Találkozások

Több
21 éve 6 hónapja #79671 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Találkozások

Narië írta:

Lili írta:

Thaur írta: Mikor lesz akkor a Frodós tali?

A Frodós tali most szombaton vagyis október 19.-én lesz a Westendben.
Mindenkit sok szeretettel várunk! :wink:

Ciactok!Most olvastam bele a Frodos topicba,és mivel nem akarom teleoffolni,ideirom:Az egyik b.nőm látta hétvégén az xXx et és azt mondta,hogy naggyon khirály,de nincs előtte trailer.Akkor most mit csináljunk? :?


Hát én nem tudom... :( Többen azt mondták,hogy van előtte trailer. :(
Vkinek van vmi ötlete?Sztem azért már ne csináljunk új szavazást... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79668 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Találkozások

Lili írta:

Thaur írta: Mikor lesz akkor a Frodós tali?

A Frodós tali most szombaton vagyis október 19.-én lesz a Westendben.
Mindenkit sok szeretettel várunk! :wink:

Ciactok!Most olvastam bele a Frodos topicba,és mivel nem akarom teleoffolni,ideirom:Az egyik b.nőm látta hétvégén az xXx et és azt mondta,hogy naggyon khirály,de nincs előtte trailer.Akkor most mit csináljunk? :?

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79611 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Ha nyitva lesz az Atlétikai Centrum büféje, sztem oda menjünk. Az nagyon jó hely (szvsz), és könnyen megközelíthető. Nem hiszem hogy jobbat találnánk... És mi a baj vele, Rayan? Ha van valami értelmes érved, befolyásolható vagyok! Persze ez csak az én véleményem... :roll: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79607 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
Ryana: Sajna csütörtökön már mindenki iskolában illetve a munkahelyén lesz.

Rayan: Találtál jobb helyet? Amúgy mi bajod van az Atlétikai Centrummal?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79604 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Találkozások

Thaur írta: Mikor lesz akkor a Frodós tali?

A Frodós tali most szombaton vagyis október 19.-én lesz a Westendben.
Mindenkit sok szeretettel várunk! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79603 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Találkozások
Mikor lesz akkor a Frodós tali?
Ryana: :(

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79601 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Találkozások
23-án? Miért pont 23-án? Nem ér! Nem lehetne 24-én? (mind1, úccse...) :?
Mint szegény hátrányos helyzetű vidéki, itt a béka hátsója mögött, Pécsen, igen ritka az olyan alkalom, amikor egy bp-i talin részt tudnék venni, pedig 24-e éppen egy ilyen nagyon ritka alkalom lenne. Sőt, rögtön még egy embert magammal vinnék, aki szintén fórumos, bár annyira nem függő, mint én, sajnos, de már keményen hatok rá ez ügyben, múltkor hozzá is szólt, magától (!), mert iskolai csoporttal éppen pont Bp-en lennénk, és kapnánk szabad időt, amit arra használunk fel, amire akarunk (az sajnos még kérdés, hogy mennyit és mikor), és akkor be tudnék ugrani, nagy örömömre, mert még ilyen alkalom se volt egy se, ennél jobbat nem is látok így előre tehát plíííííz, legyen vmi 24-én is! (Értelmes egy mondat, mi?)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79571 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Találkozások
Sajnos nem tudok elmenni. :bawling: :crying: Anyu nem enged el, mert azt mondja, hogy vasárnap talizok veletek, ezért ha van egy szabadnapom(23-a), azon inkább tanuljak... :crying: :mad2: :shake:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79487 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Találkozások
Na, most TÉNYLEG JÖVÖK!!!
(nyírjatok ki, ha nem :) :) , nem, inkább azt, aki miatt nem :) :) )
Margitsziget, ok! vagy más is jó, tökmindegy (csak ne Pest túlsó felén, ha lehetne...)
A dél nekem naggggyon megfelel :)

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79395 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: Találkozások
Még nem tom mit csinálok 23án de megprobálok ott lenni
És használom Brisa kedvenc kifejezéseit :tongue: Szoval lehet hogy megyek, vszinü, de még nem tudom :tongue:

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79323 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Találkozások
Nekem semmi kifogásom egy másik hely ellen, ha valaki talál egy megfelelőt...

De a barátnőm (aki anno még áprilisban ajánlotta ezt a helyet) megkérdezte, és azt mondták neki, hogy minden valószínűséggel nyitva lesznek aznap este tízig. Szóval szerintem ez nem lesz gond.

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79294 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások
Rayan: Ha időben tudsz ajánlani egy jó helyet, én benne vagyok. De figyelj rá, hogy nyitva lesz-e 23-án?

Brisa: megkérdezed őket, hogy nyitva tartanak-e (akár a mi kdvünkért) 23-án?

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79265 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
Bogarak,

lécci, lécci, LÉCCI ne menjünk már az Atlétikai Centrumba. Megpróbálok keresni egy másik helyet; ha meg nem találok, ígérem, befogom a szám.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79262 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Nos ha nem lesz nyivha a büfé akkor mi lesz???Egyébknét nem tuti hogy jövök...az a jegyeimtöl függ (nahátigen :D ) de megpróbálok ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79232 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Találkozások
Én is ott leszek.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79203 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Találkozások
Nem akarok ünneprontó lenni de biztos ho nyitva lesz okt 23án a büfé???????
Kicsit hideg lenne a szabadtérhez....

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79182 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások
Hogyne jöhetne nem-tag is! :D Sőt, általában azután válik igazán taggá valaki, ha már eljött legalább egy talira! ;) (nem félreérteni, az is tag, aki csak neten csatlakozott :roll: ) Nos, ami azt illeti, mi folyik ott, hát... "elmondani nem tudom, mert mindezt látni kell! " :lol:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79162 Írta: Nariel
Nariel válaszolt a következő témában: Találkozások
A Szövetség tagja egyenlőre még nem vagyok, DE szerstnék az lenni! Az is elmehet aki nem tag??? :confused2: Megkérdezhetem tulajdonképpen mi is folyik egy ilyen tain? :oops:

Üdv: Nariel

"... alig hitted, hogy egyszer ez is eljöhet még...
... feletted is felragyoghat az ég."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79127 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások
Igen, legyen megint a Nyugati. Illetve lehet jönni egyenesen az Atlétikai Centrumba is.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79122 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások
Üdvözletem!

A talipont vagy a Nyugati (a bejáratnál) szokott lenni, vagy a Margitsziget legeleje (a nyugatitól 2 v. 3 villamosmegálló, leszállsz, lemész, majd fölmész, és ott a buszmegálló tájékánál, a padok mellett :D :wink: ). Bár, szerintem nyugodtan lehetne a pu., mert oda úgyis nagy valószínűséggel mindenkinek el kell mennie...

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79116 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Találkozások
Én nem tudom, hogy tudok-e menni a talira, mert ha akkor van meccs(Mo-San Marino), akkor anyu csak az egyikre enged el...De megpróbálok ott lenni :P

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79092 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Nyugi Fereste! én is mindenről (!) le szoktam maradni!! :roll:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79077 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Találkozások
jéézusom, kósza tali lesz??? hogy én mikről le nem maradok... hát egen, talán figyelni kéne mik folynak itt mostanság a fórumon... :roll:
ha nem jön közbe semmi én is mennék :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79063 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Találkozások
Arra is akárki mehet? Mert akkor szívesen mennék... :roll: (ha már a Legsis talira sem tudtam elmenni!!! :( :? :roll: )

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #79059 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
Ring: Szentem ha a Nyugatinál akkor nem az óráknál hanem a Pu.-nál...Nem? ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #78974 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Találkozások
És ha a Nyugatinál (mert gondolom, higy ott de ha nem akkor bocs!)
melyik óra alatt? (a rendes vagy a digitális óra alatt?)
Ring

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #78889 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Találkozások
És akkor megint a Nyugatinál találkozunk?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #78888 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Találkozások

Elanor írta: Bocsi, kicsit le vagyok maradva az október 23.-ai kószatalit illetően! Hol is lesz?


Okt. 23-án ugyanott, ahol eddig is: Margitsziget, Atlétikai Centrum, büfé.

Szerintem legyen megint délben, hogy az esetlegesen vidékről érkezőknek ne kelljen túl korán kelni.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #78880 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Találkozások
Bocsi, kicsit le vagyok maradva az október 23.-ai kószatalit illetően! Hol is lesz?

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja - 21 éve 6 hónapja #78721 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Találkozások
Túléltem!:twisted: De most nemtok lyol írni, met könyvtárba vaok és.. hm... a gépek (ill. billentyűzetek) állapotáról inkább nem mondok semmit... :?

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.508 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére