Élménybeszámolók

Több
19 éve 8 hónapja #234172 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Toma gazda/Vöröspuli írta: uk.pg.photos.yahoo.com/ph/toma_gazda/album?.dir=/3356


nesztek 40 db kép



majd felkinlódom a további 37 et



Please sign in...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234171 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
uk.pg.photos.yahoo.com/ph/toma_g ... .dir=/3356


nesztek 40 db kép



majd felkinlódom a további 37 et

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234161 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Drowse / Gurrisurye írta: engem kismaros előtt a nyugatiban a metróból fölfelé jövet elkaptak az ellenőrök, és nem volt se jegyem, se bérletem...

a két szép szememért elengedtek :roll: :D

Drowse, bevetetted a csizmáskandúr-nézést? :mrgreen:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234159 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
[size=9:101as06m]OFF:[/size]

TÖ-TTÖ-TTŐŐ!

[size=9:101as06m]/OFF[/size]

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234157 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
engem kismaros előtt a nyugatiban a metróból fölfelé jövet elkaptak az ellenőrök, és nem volt se jegyem, se bérletem...

a két szép szememért elengedtek :roll: :D

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234156 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

_Neo írta:

Toma gazda/Vöröspuli írta: :arrow: Déli PU. jönnek az ellenőrök BKV-s ruhában mosolyogva kérik a jegyemet felmutatom az átszálló jegyemet és lekonyul az arca :mrgreen:

Hogy tud valakinek az arca lekonyulni???


háttő úgy hogy vigyorpogva kéri a jegyemet hogy biztos nekem nincs
szép jó reggelt kívánok jegyeket bérletet kérnék felmutatom és elszomorodik a képe ilyenből :) ilyen lesz :( eszt hívom lekonyulásnak

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234149 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Alyr, természetesen van abban igazság, amit mondassz. Pont ezt fogalmaztam meg tegnap chaten: h pont ITT és pont EZ.

De mi ettől függetlenül tudtuk jólérezni magunkat, hisz EGYÜTT voltunk karácsonykor!!! 8)

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234148 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Dodie, meg akik még félreértették...
Természetesen volt sok jó dolog is, de nem szokásom Oscar-díj köszönőbeszédet írni díj hiányában. ;)
Szóval általában nem szeretek ilyen élménybeszámolókat írni. Aki ebből azt veszi le, hogy végig halál rosszul éreztem magam, annak sorry.

De...
Valaha a régi szép időkben (még úgy nyár környékén) ha az ember elment egy talira akkor ott elejétől végig jól érezte magát, és -legalábbis én - úgy érezhette, hogy van még jó ebben a világban...

Illúzióvesztés részemről is...

Nem az emberekkel van bajom, hanem hogy ez itt és velünk történt.
Ennyi erővel diszkóba is járhatnék.


U. I. :Morgana:
Még néhány ilyen hozzászólás, és azt fogod észrevenni, hogy hazatértedkor a mosolyunk sokkal ördögibb, semmint azt szeretnéd... :twisted: :D :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234145 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Morgana, legközelebb már te is velünk leszel! Nem egy ember szájából hallottam, h jó volna veled karácsonyozni... :wink: Szóval gondoltunk rád, és pótoljuk!! 8)

Na, ismét végigolvastam pár oldal élménybeszt, és annyi emlék tört a felszínre, h muszáj még írnom.
Sosem írtam köszönőlistát meg hasonlókat, de most karácsony van meg midnen, szal tehetek egyszer kivételt... :wink:
Sok tuti dolog:
:arrow: A szobánk, akik benne aludtak, a lufirugdosás, a dumcsi, az őrültködés... MINDEN! Köszi nektek! :itscool: Mírrand kajái különösen érdekesek voltak... :D Dodie, gyógyuljon meg a sarkad, és máskor több párnát kapsz, az ajándék pedig szuper, kösziiii; Rabyn, legközelebb ne az ajtóban és az ablak alatt aludj :wink: És, húdehülyék vagytok mind... :D
:arrow: Síró-party felejthetetlen, másnap reggel rekedten ébredtem. Drizzt, tudtam, h veled megoszthatom a könnyeimet... :biggrin2: De mé' nem lett belőlük kukoricaaa...?! :o h: :mrgreen:
:arrow: Továbbra is egyetlen hűtlen férjem, Daro, aki ne felejtse az ígéretét, de az öléleseket továbbra is köszi a dumcsikkal, a fülbevijjogást viszont hanyagold... :wink:
:arrow: Drága apámmal meg kiccsaládommal tett zsákutca túra, vmint a gitározások, éneklések elmaradhatatlan részei a hasonló taliknak. És az a csomó gitááár... :D (Drizzt, 120ezres gitár?! :tongue: :mrgreen: )
:arrow: Kinticidrizések, ahol midnig sok ember vacogott, és úgylátszik ott lehetett a legjobbakat beszélgetni... :cool2:
:arrow: a kályha-csevelyek hajnalok hajnalán szintén vonzották az értelmes megszólalásokat is... :D A körülméynekhez képest... :wink:
:arrow: jóvolt, h egyre több embert, egyre jobban ismerek, az a sok ölelés, pedig hűűű.. el vagyok látva egy időre :wink:
:arrow: köszönöm a sok "boldogszülinapot", jó volt veletek tölteni!
:arrow: grat Ickének és Maunak!
:arrow: konyhaszekció tényleg rulz, és még a pizzát se égettük oda! :D éljen a kisebbség! :wink:
:arrow: és annyira jó volt azt a sok boldog arcot látni, ahogy bontogatjék az ajándékukat... Gyerekek, ez mindennél többet ért.
:arrow: afterlevezetőparty is naon jólesett, köcci nektek :wink:

ééééééééééssss köszi a sok HÜLYEGYEREKNEK :D :D annyira aranyosak voltatok! 8)

Miközben írtam, rájöttem, h képtelenség mindent leírni... De néha megpróbálhatja az ember... :wink:

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234136 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Toma gazda/Vöröspuli írta: :arrow: Déli PU. jönnek az ellenőrök BKV-s ruhában mosolyogva kérik a jegyemet felmutatom az átszálló jegyemet és lekonyul az arca :mrgreen:

Hogy tud valakinek az arca lekonyulni???

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234133 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Morgana írta: Kicsit fancsali keppel olvasgatom a beszamoloitokat. Jo lett volna ott lenni veletek, enekelgetni meg ilyenek.

[size=9:me2rjdqd]Na, gyorsan valamit amit meg ti tudtok irigyelni, hm... Voltam a cardiffi varban mult heten, amirol kiderult, hogy a mult szazadban egy szabadkomuvese volt - ennek megfeleloen voltak teletomve a valos-, az alkozepkori, meg a Gyorgy-korabeli szobak szimbolikus diszitesekkel, es ittam gyomberes kavet igazi tejszinnel!!![/size]
:D


OFF:

Állítólag nagyon finom az a gyömbéres kávé tejszínnel... ;) :mrgreen:

/OFF

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234131 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
noh akkor én jövök firssen mosatlanul.

:arrow: Reggel 4:30 perc felkelek várom a tükörjeget és hogy mikor fogom hanyattzúzni magam és hogyan érek le az állomásra... tévedtem már nem tükörjég király 5:30 kor már lent vagyok csöves úrral beszélgetek néhány sot ő elmegy tapolca felé ős-új alsóörsi arcok ideges emberek vonaton jó beszélgetés egy rég látott ismerőssel pedig 200m re lakik.
:arrow: Déli PU. jönnek az ellenőrök BKV-s ruhában mosolyogva kérik a jegyemet felmutatom az átszálló jegyemet és lekonyul az arca :mrgreen:
:arrow: nyugati jegyvétel Icke meg Arwena Ickébe egy részeg hapsi beleköt de belátja hogy jobb ha csöndben van és él a béke ezért bocsánatot kér. Bicebóca édesanyám is megérkezik Rulz gyors tali üdv/pusz/10szó/pusz/pá. nha már megint egy MTT-s banda. én még kómás vagyok de már a sinek közt mászkálok nórmálisez??? NEM! de vidéki vagyok
:arrow: vonaton csak vagyok és próbálom eldamyn verséből valamit megérteni de nem megy. már nem emlékszem mi volt benne csak valami sikátor asszem.
:arrow: megérkezés takarítás icke szerint a kosz melegít néni a hányás is??

lepakolás helycsere költözés miegyéb

majd korgó morgó szívtelen fogadtatás... :(

miután vettünk egy rekesz sört hirtelen dejó vendégek lettünk :)

este különféle Partyzenék ez az amaz másnap zsömlekommandó Lamorakkal és Glammal itt derül ki hogy milyen kedves egy fazon

ajándékok stb stb kaja zuzapörkölt csomó nem jut eszembe

eljegyzés ajándékozás együttesalapítás konyhapartyk :)

köszönöm
:arrow: Daronak hogy a fiam
:arrow: Estelnek a céklát meg a sült krumplit
:arrow: Galadhnak és Rabynnak hogy ápolt
:arrow: valakinek hogy szólt hogy ne nyissam ki a szekrényt mmert rámesik a szék
:arrow: köszönöm Doidenak hogy az apuja lehetek és nagyon szeretem
:arrow: az 5 mesterlövésznek hogy lesz folytatás :D
:arrow: az együttesnek hogy megalakultunk :D mi is a nevünk cé??
:arrow: Drizztenk hogy csiiiirke blues
:arrow: a sírósoknak hogy sírtak
:arrow: ickének hogy élek :D nem szemrehányás
:arrow: Remzynek Ardennek Nahnak Roguenak Silcuccak a partyt
:arrow: Mírrandnak a csodálatos ajándékot és a versírást
:arrow: Tüdőnek Robinak és Tirnonak a nagyszerű eszemcserét de miről kezdtünk el beszélgetni???
:arrow: LAmoraknak hogy próbált leosztani minket mikor vettük a sört (Te megpróbáltad!)
:arrow: Zizzonak az eszmecserét a konyhában :D
:arrow: Ryanának a fél papucsot
:arrow: magnak hogy szeret futni és hogy nem haragszik rám meg mert aranymag
:arrow: Aralnak a karácsonyi zenéket (bejöttek köszi!! :wink: )
:arrow: Póknak hogy jól aludt
:arrow: Jacoponak hogy egy nagy arc :D
:arrow: Leonak Arannának az utat a déli PU ig ... :wink:
:arrow: SZÜRKÉNEK A HANGFALAT AREDNNEK AZ MP3 lejátszót
:arrow: FIONAK HOGY MEGSZERVEZTE és hogy busznővér
:arrow: és a többi jó emlééket ami nem jut eszembe a többieknek

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234126 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Kicsit fancsali keppel olvasgatom a beszamoloitokat. Jo lett volna ott lenni veletek, enekelgetni meg ilyenek.

[size=9:5fk4vfds]Na, gyorsan valamit amit meg ti tudtok irigyelni, hm... Voltam a cardiffi varban mult heten, amirol kiderult, hogy a mult szazadban egy szabadkomuvese volt - ennek megfeleloen voltak teletomve a valos-, az alkozepkori, meg a Gyorgy-korabeli szobak szimbolikus diszitesekkel, es ittam gyomberes kavet igazi tejszinnel!!![/size]
:D

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234120 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Ringbearer írta: nem tom mi van a levegőben de én meg azt ollvastam, hogy "széttépette" :D


normálatlanok. :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234116 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Rendben. Akkor most, itt, nyilvánosan.

Engem a buli részből egyes-egyedül az ALKOHOLIZÁLÁS hozott ki a sodromból.
Amiben nem vettem részt, lévén h színjózan voltam.

Elnézést.

Bakker. Ha tudom, hogy pia is lesz elszökök otthonról. A franncba.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234113 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Dodiee írta: köszönöm Leonak a szivecske alakban ültettett virágokat! noha véres körmeim még mindig ápolom, de az extázis megérte! :wink:


Dodiee Drága, csak a te kedvedért tettem, a szivecske alak is azért jött, mert tudtam, hogy tetszeni fog... De ha szólsz, adok ásót, és kapát... jahbocs, a virágtündérek nem használnak ilyeneket... ;) hehe pusszollak...

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234109 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
nem tom mi van a levegőben de én meg azt ollvastam, hogy "széttépette" :D

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234108 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Dodiee írta:

Kincső (Thilanna) írta: Köszönöm mindenkinek, aki széppé tette ezt a három napot!


tudnám miért olvastam én a "széppé tette" helyett azt, hogy péppé verte....


:D 8O :D

Ööö... mennyit aludtál? :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234102 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Kincső (Thilanna) írta: Köszönöm mindenkinek, aki széppé tette ezt a három napot!


tudnám miért olvastam én a "széppé tette" helyett azt, hogy péppé verte....

ja, kihagytam valamit(tulképpen több mindent is):

köszönöm Leonak a szivecske alakban ültettett virágokat! noha véres körmeim még mindig ápolom, de az extázis megérte! :wink:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja - 19 éve 8 hónapja #234100 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nimdorc: Győri szokás??? Lehet. Miért, nem tetszett a helyszín??? :twisted:

Nat: várom a CD-t. :)

Képek lesznek azért, uyge?

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234093 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Ery írta: Felemás érzelmek.


Egyetértek.

Köszi Fiona a szervezést és bocs, h szvsz nem segítettem annyit, amennyit lehetett volna nemcsak ott, de inkább előtte.
Köszönöm a 4-es szobának, h még mindig A NÉGYES SZOBA, köszönöm az ott alvóknak és oda tévedőknek azt a számtalan pozitív élményt, azokat a felejthetetlen beszélgetéseket, gonosz fényképezéseket, az "übergáz ajándékok átadása, időpontegyeztetés itt"-ajtórafecnitervet (Fio, Car, télleg nem győri szokás?), hogy 1000 olyan forint ment le a kártyámról, amiért csak örömkönnyet ejtek (wazz, ezt a giccses megfogalmazást), de köszönöm nektek a már nem olyan pozitív vasárnap hajnali beszélgetést és a (már a tanulószobában zajló) vasárnap délutáni elmélkedést. Külön örülök, h Eryt végre nem csak hirből-névről-arcról ismerem, hanem egy nagyonpicit talán jobban.

Jó volt a gombaszedés Éowyn!nal, a boltbamenés vasárnap (nem, Gilloth, akkorsem utállak), kösz Arden, h olyan képet vágtál, h komolyan gondolkodom egy drasztikus fogyókúrán, Ambrus h szépen gitározik ésh nagyon szimpatikus ember. Köszönöm Erynek, h angyal vagyok, Carnak, h NEM, NEM GÁZ!!!!!!!!!!!, Magnak, h a tekintetével nem lehet betelni, Kincsőéknek, h náluk még volt szabad konnektor, Nimrocconak, h beszélgettünk, a papírzsepi-elemzés Ryanával, a konyhában való tevékenységek (Alyr főzőstúdió, gyufagyújtás, stb), az aggódó tekinteteket hétfő reggel (hát... KVval télleg jobb vagyok, az biztos...), az ajándékozást és az eéljegyzést, a Jengát, amibe azén agysebész kezeimmel mégsem vettem részt, a beszélgetéseket oda-vissza a havon, a győrieknek, h elviseltek Kelenföldig, soksok mindent, amit elfelejtettem leírni.

Hálás vagyok, h még az egyértelműen negatív (számomra) élményekre is csak azt mondom, h felemás, mert mindig voltak, akikben kellemesen csalódtam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234089 Írta: anNamärie
anNamärie válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Én is nagyon jól éreztem magam veletek :) Köszönjük a szervezést, :!: Fiona :!: ! :)
És KÖSZÖNÖM :!: Ardennek :!: , hogy nem szekált sokat a Márkkal, köszönöm :!: Gumipóknak, Lamoraknak, Drizztnek és az összes gitárosnak :!: a közös énekléseket, köszönöm az összes kicsi tesómnak, :!: Adelardnak, Pici Hobbitnak, Mírrandnak, Inczynek :!: , és családtagnak :!: Nimrocconak :!: , hogy megint nagyon jól éreztem magam velük, köszönöm :!: Erynek :!: a kávékat, :!: Tomának :!: a nagy öleléleseket, meg az ajándékot is persze, :!: Zizzónak :!: , hogy még mindig hülyék vagyunk, :!: Roguenak :!: a közös zenehallgatást, :!: Pippinnek :!: a fonalakat, :!: Rabynnak, Dodienak, Inczynek és Mírrandnak :!: a lufirúgdosást és a közös beszélgetést, :!: Arannának és Ryanának :!: , hogy ott voltak, mert imádom őket, :!: Esthelnek :!: a párnacsatát... És remélem, nem hagytam ki senkit :)

Any

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja - 19 éve 8 hónapja #234088 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Ery írta: Felemás érzelmek.
Szomorúság.
Öröm.
(...)
Illúzióvesztés.


Dettó... :roll: :wink:

Úgy látom néhány olyan ember is magára vette a dolgokat, akik szvsz egyáltalán nem voltak annyira vészesek, és ez szvsz jó, mert a saját lelkiismeretük szól már ennyiért is :wink:
Viszont háttöö az a néhány emberke... el kellene gondolkozni azon, hogy amit csináltak azt karácsonykor egy 70 fős társaságban kell-e csinálni, vagy esetleg ha nekik ilyen szórakozásra van igényük, azt nem lenne-e elég és jobb egymás közt lebonyolítani. Tolerálni a másik 50-60 emberkét, köztük elsősorban azt, aki megszerevezte az egészet. :idea: Amúgy szabad országban szabad ember azt csinál, amit akar, de esetleg a saját érdekében jó lenne, ha elgondolkozna, hogy ezt hol és mikor és kik között. :idea:

[size=9:8pl6cuvv]Akik nem voltak ott azok pedig addig örüljenek amíg nem tudják mi volt ott.[/size]

Tényeg voltak jó részei is, sőt, szerencsére sokan akik hasonló lelki- és fizikai állapotban voltunk (már OH-termék ügyileg) jól egymásra találtunk :)
Köszönet:
:arrow: Fionak a szervezésért!!! :wink:
:arrow: a szobatársaimnak (Ring, Milendoria, Eldamyn, Keniák :) , Pippin) = nomád táborozó lovasvégi nők a szoba közepén sátorral és a fél társaság karkötőket csomóz :D és mindent :wink:
:arrow: az Estel-Adelard-Nimrocco-Arwena-bocsakitmégkihagytam féle szobának hogy nem rugdostak ki és egy jópárszor szomszédolhattam náluk :P
:arrow: Nimdorcinak és Szürkének hogy első nap bejöttek a szobánkba dumcsizni (és pl. Nimdorcitól érdekes történeteket tudtunk meg :D ) 8)
:arrow: Esgalnak, mint játékvezetőnek és annak a pár emberkének akik még első nap gyilkosoztak egy kicsit :wink:
:arrow: Póknak hogy órákon át gitározott, és az éneklőknek a közös éneklésekért :wink:
:arrow: meg mindenki másnak is aki gitározott :wink:
:arrow: az izgalmas ajándékozást: Jaconak, hogy megírta a programot, és Drizztnek Böszmét :)
:arrow: akiktől a húzáson kívül is kaptam ajándékot: Ringnek és Artemisz Nővérkémnek, és azt is, hogy sikerült olyan örömöt szereznem az ajándékaimmal :)
:arrow: Ickének, Maunak és Estelnek hogy kimehettem velük Artemisz elé
:arrow: Ickének és Maunak a szép eljegyzést, élmény volt látni hogy vannak még emberek akik tényleg komolyan veszik egymást és a szerelmet (főleg a 2. esti-éjszakai események ellensúlyozásaként) :wink:
:arrow: Meleth_linnek, Legolinnak és Arwenának a jenga-partikat
:arrow: Erynek és Alyrnak hogy nem az első vagyok a halállistájukon :D és hogy egyáltalán vannak :wink: [size=9:8pl6cuvv](és csak az a gáz, hogy nem tudom, hogy mikor kezdek tényleg az agyatokra menni, és meddig tart a játék :oops: szóval szóljatok ha túllépem a játék határát :look: )[/size]
:arrow: a 2. este a hidegben először Mírranddal aztán nélküle is lelkitopicoló szekciónak a lelkitopicolást :wink: , szvsz nagyon jó volt *nincsideillőemotikon*
:arrow: az ebédlő-konyhaszekciónak hogy mi OH nélkül is jól érezzük magunkat és hülyébbek vagyunk mint akiknek kell az OH hozzá :D Nemmaci+fedő rúlz, ciános-arzénes süti rúlz :)
:arrow: Gillothnak hogy írhattam az emlékkönyvébe és hogy meghallgatta a szómenésemet :)
:arrow: nemjuteszembemás, bocsiakitkihagytamésúgyérzihogynemkellettvolna :look:

Nem volt rúlz:
:arrow: fényképnézegetés elmaradt :(
:arrow: karácsonyfa információáramlás hiánya miatt nem volt :(
:arrow: kevés volt a gyilkosozás :D

Ja és köszi azoknak az Aredheles fáknak + Esgalnak, akik tegnap délután még hősiesen eljöttek Lauhoz próbálni és megtanultuk a Lómiel-tánc nagy részét :wink: Remélem Ti is kialudtátok már magatokat (én hazaértem kb. fél 8-kor bekaptam valamit és 8-kor belezuhantam az ágyba és ma de. fél 11-ig aludtam :P ).

Köszönöm mindenkinek, aki széppé tette ezt a három napot! :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234077 Írta: Nati
Nati válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Na, akkor én is írnék nektek pár sort:
Az első és legfontosabb, hogy nagyonnagyon szeretlek titeket , és ezen nem változtat semmi. A második, hogy továbbra is szerettem volna ott lenni vasárnap este, annak ellenére, hogy hallottam hírét bizonyos dolgoknak :roll:
Köszönöm(a teljesség igénye nélkül-egyáltalán nem fontossági sorrendben)
- Fionak, hogy megszervezte és lebonyolította ezt az egészet, és hogy megoldotta az összes problémámat(és készül a cd :wink: )
-Leonak a nagy beszélgetéseket, azt hogy megértő volt, hogy ölelgethettem és hogy kikísért a vonathoz
-Ardennek, hogy a Bátyám, hogy megmentett az éhhaláltól, hogy ölelgethettem és hogy ő is kikísért a vonathoz
-Roguenak, hogy végre dumáltunk, hogy jó zenét hallgattunk és mindent
-Rynek, hogy olyan, amilyen és a Kispál összest meg a dumálást meg mindent
-Magnak, Galcnak hogy a tesóim és hogy számíthatok rájuk, meg hogy ölelgathatem őket és nagyon sok minden mást
-Daronak, Remzynek, Silcuccnak, Elanornak hogy vannak
-Inczynek, Mirrandnak a beszélgetéseket, öleléseket, és nagyon tuti az ajándékod mírc
- szobatársaknak mindent, hogy elviseltek, úgy egyáltalán mindenkinek mindent, annak is, akit nem emeltem ki külön
puszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Százszorszép jóéjszakát"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234067 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Szvsz jó volt!
Nagyon jól éreztem magam!
ForeverJamaica! :D

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja - 19 éve 8 hónapja #234066 Írta: Aranna
Aranna válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
majd vmikor én is írok élménybeszámoló... egyenlőre csak annyit hogy /me sikeresen megutálta egy életre saját magát és egész személyiségét Kisamros alatt.... ez van... van aki joonak születik és semmi baja nincs.... úgy láccik én a másik szekció vagyok.... valakinek sz*rnak is kell lenni.... *totálisszerepbetöltés*
és mindent fejemhez lehet vágni... írjatok privit...

itt lesz a szekrényben!! a kávés csészében!! vagy tán a szőnyeg alatt? az ajtó mögött nem néztem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234057 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Ery írta: Felemás érzelmek.


Ezzel teljesen egyetértek! :? :roll:

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja - 19 éve 8 hónapja #234052 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Szigorúan szubjektív vélemény.

Felemás érzelmek.
Szomorúság.
Öröm.
Érdekes emberek.
A zsebpalantír.
Öröm.
Üvöltő verseny.
Rezignáltság.
Jó beszélgetések.
Öröm.
Ajándékosztás.
Kis kedvenc.
Öröm.
Érdekes cigarettafüst illat.
Szomorúság.
Illúzióvesztés.
Cél és eszköz közötti problematika boncolása.
Etikai elvek tárgyalása.
Jó beszélgetések.
Öröm.
Hazaút.
Felemás érzelmek.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja - 19 éve 8 hónapja #234047 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Sziasztok emberkék, énis írnék pár szót a taliról! Szvsz nagyon jó volt (csak iszonyatosan fárasztó :D ), és az a véleményem, hogy utólag már semmi értelme sincsen összveszni a megtörtént dolgokon, hiszen változtatni úgysem tudunk rajtuk, legfeljebb elfelejthetjük, hogy a kellemes részek maradjanak meg inkább! Szerintem az ajándékozás marhajól sikerült, annak ellenére, hogy kicsit kaotikus volt, bár ez természetes szvsz... :) Úgyhogy hagyjuk a fenébe, ki így, ki úgy érezte magát jól, legközelebb jobban sikerül! ;) Amúgy Imádlak benneteket, halálkomolyan, és már MOST nagyon hiányoztok nekem... :cry: Ha belegondolok, hogy nem mostanság látlak benneteket újra... :crying: Áhhhhh inkább nem, vidám maradok, és pár köszönet a végére, csak nagyvonalakban, szigorúan a teljesség igénye nélkül!!!!!!!!!!!

:arrow: Fiónak, hogy megszervezte ezt az egészet, nem volt kis teher... ;)
:arrow: Ardennek, akivel végre sikerült rendesen is beszélgetnem, hogy sokat lógott velem, hogy szeret, éshogy kijavított, amikor barát helyett, havernak neveztem csak... :hello:
:arrow: Daronak, hogy van, éshogy szerethetem (gyöngyfűzés RULZ*kajánvigyor* ;) )... ;)
:arrow: Remete, Galc, Silcucc, Dodie, jó volt benneteket jobban megismerni... :)
:arrow: Jacoponak a beszélgetést, éshogy nem akartam le...izéé ezt haggyuk, úgyis mindenki tudja... :D
:arrow: Arannának, hogy Ringyótárs, és aranyos lány, és szeretem... ;)
:arrow: Eleirának a szókimondó beszélgetést az udvaron (kicsit becsiccsentve :) ) nagyon jól esett...
:arrow: Phelannak, hogy ő a házipszichológusom... :D
:arrow: Magnak, hogymég mindíg übgonénem, és az is marad!! :wink:
:arrow: és Rogue, nagyon sajnálom, hogy nem tudtunk beszélgetni... :(
:arrow: Gillothnak, aki még mindíg kedvenc nővérem, és szép dolgokat adott karácsonyra nekem, és megosztotta velem a gondolatait... ;)
:arrow: Alyrnak, hogymég mostis érdekférjem... :D
:arrow: és nem legutlsó sorban C elvtársnak a tisztázó beszélgetést! Köszönöm uram, nekem szükségem volt erre.... ;)
:arrow: És Tomának, hogy felnőtt korára nagy fenegyerek lesz belőle... ;)
:arrow: Natalee-nek hogy megosztotta velem a bánatát, jól esett....

És Szeretlek benneteket!!!!!

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #234046 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Naaaaaahhh...éniséniiisssssssssssss...
Szal én pár emberrel ellentétben naon is jól éreztem magam, és ezt semmi alkoholizálás meg egyéb dolog nem tudta elrontani. Köszönhető ez nagyrészt annak a pár embernek, akikkel az időm jó részét töltöttem.
Például Iru, aki még mindíg furán néz rám legtöbbször, de talán még nem megyek teljesen az agyára? Bár nem lehet vele komolyan beszélni...mindig elvicceli :mrgreen:
Vagyööö Pók, akivel ezen a 7végén nem sikerült túl effektíven gitározni, de mindannyiszor jól szórakoztunk...Szerintem ;) És igen...Boromir, neked a gyűrűk a gyengéid :mrgreen:
Galc, pozőrtremerepohár RULZ Köszee :D
Rabyn...párnacsata váááááááá...és a szuszogásom magánügy, nem kell írni róla a neten :P ( magassarkú', mi ? :) )
Léli...még mindíg jó, ha ott vagy velem...akárhol is...
Dodie, még mindig...tudod te azt...és annyira örülök, hogy ott voltál te is :)
Inzcy :biggrin2: :bawling: :mrgreen: :3rétegűpuhalilacsomagolásúzewasoftisemotikon: Sírás-show RULZ :mrgreen: HA te nem lettél volna...
Persze még egy csomó jó fej ember volt ott, szal nem értem miért sír mindenki. Egyszerűen el kell fogadni pár dolgot, amin nem tudunk változtatni...Pl megfontoltan kell szobatársakat választani :) És az is kiderült, hogy Ery is csak egy rossz gyerek...bár, ha ő tud más magyarázatot a Jengás dolgora, akkor kíváncsian várom.
Amúgy meg mánis' hiányoztok...nyüüü...vááá...Inczyyyy... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.674 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére