Találkozások

Több
21 éve 10 hónapja #81679 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Na gyerekek...jó hirt kell közölnöm...már akinek jó hir :? Valószinüleg nélkülöznetek kell a társaságomat..ugyanis valószinüleg nem mehetek...bocsi...ha mégis akkor valakit (Even-t, Rayan-t vagy Thaur-t) megdobom 1 SMSel hogy megyek...ha mennék akkor a 11 kinek jó? ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81634 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások
Mert már régen voltam kitagadva valahonnan... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81628 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
Háj!

Evenstar jól beszél, nem ússzátok meg Rayan nélkül!
De ezúttal nem a Jetbe megyünk...(hehe) A helyszín titok.

Estel, miért?! Ó, miért teszed ezt velünk?

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81616 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: Találkozások
Hali!

Először is Dodiee, nagyon boldog születésnapot! A talira pedig mindenképp gyere, hisz meg kell ünnepelni a jeles eseményt! Ebből kifolyólag pedig részemről valamire a vendégem vagy! Amúgy meg valamire úgyis össze fogjuk dobni a pénzt a Jetben, ez nálunk már lassan hagyomány, plusz amint láthattad, Telu pizzát is javasolt. :) Ja, és OFF-ként, millió puszi és köszönet az ikonért!!!

Telu, Rayant már kérdeztem, még nem tudja, főleg az időpont kérdésessége miatt nem, de ha fixre 31-e, akkor megírom neki és valszeg eljön (remélhetőleg). A pizza okés, lassan végigesszük az egész étlapot! :) A bandázásba 13 óra előtt meg benne vagyok, ezt tán mondanom sem kell! :) Mikor és hol találkozunk?
(Viszont Estel most már ki lesz tagadva, már megint nem jön! Hát milyen dolog ez?! :? )

Na, ez már chat a javából, szóval gyorsan valami közérdekűt! :D Minerva, az xXx-szel annyi a gond, hogy a társaságból azok, akik a Frodós talin voltak, már látták. Merthogy akkor arra ültünk be. És jó volt ugyan, de azért mégegyszer, ráadásul ilyen rövid időn belül ... (ez azért nem a Gy.U.! :) ) És megint csendesen megemlíteném, amit már a Frodós tali előtti nagy "mire is üljünk be" töprenkedésnél írtam, hogy nem muszáj egy talin feltétlenül moziba menni... A kártyázás, kártyavásárlás okés, múltkor úgyis elmaradt. De már az buli, ha csak szimplán beülünk a Jetbe egy kis hülyéskedésre.

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81611 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások
Ebben a topikban egy kicsit OFF, de azért: Valin nostare, Dodiee! ;) :D
ON: A Viggo-s taliról pedig ezúttal kénytelenek lesztek nélkülözni a társaságomat... :look:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81608 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Na, akkor asszem mégis mennék.. valami kis pénzet össze tok kaparni, legfeljebb nem iszom három Véres Agyat...De megint összedobhatnánk, úgy mnindenkinek olcsóbb:))Moziba vizont valszeg télleg nem lesz pénzem, tartozni meg utálok..(Így is lógok Vic-nek kemény 20 forinttal!! :roll: )szal döntsük el, mi legyen! Én előbb is oda tudnék menni, írjatok mikor, ha nem hajnali hat, akkor menek!
És kösz a sok jókívánságot!
Maradok tisztelettel:
Dodiee

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81596 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok:-) Áldott legyen aki beleegyezzett a 31-be és a 13 órába... sallalallala :dance:
ott leszek 13-kor a vízesésnél. (ha kicsit késnék, várjatok meg,lécci)
ja tényleg, aluljáró szint, vagy földszint? esetleg első emelet?
Dodiee Nagyon Boldog szülinapot :) Ne fossz meg minket a társaságodtól :!:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81588 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Drága Adelard: Bocsi de nekem mostanság nincs kedvem moziba menni...legfeljebb 1 jó kis horrorra ;) De gondolom azt a társaság javarésze nem dijazná...szóval...bocsi :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81587 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Nos...elöször is:Dodiee Drága: Nagyon sok-sok-sok Boldog Születésnapot kívánok Neked!!!! ;)
Rayan: Aragornos talira nem akarsz jönni???Pliííz...plííííz...
(Even,Thaur:Még 1 pizza? :lol: )
Idöpont...valószinüleg szentem Mindenkinek jó lenne az 1 óra...nem? (Nem akar valaki jönni még elötte is bandázni?)
És akkor már legyen 31.-e ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81586 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Találkozások
Dodie:Boldog szülinapot!!! Ja és ha kell adok kölcsön nekd pénzt csak menjünk moziba!!!! :roll: :D

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81581 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Találkozások
Hello Mindenkinek!
Ime az eddigi lista az Aragornos talit illetően:
Adelard
Aieless
Augustíne
Dodie
Evenstar
Hódica
Kriszana
Minerva
Narie
Telu
Thaur
Undi
Xany
Irunien(azaz én.)
Akit véletlenül nem irtam be a listába, és akinem tud v. nem szeretne eljönni, az irjn privátot!
egyébként időpont:okt 31.v.nov.1. Ahogy nektek jó.
Hely:Westend, vízesés.

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81576 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Ha esetleg érdekel valakit, színdarab szövegegyeztetés-ügyben holnap 3/4 5-5-ig gyülekezünk a Boráros téren a csepeli HÉV-nél, és onnan elmegyünk hozzánk. Ha jönne valaki, küldjön SMS-t a 06-30-378-5160 számra (ez anyukám mobilja). :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81567 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
Oké, akkor csütörtök? Én mondjuk úgy gondoltam, ldhetne úgy, mint amúltkor, vagyis kártyanézegetés, esetleg talán netántán xxx nézés... Nem tudom, programokat mondjatok!

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81562 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Találkozások
Dodiee:előre is Boldog Szülinapot Neked! :wink:

A Viggos-talira sajna nem tudok menni... :cry: :? Ti azért érezzétek majd jól magatokat... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81555 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Ha mozizás, vagy erőteljes Jet Station-özés lesz, akkor nem tok menni, le leszek égve valszeg:( Anyum elutazik, és nem nagyon tud itthon hagyni milliókat:( De még megdumálom, hátha megkapom szülinapomra, ugyanis (pillanatokon belül...) holnap leszek 18 éves!! :P

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81524 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Találkozások
Na akkor Viggos talival kapcsolatban van egy óriási kérésem: Nem nézhetnénk megint filmet(mármint trailereset????) Ugyanis ha jól tudom más is jön rajtam kívül aki még nem látta és különben se csak az xxx előtt van.... lécci-lécci!! vagy nagyon nincs kedvetek? Nekem amúgy tökmindegy hogy ezenkívül mi lesz a program de ez jó lenne... :oops:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81493 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: Találkozások
Min Nekem igazából mindegy az időpont, ami a többségnek jó, szerintem nekem is jó lesz!

Thaur A JetStationt szinte felesleges volt mondani, szerintem mindenki tudja már! :D

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81464 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Ana: én nov. 1re mondtam, h halottak napja ;)
Lehetne korán, és program mondjuk kártyavásárlás + Jet Station
hmmm?

Üdv
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81463 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
legyen mondjuk 13 ora, az jo nektek? (nekem oram van 9-12-ig, es 17-18:30-ig) a ketto koyott osszefuthatnank

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81460 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
mivel 31.-e már munkaszüneti aza hogy szünet vagy mi a szösz ezért szentem már korán is lehetne nem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81459 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
Thaur> 1je meg csak Mindenszentek, nem halottak napja :roll:
en is 31re szavazok :!: , az csutortok, hany orara gondoltatok? Min? Tobbiek? (csak mert aznap este utazom haza, es tudnom kene mikorra vegyek vonatjegyet.) :P

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81456 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Találkozások
Nekem bármelyik időpont jó, tök mind1. Mikor lesz végleges időpont??? :? :roll: (anyu miatt... :roll: ).
Mozi lesz, vagy csak beülünk v.hova???

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81452 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Találkozások
Brühühühü!!!! Le vagyok maradva, mint a borravaló! :cry: :bawling: :crying: :quasi: :triste: :quasi: :crap:
Sajni kimaradt ez a kószás tali az életemből! És szívesen benéztem volna pénteken is Cicáékhoz a Jetbe! Mostanság kicsit sűrű a programbeosztásom, de ami késik nem múlik! :wink:

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81451 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Hy!!Megpróbálom otthon megfüzni a szüleimet hogy hadd menjek el ;) Nos mivel Minerva a főfőfőszervezö ezért töle kérdezzetek programot...Mit szólnátok mondjuk a Jet Stationhöz :mrgreen: ???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81432 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Találkozások

Thaurwathiwen írta: Min: én okt. 31re szavaznék, akkor kezdődik nekem az őszi szünet (többiek?) és így azok is el tudnak menni akik hétvégén nem érnek rá.

(1jén ne legyen, végül is az mégis halottak napja és az azért van hogy gondoljunk az elhunytakra)

Üdv:
Thaur


Sziasztok én is 31-e csütörtökre szavazok vbár felőlem vasárnap is lehet... :wink: igazából nemtom még mikor jobb. De egyí kérdés: mit fogunk csinálni???

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81413 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Min: én okt. 31re szavaznék, akkor kezdődik nekem az őszi szünet (többiek?) és így azok is el tudnak menni akik hétvégén nem érnek rá.

(1jén ne legyen, végül is az mégis halottak napja és az azért van hogy gondoljunk az elhunytakra)

Üdv:
Thaur

U.I: Naon jó volt a Legolas tali :D

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81384 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások
én mindenképp hétköznapra szavaznék, de az nem jó egy csomó embernek :( De ne 1-én legyen, léccci, mér nem lehet mondjuk 4-én? Hétfőn délután :?:
Egy kérdés, mikor van nektek őszi szünet :?: Vagy az már elmúlt :?:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81356 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
Új kérdés: ki jön a nov. 16-i Cross Borns koncertre Tatabányára?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81353 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Akkor szavazok...november 10.-e azaz a 3.-ai utáni héten vasárnapra ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81351 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
Oké, akkor szavazás: csüt 31? péntek 1? vasárnap 3? Esetleg az utáni hét? Nekem 8, csak NE Szombaton... (átok a szombatra... :rmad2:)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.147 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére