Találkozások

Több
21 éve 9 hónapja #81963 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
Ide is beteszem:

Noldák!

Holnap (nov. 19., kedd) noldás tali Pontban 15:45-kor találkozunk az Oktogonon a Burger King előtt.

Aki késik, az már a könyvtárba jöjjön: Liszt Ferenc tér, ahol az Ady-szobor van. Induljatok el lefelé, a Blaha irányába. A hosszú tér végében, jobb oldalt, a műszaki könyvesbolttal szemben találjátok meg a terézvárosi Szabó Ervin Gyermekkönyvtárat.

A könyvtáros néni 16 órakkor kezdi el az előadást. Gyűjtsétek a kérdéseiteket, hozzátok el a vázlataitokat, de legfőképpen gyertek el minél többen.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #81935 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Találkozások
Nem tudom, mi aza a véresagy, de jó ,lehetett... :)
Eia: öööö... azt ne mondjuk el, hogy... :twisted:
na jó, még akarok élni... majd úgy mondom, hogy ne tudd... :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #81927 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Éljen éljeeeeeeen van Fórum!!!!!!!! 8)

Na szóval akkor idörendi sorrendben:

Hobbitos tali :)

Király volt....

De elöször is:

VÉRESAGY NEM RULZ!!!!!!!

Más:
Hobbitpizza :) Khirály...
a 2 koktél külön külön RULZ 1üt...háát...furcsa ize volt...mindenesetre én kezdtem a keverést :P
Ööö...Margitsziget.... Sirály...énekelgetés...Gollam és az ujság :)
És azok a hülye fütyülösök :P

Kósza tali:

RUUUUUUUUUUUUULZ!!!!

Kimaradt jelenetek...1 hobbit napja... :) És azt amit az utolsó sor csinált :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #81896 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások
Nos.. szombaton én is ott voltam.. de asszem nem mondok semmit.. csak: Alyr, Léli: egy szó, és nem éltek... :evil: :roll: :wink:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #81891 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Találkozások
Üdv néktek!

Ott voltam a talin nov 16-án...

Azt hiszem abban mind egyetértünk, hogy semmi értelme nem volt kivágni azt a plusz félórát az eredetiből...
Így sokkal teljesebb lett a film, még érteni is lehetett, és Legolasnak van egy értelmes beszólása. :)
Egyébként meg:
Minden jó volt bár sajnos túl sok volt a fényképezőgép. (aki vakuval fényképezte a vetített képet az vajon belegondolt hogy semmi nem fog látszani a képen? Vagy csak úgy tűnt, mintha a képet fényképezte volna? )


Egyszóval Tolkien rulz, PJ rulz, és Kószák is rulz amiért egy kívülálló nekromantát megtűrtek maguk között.


"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #81887 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: Találkozások
Hurrá, van fórum! Éljen, éljen! :hello:

Na, akkor lássuk, mi is történt azóta! Mert ugyebár volt nekünk hobbit-talink, meg a szombat, amikről illik megemlékezni pár szóban!

Először hobbit-tali, ami rulez:

- Epres daiquiri (nem tudom, jól írtam-e, de asszem, mindenki tudja, miről van szó!). Főleg Pina Colada-val együtt! (Nekem legalábbis ízlett! Telunak kevésbé... :D )
- Horrorsztorik a Margitszigeten (Hülye Rayan! :mrgreen: )
- És hát persze a fantasztikus hangulat, gombás "Hobbit-pizzával" stb.
Ja, és Thaur elfelejtett fényképezőgépet hozni! :)

Ami nem rulez:

- A "Véres Agy" :dead:
- Hogy Estel minden könyörgés ellenére nem jött el! :nono:

A szombatról pedig: Király, sőt, KHIRÁLY, Aragorn, sirály és rulez, az új jelenetek, hogy veletek együtt nézhettem meg és hogy mindenki úgy nevetett az összes régi poénon is, mintha akkor látta volna őket először! :up: :bounce: :hello: Már nagyon várom az éjféli premiert, ha ott is ez lesz... (Te szent Ilúvatar!) :mrgreen:

És akkor újabb tali, aki most hétvégén jön Kriszanához, jelentkezzen nálam, mert valszeg én, mint Kriszana után következő rangidős, fogom leterelni szombaton a társaságot Debrecenbe. 10.00-kor a Nyugatiból indul vonat, ez szerintem jó lenne (márcsak mert előtte 7.50-kor van vonat, az talán kicsit korai), ez 1/2 2-re van lent. Ez esetben mondjuk 1/2 10-kor találkozhatnánk a Nyugati előtt. Mit szóltok?

Even

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81868 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
Most akkor mi van emberek, ki lesz ma ott? Min, te jösz?
Jön egyáltalán valaki?
Küldene nekem sms-t valaki a tényleges időpontokról?

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81867 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Az lehet...de nálunk meg lakásfelujitás van :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81850 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
krisz: egyik hétvége sem jó! Az a :cross: előkészítő!

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81849 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
Hali mindenkinek.
Min, az debreceni tali nem 16-án lesz, hanem november 23-24. Pontosan azért,mert nov 16-ra a kószák DVD-nézést terveznek itt Bp-en,, valamelyik művelődési házban, és nem kéne,hogy ütközzön.
Most akkor mi van? Aki nem tud menni hamarabb,az menjen 13:00ra a vízeséshez,mert oda jöttök? Hát... remélem holnap látjuk egymást :!:
Telu: nyakazás lesz,ha meg mered tenni,hogy nem jösz,hisz iskolaszünet van!

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81840 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
De igen, és hiába visítok, hogy ne akkor legyen a tali, rám a kutya sem hallgat. :rmad2: Mind1. Talira nem tok menni :arrow: előkészítő, a koncerten legfeljebb elalszom. :P

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81837 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Találkozások
De izébigyó, 16.-án nem DVD-t nézünk? :hein:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81831 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
Na jó, akkor még 1x +6kérdezem:
Cross Borns koncert Tatabánya, nov. 16 :?:
Biztonság kedvéért egy programtervezet (egyenesen Feca billentyűzetéből :lol: )

1.blokk:
Intro
Dreamland
Az Arcok Áruhában bevonulása
Minas Tirith
Tőr a sötétben (A Nemesis-es Kiss Zoltán segíségével) :itscool:
Bátrak Diadala

2.blokk
Előzetes a tavaszi Kalandozások Középföldén előadásból az Arcok Álruhában társulat celebrálásában:
Régen várt ünnepély
Hármasban az úton

3. blokk
Ring of Earth
In time of War
I know that pain exist
Twilight of Gods 8O :itscool:

4.blokk
Arcok Álruhában:
Boromir halála
Titkos út

5.blokk
Galadriel tükre
Khazad Dum
Gollam dala :x
Átok és Eskü
Vadászat :itscool:
Végzet hegye

Szóval tök jó lesz, már előre látom. Nagyon készülnek rá a srácok (meg a lány. :) )

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81827 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
Most akkor marad a Westend, 13 h?? Könyörgök, így este 10kor már ne variáljunk!

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81815 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások
Üdvözletem!

Én, mint nagy Viggo rajongó (bár a fórumába nem járok) kijelentem, hogy lehet, hogy holénap betoppanok hozzátok. Ha igen, akkor majd hívom Event, hogy pontosan hol vagytok.

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81811 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Telu: :( De megemlékezünk majd rólad, te Sztár! :D Lehet hogy én is csak 12-re érek oda, mert addigra akkor valami emberformát csinálok magamból, ahhoiz idő kell, meg kajálok is, hogy ne kopogjon a szemem:)Ha 12re menek, akkor már a Jet-be menjek?
Mindeki jöjjön!!!!

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81802 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Hát emberek...nem mehetek...nem igaz... :cry: :cry: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81784 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Találkozások
S aki 12 órára jön? az a Westendhez jöjjön?

Üdv
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81782 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Mielött még karóbahuzatnak a vidékiek...én azt kérdeztem kinek van még 1 óra elött is bandázni? Szóval nem kötelezö akkor jönni...a fő gyülekezö 13kor lesz a Westend vizesés stb ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81780 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!

Nem lehetne 12 órakor a Nyugatinál?
A vidékiek miatt, plíz!

Üdv:
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja - 21 éve 10 hónapja #81779 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Találkozások
Ok-ok, de azért egy egyszerű kérdés: kb. meddig szokott tartani? (úgy értem, ha pl. 8kor érek oda, érdemes-e még tudakozódnom, vagy nem)
Even: lehetne 1 kérésem?... :roll: Holnap ha úgy néz ki, hogy időben oda tudok érni, írok 1 sms-t, és tudsz válaszolni, hogy hol vagytok? (Mert pont most fogyott ki a telcsimből a pénz, és hívni már nem tudok vele... :rmad2: )

(Majdnem kihagytam: a tel.számom: 06/30-4242-945)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81777 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Találkozások
Cső na most meg már ott tartunk hogy 11-től lesz?? Nekem már az egy is túl korai volt :cry: ugyanis most úgy néz ki hogyha megyek akkor 3 körül érek fel :(

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81763 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Nicsak ennyire hiányoznék??? 8)
Nos meg kell mondanom öszintén hogy még mindig nem tom hogy mehetek-e :( De valószinüleg nem...
Ana: a "Jet izé" az az ahol amikor a szindarabos tali volt és oda ültünk be...
Even: Dodiee azt irta hogy "kiről fogunk akkor sztárfotósorozatot csinálni??" Tehát hogy én leszak az alany...az áldozat :P
Ryana: Ha jössz akar szentem telefonálj Evenéknek ohgy hol vagy és vagy érted menne vagy pedig megmondják merre és hol kell menned...
Even: Ági is jönne? :) (a másik áldozat :twisted: )
Irunien: Bocsi nem láttam hogy irtad volna...és szentem legyea Nyugati elött ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81756 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Találkozások
Halihó!
Most akkor mikor? hol?, hányan?
(annyira jó, hogy kértem hogy írjatok, na, mind1.) :rmad2:
elvileg jó lenne a 11 óra, westend, ha ezt beszéltük meg (ha egyáltalán érdekel vkt,h. jövök. :bawling: )

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81739 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: Találkozások
Teluka, ezt nem teheted!!! :( Gyeregyeregyere!!! Egyébként nekem jó a 11 óra, kérdés, hogy hol? A Nyugati előtt?

Dodiee: Nem Telu, hanem inkább Thaur a fő lesifotósunk, de mindegy, attól még Telunak is ott kellene lennie! Reméljük, így lesz!

Mindenki más: A JetStation közvetlen a Nyugati mellett van, a Blaha felé elindulva. De amint olvashattátok, Rayan úgy döntött, nem oda megyünk. Aki jönne, ki mikor tud, telefonáljon, akár nekem (30/224 6314), és tájékoztatjuk, hogy épp hol vagyunk és hol találkozhat velünk. Jó lesz így?
A taliról informáltam hugicámat, aki csatlakozik hozzánk. A múltkori Legolas-tali után "tündériek"-nek titulálta a tisztelt résztvevőket. Csak így tovább! :)

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81717 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
Igen, erre én is kíváncsi lennék,hogy hol van ez a "Jet izé" :lol: Station, mert én sem tudom. És ha hamarabb kezdődik,mint 13 óra,akkor meg kell keresselek benneteket.
Teluuuuuuuuuuu, ne tedd ezt velünk,hogy nem jösz, megfosztanál bennünket társaságodtól :?:
Mi lesz velünk nélküled :?:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81713 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Találkozások
Nos, lehet, hogy mégis be tudok ugrani hozzátok. :twisted:
De ez csak akkor valósulhat meg, ha elmesélitek, hol van az a Jet izé (vagy ha nem oda mentek, akkor azt, ahova)... És meddig lesztek ott? Mert azért potyára mégse szívesen mennék... :roll:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81695 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások

Estel Adániel írta: Mert már régen voltam kitagadva valahonnan... ;)

Hát most ki lesz a fő viggoista???? :o ) :evil3:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81687 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
:oops: :oops: Köszönöm a sok jókívánságot ismételten!!
Estel: nem tudok ugyan tündéül, de asszem tudom mit akart jelenteni(vagyis jelentett is) amit írtál, és KÖSZI! És Hódicának(Hódika? :mrgreen: )szintúgy!!
Even: :oops: Uhh, télleg köszi! Valami majdcsak lesz! De ha beledöglök is iszunk egy Véres Agyat, legfeljebb összedobjuk rá a manit! Kártyavásárlás egyébként RULZZ, én benne lennék!!!
Telu: NEEE! kiről fogunk akkor sztárfotósorozatot csinálni??Remélem mégis el tudsz jönni!!!!!!
Akkor csütörtök 11 kinek jó? nekem mindegy, ráérek totálisan!

Puszi a búbotokra: Dodiee

U.i.:Estel: Nem lesz ez így jó, fiacskám!!! Többet ilyet ne halljak ám, hogy nem jössz el!!

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81680 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Találkozások
Na akkor, ha jól értem csütörtök 13.00 Westend szoktt hely. :? Szerintem is elég, ha beülünk v.hova dumálni, mivel nem csak Dodiee van leégve... :? :cry: :roll: Apropó: Boldog szülinapot Neked!

Tök jó, hogy ilyen sokan leszünk :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.199 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére