Találkozások

Több
22 éve 1 hete #74578 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Találkozások

Brisa írta: Ulmo: Eső nem lesz, ugyanis köztudottan nagy haverságban vagyunk Eruval... :wink: (Azért azt a teaházat észben tarjuk... :roll: )


Nekem csak az a gondom, hogy legutóbb, mikor a Nyugatinál gyülekeztünk, ömlött az eső (aug 23) :wink: . De reméljük a legjobbakat...
[size=9:22ckeug8]Egyébként az eső sajnos az én szakterületem, Eru maximum utasíthat.[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #74570 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
Íme az eddigi lista:
Áfi
Ancalimon
Anna
Ari
Astragan
Brisa
Cica
Darky
Dodiee ?
Elanor
Estel
Evenstar
Fin
Fimbrethil
Gillz ?
Iruinen ?
Kincső
Léli
Minerva
Narië
Rayan + barátnő (?)
Svin
Szu ?
Telu + barátnő (Meru ?)
Thaur
Ulmo
Yao
Yavi (később)

Várom a kérdőjelesek megerősítését, illetve a felháborodott leveleket, amiért ki mertem hagyni valakit, esetleg indokolatlanul vettem be a listába.

Eddig kereken 30-an vagyunk... a megszokott nagyságrend. :D

Most is elmondom, de még ismétlem majd magam: plédek, kaja, pia, pohár és társasjátékok (Ancalimon!). Ja, és a versek :!:

Ulmo: Eső nem lesz, ugyanis köztudottan nagy haverságban vagyunk Eruval... :wink: (Azért azt a teaházat észben tarjuk... :roll: )

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #74555 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Jövök én is! 8) (Az esőnapi teaházzal mi lett? Arról lemaradtam... :roll: ) És hosszú a délután, miért ne lehetne benne felolvasás is? :hein: Én azt támogatnám! 8) :wink: :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #74457 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
OFF:Ha jön Estel és Ari akkor tuti hogy nem maradunk zene nélkül ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #74450 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
Bogarak,

valaki szóljon má Gumipóknak, vagy egyéb korrekt gitárral rendelkező személynek, akiről én nem tudok, hogy zenehiányunk van :!:
Csak legyen sűrű a progi! Fullra.

Pussz

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete - 21 éve 11 hónapja #74420 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások
I'll be there ;)
(Ua., mint az előttem szólók... :D )

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #74417 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Brisa: Ott leszek, és nem érdekel, hogy másnapra mennyit kell tanulni, értetek mindent!! :)

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #74412 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Brisa:Ott leszek és plusz 1 barátnőm is :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #74383 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: Találkozások
Brisa: Üdv! Jelenteném én is, hogy 15-én délben ott fogok gyülekezni veletek a Nyugati előtt!

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #74365 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Találkozások
Akkor bejelentem, hogy engem ne várjatok a Nyugatihoz, majd úgy 1 felé -remélhetőleg addig mindenki befut és rendben odaértek- kimegyek a szigetre. Cicával majd egyeztetek telefonon, hogy merre vagytok! :wink:

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #74359 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
No, gyerekek, látom kedvetek szottyant egy kis politizálásra. Talán vegyem fel a napirendipontok közé 15-ére? :wink: :mrgreen:

Léli: Csak azért, mert Csurka időről-időre a Hősök terén játsza az eszét, nem fogom messziről elkerülni azt a helyet...

Cica: Jó ötlet, csak arra ne most, jó? Svinnek meg akarom mutatni a Margitszigetet... :roll: (Önző disznó vagyok, mi? :heu: )

Szóval én is a Szigetet javaslom (illetve szeretném). Viszont azt (is) szeretném, ha már ott a talin megbeszélnénk a következő összegyűlésünk időpontját és helyszínét. Különösen az utóbbit! A Millenáris Park felírva, a Margitsziget tiltólistán lesz egy ideig. Viszont gondolljunk a hűvösebb időkre is! Szóval törjétek a fejeteket.

Akkor hát szept. 15-én pontban délben (12 óra) a Nyugati bejárata előtt gyülekezünk, majd felszállunk a villamosra. A Margitszigeten pedig sétálunk egyet.

Így azok, akik csak később tudnak jönni, mobil segítségével könnyen megtalálhatnak (és nem kell Pilisborosjenőre utazniuk).

Ha nincs kifogás, akkor a pokrócokról ne feledkezzetek meg!

Megint hozzunk kaját meg piát?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #74332 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
Én a M.Sz.-re szavazok, és a felolvasásra.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #74271 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
Nosch, konkrét időpontot szeretnék :roll: :oops: Mert lehet, hogy hoznék egy lányzót magammal. Légyszi, mondjuk Brisa. Kategorikusan jelentsd ki, hogy itt meg itt találkozunk, ekkor és akkor. Csak keményen! :evil3: :agree:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #74249 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Találkozások
Astragan:

Brisa írta: Szept. 15-én, mondjuk 12 órakkor a Nyugatinál lesz a gyülekező.

...de írtam Neked privit is! :)

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #74234 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Astragan:Meik pályaudvarból fogsz jönni?????Mert ha a nyugatiból akkor menj a villamossal 1 megállót jobbrafelé....nem is 1-et....2-t vagy ha más nem akkor kérj meg valakit hogy menjen ki eléd és együt mennyetek a Margit-szigire... :wink:
Ja és számolni kell még hamindenigaz...plusz 1 barátnőmre...ide is bejelentkezett a neve MERU ha jól emlékszem....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #74225 Írta: Astragan
Astragan válaszolt a következő témában: Találkozások
Bekapcsolódva a dologba: tud valaki valami igen pontos érkezési-gyülekezési helyet, időt, mert nekem Debrecenből kell mennem, és nem mindegy, melyik pályaudvarra tesz le az Ég, és nem ismerem Budapestet!!!!!! Privátba is jöhet a válasz!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #74203 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Találkozások
Most akkor mégsem Pilisborosjenőre (vagy hova...) megyünk? :?
Ha választani kell, akkor én a M.-szigetre szavazok, ott több a zöld. :)

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #74170 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások
Ööö... Ha úgy éreztétek, hogy túlreagáltam, akkor bocsánat. Nem volt szándékos, csak... [size=9:9v9i0dg9](mindenesetre kitalálhattátok a politikai beállítottságomat...)[/size]
De a 2. részére nem figyeltetek. Emlékeim szerint (merthogy igenis voltam ott egyszer (beismerem, tényleg nem rossz)) nem olyan hely, ahol mi kedvönkre "bandázhatnánk". Kinéznékek mindet onnan...

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #74132 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!
Milyen felolvasás?? Saját műveket v. miket?
Magyarázza el nekem vki priviben, hogy mi lenne ez? Milyen tmában?
Bocs hogy ien sok kérdésem van.

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #74131 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: Találkozások

Rayan írta: Ha már ismét sitting-partyt tartunk, előkaphatnánk a műveket, és végre elétek tárhatnánk szívünk szottyait. =Felolvasás. Dark? Mit szósz?


Öhöm...szióka :)

A felolvasásban benne vagyok, naná :)

Szeptembetr 15? okké, Millenáris Park? Hehe, najó, ha az nem akkor legyen a Terror Háza :lol:

üdvi

Huhú :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #74128 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Találkozások
Úristen! Nem akartam én itt ekkora vitát kirobbantani ebből...egyszerűen csak előző nap ott voltunk a barátnőmmel és olyan jó volt a hangulat. Ritkaságnak éreztem/em az ilyen nyugis helyet a zajos város közepén. De ha nem, hát nem. :roll: Csak egy JAVASLAT volt :arrow: akkor maradjunk a Margit-szigetnél.
(és különben a zenélő/éneklő kút már zenél is meg énekel is - néha a legváratlanabb szituációkban zendít rá és kicsit meg lehet tőle ijedni...de alapjába véve egy kedves kút, aki szórakoztatja magát és azokat, akik meglátogatják, sőt még élettörténetét is elmeséli :D :D )

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete - 22 éve 1 hete #74120 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások
Aki ott volt az első (ápr. 13.-i) kószatalin, annak gondolom nem kell ecsetelnem, hogy mint ahogy aznap, hazafelé a politikai nézetünktől teljesen függetlenül mentünk a Margit-hídon a Kossuth-téri tömeggel ellenkező irányba :lol: , éppúgy a Millenáris parkba is elmehetnénk teljesen függetlenül a politikától... :roll: Én pl. már többször is jártam ott, leginkább az akkor még működő kiállítás megtekintése céljából, és ennek semmi köze a "pártbeállítottságomhoz" :D
:arrow: Döntsétek el ti, hogy unjuk-e a Margit-szigetet, vagy maradunk "politikailag korrektek" a helyszínválasztásban...
;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #74115 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Hozzátenném, hogy tök mindegy, hogy éneklő vagy zenélő kút, ugyanis az a kút az égegyadta világon semmit nem csinál:)Csak folyik. de nem ad ki hangot(vagyis igen: csobog)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #74105 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Találkozások
Nem tudom,szerintem a Millenárisba nem csak azok járnak,aki arra a pártra szavaznak....Egyszer?en szép hely és kész...Sztem.különben nekem is jó a 15.

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #74095 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: Találkozások
Politika-mentes?? Most milyen találkozó is lesz ez??

"Ha már futnod kell,fuss gyorsan" :twisted:

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #74092 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Találkozások

Cicafül írta: Nagyon jól tudom, hogy az MTT politikailag semleges - de kérdem én: csak annak a pártnak a szimpatizánsai mehetnek oda. Szerintem nem...


Cicafül: szerintem Léli egy kicsit túlreagálta ezt a dolgot. Én már csak kíváncsiságból is elmennék a Millenáris Parkba, megnézni azokat a híres aranyhalakat. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #74083 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Találkozások

Telcontar_Leli írta: 1. Az MTT politikailag teljesen elhatárolódik mindentől, és azért a Millenáris park nem nevezhetó politika-mentes területnek!


Nagyon jól tudom, hogy az MTT politikailag semleges - de kérdem én: csak annak a pártnak a szimpatizánsai mehetnek oda. Szerintem nem...
De ha ezzel embereket bánthatunk meg, akkor maradjunk a Margit-szigetnél...Csak egy javaslatnak szántam.

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #74068 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások

Cicafül írta: Tennék egy javaslatot: mivel már olyan sokszor voltunk a Margit-szigeten (mondjuk össz-vissz 3szor :) ) - mehetnénk a Millenáris parkba. Az sincs messzebb és egy kis változatosság... Hm? Vélemény?
(a túra lehet, hogy nálam se játszana, mivel a lábam - úgymond - fáj :? )


véleményem: Neeeeeee! :embarassed: :eek2: :o h: :quasi: :crazy: 8O
Két okból:
1. Az MTT politikailag teljesen elhatárolódik mindentől, és azért a Millenáris park nem nevezhetó politika-mentes területnek!
2. Az nem egy olyan hely, ahol mi nyugodtan bandázhatnánk (emlékeim szerint). Akkor már inkább körbejárom a Margit-szigetet...

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #74028 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Találkozások
sajnos ezen a találkozón nem tudok veletek tartan, de azért yo szórakozást nektek! :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #74022 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
Ha már ismét sitting-partyt tartunk, előkaphatnánk a műveket, és végre elétek tárhatnánk szívünk szottyait. =Felolvasás. Dark? Mit szósz?

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.405 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére