egy poló, amire ez van ráírva. Az egész (poló. írás. két napos határidővel) 3600 ft-ba került, de miután megtudták, hogy Tolkien születésnapjának tiszeteletére rendezett találozóra megyek, engedtek az árból! :lol: [/size]

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236502 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nagyon jó volt a LEP!
Köszönet érte a szervezőknek és mindenkinek, aki eljött.


[size=9:3uktx1r6]Csak kár, hogy nem értem rá tovább maradni. [/size]

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236464 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Szóval, LEP :)
Mikor kezdődött? Talán akkor, amikor az egyesített Szkíták-Aredhel próbákra kezdtem járni, majd később az Aredheltáncpróbákra. :) Ennek következtében az előadás alatt míg a függöny mögött vártunk faként a darab felén végigtátogtuk a szöveget Ringgel :D Nade ne rohanjunk előre.
Közben LEP megbeszélések, megkapom a belépőbeszerzést majd elcsaklizzák tőlem, cserébe Brisa rámbízza a KJ-t, és kiindulóötleteket ad. :)
ME után kicsit vontatottan beindulnak a táncpróbák, amikor már 5.x járok úgy hogy egy csomót várok(-unk) a későkre és a 7 emberből 1-4 közötti létszámban jelenünk meg a próbán, kételkedni kezdek. Kismaroson még egyik tánc sincs meg rendesen. Kismaros utolsó napján, Launál tartott próba - mindenki hulla de hősiesen kitart és összerakjuk 98%-ban a Lómiel-táncot :arrow: visszatér a remény :)
Kalandjáték-feladatsort állítok össze még karácsony előtt, és naívan azt hiszem, hogy már csak ki kell nyomtatni a feliratokat az 1-2 óra, és kész.
Próbák Adelardnál, majd a 31-i fantasztikus próba - rájövünk hogy ez nagyon jó lesz :D
Jan. 1., KJ-feliratok nyomtatása kb. du. 2-től késő estig, és szilmarilok még sehol sem állnak. Hát ez nem 1-2 óra :roll: :) Közben Anyu/Rózsa megfűzése, hogy szabja ki a 18 négyzetet a szilmaril-hajtogatáshoz. Lefekvés fél 12-kor, de fél2-kor még nem tudtam aludni...
Jan. 2., hajnali 6-kor kelés, 8 előtt pár perccel ott vagyunk a Marczin Anyu/Rózsával. Lassacskán beindulnak a próbák, de sose lehet tudni h. mi lesz a következő. Önkéntes 'új Feanorok', Patiszon, Estel, Peredhil, Ring, (bocsi akit kihagytam) - ezer köszönet érte! Közönségszavazó-cetlik sorszámozása, Kisnővérem a bőcsész - vagy csak korán van? :P :) Némi jelmezezés, tevés-vevés (ezt mondják így? :) ) Aredheltáncpróbák a lenti teremben majd a színpadon, végül komplett Aredhel először, sokmindenmás, Aredhel mégegyszer, persze pont akkor amikor elkezdenék KJ-papírokat ragasztani, persze 1 kivétellel az összes kép csak másnap jön. :P Ennek következtében úgy döntök, nem a sulival megyek 9-re hanem anyuval kocsival 8-ra.

Január 3. Reggel felébredek, tejóég, tényleg január 3., 2005. van? Nem álmodom? (Egyszer már álmodtam ezt, Kismaros után nemsokkal :P ) Lázálomszerű odaút, negyed-fél 9-re érünk oda, izgalom h. megjön-e Nimrocco képe még délelőtt a postán. Képragasztgatás, A Feanorkép lejön, közben telefonok Pippinnel aki persze a fülén ült még 8-kor, de hn9-kor végre visszahív, NLG persze újfent bizonyítja nagyszerű szervezőkészségét, de erre inkább nem térek ki, végül befut a kis különítmény. Apu telefonál, megjött Nimrocco képe, yess, már csak haza kéne menni érte. :P Feanorkép lejön. :P Az első órára nem tudok bemenni, mert még ragaszgatok. Finwe befut és közli h. otthonhagyta a képeit vhol Nagykőrösön. Mondom nekem mindegy hogy csinálja, de du. 2-re legyenek meg. Végül Berent és Fingolfint megrajzolta újra, Earendilt pedig Siss volt olyan kedves és elkészítette ott helyben. Köszi mindenkinek a képeket! :wink: Feanorkép lejön. :P
A 2. órára bementem, ugyan nem a legelejétől, Lamorak tartotta és nekem nagyon teccett. :P A 3. órát újfent lekésem mert ragasztgatok (Feanorkép lejön :P ) majd tesómat próbálom meggyőzni, h. menjen haza a képért ha már úgyse hajlandó bemenni az órákra, de sikertelenül. Végül anyu/Rózsa aki bent volt az órán hazaugrik kocsival érte. 8) Így a 4. órára bemegyek Milendoriával, Ringgel és Estellel, és az enyhénszólva felkészületlen és sületlenségeket összehordó előadón (Bilbónak két vére van, Frodó 4x halt meg a történet során és Éowyn nevét 3.x sikerül kinyögnie de szerinte szépséges királylány, és egyebek) szétröhögjük magunkat a hallgatóság nagyrészével együtt. :roll: 8O Ugye csak valami tévedésből őt hívtuk meg? :roll:
Ebédszünet, percenként hallok eltérő infót arról h. az MTT-seknek ki kell-e menni vagy csak a jelmezeseknek nem vagy mivan, végül nem megyek ki. A kép megérkezik, kirakom, KJ-társaim is befutnak lassacskán, 14:00-kor már el is indul egy játékos. 8) (Feanorkép lejön, lejön, lejön. :P )
Felválltva KJ-ozás és kiállításőrzés, őrület és nevetés, Alyr és Estel felválltva próbálnak megölni hiába mondom hogy nem vagyok vadászható... :roll: :P KJ-nál már jobb a helyzet, le lehet ülni és normálisabb emberek (bocs, tüncök) vannak körülüttem :twisted: :) Így megy 3/4 5-ig, az utolsó pillanatban (16:42) befut Toma a nyertes feladatlappal... :P Közben Brisa és Fin egymástól függetlenül szólnak, h. ugye tudom h. én adom át a díjat 5-kor? 8O aha, mostmár :P Díjkiosztó, vajon miért kapja a legnagyobb éljenzést Cue, Artemisz és Léli? :) Sikerül elmondanom pár közepesen értelmes és összefüggő mondatot anélkül, hogy beletörne a nyelvem bármelyik szóba, yess :P Fél 6, rohanás hátra az öltözőbe, fásulás, kisminkelnek, a kezünkről lógó tosz Khirály, /me igen értelmesen ott hagyja a lányöltözőben a szemüvegét, arra nem jön rá, h. ha az Aredhel előtt még meg akarja nézni a többi produkciót is akkor látni is kéne vmivel, így a szanpadon az arcokat nem látja, sebaj. Attól még olvadok a Beren&Finrodon Eruntale Kisnővéremmel és vérzik a szívem az énekkaron Ringgel, a Míriel-tánc és a Melkor&Arien meg nagyon ütős volt akárki akármit mond. :wink: Aztán hátra a színpad mögé, kezdődik az Aredhel, mi fák beülünk a függöny és a vetítővászon közé h. ne legyünk útban, a magam részéről mozdulatlanul és csukott szemmel mondom magamban a szövegeket (a nagy részét tudom, mint mondtam) és próbálom elképzelni mi lehet a függöny előtt. :P Kedvenc "amúgy egy hölgy jár az erdőben" kezdetű részünknél fölállunk, a lámpákat nem képesek normálisan lekapcsolni mikor be kell mennünk, de sebaj. Ring tánca lemegy, persze tök jól, mivel lassabb mindenki ezt tudja jobban mert van idő gondolkozni. :P Toszok a karunkon rúlz. Hátul további izgalom, továbbra is nagyjából követem és mondom magamban a szöveget, újabb kedvencünk "...csak a házad romjának füstjét kovácsolhatnád alaktalan iszonyattá" után bemenéshez felkészülni, a villanyt továbbra se kapcsolják le rendesen, de ez legyen a legnagyobb baj. A tánc lemegy, és meg tudjuk csinálni a dobogást is, yess, mindenki megkönnyebbült és boldog. 8) (Megjegyzés visszanéztem videón és a felvételen nem nagyon hallatszott a dobogás, nem tudom élőben mennyire...) Ja hogy még meghajlás is lesz? :P Soksok taps és hajlongás, majd leslisszolás a színpadról a nézőtérre. Kellett volna 10 perc szünet a KHE előtt, szegényeknek. :roll: :P Minden hátráltató körülmény ellenére zseniális a KHE, az ún. "rontások" a lélekjelenlét miatt még plussz poénok voltak, minden elismerésem. :wink:
Vége, koccintás, Batti verse, /me majdnem bőg rajta, hiába nem új már (mmint a vers :P ), hihetetlen megkönnyebbülés. 8) :) Gyorsan leszedjük Pippin morgása ellenére is a KJ-s cuccokat, h. ne mindent az utoljára maradóknak kelljen. Búcsúzkodás, odamegyek Anához is azzal a feltett szándékkal, h. megköszönöm neki a szervezést, erre nem megelőz, és látom rajta h. így már csak udvariasságnak veszi a választ h. én köszönöm, pedig nem is!... :roll: :( :wink:
Tehát köszönöm:
:arrow: Anának a szervezést, hogy minden ellenére megcsinálta :wink:
:arrow: Launak, Brandirnak, Póknak, Ádámnak, Brisának és minden más fő(bb)szervezőnek az áldozatos munkát :wink: (bocsi h. nem tudom a neveiteket)
:arrow: azoknak akik megszervezték ill. megtartották az irodalomórákat és az előadásokat és a játékokat
:arrow: Patiszonnak, Estelnek és a többi szilmaril-készítőnek a hatalmas segítséget :wink:
:arrow: a jan. 3. reggeli ragasztgatás-segítőknek és mindenkinek, aki arra jártában visszaragasztotta a Feanorképet :D
:arrow: Eruntale Kisnővéremnek, Cuének és Ringnek a KJ-segítést és mindent :wink: hihetetlenül jól esett már csak az is hogy ennyien jelentkeztetek azonnal :wink: Estelnek meg hogy Estel :P
:arrow: az összes másodikai és harmadikai segítőnek a munkáját :wink:
:arrow: mindenkinek aki részt vett a rendezvényen főleg ha a KJ-ben is :twisted: :P
:arrow: Miltüncnek hogy az aki és sokat mosolyog :wink:
:arrow: Nima-tündérboszinak h. ott volt este :P
:arrow: az összes színdarab összes szereplőjének hogy létrehozták azt, amit :wink: főleg az Aredheleseknek :wink:
:arrow: a táncosoknak hogy nagyon rövid idő alatt is zseniálisat alkottak :wink:
:arrow: és a legfontosabb: fatársaimnak és persze Esgalnak hogy MEGCSINÁLTUK és mindent 8) :wink:
:arrow: mindenkinek, aki lehetővé tette, hogy azt csinálhassam, amit csináltam, és azt hiszem így ez a LEP az eddigi legfelejthetetlenebb 8) :wink:

Köszönöm, hogy ide tartozhatok és részt vehetek ilyen nagy közös alkotásokban. :wink:

Ha kihagytam valakit/valamit, pótolni fogom. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236456 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Köszönöm a szervezőknek és a rendezőknek, hogy idén is volt LEP. Megcsinálták, végigdolgozták, tisztelet jár Nekik! A komoly darabok közül az Aredhel tetszett jobban, mert az überzseniális volt. Külön Esgalt emelném ki, Angwent és Peredhelt. Ery mindig jó! Az a tánc a fákkal külön öröm volt! Cueddo, köszi!

Érdekes volt újra látni ezt a társaságot, nagyon örültem a tüncöknek is, mivel valamikor szeptemberben találkoztam velük utoljára, és már aranyos arcoknak is, akikkel a táborban ismerkedtem meg és fölismertek. És vannak akiket most se volt jó látni persze, ilyenből mindenhol, mindig akad. Összegezve az egészet jól éreztem magam, a szervezés jó volt, tetszett.

Előd gyógyulj meg!!
Vewy! :wink: (most a székfoglaló cetlire gondolok többek között... :D )
A kardnak is köszönök mindent, ami hazafelé beállt a bordáim közé, Théodené volt, hiányozni fog...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236447 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Máb írta: A felügyelő legyen a színpad mellett, a belökdösést stb. intézni.

Hát, én úgy vettem észre, minden darabnál mindenki tudta, hogy mikor/honnan/hogyan kell bejönnie. Nem voltak ebből adódó hibák.

Máb írta: Néhány dolgot nem tudtam nem észreveni, pedig ezek kiküszöbölésével még szebb lett volna az egész.

Ezek pontos felsorolását megtennéd a Kreatív Szekció/Színművek topicban? Vagy ha mások nem akarják, legalább nekem, priviben a Sorsok-életek c. darabról. Megköszönném.

Máb írta: A színpadmester "kipucolja" a színpadot, kezeli a függönyt, nem engedi az illetéktelenek betekintgetését a színpadkép hátterében, az úgymond "felesleges" lábatlankodókat eltávolítja a színpadtól, ügyel a zenei beadásokra, a fényre.

Ezekkel tudtommal sehol nem volt gond. A zenéről és fényekről a rendezők gondoskodtak a technikus mellől. Lábatlankodók pedig soha nem voltak a színpadon :)

Máb írta: A felügyelő ügyel arra, hogy minden szereplő a helyén legyen, Ő indítja a műsorokat

Az emberek összeszedése ha jól tudom, a rendezőkre maradt. A megfelelő időzítést pedig mindenki begyakorolta a próbák alatt.

Én úgy láttam, hogy a darabok egyike sem volt olyan nagy (időben), hogy ilyen feladatokra külön ember kelljen. Mind csak egyfelvonásos, és rövid. [size=9:1w37u7f0]Én vettem már részt olyan 2 órás, kétfelvonásos darabban, ahol mindkét feladat többségét én csináltam. És erre a tapasztalatomra építek, amikor azt mondom, hogy szerintem nem hiányoztak ezek a személyek.[/size]

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236443 Írta: Máb
Máb válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Mindemellett a tegnap esti nagy élményem az autóbalesetünk volt, úgy 10 pecre rá, hogy elhagytuk a LEP-et.
Lehet, hogy ott kellett volna maradnunk. Akkor most könyebben írnék.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236436 Írta: Máb
Máb válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
A felügyelő legyen a színpad mellett, a belökdösést stb. intézni.
Az természetes, hogy a technikus mellett van valaki, aki a zenék beadását stb. magyarázza.

Néhány dolgot nem tudtam nem észreveni, pedig ezek kiküszöbölésével még szebb lett volna az egész.

Ha minden rendben volt, akkor bocsi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236434 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Máb: minden darabnak volt saját felügyelője. Fent csücsüöltek a technkiusnál. Ők adták be a zenét, a fényeket. A színpadot előző nap bejártuk. a mi darabunknál (KHE) az volt a probléma, hogy az előző darabban szereplőknek át kellett öltözni és azt nem kalkulátuk bele, hogy nem lesznek elég gyorsak.. Asszem fölös emberek nem voltak a színpad mögött..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236431 Írta: Máb
Máb válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Remélem nem lesz off:

Ahogy így felsoroltátok a tegnapi-főként a színpadi- történéseket nekem egy dolog tűnt fel.
(Ha nem jól gondolom, vesszőzetek meg.)
A műsorszámok között és alatt, ha jól sejtem nem volt színpadmester sem felügyelő.
Pedig ez a két- ritka esetben három- ember csaknem minden hibát elsikált volna, ami tegnap megesett.
A színpadmester "kipucolja" a színpadot, kezeli a függönyt, nem engedi az illetéktelenek betekintgetését a színpadkép hátterében, az úgymond "felesleges" lábatlankodókat eltávolítja a színpadtól, ügyel a zenei beadásokra, a fényre. (Tényleg, az első darabnál miért nem volt fejgép, vagy valami kistotál ? Az arcjátékok szinte kivehetetlenek voltak.)
A felügyelő ügyel arra, hogy minden szereplő a helyén legyen, Ő indítja a műsorokat (egyszerre löki be az embereket) stb.
Az biztos, hogy szigorú, fegyelmezett ember kell hozzá, de sokkal gördülékenyebben, nyugodtabban mehetnek így a műsorszámok.
Most lehet, hogy ezen néhányan megsértődtök, de higgyetek nekem.
Jövőre már így csináljátok. Ha kell és főleg ha ráérek segítehetek.
Ja, és előadások előtt legalább egy órát kellene adni a fellépőknek a színpadbejárásra.

És most mit mondhassak ezek után? Mert amúgy oké volt és jól éreztem magam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236423 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Berenes darabhoz: Léli, emlékszel, amikor a CD-fűben agyaltunk??? Ery közli, hogy Beren olyan lett, mint egy gyerek. És hogy ő lesz Finrod. Nézek , nézek, nézek.. Ery mint Finrod??? Kicsit morbid... Naná, hogy Szauron lett....

Szóval megszültétek/megszültük. Örülök, hogy az elmondások alapján jól sikerült lett a gyermek.. :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236422 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nem vettem sajnos részt aktívan a LEPen, de nagyon élveztem, mindig annyira jó látni titeket, nagyon köszönöm Lamnak, Beának, Jacnak, Remzinek, Silcuccnak, Drizztnek és Tysiiának hogy ott voltak, meg még sokmindenkinek, szétvagyok bocsánat.
Aradhel atomjó volt, Laciék is, kórus yeah:) Hát és KHE....
és...és...szóval jövőre.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236402 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
akkor most én is írok.
Tegnapelőtt mentem reggel 7re proba, díszítés. Nagyon jó volt. Akkor még bíztunkb enne, hogy gillznek jobb lesz a hangja. Köszönöm már most azokat az öleléseket amiket aznap kaptam. Kicsit ideges lettem amikor az énekkaros probán a hátam mögött úgy ordítottak már a fiuk, hogy a saját hangomat sem hallottam.. Aztán haza, és ágybadölés. Másnap mentem be 9re ahogy ígértem. Átöltözés, aztán Adelardékkal fel a tüncruhákér, jéé itt van az Idril ruha. na ezt én lenyulom most. Remélem, nem ölnek meg érte. Ebben a cuccbankimentem Lélivel és Mirranddal a Mammutba hajgumikért, mert a kontyhoz kellett. És persze szorolapoztunk is. Nagyon néztek minket. Aztán már nagyon vártam, hogy megjöjjenek a többiek. Nagyobb tömeg volt mint amire számítottam, és ennek örültem. Aztán mennék ki az öltözöböl immár rendes ruhában, és szembejön velem az apám. Na beültettem a díjátadóra addig sincsen útban nekem. (nem akartam, hogy megint elkezdje a szokásos szövegeit..) aztán már is énekkaros beéneklés. Hát kiirály volt, nagyon izgultam, hogy nem fogunk beénkelni. Aztán megnéztem a Berenes darabot. enyhén a frászt kaptam amikor Beren összeesik: ) És az az érzésem volt, hogy tavaly is láttam már ilyen összesést: ) Aztán rögtön énekkar. Én jólérezem magamat a színpadon:D) Hogy ebböl lent mi jött le halvány lila gözöm sincsen. Aztán meg rohanás öltözni. az Aredhelt már csak a második felétöl láttam mert öltöztem meg palantírt kerestem.. mert a mienk eltünt.. bementem a színpad mögé ott állt Ádám mondom neki: Ádám nincsen palantír
- mivan?
- nincsen palantír kereess egy almát vagy narancsot vagy bármit ami kerek!!
Persze fent nem volt.. Aztán taps és az Aredhelesek rohantak öltözni. Mi meg álltunk a színpad két oldalán, és vártuk, hogy elinduljon a darab. és vártunk s vártunk és vártunk.. Aztán végül mikor már szinte kiabáltam, a másik oldalra, hogy INDULJATOK EL! na akkor elindultak.. A darabrol nem írok, láttáok milyen lett. Itt is nagyon köszönném minenkinek aki részt vett benne, hogy minden nehézség ellenére színpadra álltunk. Köszönném külön Daronak és Dodienak, hogy az utolsó percben elvállaták a szerepüket. És szeretnék mindenkitöl bocsánatot kérni akinek az agyára mentem, vagy bántomttam, üvöltöttem vele, de rettentöen ideges voltam és ki voltam borulva. És köszönöm mindenkinek aki bíztatott, és megölelt..
Ugye jövöre is lesz Lep? Ugye?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236395 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nah, szóval…
- 2.-án este érkeztem, megbeszélés Telconál
- utána LEPbefore party babgulyással, nyamm, elodyke olyat beszól Brandirnak, hogy ihajj…
- Ana szállást adott nekem, a szegény Noldának, a macskái nem dübörögtek éjjel, biztos örültek a macskakajának (utólag is köszi Ana a szállást!)
- Éjjel kimegyek cigizni, Ana kienged, majd felszólok neki kaputelefonon, hogy Heló, Robi vagyok… pici habozás után beenged, majd bevallja, hogy filózott egy percig azon, ki a rosseb az a Robi…
- Reggel vágtatás mindenféle tömegközlekedési eszközzel Battihoz pecsétügyileg…
- Oadérkezés, sok nézelődés, Lélitől mit kapokJ, kis beszélgetések másokkal, szép a díszlet nagyon, a kiállítás is.
- Sok kedves ember (Artemisz, Aral, Pók, jegyszaggató Brandir, Finc, Brisa, Daroék, MÁB, Angwen, Lamorak, Jaco, Galadhék, Adel, Rabyn, huh, hagyjuk a felsorolást… sose érnék a végére)
- Jaj, a könyves meg az ékszeres cucc stand… a fizumat ott tudtam volna hagyni, de hát ugye…
- Gálvölgyi Judit megnyitója!
- Mennek az előadások, Daro felveszi az enyémet (köszi), találkozás sok rég nem látott kedves ismerőssel. Alyr előadása is tetszett, kár, hogy nem volt rá több idő.
- Befut Tim isJ, tavaly óta nem láttam.. meg Ulmo, Minc, Silcucc, ajaj, hadd ne soroljam ki mindenkinek örültem!!!
- _Neo is beugrik, köszi a CD-t!
- A színdarabok, előadások fergetegesek voltak, volt ahol meghatottan ültem, volt, ahol remegett a kezemben a kamera a röhögéstől…
- Aztán vége lett…

Nagy köszönet illeti a szervezőket, az előadások résztvevőit, azok rendezőit, az infopultosokat, a kórust, a táncosokat, szóval mindenkit!!! Nagyon jó voltJ Mély főhajtás előttetek… (Beren, Aredhel, KHE, kórus, stb… nagyon tetszett pl.: Lau dobolása, Ery lélekjelenléte, Denethor szájaJ)

Amit várok majd még idén hamarost:
- Lassi (tudom, ha lesz rá zsé)
- Hogy jó sokan gyertek el Veszprémbe január 29.-én a Tolkien napra

Ennyi voltam, a fotók itt vannak.
klikk ide


A videókat majd digizem valahogy, de sajna keveset tudtam érdemben felvenni… én is másra fogok hagyatkozni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236380 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Számomra a LEP megintcsak nem tegnap kezdődött :)

Naná, hogy a Berenes próbákkal :) Amikoris szeptemberben Ery kitalálta, hogy Cue legyen Finrod (nagyonnagyonsokadik szereposztásban). Bevallom, nem hittem, hogy a darab összerakható ennyi idő alatt. Még mindig emlékszem Erynek arra az üzijére: "Akkor majd megrendezem én" :) Hátjó, mondom, akkor rendezzük meg.... Szóval a Berenes darab (amúgy rendes nevén Sorsok-életek, és szerintem szép címe van (mire kitaláltuk... :roll: ), csak senki sem szokta így emlegetni :) ) így indult. Aztán voltak a próbák. Na, azokat nagyon élveztem :) Jó volt látni, hogyan fejlődnek a fiúk színészileg. Meg persze jó volt rendszeresen találkozni MTT-sekkel, és nem csak velük, hanem az Aredheles próba is mindig akkor volt. Szóval megérte már a próbák miatt is megcsinálni a darabot :)
Node akkor a tegnapi nap...

Először is vettem paradicsomlét Újpesten :) A villamosról leszállok a Mammut előtt, és a kisutcában (aminek még mindig nem tudom a nevét) látok pár embert menni felfelé, és hátulról felismerem Gandalfot. Naná, hogy átordítok a kereszteződésen :D De meghallottak, így megvártak :) Éljen, nem kell egyedül mennem. Közben látok egy kisebb csoportot gyülekezni, és megörültem, hogy ők biztos a LEP-re jönnek (igazam volt :) ).
Megérkezés a Művházba, pakolászás, könyvszámolás, az ékszeres bácsinak segédkezés :) Melian ismét csodaszép ruhája, Ari mindenütt ottvan, kardpakolászás, előd és a tüncbaba :D Pók és PJ svájci bicskája :D Az állandóan szökni próbáló Feanor, Anczy forgalmi nélküli nem hajlandó kocsikázni, mindig jönnek régi és új arcok, Ana, az infopultosok, a fiúöltöző kulcsa mindig eltűnik :P Rabynnal, Mirranddal és Noodlival elmegyünk a Mammutba hajgumit venni, első kettő tüncjelmezben jött (kaptak szép szavakat is érte :) ), meg OTP automatát kerestünk, csak én hülye nem emlékeztem, hogy a Művháznál van egy....
Aztán öööö.... Telco öltönye :) valamint Alcar "milyen ruhában tartsa az előadását" körkérdés eredménye az volt, h egyik sem jó :D de szerintem azért jó volt az a mellényes megoldás :) Silcucc paradicsomlét iszik, Vénia és Kenza az infopultban, meg Rabyn is, Drizzték érkezése (naná, hogy nála is van paradicsomlé (is)), egésznap időszakos lábpihentetések kettesben Anával az infopultnál, bár egyik alkalommal előd nagyon el akarta foglalni a helyemet, így átadtam neki :)
Különböző próbák a női öltözőben (avagy szinte mindig volt ott fiú), Telco-féle játék, Ery érkezése, a KHE-sek kétségbeesett ötletei, avagy mi a manó legyen, ha gillz nem tud beszélni... Gálvölgyi Judit érkezése :) Anczy egy előadáson ülve írja a saját előadását... :) Brandir és Pók ajtonállók :D díjátadó.
Színfalak mögött. Avagy soha nincs ott egyben az összes Berenes szereplő (ami 5 főnél nemsemmi teljesítmény :) ), megkeresni az eltűnteket. Jéé, a kórus beénekel, a láncokat majdnem elfelejtem. A kétséges művér, avagy biztos ami biztos, volt kéznél paradicsomlé is :D egyeztetés Áfival, irány a technikusi szoba. Kezdés. Többször mosolyogtam, mert jól csináltátok fiúk :) És a technikus is dícsért titeket. "Nem maradt ki valami?"-érzés, alaptalanul, minden elhangzott, és jól :) A művér működött és jó volt, a nézők ijesztgetése by Drizzt :D Angwen éneke, és a technikus jól kezeli a fényt :) és minden szép és jó, és a darab sikerül :)
Énekkar az öltözőből hallgatva :) Rabyn parókájának a feltűzése, a palantír eltűnése, alma-vágás, szünet. Ringnemmaci dícséri a darabot, és nagyon örültem :) Az Aredhel megnézése (ügyesek voltatok ;) tényleg :) gratula), KHE... :D Jó előadás volt :D de tényleg :) Gratulálok mindenki rögtönző-készségéhez :D "De Elrondot legyőztük" by Szürke, örök emlék marad :D Legsi Áltámadása még mindig jó :D Meg úgy a darab is :)
Koccintás paradicsomlével :) És nem értem, miért nem szeretik olyan sokan... :roll: A nép távozása, Rabyn kétszer is kimegy úgy, hogy közben nem jön vissza, a poharakban lévő maradék kólák kiöntése csatárlánccal :D a pakolás nézése (fájós lábbal és csuklóval ti jkártatok jobban, h nem segítettem), kisebb csoporttal indulás haza...

Hátúgy, ez volt számomra a LEP. Köszönöm a szervezőknek, hogy megszerveztek minden fontos dolgot, Anának, Brisának, Finnek, Brandirnak, Arinak és a többieknek.
Köszönöm:
:arrow: Erynek a darab társrendezését, és szereplését, és hogy egész jól bírta a tegnapi napot :)
:arrow: Drizztnek a szereplést, és hogy mindig tudta a szövegét, meg úgy mindent :) Tudod te azt :)
:arrow: Cuénak, hogy ilyen jól megcsinálta Finrodot, és hogy türelmes volt a próbákon, és még elesni is megtanult :)
:arrow: Angwennek a gyönyörű énekért :) és Launak meg Ádámnak, hogy segítettek benne
:arrow: Kölyöknek, hogy jó őr :)
:arrow: Aredheleseknek, hogy ilyen jól meg tudták csinálni előadásra ezt a darabot
:arrow: KHE-seknek, hogy még mindig tudják annyira a darabot, hogy bármikor tudnak bármi hülyeséget imprózni :D
:arrow: Remziék kis csapatának az állandó szórakoztatást
:arrow: Rabynnak, hogy ottvolt :)

És mindenkinek, aki csak egy kicsit is segítette a LEP létrejöttét, köszönöm a munkáját :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236361 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
hihi

jóvolt.. csak ne éreztem volna írtó betegnek magam..
miért volt majdnemmindenkibeteg?
a végére már el is tűnt ez az érzés. nagyjából fejfájásom is elmúlt
..
nah szóval miután teljesen megfáztam egész nap.. merthogy rohangáltam ide oda, énekeltem ö egy jót.. és ittam egy csomó kaulát.


ORKok rulzanak.. Fák is rulzanak.. meg ..
meg várok egy levelet .. de nem jön ;(

remélem azért jövőre is lesz még ilyen..
ha mást nem akkor magunknak....
?

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236360 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
LEP
-8:25 megérkezem
-8:26 leordítom az emberek fejét, hogy minek pakolják a ruhájukat az infopultra
-8:28 megnyugszom
-8:30 kiderül semmi sincs még itt a pultra ami kellene
-8:31 mindenki telefonál körülöttem
-8:32 elindulnak az alapvető kellékek (Melian csodát művel, stb...)
-8:55 tele van az asztal, csak nincs vendég
-8:59 porszívózzák a színháztermet :)

-9:10től 12:19ig vigyorgok az infopultba, néha cigizem. HAWAII!!!!
-12:20 elindulunk ebédet venni többen.
-12:45től 13:20ig kolbászPARTY a fiúöltözőben (Leguán gitározik, mi eszünk :D )

-13:50 kiállításmegnyitó
-13:52 olyan harminc szempár csillog Gálvölgyi Juditra amikor kimondja a Szilmarillok szót, hogy még!!!
-14:10 az orkok kiszabadulnak... mindenhol csak halál vesz körül
-15:11 rájövök, hogy MTT-snek lenni jó.
-15:13 aztán örülök hogy hülyének születtem

-16:00 a legelső LEPes előadás amire a három év alatt be tudtam ülni
-16:20 Anczy befejezi az előadását és várom Alyrét
-16:40 Középföldén harcolok, és valahogy orknak érzem magam. NEMÉRTEMMÉR...
-16:41 egy nyílvessző átfúródik az arcomon
-16:42 vérző fejjel rohanok egy falanx-nak, de visszapattanok
-16:43 felébredek és elszégyellem magam...

-16:55 égő arccal visszamegyek infopultozni
-16:56 asszongyák szarul nézek ki.
-16:57 megnyugszom, mert úgy is érzem magam :D
-18:00 pihi, lassan zárunk a pultban
-18:01 még küzdünk az utolsó vevők kegyeiért
-18:02 feladjuk

-19:00 tiszta a terep
-19:30 hogyan rakjak ki 200 poharat hogy jól nézzen ki
-19:31 elkergetem az embereket, mert nem jótanácsot akarnak adni ezügyben
-19:32 megbánom :D
-KHE
-20:50 Rekordidős Cola kitöltés (eszembejut csapos múltam... kicsit elérzékenyülök)
-20:51 állítólag mosolyogtam egy pillanatra
-21:00 Koccintás!
-22:00ig elpakolászás, stb...

Jövőre Veletek ugyanekkor?
Köszönöm, mindenkinek aki beállt az infopultba és segítette a munkámat. Hálás vagyok azoknak akik pakoltak mellettem, és gratulálok azoknak, akik előadásaikkal biztosították az érdeklődés fenntartását.

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236359 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
:D Nagyon- naggyon- nagyon jó volt a LEP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Irodalmi, tudományos és színielőadások, tánc (Aszittem megjött Flatley), kórus (Buli van Hobbitfalván!!!!!! :lol: ), infopultosok folyamatos zaklatása :D !!!!! Köszönöm mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :itscool: :hello:
:örül, hogy mingyá ő is MTT-s lesz és legközelebb ő is segíthet:

:oops: A poharat szabad volt elhozni? Az elsők között mentünk el, és akkor még nem derült ki, de végülis otthagytam, mer volt nekem otthon egy ilyen FotR- os poharam. Volt... :( :oops: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #236353 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Csak par percet (es sok, szamomra kedves arcot) lattam az idei LEP-bol, melyek nagyon nagy gratulaciora "kenyszeritenek" ß)
Ugyesek vagytok!
/me is ivott a Professzorra edzes utan ß)
Elodyke: kul volt a sor ß)
Miriel: csak ami beloled jon, az szamit, ezt jol jegyezd meg!
Alcar: nem tudtunk beszelni, ezt sajnalom nagyon, de bepotoljuk! Remelem, az eloadasod sikerult!
Silcucc: ugyis tudod...
Galadh: szeretlek mosolyogni latni
Daeadan: nagyon fontos a tesztaszuro!
Alyr: neked nem tudok mit mondani ßß)
Ulmo: elore is koszi!

No, most zuzok vissza tanulni... Uuuuuuuuuuuuutalom!

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.703 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére