BESZÉLGETŐS topic

Több
18 éve 11 hónapja #276609 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Arden: pláne bocs...

gillz: ha hajlandó vagy kiköltözni Szentendrére, megkérdezhetem a kolléganőmet... ;)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276539 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta:

Rabyn írta: Részvétem!
mi a Zorbára táncoljuk a kalsszikus Zorba táncot:) és ezen kivül keringünk.
A sötétben vonulásra ajánlom a fáklyát vagy gyertyát az baromira hangulatos tud lenni.


Hátha valakinek sikerül felgyújtania a másikat a nagy izgalomban. A1la Denethor...

Nekem, igaz nem szalagavatón de egy osztálytársam véletlenül tényleg felgyújtotta a hajam. Észre se vettem, csak csodálkoztam, hogy miért verik e fejem, meg mi ez az iszonyat büdös...


Az egyik barátomék osztálya úgy oldotta meg a fáklyás vonulást, hogy kicsi gertya méretű világító rudacskákkal mentek. Nem tudom, hogy hol lehet olyat szerezni, de nagyon jópofa.
Mi is gyertyával vonultunk, de szerencsére nem gyulladt fel senki...

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276535 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Részvétem!
mi a Zorbára táncoljuk a kalsszikus Zorba táncot:) és ezen kivül keringünk.
A sötétben vonulásra ajánlom a fáklyát vagy gyertyát az baromira hangulatos tud lenni.


Hátha valakinek sikerül felgyújtania a másikat a nagy izgalomban. A1la Denethor...

Nekem, igaz nem szalagavatón de egy osztálytársam véletlenül tényleg felgyújtotta a hajam. Észre se vettem, csak csodálkoztam, hogy miért verik e fejem, meg mi ez az iszonyat büdös...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276523 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ez már nem aktuális téma,mivel Julcsi költözött ide...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276520 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ja, bocs, én úgy emlékeztem, hogy mind1 nekik, aki lány, Morganához megy, aki fiú, Ardenhez...

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276518 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Esgal írta: gillz: Morganáék nemrégiben még kerestek, nem?

node ők fiút :D

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276516 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
gillz: Morganáék nemrégiben még kerestek, nem?

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276513 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nem kell valaki mellé sürgősen albitárs? :P :roll:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276503 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha akarjátok, hogy az 50. évfordulós rendezvényen legyen humoros vetélkedő, tessék kérdéseket és válaszokat küldeni a gilgalad@uw.hu ra!!!! Most!

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276498 Írta: InfoCsoport
InfoCsoport válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Eruntale/Hanna írta: Kedves Mindenki, aki statisztálna az Aldarionban!
első kérésem, hogy legyetek sokan.
második, hogy lehetőleg lányok és fiúk vegyesen.
harmadik, hogy írjatok nekem egy privit, vagy mailt ( eruntale@gmail.com ) amivel jeleznétek szereplési szándékotokat, hogy tudjam, hányan vagytok!
ha nem lesz elég ember, kénytelen leszek személyesen az agyatokra menni, mert meg kell töltenünk azt a szegény színpadot.
nem kell minden próbán ott lenni, csak kérem, jelezzétek, hogy jönnétek-e! köszi :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276492 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem így elsőre belegondolva az Into the West jutott eszembe. ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276437 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszi a sok ötletet!Én már arra is gondoltam,hogy bevonulásra jó lenne darth vader témája,a birodalmi bevonuló,vagy ez túl morbid? :twisted: Amúgy önző érdekekből érdekelne,hogy szerintetek melyik számra lehetne szalagot tűzni a gyűrűk urából? :)

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276321 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

FireHair írta: Sziasztok! Ezer éve nem chat-eltem, sajnos nem rajtam múlik, de kb. 2 hete az oldalra sem volt időm feljönni. Ugye itt nem történt semmi drasztikus változás?
Csak azért kérdezem, mert az előbb voltam a Nightwish.hu-n, és most tudtam meg, okt.23-án hogy kirúgták az énekesnőt. Remélem itt semmi ilyesmi nem történt. Mondjuk nem tudom mi hasonló történhetne itt, de a biztonság kedvéért megkérdeztem :)

De igen. A modernizáció jegyében a forumozókat levelezö robotprogramokkal helyettesítették, és te most valójában egy írásbeli komunikációt szimuláló fórumba beszélsz. Te hogy vagy? Köszönöm én jól vagyok. Szép napunk van. Te hogy vagy....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276275 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Paniii nálunk is azonnal leszavaazták a Hairt... nemtommiért:( Bár tény, hogy nekünk lesz a legegyedibb táncunk ezután:))

Nem csöpög le ha mécses van a kezetkben illetve ha a gyertyára egy naaagy papír gallért raktok és arra csöpög a viasz.

Phelan: azokról a képekről inkább ne is beszéljönk:DDD(mennyibe kerül egy occso de jó fényképgép? )

egyébként Anát zargasd még képekért ő fényképezett láttam.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276270 Írta: _Phelan_ (Caranthír)
_Phelan_ (Caranthír) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
kérés... ha lehetne... van kép még Samhainról? a topicban csak Rabyn képei voltak fellelhetőek. Előrre is thx.

Then you'll see, tears won't wash this away, Memories of the years that started the pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276243 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Általánosban nekünk is lehetett tanítani a diáknapon, én matekórát tartottam :D

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276242 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mi diáknapon taníthatunk és a tanár beül a helyünkre. Mikor én magyaroztam, az ofőm rágózott, beszélgetett :D Akkor kellett veszekedni hogy no most aztán elég legyen Vera! Fordulj meg! meg ilyesmik :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276239 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben Kenobi írta:

Panniii írta: Könyörgöm akkor hogy jön ide a berlini fal lebontása???

Pink Floyd, The Wall? :) "All in all you're just another brick in the wall!" :D
[size=9:3d1d8rjb](bocs, sz*r volt, tudom :roll: )[/size]


Nálunk diáknapon a lányok megcsinálták, hogy az egyikük beöltözött matektanárnak, a többiek meg körültáncolták és közben ez a szám ment...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276231 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: A sötétben vonulásra ajánlom a fáklyát vagy gyertyát az baromira hangulatos tud lenni.


Köszönöm az ötletet Rabyn bár nem tudom, hogy keresztülvihető-e mert parkettázott helyen vonulunk ahol nem biztos, hogy engedik. Az osztályunk meg minél modernebbet akar, amibe cseppnyi rusztikus hatás vagy hangulat se fér bele.
Én is próbáltam ilyesmiket keresztülvinni de leszavaztak.
Én pl. a Szombat esti láz zenéjére, vagy a Hairből egy számra táncoltam volna hippi hangulatú ruhában, ami nem kerül semmibe csak jól kell összeválogatni a szekrényből, de ezt is leszavazták. Pedig vidám, könnyen tanulható és olcsó. Nem értem mi volt a baj vele, de már letettem arról hoyg megértsem ezeknek az embereknek az észjárását...

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276226 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rion Pendragon írta: [size]Boldog névnapot minden Károlynak![/size]


Nem akarok kötözködni, de a Jókívánságok topicot nem díszből tartjuk.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276211 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Részvétem!
mi a Zorbára táncoljuk a kalsszikus Zorba táncot:) és ezen kivül keringünk.
A sötétben vonulásra ajánlom a fáklyát vagy gyertyát az baromira hangulatos tud lenni.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276207 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Arra a zenére akar, meg még hasonló témáju dalokra, mert hát egyik se 6-8 perces, de majd ő összevág nekünk zenét. Akkor mondzuk hogy ezzel ne fárassza magát. Erre jött a következő hozzánk illő téma, akkor táncoljunk az éhező afrikai kisgyerekekért. Ezzel se lenne bajom, ha egy segélykoncertre mennénk, nem pedig szalagavatóra, mert ahhoz nem illik. De majd okos osztályunk megmondja mi kell nekünk, ugyanis a tanárt is ők választották...

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276206 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Panniii írta: Könyörgöm akkor hogy jön ide a berlini fal lebontása???

Pink Floyd, The Wall? :) "All in all you're just another brick in the wall!" :D
[size=9:2fwlmbyb](bocs, sz*r volt, tudom :roll: )[/size]

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276205 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálunk eddig ilyen alapötletek vannak, hogy elsötétített teremben foszforeszkáló karkötővel vonulunk. Ennél már csak jobb lehet bármi. De mi még a tánc zenéjében sem tudunk megegyezni (persze táncunk sincs még) nemhogy a bevonulás zenéjében, témájában vagy jelmezében.

A tánctanárunk meg egy nagyon vicces ember. Az első ötlete az volt, hogy táncoljuk el a berlini fal lebontását kb 8 percben, és nem értette miért nézünk furán rá...
merthogy szerinte a táncnak szólnia kell valmiről, még akkor is ha nem szép, és valami hozzánk diákokhoz közel álló téma kell. Könyörgöm akkor hogy jön ide a berlini fal lebontása???

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276202 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mi pl a Bittersweetre vonulunk a jelenlegi helyzet szerint. Szalagtűzésre és vonilásra is nagyon jó a Profi c film főtémája, illetve bármelyik Enya szám. Én most győzködöm az osztálytársaimat, hogy Enyára tűzzék a szalagunkat:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276198 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot minden Károlynak!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276177 Írta: FireHair
FireHair válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Ezer éve nem chat-eltem, sajnos nem rajtam múlik, de kb. 2 hete az oldalra sem volt időm feljönni. Ugye itt nem történt semmi drasztikus változás?
Csak azért kérdezem, mert az előbb voltam a Nightwish.hu-n, és most tudtam meg, okt.23-án hogy kirúgták az énekesnőt. Remélem itt semmi ilyesmi nem történt. Mondjuk nem tudom mi hasonló történhetne itt, de a biztonság kedvéért megkérdeztem :)

"Perché un mondo senza musica non si puó neanche immaginare.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276161 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
MTT-TAGSÁG FIGYELEM!

Ti, akik szoktatok gondolkodni az MTT-ről, annak feladatáról,
szerepéről az életetekben, a társaság jövőjéről, a közösség aktuális
állapotáról, és a november 19-én esedékes közgyűlésre is szándékokkal,
véleményekkel terveztek megjelenni, Nektek szeretne segíteni a GOMUNCS.
Előkészületként a közgyűlésre, az agyak, álláspontok némi forralására
vállalkozva irányított eszmecserét szervezünk november 5-én, szombat délután a Sirius
teaházban 17.30-tól. Várunk Titeket felrázó kérdésekkel, belépő egy forró tea ára,
rendelésként.

Üdvözlettel: A GOMUNCS csapata

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276158 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lara:

Stílszerűen a tündehad bevonulusának zenéje a második részből?
Lehet esetleg valamelyik Beethoven darab is: szalagtűzésre a 7. szimfónia második tétele, bevonulásra meg a Harmadik szimfóniából egy részlet.

Esetleg az Egmont- nyitány?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276039 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Lara írta: Most lesz a szalagavatóm és arra kéne bevonuló és szalagtűző zene.Ha van ötletetek írjátok meg légyszi!Köszönöm!


A bátyámék a Wall- ra vonultak be, a szalagtűzés meg Öregmező Májki Tubular Bells- ére ment. Volt osztály aki a "Paradicsom meghódítását" választotta, volt aki Michael Jackson Thriller- jét (:confused2:). Jó válogatást (de arra készülj fel hogy minden apró-cseprő részlet körül kb. olyan viharok fognak dúlni hogy a Katrina elbújhat mellete)!

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.643 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére