Találkozások

Több
21 éve 11 hónapja #80184 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
DE most akkor a Frodós tali mikor a nyűbe lesz? vagy nem is lesz? vagy már volt? Jaj, úgy elmennék a 23-aira.. még lehet, hogy elmegyek, nem bizti...de szeretnék:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80174 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Találkozások
Ok,akkor én is viszek könyvet.És ott leszek 11-re. :wink:
Egy kérés:holnap nem leszek netközelben,úgyhogy,ha egész véletlenül vmi változás történne akkor vki küldjön pls egy sms-t arra a számra,amit beírtam.Köszi. :oops: :oops:

Akkor szombaton talizunk! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80170 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások

hódica írta: Lili: szerintem hozzál könyvet, abból nem lejhet baj :D :wink:

majd még este beugrok, most megyek naughtynak sms-t írni, hogy mikor van tali :wink:

remélem estére a többiek is eldöntik, hogy ki mikor lesz ott :D


Én hozok könyvet ;) Jah és naughtynak már irtam ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80168 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
Iruinen, Fereste: Okt. 23-án, pontban délben találkozunk a Nyugati pu. kapuja alatt. Aki később jön, az kapásból az Atlétikai Centrum büféjéhez menjen.

Listát ezúttal nem akarok összeírni. Mondjuk negyed órát várunk a Nyugatinál, aki addig nem ér oda, az jöjjön egyenesen a Margitszigetre.

Nagyon sok megbeszélnivalónk van. A legfontosabb téma a 111. szülinapi buli. De lesz szó kószás, noldás és ha jó tudom, Cueddoék is összeülnek akkor a színdarab kapcsán egy kis kupaktanácsra.
(Szóval ez inkább MTT-s tali lesz, mint kószás... :roll: )

A megbeszélnivalók után természetesen játék minden mennyiségben. A GyU-s társasok ott lesznek.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80167 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Találkozások
Lili: szerintem hozzál könyvet, abból nem lejhet baj :D :wink:

majd még este beugrok, most megyek naughtynak sms-t írni, hogy mikor van tali :wink:

remélem estére a többiek is eldöntik, hogy ki mikor lesz ott :D

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80166 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Találkozások
Pls azt döntsük még el most,hogy kell-e könyv,mert holnap reggel megyek Pestre és akkor vinnem kell a könyvet... :roll:

És én is örülök,hogy ien sokan leszünk. :D Már úgy várom! :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80164 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Találkozások
Na, akkor én is oda tudok menni olyan 11. 15 körül, de megint vigyünk könyvet vagy valami hasonlót?? És gondolom attól függ, hogy melyik időpontba nézzük meg a filmet, hogy mikorra érkezik meg mindenki. :wink:

PS: tök jó, hogy ilyen sokan leszünk. :D

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80159 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Találkozások
fú, ne haragudjatok, de lemaradtam... hol is lesz a kószás tali? addig ok, hogy 23, de alapos visszaolvasás után sem találtam meg, hogy mikor találkozunk és hol.. léééécci segítsen vki :roll:
nagy valószínűséggel én is mennék, de ez még nem bizt... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80123 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Találkozások
Kártyát venni én is mennék... :roll: Legalábbis megnézni őket biztosan... :lol:
Ja és engem kb.6-ig engednek el. :(

És megnéztem,hogy mikor adják az xXx-et.Ami nekünk jó lehet :arrow: 12:15,13:00

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80113 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Thaur: Én tuti megyek venni kártyát...szóval...de remélem a többiek is ;)
És hogy meddig tart...na ez jó kérdés....ööö...mit mondjak???Én 6ig 7ig gondoltam....de elöbb is lehet ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80103 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Találkozások
Halihó Emberek!(meg egyéb fajok.)
Akkor okt.23-án hol lesz a találkozó?
És ha minden igaz, akkor most TÉNYLEG jönne a barátnőm, Naríniel.
:D
Vki össze állítja a listát, hogy kik jönnek?( rem., h. Evenstar ott lesz, mindenestül!!! :wink: )

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80012 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Lehet, hogy én is oda tudok menni hamarabb, de ez a családomnál nem szokás, hogy bárhova hamarabb odaérjünk :)
Szal nem biztos.

Akkor most megyünk közös kártyavásárlásra?
És tudnátok nekem mondani egy valószínű időpontot, hogy mikor lesz vége?

Üdv
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
21 éve 11 hónapja #80009 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Találkozások
Ehh, én vagyok, Dodiee, csak nem tok azzal a névvel belépni, mert elfelejtettem a jelszót...na mind1, ennyi a változás:)és én is, és valszeg Ket is tutira megyünk talira, akkor most 12 kor hol?
A számom pedig:06203953098

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja - 21 éve 11 hónapja #80001 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Oké akkor ime a lista:

hódica 06202063142
Lili 06309354139
zsoffija 06304501936
Augustine 06205674236
naughty 06203977741 jöööööön!!!!!
Narië 06304869096
Kriszana 06303632561
Evenstar 06302246314 (?)
Dodiee 06203953098
Thaur 06303065359
Telu 06302095085
KET passz
Rayan passz és (?)-es
Iowa passz
Adelard passz

15 hm...nem is rossz ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79993 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Találkozások
Telu:ok,akkor odamegyek 11-re. :wink:
A szám:06309354139 Ha megkérhetlek titeket csak aznap hívjatok,ha van vmi,mert ez nem az én számom,és nagynéném nem különösebben örülne,ha hívogatnák. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79982 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Lili: Ha megtennéd? ;) Addig sem vagyok 1edül :D
Számot meg légyszi add meg....jah és mindjárt irok listát ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79981 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Találkozások
Én odamehetek 11-re,ha én is megfelelek. :lol: Na jó szóval nekem tök mind1,mert bármikorra oda tudok menni... :roll:
És akkor mozi előtt traccsparty? :lol:
Ja és akkor kapok kölcsönbe egy mobilt,úgyhogy tudok egy számot mondani,ha kell... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79975 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Huhh...Kik azok a TeluÉK????Mindenesetre én 11kor már ott leszek...télleg ki lesz még ott????Talán télleg lesz esély a TeluÉK névre ;)
Augustine: Senkit nem hagyunk ott...ha nincs ott a megbeszélt idöpontban akkor telcsit elö ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79970 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Találkozások

Augustíne írta: Hát, gondolom 11 és 12 között kell odaérni! Teluék azt hiszem, előbb mennek oda! (én meg szokás szerint késni fogok, úgyhogy ne menjetek el nélkülem! :roll: )

Köszike.Asszem én olyan negyedre odamegyek. :roll: És nyugi,sztem nem menjük el,amíg nem jön meg mindenki. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79968 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Hát, gondolom 11 és 12 között kell odaérni! Teluék azt hiszem, előbb mennek oda! (én meg szokás szerint késni fogok, úgyhogy ne menjetek el nélkülem! :roll: )

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79961 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Találkozások

Augustíne írta: Akkor mostmár bizti, hogy a XXX-et nézzük meg...? Hányan leszünk? Mikor talizunk? a szokásos időpontben, 12-kor a vízesésnél a Westendben?

Az bizti,hogy az XXX-et nézzük meg és a vízesésnél talizunk a Westendben.De mikor is?11-kor v.12-kor?Mert,ha jól emléxem ezt nem tisztáztuk. :roll: Vki lécci!!! :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79941 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Akkor mostmár bizti, hogy a XXX-et nézzük meg...? Hányan leszünk? Mikor talizunk? a szokásos időpontben, 12-kor a vízesésnél a Westendben?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79868 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
Akkor ok. Bár akkor kénytelen leszek egyedül nyáladzni Celen... ;)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79861 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Min: 23.-a kószás tali, 19.-e Frodós tali + mozi ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79854 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
Várjatok, várjatok, lemaradtam. Most akkor 23-án mozi? XXX? Az jó... Celeborn... izé, Marton! :bounce: :lol:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79805 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások

Rayan írta: Ha a Triple Exet nézitek, én asszem nem megyek Veletek. Már, ha nem baj. Előre is bocs!
[size=9:2f2xewbh]Az egyetlen bajom az Atlétikai Centrummal, hogy múltkor úgy megfáztam ott, hogy még mindig nem tudok kilábalni a betegségből. Ma is leszázalékoltak vírusos torokgyulladással, és nyomom magamba a hársfateát.[/size]


Rayan: De a moziba nem jössz vagy a talira se???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79785 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Találkozások
Én hozok pár emberkét a talira a tv2 teletext chat-ről (808. oldal, minden szombaton, új időpont de.10-től asszem), jön Lúthien, Arwen, Osgiliath, meg talán mások is.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79687 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Találkozások

Telumehtar írta: Nos szerintem akkor is nézzük meg az XXXet....szentem khirály film... ;)

Ok,akkor nézzük az xXx-et,mert már úgyis mindenki erről tud... :roll:
Azért remélem lesz előtte trailer. :( :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79684 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
Ha a Triple Exet nézitek, én asszem nem megyek Veletek. Már, ha nem baj. Előre is bocs!
[size=9:262zkxm8]Az egyetlen bajom az Atlétikai Centrummal, hogy múltkor úgy megfáztam ott, hogy még mindig nem tudok kilábalni a betegségből. Ma is leszázalékoltak vírusos torokgyulladással, és nyomom magamba a hársfateát.[/size]

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79680 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Nos szerintem akkor is nézzük meg az XXXet....szentem khirály film... ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.243 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére