BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 10 hónapja #230441 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A Google Mail meg még mindig 1GB, tudomásom szerint... Apropó, nincs valakinek fölösleges GMail meghívója?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230436 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez itt a reklám helye (lesz most).

A Yahoo mailen már 250 MB-re bővítették ki az INGYENES tárhelyet! :mrgreen: Ez csúcs, tessék mindenkinek regisztrálni, akinek még nincs!

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230435 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Timona írta:

Rabyn írta: ejhaboru.uw.hu/mtt2.jpg

Kedves alkotó:
kevés ilyen nagyonbeteg dolgot láttám ezidáig! :mrgreen:
:leakalap:
:lol:


Jaaaaajjjjj...
-DE MI AZÉR' KÚLTÚRÁLIS EGGYESÜLET VAGYUNK, UGYI????
-AZ HÁT, WAZEEEE!!!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230420 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta:

Rabyn írta: Hűű ki fogtok nyírni:DDD
Unalmamban felmentem egy vicclapra. Elkezdek olvasgatni s ezt találtam.


Fehér bohóc light... :mrgreen:


hmmm :twisted: 8)

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230412 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: ezt Csinzcynek: mert ő nem jár csetre:
ejhaboru.uw.hu/mtt2.jpg


Jahajjj....... ez brutál.. asszem,bárki meglátja kifekszik tőle.. :D 8) :biggrin2: :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230405 Írta: Permí
Permí válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kismaros már a nyakunkon és meg kell mondeni, nem nagyon aktivizáljátok magatok az ügyemben!
Igaz, én sem voltam mostanában valami aktív fórumon.

Kitaláltam, hogysmint legyen a dolog Kismaroson- bár ez még nem biztos, hogy végleges:
:arrow: Valamelyik este kéne összeülni.
:arrow: Bedobni egy kalapba a tippjeiteket.(Ekkor már nincs rizikója a dolognak: a tippek csak azért kellenek, mert Permí kíváncsi. Persze, ha a tipped helyes, már az sem számít.*)
:arrow: És a lényeg: leoltani a villanyt. Permí meg majd föloltja. Na?

*Tehát addig tessék tippelni, amég lehet!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230353 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Hűű ki fogtok nyírni:DDD
Unalmamban felmentem egy vicclapra. Elkezdek olvasgatni s ezt találtam.


Fehér bohóc light... :mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230350 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdvözletem!

Timona írta:

Rabyn írta: ejhaboru.uw.hu/mtt2.jpg

Kedves alkotó:
kevés ilyen nagyonbeteg dolgot láttám ezidáig! :mrgreen:
:leakalap:
:lol:


Tudtommal Remete volt az illető... :D Hiába, látszik hogy az unokám, kiütközött rajta a családi vér :twisted: :lol:

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230345 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: ejhaboru.uw.hu/mtt2.jpg

Kedves alkotó:
kevés ilyen nagyonbeteg dolgot láttám ezidáig! :mrgreen:
:leakalap:
:lol:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230343 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Niph/Elentári írta:

Ranamarth (Endóriel) írta: Öööö...nem tudom,hogy itt ki mennyire ismerte,de talán hallotatok róla,hogy vasárnap meghalt autó balesetben Bubik István.
Úgy gondolom,aki még nem ismeri,az nem bánja meg,ha utána néz kicsit.Azt hiszem az egyik legjobb magyar színészünket vesztettük el! :cry:


Ahogy mondod!!!És ez tök rossz!!!Mert hát elég sok díjat kapot és nem is volt olyan idős!!!'1958-ban születettt!!!!Ez van az ilyen nagy színészek mostanában sorban halnak meg!!!Ajjajjj!!!! :oops: :cry:


Én még láthattam Sütő András: Advent a Hargitán darabjában Sinkovits Imrével játszani.. döbbenetes élmény volt. Tényleg nagy kár érte, de én leginkább szerencsétlen családját sajnálom... pont őhozzájuk igyekezett....

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230329 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Orsie / Fraktál írta:

Áfonya írta:

Rabyn írta: ezt Csinzcynek: mert ő nem jár csetre:
ejhaboru.uw.hu/mtt2.jpg


Ez...gyerekek... most itt röhögök hangosan a melóhelyemen, és full hülyének néznek... :lol: :fight: :smokin: Hát akárki csinálta, zseniáliiiis! :D

Dettó :mrgreen: Én is melóhelyen vagyok és kifeküdtem... űristen, leborulok azelőtt a pihentagyú elvetemült egyén előtt aki ezt elkövette :D


Én meg suliban, ugyanez :mrgreen:

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230328 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Áfonya írta:

Rabyn írta: ezt Csinzcynek: mert ő nem jár csetre:
ejhaboru.uw.hu/mtt2.jpg


Ez...gyerekek... most itt röhögök hangosan a melóhelyemen, és full hülyének néznek... :lol: :fight: :smokin: Hát akárki csinálta, zseniáliiiis! :D

Dettó :mrgreen: Én is melóhelyen vagyok és kifeküdtem... űristen, leborulok azelőtt a pihentagyú elvetemült egyén előtt aki ezt elkövette :D

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230324 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: ezt Csinzcynek: mert ő nem jár csetre:
ejhaboru.uw.hu/mtt2.jpg


Ez...gyerekek... most itt röhögök hangosan a melóhelyemen, és full hülyének néznek... :lol: :fight: :smokin: Hát akárki csinálta, zseniáliiiis! :D

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230320 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hűű ki fogtok nyírni:DDD
Unalmamban felmentem egy vicclapra. Elkezdek olvasgatni s ezt találtam.

A múlt héten hallotam,hogy a cirkusz a városban van. El is mentem az első előadásra, és beültem az első sorba. Az előadás végefelé odajött hozzám a bohóc, és azt kérdezte:
- Te elöl szamár vagy?Válaszoltam,hogy nem. Ekkor azt kérdezte:
- Te hátul szamár vagy?Válaszoltam,hogy nem. Erre a bohóc azt mondta, hogy én egy végtelen nagy szamár vagyok. Mindenki kinevetett. Ekkor nagyon elszomorodtam, mert nem volt velem az okos bátyám, aki frappáns válaszaival, mindenkinek vissza tudott szólni. Másnap megint elmentem a cirkuszba, és az előadás végén a bohóc megint megkérdezte:
- Te elöl szamár vagy?Válaszoltam, hogy nem. Ezután azt kérdezte:
- Te hátul szamár vagy? válaszoltam nem. Erre a bohóc azt mondta, hogy én egy végtelen nagy szamár vagyok. Mindenki kinevetett. Ekkor nagyon elszomorodtam, mert nem volt velem az okos bátyám, aki frappáns válaszaival mindenkinek vissza tudott szólni. Harmadnap megint elmentem a cirkuszba és az előadás végefelé a bohóc megint megkérdezte:
- Te elöl szamár vagy?Válszoltam, hogy nem. Ezután megint kérdezett:
- Te hátul szamár vagy? Válaszoltam, hogy nem. Erre a bohóc azt mondta, hogy akkor én egy végtelen nagy szamár vagyok. Most felcsillant a szemem, mert velem volt az okos bátyám, aki frappáns válaszaival mindenkinek vissza tud szólni. A bátyám erre azt mondta bohócnak: BOHOC A KURV@ ANYÁDAT!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230319 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

elodyke írta:

Ben Kenobi írta: Egy nagyon nem a jelenlegi témához kapcsolódó kérdés, de jobb helyet nem találtam:
Nem tudja vki, h honnan lehetne letölteni a Remembert .mp3 formátumban?

nos van sok
pl Rémember???
vagy
Remember című száma soksoksok előadónak van.. te konkrétan melyikre gondoltál :)

Van egy olyan érzésem, hogy a Troy-filmzene-félére... Holnap fent lesz a szokásos helyen, de psszt... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230318 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tudom ez a beségetős meg minden de

Akinek van bármilyen Disney filmzenéje az szoljon nekem pls! alapoknak is nagyon örülnék (főleg, aladdin, Kishableány, hamupipőke stbst)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230316 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben Kenobi írta: Egy nagyon nem a jelenlegi témához kapcsolódó kérdés, de jobb helyet nem találtam:
Nem tudja vki, h honnan lehetne letölteni a Remembert .mp3 formátumban?

nos van sok
pl Rémember???
vagy
Remember című száma soksoksok előadónak van.. te konkrétan melyikre gondoltál :)

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230306 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy nagyon nem a jelenlegi témához kapcsolódó kérdés, de jobb helyet nem találtam:
Nem tudja vki, h honnan lehetne letölteni a Remembert .mp3 formátumban?

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230305 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rayan írta: Előd MÉG EGYSZER KICSIVEL ÍRSZ

[size=9:29x9g9bz]én nokedlit csinálok belőled =)[/size]

Khmm... Firefoxban, meg minden normális böngészőben be lehet ám állítani a minimális betűméretet, és akkor írhatnak akármekkorával... :wink:

Egy kis illusztráció:

:arrow:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230301 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ezt Csinzcynek: mert ő nem jár csetre:
ejhaboru.uw.hu/mtt2.jpg

Én ugy tudomm, hogy egy pillanatra elaludt és ugy sodrodott ki. MErthogy előtte nem aludt és senki se értette mért indult haza annyira fáradtan..mellesleg én se szeretem amikor az emberek így itélkeznek..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230281 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estelio írta: Az angoltanárnőm azt mondta Bubik nem vetette meg az italt és a baleset előtt is volt már benne. Ment a maga feje után ez nem meglepő. Elnézést azoktól akik szerették, nagyra tartották. Csak szeretném tudni hogy ebből igaz e valami.

ha már itt tartunk, akkor olvashattátok volna a jelentést, hogy egy csepp nem sok, annyit sem találtak a vérében...
egy jégfolton csúszott meg az autója
és az életébe került

nem bírom, ha ok nélkül vádaskodunk
ráadásul egy ilyen szituációban!
üzenem az angol tanárnak, hogy.... menjen inkább Kenyába kexet kapálni, és ne tanítson, ha hülyeségeket beszél...

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230263 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az angoltanárnőm azt mondta Bubik nem vetette meg az italt és a baleset előtt is volt már benne. Ment a maga feje után ez nem meglepő. Elnézést azoktól akik szerették, nagyra tartották. Csak szeretném tudni hogy ebből igaz e valami.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230213 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Előd MÉG EGYSZER KICSIVEL ÍRSZ

[size=9:l5vbzvbb]én nokedlit csinálok belőled =)[/size]

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230144 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ranamarth (Endóriel) írta: Öööö...nem tudom,hogy itt ki mennyire ismerte,de talán hallotatok róla,hogy vasárnap meghalt autó balesetben Bubik István.
Úgy gondolom,aki még nem ismeri,az nem bánja meg,ha utána néz kicsit.Azt hiszem az egyik legjobb magyar színészünket vesztettük el! :cry:


Ahogy mondod!!!És ez tök rossz!!!Mert hát elég sok díjat kapot és nem is volt olyan idős!!!'1958-ban születettt!!!!Ez van az ilyen nagy színészek mostanában sorban halnak meg!!!Ajjajjj!!!! :oops: :cry:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230114 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ranamarth (Endóriel) írta: Öööö...nem tudom,hogy itt ki mennyire ismerte,de talán hallotatok róla,hogy vasárnap meghalt autó balesetben Bubik István.
Úgy gondolom,aki még nem ismeri,az nem bánja meg,ha utána néz kicsit.Azt hiszem az egyik legjobb magyar színészünket vesztettük el! :cry:

Aki -mint tudjuk- nagyon, de hudemennyire- szerette az -OH szarmazekokat...

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230110 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dodiee írta:

elodyke írta: és lövünk majd nyulakat emg szarvast Alcarral meg Hv vel meg Alyrral..meg Beleggel..


Előd, ha télleg megteszed, nekem ne meséld el. ha megtudom, nem állok szóba veled. kevés dolog dühít úgy mint a vadászat.

Nna csak hogy mára meglegyen a megfelelő számú ellentét

könyörgöm, nem a vadászatot kell ellenezni, hanem mondjuk például azt, ahogy tartják azokat az állatokat az állatfeldolgozókban.
de ez csak egy példa volt.
és ha még1 valaki meg meri kérdőjelezni azt hogy nem nekem van igazam. akkor semmi sem lesz csak kicsit furcsán fogok nézni a monitorra pár percig.

[size=9:2e7lpe8h]nem értem meg hoyg miért kell ellenezni, nem egyetérteni egy olyan dologgal, ami teljesen elfogadott dolog, maximum most ne haragudjatok meg az erős kifejezésért, áh inkább nem is mondom mert értelme nincsen, most nem pont titeket foglak meggyőzni arrol hogy nekem van igazam.. meg nem is erényem a vitatkozás.
beletörődöm abba hogy nekem van igazam, és nem dühítem fel magamat mások véleményein[/size]

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230099 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

elodyke írta: és lövünk majd nyulakat emg szarvast Alcarral meg Hv vel meg Alyrral..meg Beleggel..


Előd, ha télleg megteszed, nekem ne meséld el. ha megtudom, nem állok szóba veled. kevés dolog dühít úgy mint a vadászat.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230092 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ranamarth (Endóriel) írta: Öööö...nem tudom,hogy itt ki mennyire ismerte,de talán hallotatok róla,hogy vasárnap meghalt autó balesetben Bubik István.
Úgy gondolom,aki még nem ismeri,az nem bánja meg,ha utána néz kicsit.Azt hiszem az egyik legjobb magyar színészünket vesztettük el! :cry:


Méghozzá karcagiakkal karambolozott,apukám ismeri is a családot.
(perme karcagi)

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230091 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Yiqqe Linyaqussu írta: Üdvözletem!

Orsie: úgy értem, amit veletek csináltak. Vagyis nem a ti részvételetekkel, hanem rajtatok. Suhi meg Zari nem téged mérgeztek meg először? :)

Hátööö... így hirtelen nem emlékszem... :twisted: :lol:

icke

Jaaaaa, hehe. Valami olyasmi :D kékvirág, pirostüske :mrgreen:

Hátőő, de én emléxem ;)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #230083 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Yiqqe Linyaqussu írta: Suhi meg Zari nem téged mérgeztek meg először? :)


öööö....de! :D

már úgyértem Orsiet, nem engem...vagymi. :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.600 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére