Találkozások

Több
21 éve 11 hónapja #77365 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások

Rayan írta: Na, jól van :D Örülök, hogy jól éreztétek magatokat! *ábrándozik*

Amúgy kérdés:
Akik mennek a közgyűlésre, pestiek, nem pestiek, nem megyünk együtt?!

Röyön


Nos ezt támogatnám ugyan is én egyedül soha a büdös éltebe nem találok a helyszinre...Szóval ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77362 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
:bawling: :bawling: ÁÁÁÁÁÁ! Hogy mi a francnak kellett nekem föci tmzáróra tanulni a Legsis-tali helyett!!! Megölöm magam! Azért ugye nem maradtam le túl sok minderől!!! Dodiee:remélem megkaptad az SMS-em. Vic: ha lehet, máskor ne 7köznap szervezzétek a talit...!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77355 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
Na, jól van :D Örülök, hogy jól éreztétek magatokat! *ábrándozik*

Amúgy kérdés:
Akik mennek a közgyűlésre, pestiek, nem pestiek, nem megyünk együtt?!

Röyön

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77305 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Találkozások
Bizony-bizony, tényleg remekül sikerült, csatlakozom az előttem szólóhoz. :D :wink:

A Legolas-topicban is írtam, hogy ne csüggedjen, aki nem tudott eljönni, mert feltétlenül meg fogjuk ismételni. :wink: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77282 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
ma volt a tali:))) Nagyon jó volt:)) láttam sok szép dolgot, csorogott a nyálam,sárgultam az irígységtől, és vagy ötvenszer mondtam, hogy "hát én erről lemaradtam", és ennek változatai:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77187 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
ehh,esküvői ruhák..ma kellett olyant vagy hármat felpróbálnom a szallagavatótánchoz..végül találtunk egyet ami jó a bájos kis habtestemre:)) egész csini darab, jó röhejes leszek benne:) de a többiek is:)))
HOLNAP TALIIII!!!!!!!!!!! :hello:
Már nagyon várom:))én asszem előbb oidamenek, de akkor lesz ott valaki? mondjuk fél hatkor???mert ha nem lesz ott senki.. és ott hol?és honnan talállak meg titkeket? írjatok sms-t, ha lehet, mert most menek netről, és nem bizti, hogy holnap tudok nézni fórumot, mielőtt indulok:/

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77068 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Találkozások
A Legolas tali hivatalosan 20.00-ig tart, akkor zár a könyvtár. Persze nem-hivatalosan még bandázhatunk tovább, mindenki ideje és lehetőségei szerint.
Én már ott leszek a hivatalos kezdés előtt, nemtommennyivel, talán Morgana is, tehát az előbb jövőknek is lesz társasága. Egyébként aki korábban fut be, az nyugodtan beszéljen össze a szintén-korábban-befutókkal.
Remélem minél többen el tudtok jönni. Gillz, nézz be te is, ha tudsz.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77059 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Jó ötlet, hogy előbb találkozzunk, nekem is jobb lenne. Ja, a fényképeket azóta nem tudtam előhivatni... :evil: Talán sikerül addig... Persze nem biztos. (aki nem tudná, a Viggos talin készülteket).

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76879 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Telu: Hát én is naon sajnálom :cry: :cry:
Min: :)

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76860 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások

Estel Adániel írta: [size=9:3i8m488a] :o h: Evi néni, legyél szíves, és idézd ide azt a hozzászólásomat, amelyben "mindig itt siránkozik Estelünk" éppen. Én ugyanis semmi ilyesmire nem emlékszem...
márpedig a memóriám szerencsére még nem túl szelektív. :?
:P [/size]

Oh Drágaszágom, szegíthetek esküvői öltönyt szerezni Neked? :lol:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja - 21 éve 11 hónapja #76857 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Thaur: 8O :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Ne mááár....annyira kellett volna nekem az az éneklés+fejrázásos kééép.... (Arival az élén) Na mind1....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76802 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Tényleg, mi lenne, ha hamarabb kezdődne, oan 5-fél6 felé, és akkor azok, akik hamarabb is el tudnak jönni, azok már fél6-kor is ott lennének?

Ja, még vmi nem kell félnetek kósza-talis fényképek ügyében, elfelejtettem filmet beletenni (vagyis nem én, hanem az apám), szal nincsenek képek :) :wink:

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76798 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Előbb nem lehetne kezdeni a Legolasos talit? mert így alig lesz időnk:((nekem nyolckor tuti el kell indulnom!jaj,de várom már :D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76691 Írta: Lady Paradox
Lady Paradox válaszolt a következő témában: Találkozások
Naszóval :idegen vagyok (na jó nem annyira mint lehetnék) de szeretnék személyesen is megismerkedni veletek és eljárni a talikra.
Ha szerveztek eggyet Szegeden valaki megdobhatna egy privivel mert mindig lemaradok.De írhattok email-t is a nienor@mailbox.hu -ra.

Próbálok gyakrabban erre járni de hát mit tegyek ha kevés a gépidő?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76682 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Augustíne: Bocsi, mindjárt frissítem a listát. Igen 6-kor kezdődne

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76674 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Thaur! Engem kihagytál! :) Szóval én jönnék a Legsisre is meg a Frodósra is, OK? A Legsis 6-kor kezdődne?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76662 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Dodiee: Nekem se lenne jó, ha naon későn lenne vége, Neked meddig jó? 20.00-kor bezár a könyvtár, úgyhogy sztem addig.

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76655 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Meddig tartana a Legolasos tali? mert én nem érek rá olyan sokáig:/

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76585 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Találkozások
hello mindenkinek!
ahogy Rayan írta gondjaim voltak a gépemmel, ezér nem írtam eddig (valóban leégett a processzor meg a TÁP egység, ezt nemtom hogy csináltam... :roll: )
ha minden összejön mennék a Legolasos talira, de nem mondom biztosra, mert azon a napom nekem gyógyúszás lenne 5től 6ig, de úgy néz ki ellógom :lol:
de ez nem bizt.. minden esetre megpróbálok odaérni :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76583 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Találkozások
Lithas... izé Aiya.

Lehet, hogy benéznék a Legolasos találkozóra, de nem biztos, h ráérek.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja - 21 éve 11 hónapja #76569 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Telu: De még milyenek! Jövök, a Frodósra, sőt a Legolasosra is, megfűztem a szülőket :D :D . Juhéééjjj!!
Fio: Nyugi (v. nem nyugi) lesznek képek ezt megígérhetem.
Szal Legsies talin leszünk 8an:
Morgana
Vic
ÉSzAH
Rayan
Fereste?
Dodiee
Evenstar
Gillz?
Augustíne
Thaur (vagyis én)
Szóljon ha vkit kihagytam, vagy indokolatlanul tettem a listába.

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76555 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Fio:A Frodós talin????
Ha Thaur jön akkor lesznek fotók...söt lesi fotók is :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76547 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
Na szóval,
ma beszéltem Ferestével (5 mondat erejéig), és azt mondta, hogy jönne ő is Legolasos talira (csak eddig azért nem tudott írni, mert kiégett a processzora, vagy mi :twisted: ).
Juhé! Szal ő is jön, ha minden igaz, és merem remélni, hogy nem üt meg, ha ezt most beírom :lol:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76464 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Találkozások
És képek lesznek? :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 órája #76400 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások

Evenstar írta: Telu: Szerintem igen, mindig itt siránkozik Estelünk, hogy még nem talált királynőnek valót! Sőt, kreatív szekcióba mehetne "Írjunk társkereső hirdetést Estel részére" topic, ilyesmikkel: "Jelenleg kissé zilált helyzetű, de trónvárományos férfi keres hobbitmentésre és királynőségre egyaránt alkalmas, lehetőség szerint ezer évnél idősebb elf hölgyet. Rohani fehér úrnők kíméljenek! Jelige: Aníron Undómiel." A legjobbat feladjuk, és ha bejön, Estel köteles minket hálából meghívni az esküvőjére! :mrgreen:
Augustíne: Legolas/Orli tali jövő héten szerdán, ez 25-e, helyszín a Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár VIII. kerületi, Szabó Ervin tér 1. szám alatti épülete. Listát még nem láttam, és csak Dodieeról és magamról tudom biztosra, hogy megyünk, meg gondolom, Vic-ék, mint főszervezők. Őket kéne kérdezni. Lijes tali meg okt. 19. szombat, 12.00, Westend, első emelet, a vízesésnél, amúgy meg Telumethar szorgosan listázza a résztvevőket, tessék utánanézni a Film/Frodó (Elijah Wood) részlegben!


1. (Sorry ez fontosabb :) ) A Frodós talira gyülnek az emberek ugyhogy tessék majd jönni!!!! Mindenkit Szeretettel várunk ;)
2. Estel Drága: Természetesen csak a TE beleeggyezéseddel fogunk hirdetni :D
3.:Akkor Ket-et felirjuk ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 órája #76365 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások

Evenstar írta: Telu: Szerintem igen, mindig itt siránkozik Estelünk, hogy még nem talált királynőnek valót! Sőt, kreatív szekcióba mehetne "Írjunk társkereső hirdetést Estel részére" topic, ilyesmikkel: "Jelenleg kissé zilált helyzetű, de trónvárományos férfi keres hobbitmentésre és királynőségre egyaránt alkalmas, lehetőség szerint ezer évnél idősebb elf hölgyet. Rohani fehér úrnők kíméljenek! Jelige: Aníron Undómiel." A legjobbat feladjuk, és ha bejön, Estel köteles minket hálából meghívni az esküvőjére! :mrgreen:

[size=9:1l9r22wu] :o h: Evi néni, legyél szíves, és idézd ide azt a hozzászólásomat, amelyben "mindig itt siránkozik Estelünk" éppen. Én ugyanis semmi ilyesmire nem emlékszem...
márpedig a memóriám szerencsére még nem túl szelektív. :?
:P [/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 8 órája #76356 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: Találkozások
Telu: Szerintem igen, mindig itt siránkozik Estelünk, hogy még nem talált királynőnek valót! Sőt, kreatív szekcióba mehetne "Írjunk társkereső hirdetést Estel részére" topic, ilyesmikkel: "Jelenleg kissé zilált helyzetű, de trónvárományos férfi keres hobbitmentésre és királynőségre egyaránt alkalmas, lehetőség szerint ezer évnél idősebb elf hölgyet. Rohani fehér úrnők kíméljenek! Jelige: Aníron Undómiel." A legjobbat feladjuk, és ha bejön, Estel köteles minket hálából meghívni az esküvőjére! :mrgreen:
Augustíne: Legolas/Orli tali jövő héten szerdán, ez 25-e, helyszín a Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár VIII. kerületi, Szabó Ervin tér 1. szám alatti épülete. Listát még nem láttam, és csak Dodieeról és magamról tudom biztosra, hogy megyünk, meg gondolom, Vic-ék, mint főszervezők. Őket kéne kérdezni. Lijes tali meg okt. 19. szombat, 12.00, Westend, első emelet, a vízesésnél, amúgy meg Telumethar szorgosan listázza a résztvevőket, tessék utánanézni a Film/Frodó (Elijah Wood) részlegben!

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 20 órája #76329 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Itt mnegragadom az alkalmat, hogy még egy személyt felirassak a 19.-i Frodó-s talira:) Ket-nek hívják, és nagyon jófej,olvassa fórumot, és már tervezte, hogy elmegy egy talira, de egyedül nem akart, és nem tudta, hogy én si fórumolok:)de most aztán rátok uszítom:) azthiszem valójában Viggo fan, ugyanis első kérdése azvolt, hogy mikor lesz Viggo-s tali(mosolyogva elmondtam, hogy már volt, és ÉN ott voltam, heheh. de lesz még, nem?:)),de neki (is) a tali a lényegszóval listára Ket-tel:)(Ket Slytherin)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 22 órája #76234 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások

aieless írta: NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hogyaza ******** *********** ********** ************* (ezt a fantáziátokra bízom :) :) )
:bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling:
Na jó. Sürgősen meggyakorítom (magyarosan :) ) a heti internet-mennyiségemet... egyszerűen LEMARADTAM!!!! Azt se tudtam, hogy lesz tali! Mekkora csökött vagyok, jajj...
:( :( :( :( :( :(
Legközelebb valaki dobjon meg egy maillel, lééééci! (ha esetleg fene bokros teendőim meggátolnának a netezésben).....
Óaffene. Na mindegy :(

Megj: ez nagyon tartalmas kirohanás volt, nem ? :mrgreen:
Azért örülök, hogy jól éreztétek magatokat! :itscool:

aieless: és azóta is cipelem neked az Evangelion CD-t! :twisted: :lol:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 23 órája #76196 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Találkozások
Azt tudtátok, hogy a tv2 txt 808-as oldalon szombatonként 14:00-tól van Gy. U. chat? Meghívtam őket (Tündebarátoknak hívják magukat) is a talira, de csak Lúthien jött el, és ő se szólt, hogy ő az.

Apropó, Lúthien. Mondta, hogy el szeretné kérni valami Vera számát, akivel együtt olvasta a Titkos Naplókat a talin. Ha ez a Vera magára ismer, dobjon meg egy privivel. (Én még a Fórumos neveket tanulgatom.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.214 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére