Élménybeszámolók

Több
19 éve 1 hete - 19 éve 1 hete #270112 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Köszönöm Nektek, akik részt vettetek a tegnap esti megemlékezésen:

- Szofinak
- Newrának
- Kincsőnek
- Esgalnak és Erynek
- Gillznek és a barátjának (...aki nem Gillz férfi megfelelője :P )
- Alyrnak
- és Artemisznek, aki "bekukkantott" :)


Na meg utána a sirius-os különítménynek, azaz Szofinak, Esgalnak és Alyrnak a dumcsit :lol: 8)

Remélem, mindenki rendben hazaért.

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #268345 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
FIGYELEM!!!

A tábor időtartama tévesen ment ki a levelekben, brutális sajtóhibáról van szó.

Mint ahogy ebben a topikban is olvashattátok, az utolsó nap, a hazautazás nem vasárnap, hanem szombaton történik.

Erről haladéktalanul kimennek az érteítő levelek is, remélhetőleg mindenki megkapja még pénteken, illetve sms-t kap minden érintett. Értesítsetek akit tudtok!

Az ebből adódó problémákért leginkább engem célszerű szidni, mert az én szigorú tekintetem alatt csúszott át ez a téves információ, amely még csak tervbe sem volt soha véve.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266721 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Drágáim, a következő - szerintem - igen hasznos dolgot találtunk ki (pontosabban én, engem lehet kövezni érte): Minden olyan rendezvénynek, aminek saját topikja van, annak az élménybeszámolóját kéretik oda írni. Ez a topik maradjon meg azon taliknak és programoknak, melyeknek nincs saját topikjuk.

Eme csodás ötlet következtében a rendezvényes topikokban egy csodálatos ívet lehet majd megcsodálni: kezdetek, a szervezés menete és végül az élménybeszámolók sora. Sokkal jobban lehet majd így nosztalgiázni. :D

Tehát a mostani tábor élménybeszámolóit innen átemeltem a táboros topikba.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #264648 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Hát remélem jó lecc, bár most úgy néz ki a helyzet hogy vége a "csókomnak és rohadhatok ismét a mentőben hétvégeken is. De majd beütemezzük. Szeretnék venni egy diplomát és valami cégnél elhelyezkedni ahol nincs hétvége, és akkor mehetünk. :-)

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #264445 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Adalék a Beltine-hoz, amiről találtam egy kis anyagot (egy dupla CD-hez kiadott könyvecskében) :wink: :

"Beltine jelentése: ragyogó tűz. Ünneplése május elsejét megelőző éjszakán kezdődött. Nagy örömtüzek körül táncoltak ilyenkor a régi írek, a démonok elleni védekezésképp ugyanezen tüzek között hajtották ki jószágaikat a nyári legelőkre és az ünnep jelezte számukra a nyári munkák kezdetének idejét. Az ír nyelvben beltine a május hónap elnevezése is – valaha ez volt a szabad szerelem időszaka, az erdőn, mezőn, csalitosban való lopott ölelések hónapja, amikor nem tanácsos házasodni, mert ilyenkor a jövendőbelit is magával ragadhatja a szabadosság elsodró kívánsága. Május a tündérek legkedveltebb hónapja is: fák és bokrok árnyékában, harmatos mezőkben, vizek partján szünet nélkül ropják és lejtik vagy tombolva döngetik táncaikat." Forrás:BRAN Tír na nÓg – Tündérzene – Tradicionális ír, breton, ószirmi népzenék és mesék (Kovács Gábor-Császár Róbert) 1999 FONÓ

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #264432 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Laurelen írta:

Aranill írta: Összegezve 1 igazi TÖ-FÖ túra volt :wink: !

az olyan mint a TÖ.GÖ. túra? :mrgreen:

Áruld el mi az a TÖ.GÖ.? :( A TÖ-FÖ, a történelem és földrajz szavakvól alkotott oly jelző, amellyel anno még középsuliban az bizonyos túrákat jelölt. Ezeken a történelem a kultúrprogramra (műemlék, múzeum, vár ...) és földrajz jellegű programra (kirándulás, túra, séta eldőben, hegyen-völgyön, patak mellett ...) utal. :wink:

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #264312 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Gyere is mert levágom a pöcsö* ha nem gyüssz :-)

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263962 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Tudom. De nem a lila fehát UTE tehenek között voltam ha mondom.

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263924 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Jajj Toma nem tod melyik Tehénre gondoltam?:DD

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263916 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Aranill írta: Összegezve 1 igazi TÖ-FÖ túra volt :wink: !

az olyan mint a TÖ.GÖ. túra? :mrgreen:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263903 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
kérlek papa nem tehenésztem hanem szép tájakat jártam be.

legközelebb megyek

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263902 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Én ajánlottam hogy gyere Toma, de te tehenészni mentél inkább :-D DD

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263883 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
hmm mázlistálk milyen szép helyeken jártatok :)

én is túráztam erre arra

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263818 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
T. Közösség!
Közhírré teszem, hogy Piliscsév 3. ... (itt hosszan sok pozitív jelző következik, rengeteg fokozással) volt, ismételten sok élménnyel gazdagította a résztvevőket. Bátrak voltak, akik mertek! Mert sem az időjárás, sem más akadály nem riasztott.
Volt:
* hegymenet fel és le,
* csináld magad barlangászképző gyorstalpaló tanfolyam,
* kóbor kukorica gyűjtés,
* kincs helyett fakeresés,
* a Legény barlang és környéke flórájának és faunájának tanulmányozása változó környezeti és fényviszonyok mellett,
* lakoma a tűznél, + áldozatbemutatás gyertyafénynél,
* naplemente nézés,
* panoráma,
* zsámbéki program,
* és sok minden más.
Összegezve 1 igazi TÖ-FÖ túra volt :wink: !

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263796 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Finwe : Kész vannak a ratyis Pilisi képek, hála Aranillnak. Minden nem tettem fel megy megyek feküdni. Pá!


kep.tar.hu/urnamu/50092131#2

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263724 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Megemlékezés a hétvégi 3. pilisi túráról, csupán címszavakban - Shaman-nál némileg érthetőbb formában :P :twisted:

:arrow: a nehezen megbocsátható repülő kukorica
:arrow: életünk első barlangászása (Finwe szemberepült egy denevérrel... vagyis fordítva :D )
:arrow: feltűnően nyugodt éjszaka, feltűnően zajos erdővel... azóta sem tudjuk, vajon ki/mi jött felfelé az ösvényen... 8O
:arrow: Melian, aki ez alkalommal nem Kékkristályoshomlokú, hanem Gangeszhomlokú
:arrow: Mecsi is Gangeszhomlokú, de neki leolvad az izzasztó túrán :)
:arrow: a kéményszikla, ahonnan sem Aranill, sem Melian nem lett lelökve 8)
:arrow: a zsámbéki templomrom, amit nem kéne újjáépíteni, mer’ úgy jó, ahogy van
:arrow: autós torna, naponta többször: teljes menetfelszereléssel kikászálódni, majd behajtogatódni az autóba (Samu hősiesen viselt mindent) :wink:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263619 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Phaisztoszi korong megfejtése rúlz, kár, hogy nem jegyezte fel senki! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263479 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Én is köszönöm mindenkinek aki ott volt a Potalában!
Külön köszönet a phaisztoszi korong megfejtésében nyújtott pótolhattalan segítségért fqqdk-nak, Mírrandnak, Eruntalénak, Sirgonnak, Gandalfnak, meg annak akit esetleg kihagytam.
És még különebb köszönet Pandának aki nélkül nem lett volna mit dekódolni.

A csokiturmix finom, tessék kipróbálni.


UI: Azoknak akik 670 forint tartozását kifizettük, egy erős ejnyebejnyét üzenek, legközelebb tessék jobban utánaszámolni hogy mit tetszenek rendelni.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263452 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Teaházas tali:
Köszönöm, hogy ilyen sokan eljöttetek és hogy jól éreztétek magatokat! :) Örülök, hogy még érdemes ilyesmiket szervezni Nektek! :wink: Én jól éreztem magam, már szükségem volt erre. :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263406 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Pilis Szentrené 3: A szemlélődés lényegesebb kifinomultabb volt mint eddig valaha. Megtaláltam egy legalább
tíz évvel ezelőtti lenyomatomat a falban. Lyukba mászattam Finwét, Aranilt és Meliant is. Most már hiszik, sőt tudják hogy létezhet a világon több
helyes kis lyuk, barlang, esetleg kazamata. A repülő kukoricáért elnézést kérek Drágám, hamvadó cigarettavéget, a szellemi füst lesz, volt.
Kösz a finom alkoholisztikus adag ami az üvegben, ott bent volt.
Day2 : Nagyon szép volt ahogy izzadt testünk mászott fel a kémény kilátóhoz, itt jön be a képbe a Finwe zoknikultúra,
Ferike rotyizása az erdő mélyén. Majd érkezgettünk Zsámbékba, azon is belül ahhoz a nagyon szép Triász kori templomhoz. Fantasztikus volt. Még 250 ft is fizettem a fotózásért. Most életemben elöccör nem csaltam és befizettem a dijjat. Mert a 250 ft karcsú és még a silány hamvadó fizetésem is kibírta. És jólesik egy ilyen szent célért áldozni, meg annyit nem vesztettem rajta. Fantasztikus vacsora vagy délutáni jó volt ott vendéglőben, már itt jártunk ám, még fogunk ám is. A kajámat Melián állta (szeretem ha egy nő os tud fizetni, ilyenkor jobban esik a kaja) Finwével szabadjára engedtük a gondolatainkat, és elvonultunk az asztaloktól szellőcskét eregetni. Szóval ez a két nap rettentő mély volt. Jó hogy ilyen Kevesen voltunk, ezért külön köszönet K mesternek, a közbenjárásáért.

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263213 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
T. Népek, a Líthas remek volt. Ha hosszabban fejteném ki úgy a következtő oldalak erről szólnának. Köszönet a jelenlévőknek, kit is emeljek ki név szerint :oops: ? még kihagyok valakit. Kékristályhomlokú Zsu, Csirkefogó Mecsi, Alcar (éljen a mongol íj!), Telcontar (az igazi vérfocista), Patiszon, Gandalf, Estel, Ery, Kincső, efkú (Éljen Törpapa), :gimliaxe: a Pálvölgyi Szövetség minden tagja :lol: !!!, a csodaszarvas, a beuglálók, éjjeli kirándulók ... és még sokan mások. Aki igényt tart a képeimből készült pps fájlra, az keressen és küldjön emilcímet.

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263133 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Felagund írta:

Angwen írta: Bocsánat, népek, de talált tárgyak topicot hol lehet nyitni? Ott maradt ugyanis a bicskám--egy fémszínű, de amúgy svájci jellegű bicska, amibe bele van gravírozva, hogy Zsuzsi. Nem találkozott vele valaki? Ha jól emléxem, egy zacskó virsli között tartózkodott...


Ehm...
Mitha téged is így hívnának, nem? :D

Hörr, grr! :evil:

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263132 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Angwen írta: Bocsánat, népek, de talált tárgyak topicot hol lehet nyitni? Ott maradt ugyanis a bicskám--egy fémszínű, de amúgy svájci jellegű bicska, amibe bele van gravírozva, hogy Zsuzsi. Nem találkozott vele valaki? Ha jól emléxem, egy zacskó virsli között tartózkodott...


Ehm...
Mitha téged is így hívnának, nem? :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263130 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Bocsánat, népek, de talált tárgyak topicot hol lehet nyitni? Ott maradt ugyanis a bicskám--egy fémszínű, de amúgy svájci jellegű bicska, amibe bele van gravírozva, hogy Zsuzsi. Nem találkozott vele valaki? Ha jól emléxem, egy zacskó virsli között tartózkodott...

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262985 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
:lol: Reggel később, mint amikor én eljöttem, nemtom, mennyi volt akkor az idő... De te akkor már tuti nem voltál ott.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262976 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Panda írta: Egyes igen részletes élménybeszámolók nyomán csak annyit kérdeznék mindenkitől, aki később jött el, hogy miért, mikor, és láttátok- e az üzenetet, amit a porba írtam? :D


Mennyire későn meg milyen üzenet?

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262972 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Egyes igen részletes élménybeszámolók nyomán csak annyit kérdeznék mindenkitől, aki később jött el, hogy miért, mikor, és láttátok- e az üzenetet, amit a porba írtam? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262709 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Patiszon írta: efkúnak az ölelésért ;)


dejóhogyírod. Eszembejutott még valami. :)
*Efkú szokásos nagyhangú stílusában társalog Zizzoval, majd átvált normál emberi beszédre* - Zizzo, csak pózolok. *én:* mikor nem?! :wink: *Efkú:* és valaki tudja!! :) *ölel* :szürketünc:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #262706 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Tehát, most én mondok köszönetet, mert ezt az élményt leírni nem lehet :P
Nagyon jól éreztem magam. Kész. Remélem, lesz jövőre is!
Na jó, lehet, csak kissé hosszan, az meg senkit nem érdekelne ;)
Tehát Köszönet:
Mindenkinek, hogy - ha csak pár órát is, de - ott volt.
A Móriát (Pálvölgyi barlang) túlélő 'Szövetségnek', hogy együtt voltunk ;)
Eldamynnak, Kincsőnek és Pandának a beszélgetést és ez utóbbinak a kövecskét
Estelnek, hogy még mindig javíthatatlan gyerek
Aranilnak a sok "kölcsön dologért" (és nálam vannak az elemek, jah, és a jó szemedért, amiért megláttuk a siklót ;) )
efkúnak az ölelésért ;)
Alcarnak az íjazásért :legolas3: :D
Póknak, hogy megint gitározhattam egy keveset :)
Telcontarnak, hogy összeszervezte és hogy kirándulni vitt minket :)
Meg mindenkinek, akit esetlegesen kihagytam volna ;) (ordítson)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja - 19 éve 2 hónapja #262667 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Pont elértük a 18:50-kor induló buszt (hála Vénia telefonjának, amiben közölte h. '50-kor megy a busz és így siettünk), amin már jópár emtétés ült. :)

Jaja,meg csatlakoztunk is 3an :)

aztán a fél társaság elment túrázni, de jópáran maradtunk is.

Hála Estelnek,mivel a nyakába vett és nem tett le.Mire a földre kerültem már rég elmentek Telcoék :P

Mivel Telcontar már kb. negyed8-kor közölte, hogy szentivánéjkor az érzelmek furcsán viselkednek a tündérek hatására meg ilyesmi, úgyhogy még a félrelépés sem számítana, ezzel a felkiáltással jól kibeszéltük az emtétés pasikat meg hogy kinek ki tetszett/tetszik

Szerintem ez állandó téma máskor is :) Legalábbis eddig ez a tapasztalatom :P

ilyenkor érdekes felfedezéseket lehet tenni :)

Az biztos.Meg töméntelen mennyiségű infornációt befogadni az agyunkba.

szeressük az ilyet :) ezért érdemes nemcsak olyan talira járni, ahol azok vannak ott vagy azok ott vannak, akikkel a legjobban vagyunk.

Bizony.Nekem is hiányzott sok ember akiket régóta nem láttam vagy tábor óta semikor..Kicsit lehettek volna többen is.Ezt most nem azért mondom,mert az ottlévőkkel nem voltam megelégedve csak az a jó,ha mindenki együtt van :)

Megbeszéltük, h. én vagyok a legrészegebb az egész bandában, és totál szét vagyok csúszva, megyek is csövezni a Boráros téri aluljáróba, pedig Efkú szerint a Nyugati a legjobb hely :) (megj. egy korty OH-csoportos innivalót sem ittam)

Én is a legrészegebb voltam! (ezt most jól megaszontam) Én sem ittam OH-t,egy ml-t sem.Osztozni kell a státuszon ;)

be is zuhantam az ágyba, ma hajnali 5-ig fel sem ébredtem. :)

Mi meg Adellal és Pici Hobbittal még Nightwish-t halgattunk,Tescoba mentünk és utána ki a Margit-szigetre sétálni :D
Aztán este 9-kor feküdtem csak le :)

Közérdekű: nálam van egy sapka, aláírva jó sok emtétés által. Ottmaradt és rámsózták. :P

Az meg az enyém :P

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.679 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére