Találkozások

Több
21 éve 9 hónapja #83166 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Narië: Az az a rész volt, ami a bővített változatban van, Aragorn beledob Lurtzba 1 tőrt az kihúzza és...(Aug ne nézz ide! ) lenyalja róla a vért
Adelard: én hoztam a CB-t :)

Üdv:
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83121 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!!!!! Először is: NAGYON-NAGYON JÓ VOLT A DVD-NÉZÉS!!!!! :D Sok-sok köszönet Kriszanának ezért a hétvégéért!!( én is nagyon örülök hogy elengedtek!! :wink: )
Szóval:
Tényleg nagyon jó volt: a 4 nazgúl :D :D Ha kész lesznek Thaur képei, majd meglátják azok is akik nem voltak ott, ezt tényleg látni KELL! :D
Jut eszembe, Thaur fényképei....hát azokra kíváncsi vagyok!! Mindig a legváratlanabb pillanatokban kapott el mindenit!! :wink:
ZászlóK->nem látszik Legsi... kit takarjunk el... :up:
Aug pólója nagyon rúlz!! :D "Legsie is the best!"
Cross Borns is rúlz!! Köszi aki hozta! (ki is volt? :oops: )
Extrák:Nagyon király mindegyik.. :lol: csak kár hogy nem láttunk egy lemezt.. de hát vmikor aludni is kellett...(még ha csak 4 órát is:))
Viggo filmjei->28 nap :itscool:
->Börtönhalál, Terror a Yachton:Tényleg jobb volt pörgetve..

most nekem is csak ennyi jut eszembe.. de tényleg szuoper volt csak valóban rövid :) :(

ja, és "az a rész": gondolom, melyik.... :?

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83107 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Találkozások
Melyik az "az a rész?"

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83068 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Iszonyat jól éreztem magam, köszi Kriszana, meg persze mindenkinek!!! Thaur, neked is, h szóltál Rayan-nek, remélem megkapta az üzenetet! Haláli jó volt a Dvd-zés (kivéve AZT a részt... Vááááááááááá!), meg a hobbitok 1 napja , meg minden, csak kár, h nwm tudtuk megnézni a paródiát! Dodiee: mi van a bn?ddel amúgy?! Szerintem még szervezzünk több ilyen talit a premier el?tt! Minden haláli jó volt! Pussz!

Aug

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83067 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Találkozások

Ana:
Olyan király (Király) reklámot csináltatok ennek a kiruccanásnak, hogy jobb lesz ha nyárra felépítetek egy szállodát... :D

Sajnálom hogy nem voltam, bár meglepett, hogy hívtatok...







"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83044 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Ana, ami még kimaradt:
Börtönhalál, mint kiemelkedő amerikai alkotás...Pörgetve jobb volt, mint normálisan nézve:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83013 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
:dance:

bocsi, ez kimaradt az előszőből :lol:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83012 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
hello Lili, mi is sajnáltuk hogy nem jöttél, adelardot elengedték a szülei, olyan aranyosak voltak, felhívtak telefonom :)
tervezzük,hogy legyen valami nyáron is,mikor jó idő van, kicsit hosszabban, és akkor egy kis városnézés is beleférne 8) mert nagyon kevésnek éreztük mindannyian ezt a hétvégét. Legközelebb korábban indulunk, az is lehet, hogy pénteken, és később jövünk,hogy legyen időnk mindenre :P
Bár nem panaszkodunk,mert így is belefért a 28 nap, és az extráknak is több, mint a fele.
Lányok, annyira örülök,hogy ott voltatok :!: várom,hogy milyenek lesznek a fényképek :!:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82996 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Találkozások
De jó nektek!!!Annyira sajnálom,hogy nem tudtam eljönni!!!Biztos nagyon jó lehetett....És én még mindíg nem láttam a bôvítettet!!!! :triste: :crying: :bawling: :bawling:

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82995 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!

Látom nagyon jól éreztétek magatokat.Én is gondoltam rátok a hétvégén és még mindig oan szomorú vagyok,hogy nem mehettem... :bawling: :cry:

kriszana írta: Aki most kimaradt, az nyáron bepótolhatja - ha minden igaz

Lesz nyáron is DVD-zés? :?: Tök jó lenne... :dance:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82978 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
szia mindenki 8)
Lányok, nagyon örülök, hogy eljöttetek, és jól éreztétek magatokat :!:
Rayan mi is gondoltunk rád, kár, hogy nem jöttél, hiányoltunk :(
és tényleg nagyon-nagyon jó volt. Fantasztikusan éreztük magunkat.
Köszönet:
Adelardnak (és a szüleinek,hogy elengedték őt 8) )
Augustine-nak
Dodiee-nak (hogy hajnali fél 5ig kitartott, és végignézte a filmet :)
Thaurnak (a rengeteg fényképért)
Köszönet a vidámságért, a sok nevetésért, a rajongásért.
Én is remekül éreztem magam veletek.
Aki most kimaradt, az nyáron bepótolhatja - ha minden igaz :P
Evennek üzenem,hogy nagyon hiányoltuk, és jobbulást a nagymamájának.
És végezetül mindenkinek, aki nem jött el: valóban bánhatjátok 8) :P

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82975 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!

Ana: Köszönjük
egész hazafelé úton be nem állt a szám :)


A hétvége összefoglalása:
Rulz:
:arrow: nazgúlok :)
:arrow: ki ne látszódjon (zászlók) a fényképen
:arrow: Augustíne pólója (Legsi is the Best :) )
:arrow: Athelas
:arrow: paródiák
:arrow: DVD nézés kb hajnali 3ig
:arrow: 28 nap
:arrow: 3 óra alvás :)
:arrow: Cross Borns
:arrow: Dodiee és a bárpult :D
:arrow: fényképek :D
:arrow: hangeffektek
:arrow: a DVD beállításai (szinkronizált, feliratos)
többit majd a többiek

Ami nem rúlz:
:arrow: rövid volt
:arrow: nem néztük végig a DVD-t
:arrow: nem találtunk TTT trailert és MTV movie awards paródiát :)

Üdv:
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82974 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Rayan: mi is rád, sokszor emlegettünk titeket:)))Oooollyan édik voltak az extrák, majd beghaltam , mert egy csomót megnéztünk, amit 16.-án nem:))Plusz hajnali háromkor a 28 nap-ot:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82973 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Hát, a négy nazgúl....az...azt látni kéne:)) ennél jobban most nem tudom elmondani, mi Thaurral 3 órát aludtunk, örülök, hogy élek.
Mérlegelés:Az a rész, amikor elbújnak a gyökér alá, és jön a nazgúl, és eldobják a gombát. azon tanakodtunk, mekkora dilemma lehetett nekik, mi a fontosabb, a gomba, vagy Frodó....
Úristen, félig takarja Legolas fejét:Ana-nak vannak olyan helyes kis zászlócskái, és le akartuk fotózni, ugyhogy megfogtuk, de nagyon hosszú lett, gy Samu rálógott Legolasra, és félig takarta a fejét. Én meg felüvötlöttem:Úristen.. stbstb.
Táncikálás: mikor először néztük végig a bővítettet, utánna elkezdtünk táncikálni, de persze Thaur lesben állt azzal a pokoli fényképezőgépével, és lekapott minket :roll:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82972 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok mazsolák! Meséljetek még a DVD-zésről! Gondoltam ám rátok:))))

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82971 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Dodiee: nem lehetne úgy, hogy mi is értsük? :roll: :wink:
Éneklős tali: Nagyon rossz hírem van (bár ez nézőpont kérdése). Nem jöhettek hozzánk semmiképpen, mert én sem tudok menni. Ma derült ki, hogy dec. 1-én 3-6-ig rendkívüli néptáncpróbám lesz, mert dec. 8-án szereplés. :cry: :cry: :cry: Azért jó éneklést, lélekben veletek leszek. (Csak nehogy elkezdjem a filmzenét énekelni próba közben... :roll: :) )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82965 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Nos-nos...Mint már azt a talin is emlegettem: Gandalf, my old friend... Ez egy bazi jó kis összeröffenés lesz:)))
Az út lefele simán ment, bár sztem halálba kergettük a velünk egy kupéban utazó szerelmespárocskát...
Rulzz, de nagyon:
:arrow: Négy nazgúl, avagy a pokróc alól szól a Shájjjjörrrrrr:))
:arrow: Mérlegelés: Gomba-Frodó, Gomba-Frodó.....
:arrow: Úristen!!! Félig takarja Legolas fejét!!!!
:arrow: Táncikálás, és Thaur sunyi fotói...
Most nem jut más eszembe, majd a többiek:)))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82915 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Találkozások

Kincső írta: Léli: Én már mondtam, hogy ha max. 10-en leszünk, akkor megkérdezem, hogy jöhetünk-e hozzánk. Szóval tudni kellene a várható létszámot. (De ezzel inkább menjünk vissza a Zene topicba.
/Színmu´´ves tali: dec. 7. délután, hogy hol és hánykor az még bizonytalan. :roll: /

Én is jönnék!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82914 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Léli: Én már mondtam, hogy ha max. 10-en leszünk, akkor megkérdezem, hogy jöhetünk-e hozzánk. Szóval tudni kellene a várható létszámot. (De ezzel inkább menjünk vissza a Zene topicba.
/Színműves tali: dec. 7. délután, hogy hol és hánykor az még bizonytalan. :roll: /

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82909 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Találkozások
Nagyon örülök, hogy ennyi jelentkezo van. :D
Az idopont csak Toletek függ, nekem nagyjából bármelyik hétvége jó, majd úgy szervezem a progijaimat. Tolem februárban is lehet, addig csak hangolódjatok rá... :twisted:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82862 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások
Narie kérdésére válaszolva: KELL lennie. Hiszen megegyeztünk, hogy minden hónapban min. 1 tali lesz.

Dec. 1.: Zenés tali. 16:00 Nyugati - helyszínt kéne szerezni, mert különben beülünk vagy az Atlétikai centrumba, vagy egy kávézóba...

Dec. 7.: Színműves tali. Hogy pontosan mi, hol azt még nem tudom.

Ezen felül is kell, hogy legyen, mert ugye egyikük sem "kószás tali". Szóval Cica: mikor, hol?

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82856 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Találkozások
Nem,sajnos nem tudok jönni...Szüleim nem engednek el... :bawling: És bocsesz,hogy nem tudtam válaszolni az SMSre,de le van égve a kártyám...
Off vége.
On:Lesz-e vmi tali még a TTT elôtt?Mert aggódó szüleimet meg kéne gyôznöm arról,hogy normális társaság vagytok,és sztem erre az a legjobb mód,ha elhívom ôket egy talira.Szóval ugye lesz??Plizplizpliz!!!Legyen!!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82796 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Húú, de várom a holnapot!! Tök jó lesz, sztem, úgyhogy most tök Happy vagyok!! :) :lol: Narie nem jön?!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82760 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Találkozások

Thaurwathiwen írta: Ana: Megbocsátok ;)


Elhozzam Debrecenbe a Cross Borns kazimat + szövegeket? :)

Ja igen, kész vannak a nov 16.-i fényképek is :) .

Üdv:
Thaur



Igen hozd! A fényképeket is!! :)
Én egyébként azt hiszem 2 körül érek majd oda.

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82711 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Ana: Megbocsátok ;)


Elhozzam Debrecenbe a Cross Borns kazimat + szövegeket? :)

Ja igen, kész vannak a nov 16.-i fényképek is :) .

Üdv:
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82708 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások
ana: Nem Rayan, hanem Ryana.. a kettő különbözik.. :roll:
És ha elengednének nekem is lenne kedvem.. :D

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82667 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
igen, Even, pótoltam a hiányt :!:
és Rayan, én is szivesen lemennék egy pécsi talira, de csak februártól, mert januárban vizsgaidőszak van.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82666 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: Találkozások
Üdv!

Ana: Thaurt kihagytad, pedig egyike a legstabilabb jelentkezőknek!

Ryana: Én már akartam jelezni, hogy szívesen megyek a pécsi talira, de akkortájt döglött be a fórum. Most pótlom. ;)

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82665 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
és csak hogy legyen még egy OFF hozzászólásom.
a vonatjegy oda-vissza (there and back again) 1200Ft-ba kerül diákigazolvánnyal

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #82664 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások

kriszana írta: Sziasztok :!:
Akkor még egyszer utoljára:
debreceni DVD nézés találkozója:NYUGATIBAN a kijelző táblák alatt SZOMBATON 9:15-9:30 között
a vonat 10:00-kor indul, és még jegyet kell venni, a pénztásban pedig ilyenkor kilóméterhosszú sor áll.
Érkezés: 13:15-re Debrecenbe, 14:00kor ebéd :P
Utána móka, kacagás és temészetesen LOTR. :hello: és még sok más meglepetés :dance:
Visszaindulás: Debrecenből VASÁRNAP 15:00-kor
Érkezés: a Nyugatiba 18:19-kor
Akinek kérdése van, hívjon (06-30/4644-776)
Akik biztosan jönnek: Adelard, Augustine, Dodiee, Evenstar, Orlando + én. :itscool:
A létszám nem kötött, úgyhogy ha valakinek van kedve csatlakozni, jöjjön.


Namarië




Alázatos bocsánatkéréssel tartozom Thaurnak, mert ő is a biztos jelentkezők között van :!:
/me letérdel, és bocsánatot kér, amiért kihagyta Thaurt, ne haragudj

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.780 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére