Találkozások

Több
21 éve 11 hónapja #78220 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Találkozások

Estel Adániel írta: Ha csak lovagolni akar az ember, tényleg elég az egy hét... no de a többi programmal akkor mi lesz? :roll:


Estel: Nekem megfelelne, ha egész héten csak lovagolnék.... :wink: :lol: :bounce: Ám igazából ez sajnos nem töltené ki az egész napot - max 2-4 órát naponta :arrow: így a fennmaradó kb 20 órában azt csinálunk, amit akarunk. :sungl:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78208 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Köszi mindenkinek a segitséget ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78178 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások
Esgal, vigyázz! ;)
Fél kilenc =/= 9:30 :!:

OFF:
[size=9:3juhsbau]ez volt a félezredik hozzászólásom! :sungl:[/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78177 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Találkozások
Lemaradtam,mint borravaló.Ez a tali,amiről vitatkoztok itt nagy bőszen,a közgyűlés lesz,jól tudom?Akkor Batyi 9.30?Remek.Ott leszek (biztonság kedviér privi megy Brisának.)!

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78176 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások
Ha csak lovagolni akar az ember, tényleg elég az egy hét... no de a többi programmal akkor mi lesz? :roll:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78173 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Találkozások
Fim: hidd el, nem olyan kevés az az egy hét. Igaz egy hét után nem mész ki terepre, de a karámban biztonsággal ellavírozgatsz. :wink:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78172 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Fim: Én 1 hét alatt tanultam meg lovagolni, noha azért nem vagyok még nagyon ügyes (de vágtattam is )
Dae: Én szívesen mennék a táborba.
Brisa: Meg tudod adni a mobilszámodat, mert én nem megyek fel Bp.-re, hanem Esztergomból megyek, hogy meg tudjalak Titeket találni.

Üdv: Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78165 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: Találkozások
Dae:és mi van azokkal a kosza barátokkal, akik nem tudnak lovagolni? :?:
szerintem vannak jo páran, és ugy néz ki az a hirdetés mintha minden a lovakrol szolna :pimp:
mondjuk és szivesen megtanulnék csak ahhoz meg az az 1 hét kevés
:mad2: :triste:

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78139 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok! Jelenteném, hogy én is megyek szombaton (azért írok Brisának privit is) és kérdezném, hogy akkor mikor találkozunk a Batthyányin? És mivel maradok hatig, szívesen besegítek az ifjúság hazapásztorlásába.
Telu: Ha gondolod, én is szívesen felelősséget vállalok érted! :) (De a pelenkádat nem cserélem ki! :D ) A számom a profilomban megtalálod.

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78102 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
Találkoztam Battival és Finnel, voltunk Szentendrén, úgyhogy most nagyon tájékozott vagyok. 8) Következő a helyzet:

Telumehtar írta: 1 kérdés: Mi lesz a program 10-18-ig (apukám a 8 órát soknak találja) ????
2. kérdés: A kaja dologgal mi lesz? Vinni kell vagy kapunk ott enni?
3. kérdés: Ki lesz az a felnött koru felelös akit ott utol lehet érni és válalja a felelösséget a gyermekkoruakért??? (kéne a telefonszáma is) Öszintén szólva én Brisára gondoltam....De más felnötkorú is lehet ;)
4. kérdés: A hazautazás hogyan történik?Ugye együt...és ki merre megy?
5. kérdés: Mien anyagi vonzata van a szombati rendezvénynek (a résztvevö részére)...(Utazási kültségen felül)


1: Az a 8 óra valószínűleg épphogy elég lesz, ha jól tudunk haladni. (Ez annyit jelent, hogy bandázni 10 óra előtt és 18 óra után lehet csak. Egye fene, még ebédidőben is. :wink: ) A részletes programot Áfonyától kell kérned.

2: Célszerű jól bereggelizni. Ropi lesz meg ásványvíz. Ebédidőben lehet a közeli áruházban (Interspar) vásárolni, iletve egy dárga étterembe beülni. De persze lehet előre csomagolni is.

3: Telu kedves, tudod a számomat és azt is, hogy rám számíthatsz. :wink:

4 és Léli: Nos, ez is meg lesz oldva. Én a 4-es (vagy a 16:20-as) HÉV-vel jövök vissza Pestre. Tehát, akinek időben kell hazaérnie, az velem jön. Aki 6-ig marad, azt Fin veszi a szárnyai alá. Van-e olyan, akinek 2-kor kell távoznia köreinből? Mert akkor lehetne egy 3. turnust is szervezni.

5: Utikültség + kajaköltség + 3 havi tagdíj. Ennyi.

Egyéb kérdés?

Várom a priviket továbbra is.

Ja, és akinek van, az hozza a kitűzőjét!

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78071 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások
Héj! Csak mert nem írok ide semmit, az nem jelenti azt, hogy kihagyhattok! Veletek megyek én is! (te jó Eru, mikor kell majd szombeton kelbnem... (jó,tudom, vannak, akiknek korábban kell)). Szóval engem is írjatok fel a listára!

Brí: nem úgy volt, hogy te (is) korábban elmész a K.Gy-ről? Akkor hogyan jövünk együtt vissza?

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78070 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!!!

Apukámmalnak lenne pár kérdése:

1 kérdés: Mi lesz a program 10-18-ig (apukám a 8 órát soknak találja) ????
2. kérdés: A kaja dologgal mi lesz? Vinni kell vagy kapunk ott enni?
3. kérdés: Ki lesz az a felnött koru felelös akit ott utol lehet érni és válalja a felelösséget a gyermekkoruakért??? (kéne a telefonszáma is) Öszintén szólva én Brisára gondoltam....De más felnötkorú is lehet ;)
4. kérdés: A hazautazás hogyan történik?Ugye együt...és ki merre megy?
5. kérdés: Mien anyagi vonzata van a szombati rendezvénynek (a résztvevö részére)...(Utazási kültségen felül)

Minnél elöbb válaszoljon valaki erre légyszi mert apukámnak fontos lenne ;)
Köszönöm: Telu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja - 21 éve 11 hónapja #77995 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
Khm... eddig a lista:

Ari
Eia
Esgal
Estel
Evenstar
Fin
Léli
Ring
Telu + barátnő
Thaur
Ulmo
Varda
és én.

Csak ennyien megyünk?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77991 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Találkozások

Áfonya írta: Dae, csúcs ötlet! :itscool: (Mondjuk én a 21 ezres árat nem találtam sehol. :? )


Áfi: itt olvastam Szerintem el lehetne ezen gondolkozni! :wink:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77976 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások

Aralataion írta: Szvsz fél kilenckor el kell kezdeni a találkozást mert biztos lesznek késők! :twisted: Azért hogy időben elkezdhessük korábban kellene kiérnünk.
Tündecsók a kósza kobakotokra!


Igen, én is pont így gondoltam. (Nahát, hogy mi egyetértünk valamiben... :mrgreen: )

Szóval akkor 8:30-kor találkozzunk a Batthyányi téren, ahol szoktunk (azaz fent a padoknál). A HÉV 10 percenként indul, és 35 perc alatt ér Pannóniatelepre.

Kellene egy névsor, hogy kire kell majd várni. Úgyhogy, aki jön, írjon privit.

Vissza is együtt jövünk. A közgyűlés 18 óráig tart.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77973 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Találkozások

Dae-elena írta: A nyárra előretekintve.. lehet hogy még messze van, de ahogy a franciatanárunk mondaná, öt perc múlva érettségizünk, úgyhogy csak suttogva jegyzem ezt meg:

explorers.nextra.hu/hun/egyeb/egyeb_lovas2.asp


Dae, csúcs ötlet! :itscool: (Mondjuk én a 21 ezres árat nem találtam sehol. :? )

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77914 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
Hogy én miért nem mehetek el!!! ÁHH! :cry: :cry: :cry: :cry: :evil: :evil: :evil: :rmad2: Sztem a valák összefogtak ellenem. De lehet, hogy csak a főnököm, Jupiter volt az... :P
Mindenesetre jó szórakozást, skacok, és gondoljatok szegény kis Minre... :cry: :closed: :bawling:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77851 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Találkozások
Dae: igen igen igen igen.... :D :sungl: :itscool:
Mindenképpen! Nekem nagyon tetszik és elméletileg az ára is tök jó (bár nem tudom, hogy a kisebbek hogy tudnák beadni otthon a 21ezret). Attól függetlenül én szívesen és feltétel nélkül benne vagyok!!! :wink:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77832 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Találkozások
A nyárra előretekintve.. lehet hogy még messze van, de ahogy a franciatanárunk mondaná, öt perc múlva érettségizünk, úgyhogy csak suttogva jegyzem ezt meg:

explorers.nextra.hu/hun/egyeb/egyeb_lovas2.asp

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77812 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Találkozások
Szvsz fél kilenckor el kell kezdeni a találkozást mert biztos lesznek késők! :twisted: Azért hogy időben elkezdhessük korábban kellene kiérnünk.
Tündecsók a kósza kobakotokra!

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77784 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Találkozások

aieless írta: Lehetne mondjuk a Déli vagy a Nyugati (pestiek-nem pestieknek egyaránt jó, bár a fehérváriaknak a déli jobb - na jó nekem is :


Vááá, nagy pusszancs aielessnek, aki gondol a fehérváriakra! :lol: 8)
Én már kezdtem gondolkodni a csoportos kivonuláson, de megelőztetek, ahogy elnézem... :roll:
Batyi tér tökéletesen megfelel. :itscool:

Akinek kérdése van, azt nagyon szépen megkérem, hogy nézzen már be az MTT topicba, télleg nincs oan messze, balra az első sarok... :roll: Így nem maradtok le semmiről.

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77768 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások
A helyszín nekem jó! Tényleg, a visszatéréshez majd figyelni kell, hogy időben hagyjuk abba a közgyűlést. És lehet, hogy nem megyek majd egyedül (sajna). Van rá esély, hogy viszem magammal a náthámat :oops:

Hosszú és eredményes életet
Telcotnar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77738 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Várhatóan kb. meddig tart a közgyülés?? És ugye 1üt megyünk vissza???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77730 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Találkozások
OK, akkor Batthyányi tér!
Milyen jó, hogy így fejlesztitek a ,,pest-ismereti" képességemet! :)
(ott még sose jártam :) )

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77515 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Találkozások
Nos, nekem lenne egy olyan kérésem, hogy valaki, aki tudja az utat, magyarázza el nekem, mert én 9-10ig órát tarok, így valszeg csak 11re érek oda... :roll:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77499 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
Emberek, persze, hogy együtt megyünk! Csak valahogy Batti sosem válaszol a leveleimre... :roll:

A Batthyányi térre gondoltam én is, azt már úgyis sokan ismerik, meg a hév is onnan indul. Kábé fél 9-9 körül fogunk ott találkozni.

A többit majd Batti válasza után.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77481 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: Találkozások
Rayannak és mindenki másnak: Szerintem ha hivatalos találkozás nem is lesz, automatikusan fog szerveződni ilyesmi helyszín szerint a közgyűlés előtt, tehát a pestiek úgyis megbeszélnek majd egy kiindulási pontot Pesten, ahonnan együtt eltévelyeghetnek Szentendre irányába, és így mindenki más, területek szerint. Vagy talán a vidékiek is feljönnek Pestre és mind együtt indulunk majd közgyűlésre. Esetleg ezt lehetne is már szervezni, nem? Lehet, hogy ez most hülyeség, ha az, javítsatok ki, de én a HÉV-et hallottam megfelelő közlekedési eszközként említettni. Ezesetben javasolnám a Batthyány teret, mint pesti találkozási pontot. Ez még a vidékieknek is megközelíthető, hisz két pályaudvar amúgy is a piros metró vonalán van, mint a tér maga, a Nyugatitól meg a kék metróról a Deákon át lehet szállni a pirosra. Mit szóltok?
Csak Rayannak: Az SMS megjött, tolmácsoltam üzeneted a többieknek, képzeletbeli nyáladagodat hozzáadtuk az össztermeléshez! :D

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77414 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Bocsi, már megint játszom a libát: milyen közgyűlés? :roll: (Hogy nekem mindig, mindenről le kell maradni!! :evil: ) Dodiee!: Ez aranyos volt! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77413 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Augustíne: ehh..jah..megkaptam, a tali végén, mikor kivettem a kabátom a ruhatárból, mivel okos gyerek persze bennehagyja a telefonját..de átadtam az üzid:))amúgy szerintem így is komplett hülyének néznek a könyvtárban...odamenek a büféhez(a pulthoz)..zavartan nézek a nőre..

Én:ööö itt ugye lehet innivalót venni?*a kezemmel mutogatok, valami pohárszerű alakzatot :look: ..büfés nő furcsán néz rám :hein: *
B.N.:Igen, lehet.*maga mögé mutat, ahol a polc tei üdtőkkel. :heu: *
Én:éééés...itt kell kérni?*megint hadonászok,aprókat ütök a pultra.. :confused2: *
B.N.:*most már óvatosan..azthiszem kezdtem meggyőzni, hogy nem vagyok normális..*Iiigen, itt kell kérni.De előbb fizetni tessék, és ha idehozza a számlát, kiadom az üdítőt.
Én:* kétségbeesve, a pult szélét markolászva.. :o h: *És..fizetni is itt kell?
B.N.:Nem, azt a pénztárnál.*óvatosan átváltott a "jóóólvan, kisfiam, nem baj, hogy fogyatékos vagy... :triste: " hangnemre..*
ÉN:*mostmár igazán riadtan :quasi: *ÉS HOL A PÉNZTÁR???
B.N.:a háta mögöt.... :|

Istenem, hogy égtem... :oops:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77396 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Találkozások
Na, ez egy jó kérdés!!!!! (Jók vagytok, Telu és Rayan :) :) )
Ez szerény személyemet is izgatja.
Pesten már kezdek eligazodni, na de Szentendre azért nekem is sok...
Valami jól megtalálható, igen szignifikáns helyet mondjatok :)
Lehetne mondjuk a Déli vagy a Nyugati (pestiek-nem pestieknek egyaránt jó, bár a fehérváriaknak a déli jobb - na jó nekem is :) :) , de ennyi már tökmindegy)...
ha valamire jutotatok, valami széplelkű érző ember küldene nekem egy mailt e tárgyban? Kissé keveset netezek mostanság... :( :(
KÖSZI!

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.227 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére