Találkozások

Több
22 éve 1 napja #76192 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Találkozások

Evenstar írta: Sil: Nem Évi, hanem Evi néni, mert nem Évának hívnak, és az Evenstarból jött az elnevezés (by Ronja, Böszke és Telu), másik verziója az Even néni!

Bocs, tudom, hogy az Evenstarból jön, csak elírtam. :oops:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #76169 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Találkozások
Amúgy ez a többnapos buli nem tűnik rossznak!
csak még nem tudom, ráérnék-e (na de ,,hun van még karácsony" )
Fárasztónak biztos fárasztó lenne, mert
1:szilveszterkor nem illik alukálni
2: a premier éjfélkor van, nem? akkor megint nem alukálunk :)
+:különben se szokásunk a sok alvás
És tényleg 2 vagy 3-án mutatják be? nem valami 11.-éről lehetett eddig hallani?

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #76168 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok! Az lenne a kérésem, hogy vk. még egyszer írja össze, hogy mikor, és hol lesz a Lij-es, és az Orlis tali, és hogy pontosan kik jönnek!!! :roll: Köszi! Bocsánat, ha elég tudatlan vagyok, de most jöttem ide először! Sjna a Margitszigetről látom lemaradtam, pedig megfogadtam az Aragornos tali után, hogy minél többre elmegyek. :D

Rayan írta: Ja, és ha már fölvetődött a közös szilveszterezés -amire úgy tűnik, elég sokunknak van igénye-, volna egy ideám :idea:
Ring említette, és így majdnem biztos infónk van arról, hogy a Corvinban január 2-án vagy 3-án mutatják be A Két Tornyot. (Ring, megerősítést légyszi!) Namármost, ha többnapos bulit szeretnénk, intézhetnénk úgy is, hogy szilvesztertől a premier napjáig (3-4 nap) táboroznánk, oszt a TTT-vel koronáznánk meg a partit :D Mit szóltok? Vagy az kissé fárasztó? Mindenesetre nagyon vagány lenne :twisted: És gyorsan kéne helyszínt is választanunk. "Az idő pé'z." :roll:

Ez iszonyú jó ötlet!!! Nekem nagyon tetszik!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #76167 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Találkozások
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hogyaza ******** *********** ********** ************* (ezt a fantáziátokra bízom :) :) )
:bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling:
Na jó. Sürgősen meggyakorítom (magyarosan :) ) a heti internet-mennyiségemet... egyszerűen LEMARADTAM!!!! Azt se tudtam, hogy lesz tali! Mekkora csökött vagyok, jajj...
:( :( :( :( :( :(
Legközelebb valaki dobjon meg egy maillel, lééééci! (ha esetleg fene bokros teendőim meggátolnának a netezésben).....
Óaffene. Na mindegy :(

Megj: ez nagyon tartalmas kirohanás volt, nem ? :mrgreen:
Azért örülök, hogy jól éreztétek magatokat! :itscool:

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #76153 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások
8O A tudtomon kívül lehetőleg ne szervezzetek be sehová! :nono: Sőt, a tudtommal is csak abban az igen valószínűtlen esetben, ha én kérném... :roll:
:D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #76145 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások

Darkman írta: Midőn Istennek ama szent napján maga a magasságos és isteni fénnyel telített Szent Lélek belémszállt, megszabadított testi mivoltom kínjaitól, s az örök igazság fényével megáldva, mondatott nékem hogy írjak el 2 kört ama műanyag szék körül, mely maga a gonosz mellett parkolt.
S én, lévén bukott angyalként kaptam még egy esélyt, kiszolgáltam a mennyeknek kapuját, s beléphettem rajta.


Na ez nagyon szép volt ;) Elismerésem

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #76130 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Evi néni: :D :D :D
Szervezzük be Estel társkeresésre??? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #76096 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: Találkozások
Estel: Te mindig külön kiemeled barátnőtlen mivoltodat! Most már be fogunk szervezni egy társkeresőbe! :D
Sil: Nem Évi, hanem Evi néni, mert nem Évának hívnak, és az Evenstarból jött az elnevezés (by Ronja, Böszke és Telu), másik verziója az Even néni!
Dodiee: Legolas/Orli tali szept. 25., 18.00, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár, Szabó Ervin tér 1., VIII. kerület, de írok privit is.
Brisa: Én a helyedben nem lennék meglepődve, korodnál és főszervezői mivoltodnál fogva szerintem automatikus, hogy főkószának tekintenek az emberek!
Amúgy mindenkinek puszi, nagyon jó volt a tali, örülök, hogy bekerültem közétek!
Namarie!

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #76095 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások
Léli & Minerva: Koppánynak három, nekem meg még egy sincs... :roll: Hogy nem lehet ezt megjegyezni :?:

A tali szerintem is naggyon jó volt (Akár hiszitek, akár nem :D ) !
És amíg a szabadban voltunk, nem is esett az eső... :? 8)
Minden olyan program rewlz-ott, ami az eddigi talik és táborok alkalmával már hagyománnyá vált... :itscool: Talán a felolvasást tartom leginkább említésre méltónak, mivel ilyesmire egész eddig nem került sor (na jó, ez így ebben a formában nem igaz, Rayan egyszer már olvasott fel kószastoryt... ;) )
Minerva utolsó szava :arrow: :lol:
Pisti az Aragorn, és egyéb dalok gitárkísérettel :arrow: :hello:
Ancalimon tortája :arrow: :tongue: (gy.k.: finom volt!)
...
És még sorolhatnám, de mennem kell órára... :(
Az Eru Legyen Veletek! :closed: ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 napja #76080 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: Találkozások
[/quote]
Igen, azt jól bevettétek. :tongue: :evil3: Bár nem volt szép Darkmantől, hogy elárult. Egy hulla legyen jólnevelt, és maradjon csöndben. Ne szaladgáljon a széke körül. :nono: :roll:
[/quote]

Midőn Istennek ama szent napján maga a magasságos és isteni fénnyel telített Szent Lélek belémszállt, megszabadított testi mivoltom kínjaitól, s az örök igazság fényével megáldva, mondatott nékem hogy írjak el 2 kört ama műanyag szék körül, mely maga a gonosz mellett parkolt.
S én, lévén bukott angyalként kaptam még egy esélyt, kiszolgáltam a mennyeknek kapuját, s beléphettem rajta.

Úgyhogy bocs :lol:

puszak

Darky

Huhú :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 napja #76039 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások

Rayan írta: Ja, és ha már fölvetődött a közös szilveszterezés -amire úgy tűnik, elég sokunknak van igénye-, volna egy ideám :idea:
Ring említette, és így majdnem biztos infónk van arról, hogy a Corvinban január 2-án vagy 3-án mutatják be A Két Tornyot. (Ring, megerősítést légyszi!) Namármost, ha többnapos bulit szeretnénk, intézhetnénk úgy is, hogy szilvesztertől a premier napjáig (3-4 nap) táboroznánk, oszt a TTT-vel koronáznánk meg a partit :D Mit szóltok? Vagy az kissé fárasztó? Mindenesetre nagyon vagány lenne :twisted: És gyorsan kéne helyszínt is választanunk. "Az idő pé'z." :roll:

Rayan: csúcsszuper az ötlet! GyUtól elfáradni? Olyan nincs! :mrgreen:
Jaj, én is marha jól éreztem magam. :lol: Gyilkosozás, utolsó szó joga: Szeretlek, Aragorn! :mrgreen:
Estel (ill. Koppány): tényleg, hány feleséged is van? :mrgreen:
Evenstar: imádom a kártyáidat! :lol:
Ancalimon: Boldog szülinapot! :D (és akkor is Fecó! :twisted: )

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 napja #76010 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: Találkozások
Nos,nem volt olyan rossz... :twisted: :evil3: :pimp:

Szóval oltárian jó volt.Az a palacsintázás délután hatkor,tömve az egész,hidegebb van mint kellene,poénhegyek,meg ami belefér...
Hmm,viszont úgy lelécelt mindenki,hogy Aralationnnal még elköszönni sem volt időnk a tali után.No nem baj...akkor is jó volt.
A Röjön az tényleg tetszik... :twisted:
Szauronnak pedig tényleg nem volt esélye :twisted: !!!!!!!!!

"Ha a Nap már messze is jár,mi még mindig itt vagyunk" :D

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 napja #75983 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Találkozások
Tapasztalatok:
A nagyi palacsintázója mindig tele van
Nem érdemes teraszra ülni 18 óra után főleg szeptemberben
Vannak rendes büfések a világon
SZAURONT LEGYŐZTÜK!!!!!!!!!
Énekelni jó de másnap beszélni már nem annyira.
Rayan nevét ezentúl ejtsd: röjön
Összegezve, kellemes vasárnap délután este volt. :D

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 napja #75965 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
Tudom, hogy jó ötlet, én találtam ki :lol:
Viccet félretéve, az infoim Ringtől vannak, szóval még őt kellene megkérdezni a filmmel kapcsolatban. Se másodika, se harmadika egyáltalán nem biztos. De arról se feledkezzetek meg, hogy hónapokkal ezelőtt beleegyeztünk, hogy együtt nézzük meg a filmet a premier napján (v, ha összejön, premier előtti vetítésen). És ez bizonyos dolgokat von maga után. Valamit valamiért. :roll:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #75960 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Találkozások
Szuper volt, már megint remekül éreztem magam! :itscool: :D :bounce:
Köszi a kártyákat! Én is bezsebeltem néhányat közűlük! :wink:
Kár, hogy olyan későn értem oda, dehát ez van. :? Majd legközelebb jobban igyexem!
Ja, és milyen palacsintázásról van itt szó? :roll:

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #75879 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
:bawling: :bawling: Megin kimaradtam egy tutijó bulibóóól! nem igaz! eszem megáll! sírok mint a fene! jaj, úgy elmentem volna:( és ráadásul a hétvégém szar volt.ehh, majd máskor. az Orli-s tali mikor van???írjatok privit, hogy ha van konkrétum!

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #75877 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
Én igazán pocsékul éreztem magam vasárnap... :evil3: ... főleg 2 óra után... de csak azért, mert beteg voltam, és az agyam külön utat járt be mint a fejem (azaz marhára fájt)... meg másért is... :bawling: (És ezért mentem el olyan hamar, pedig úgy akartam még beszélgetni...)

És arra is rá kellett jönnöm, hogy igen hálátlan feladat ez az "főkószaság" (ahogy egy Cica fedőnevet viselő emberke rendszeresen szólít, nem is értem, miért :heu: ), főleg betegen... Remélem tesztek róla, hogy jobban érezzem magam. :mrgreen: (Na, ezt nevezik érzelmi zsarolásnak, de ne zavartassátok magatokat. Csak írjatok szorgalmasan. :evil3: )

A tali eredményei:
:arrow: A kószás sztorikat kéretik minnél előbb felrakni a kószás oldalra :!:
:arrow: Bármilyen kószás témával kapcsolatos irományt, rajzot és egyebet Svinnek kell elküldeni, hogy felrakhassa a kószás oldalra.
:arrow: A következő kósza tali okt. 23-án, szerdán lesz minden valószínűség szernit. A helyszín: Margitsziget, az Atlétikai Centrum büféje (tehát ahol most voltunk).
:arrow: Sokaknak tetszett az együtt szilveszterezés gondolata, ezért már meg is nyílt az ezzel kapcsolatos szavazós topic.
:arrow: Szintén sokakat érdekelt a könytáros program, annak is nyílt egy saját topic.
:arrow: A még megbeszélés tárgyát képező 111. évforduló az MTT hatáskörébe tartozik...

Rayan: Jó az ötlet, csak ne feledkezz meg a 111. évfordulóról, amire nagyszabású rendezvényorozattal készül az MTT és ami jan. 3-án veszi kezdetét. Remélhetőleg a TTT premierje is része lesz ennek...

Lili: Szavazz a megfelelő topicban.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #75871 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Találkozások

Rayan írta: Ja, és ha már fölvetődött a közös szilveszterezés -amire úgy tűnik, elég sokunknak van igénye-, volna egy ideám :idea:
Ring említette, és így majdnem biztos infónk van arról, hogy a Corvinban január 2-án vagy 3-án mutatják be A Két Tornyot. (Ring, megerősítést légyszi!) Namármost, ha többnapos bulit szeretnénk, intézhetnénk úgy is, hogy szilvesztertől a premier napjáig (3-4 nap) táboroznánk, oszt a TTT-vel koronáznánk meg a partit :D Mit szóltok? Vagy az kissé fárasztó? Mindenesetre nagyon vagány lenne :twisted: És gyorsan kéne helyszínt is választanunk. "Az idő pé'z." :roll:


Izé, szóval csak annyi, hogy január 3-án lesz Tolkien 111. szülinapja, és akkor nem vmi nagyszabású dolgot (buli, rendezvény, nevezze aki ahogy akarja ;) ) akar rendezni az MTT? Szóval nemtom, hogy ezt hogy lehet megoldani...

Apropó: mi az, hogy ilyen ''hamar'' lesz a premier??? Én még le vagyok ragadva kilencedikénél... 8O

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #75867 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Találkozások

Telumehtar írta: Elég késön értem haza.....

Én is. Éjfélre.

Telumehtar írta: Gyilkosozás RULZ volt... Sil kontra Darkman :D

Igen, azt jól bevettétek. :tongue: :evil3: Bár nem volt szép Darkmantől, hogy elárult. Egy hulla legyen jólnevelt, és maradjon csöndben. Ne szaladgáljon a széke körül. :nono: :roll:

Ja, és örök hála Évi néninek a kártyákért. Kell valakinek magyar nyelvű szabálykönyv hozzá? Ma kaptam. Pdf fájl. (Jelentkezés priviben.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #75858 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Találkozások
Csúcsszuper volt a tali! Nagyon jól éreztem magam! :D :wink:
A könyvtáros dolgon meg töröm az agyacskámat...

A képeket már elküldtem Svinnek - kb. 50 lett.

off: Fin, mi felvettük, ha kell, csak szólj!

Üdv:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #75839 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Találkozások

Telumehtar írta: Rayan:Csak aza gáz hogy ha jó tom akkor 3.-án kezdödik a suli 8O

[size=9:3va7y8oq]És egyébként 2.-án van a szülinapom...[/size]


Ha minden igaz a suli csak január 6.-án fog kezdődni.Legalábbis a hiradóban azt mondták... :roll:

Ja és nagyon jó ötlet ez a több napos bulizás!Talán ezúttal elmehetnék... :roll: :oops: :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #75816 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Rayan:Csak aza gáz hogy ha jó tom akkor 3.-án kezdödik a suli 8O

[size=9:14ato0yr]És egyébként 2.-án van a szülinapom...[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #75774 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Találkozások
Nagy pussz mindenkinek, naon jól éreztem magam. Mint mindig. 8)
Büféscsajszi tényleg rendes. :itscool: Ezt viszont nem lehet elmondani a Westend-beli poszter-tulajdonos boltosokról. :evil: :roll:

Evenstar: köszi, hogy kirabolhattuk a kártyakészleted! :twisted: :wink:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #75763 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Találkozások
Mint mindig, most is csodálatosan éreztem magam. :mrgreen: Jó, hogy vagytok! :D Puszilok mindenkit.


Nagy köszönettel tartozunk a büfés lánynak, aki nagyon kedvesen felajánlotta a helyet az MTT számára. Tehát jöhet a rosszidő! :tongue:


Szupi volt az esti palacsintázás! Cica, Röyön köszi a kostolót. :up:


(Jajj, Hair!!! nem is tudtam, hogy most volt. :crying:
Etttől függetlenül hajnali fél négyig felváltva hallgattam Hairt és az István a királyt. :itscool: )

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 napja #75743 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
Ja, és ha már fölvetődött a közös szilveszterezés -amire úgy tűnik, elég sokunknak van igénye-, volna egy ideám :idea:
Ring említette, és így majdnem biztos infónk van arról, hogy a Corvinban január 2-án vagy 3-án mutatják be A Két Tornyot. (Ring, megerősítést légyszi!) Namármost, ha többnapos bulit szeretnénk, intézhetnénk úgy is, hogy szilvesztertől a premier napjáig (3-4 nap) táboroznánk, oszt a TTT-vel koronáznánk meg a partit :D Mit szóltok? Vagy az kissé fárasztó? Mindenesetre nagyon vagány lenne :twisted: És gyorsan kéne helyszínt is választanunk. "Az idő pé'z." :roll:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 napja #75741 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Én most értem haza.
Naon jó volt a tali :lol: :D :D
A gyilkosozás (amibe csak hobbit voltam :cry: )
Az éneklés :D , Középfölde-song :lol: . Palacsintázás, ja, ezúton szeretném megköszönni, hogy Gillztől, Rayantől, Szutól, Brandírtól és Fintől, hogy velem maradtak, amíg értem nem jöttek a szülők (sorry ha vkit kihagytam)
Evenstar: Naon kösszi a kártyákat :) .
Sil: a Cross Borns kazit :)
Telu: A visszakapott fényképeimet :wink:
Az egész társaságnak a szervezést és a jó hangulatot, jó veletek találkozni!!!!

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 napja #75707 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
Háj!

De nagyon sirály volt! Mindenkinek hatalmas puszi ^_^

Hah, palacsinta RULEZ!!!

Jajj, úgy szeretlek titeket :D
*grouphug*

Ja, és ugye nézitek a Hairt??? ;)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 napja #75686 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztoook!!!

Elég késön értem haza.....

Ami nagyon teccet:
Nr.1:Éneklééééééééés!!!Nagyon rulz volt...A képekre kiváncsi leszek mivel Thaur éneklés közben is fényképezett...Ja és a Koppányos énekelgetésbe beszállnék....
Jó volt még Ancalimon tortája (második lépésnél már leesett a marcipán :) Ja és nem tudom hogy vizsgáltátok-e a padlót de elág szép szine lett a sütitől....
A társasjátékkal nem játszottam :(
Gyilkosozás RULZ volt... Sil kontra Darkman :D
Estelt mindig kinyirtátok...affranc 1X sem voltam nazgul...
Sokkmindent kihagytam...

De a lényeg hogy nagyon KHIRÁLY volt :!: :!: :!:

OFF: Estel: Rájöttem hogy a villamosom kereken negyed óra után jött amikor Te elmentél a másikkal :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 napja #75680 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Csúcs volt a tali! :wink: :hello: :itscool:
Rövid beszámoló:
"Miért nincs fent a kószás sztorid?", szilveszter (?), Ancalimon Tortája (Boldog szülinapot!), GyU társas - hősi önfeláldozás a győzelemért (de én szereztem meg Éowynt :twisted: :wink: ), éneklés, könyvtáros megbeszélés - ami átment 111. szülinapba :wink: , "kicsik" és "picik" :evil: :roll: :wink: , felolvasás (végre volt!) :roll: :hello: , ööö... mit hagytam ki? :roll:
Na mindegy. Csúcsszuper volt Veletek! :pimp: :agree:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 napja #75677 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!

Hazaértem. Ismét jó volt veletek. :bounce: :hello: Jól szórakoztunk! (Mi legalábbis) Egy baj volt: a könyvtáras megbeszélés egybeesett a nagy énekléssel :cry:
Koppány: hány feleséged is van? :hein:

Ööö... Meghagyom a részletesebb elemzést a többieknek (a fényképeket remélhetőleg hamarosan előhivatom :twisted: )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.363 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére