BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 2 hónapja - 20 éve 2 hónapja #209382 Írta: DaroNight
DaroNight válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kár, hogy nincs Velemben net.......

Addigis, amig nincsenek itt a Modik szét OFF-oljuk a fórumot? :D
Nem rossz 5let, de ha kérdezik nem én vagyok a felbujtó!(ugye ezt senki se tudja elolvasni?ÁÁÁÁ lehet, hogy mégis!)

" A sirodat hiába ássák
A vérrel vegyitett sárba
Hisz gyilkosod se látta
A mosolyodnak apadását "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209370 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Zarándok(Mist) írta: ááh, pang a fórum... :?
már majdnem eljutottam odáig, hogy elolvasom a tündék hajszínének genetikai levezetését a tolkien.lap.hu-n...de aztán úgy döntöttem, hogy ott még nem tartok... :roll:


igen, van ilyen? megyek megnézem....

(szegény pango forum)

[ha huleségrol van szo csak szoljatok :D ]

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209369 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ááh, pang a fórum... :?
már majdnem eljutottam odáig, hogy elolvasom a tündék hajszínének genetikai levezetését a tolkien.lap.hu-n...de aztán úgy döntöttem, hogy ott még nem tartok... :roll:

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209357 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én sem vok táborban, szakmai gyakorlat ürügyén :cry:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209343 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ja most van a tábor azért nincs senki chaten??? azt nézem h csak Papsajt van ott.... :/ most már mindent értek.... igen perme sem ment táborba

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209340 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

DaroNight írta: Maradt egyltalán valaki aki nem ment táborba?

Egy páran biztosan. :) Bár nem megyek táborba, de 10 napig nyaralás miatt szintén távol leszek a nettől, rám ne számíts. :) :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209338 Írta: DaroNight
DaroNight válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Maradt egyltalán valaki aki nem ment táborba?

" A sirodat hiába ássák
A vérrel vegyitett sárba
Hisz gyilkosod se látta
A mosolyodnak apadását "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209322 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
no én azt kivánnám h hozzon ide még néhány tucat tundét és azoktol isk ivánhatnék akkor :twisted:

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209311 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

. írta:

Ranamarth írta: Azt kívánnám,hogy találkozhassak Aragornnal és,hogy tőle tanulhassak harcolni!Hops,ez már két kérés. :oops:
Na mind1. 8)


ez nem lehetetlenség , mert Viggoval lehet talizni az életben is :)
már volt akinek sikerült és lesz akinek fog sikerülni hamarosan :wink:

Lehet hogy csak szerintem, de Viggo=/=Aragornnal... ahoyg egyik színész se egyenlő egyik szerepével se... Ery tudja, h mi a véleményem ezzel kapcsolatban :evil3:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209302 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie/Alatariel írta: Ha kívánhatnátok BÁRMIt egy tündétől, a saját életetekre vonatkozólag, és azt ő teljesítené is, mert még a valák sem akadályoznák meg, mit kívánnátok tőle? (A tünde lehet egy konkrét tünde, vagy bármelyik is.)


még három kívánságot :)

Ranamarth írta: Azt kívánnám,hogy találkozhassak Aragornnal és,hogy tőle tanulhassak harcolni!Hops,ez már két kérés. :oops:
Na mind1. 8)


ez nem lehetetlenség , mert Viggoval lehet talizni az életben is :)
már volt akinek sikerült és lesz akinek fog sikerülni hamarosan :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209301 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Már csak egy óra és csokolom Budapest:D)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209049 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én azt, hogy jöjjenek vissza.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209048 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ranamarth írta: Azt kívánnám,hogy találkozhassak Aragornnal és,hogy tőle tanulhassak harcolni!Hops,ez már két kérés. :oops:
Na mind1. 8)



megjegyzem hogy ha csak azt kéred hogy tanulhass tőle harcolni, abban már benne van hogy találkozol vele.
én a tündék összes tudását kérném.

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209040 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy nagyon jó ostort és hogy hagyjanak békén.

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209035 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azt kívánnám,hogy találkozhassak Aragornnal és,hogy tőle tanulhassak harcolni!Hops,ez már két kérés. :oops:
Na mind1. 8)

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209030 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie/Alatariel írta: Ha kívánhatnátok BÁRMIt egy tündétől, a saját életetekre vonatkozólag, és azt ő teljesítené is, mert még a valák sem akadályoznák meg, mit kívánnátok tőle? (A tünde lehet egy konkrét tünde, vagy bármelyik is.)


huh, ezt elobb át kell gondolnom... :twisted: :wink:

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209028 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha kívánhatnátok BÁRMIt egy tündétől, a saját életetekre vonatkozólag, és azt ő teljesítené is, mert még a valák sem akadályoznák meg, mit kívánnátok tőle? (A tünde lehet egy konkrét tünde, vagy bármelyik is.)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #208835 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nép, aki marad! Ezt szerintem mindenki tanulgassa, amíg mi táborban leszünk :mrgreen: Hasznos és eccerű ;) (még bölcsészek is megértették :) )
*


*Köszönet Eiámnak, mer ő találta :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #208824 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hehe, ma vót nagy tüncitánc próba, de mikor valami mozgásra került sor a tüncök (Lau, Rabyn, Mogy, na meg én) holmi izomlázra hivatkozva kollektív nyögésbe és siránkozásba kezdtek, hogy fááááj mindenük...

Szal fiúk szép volt, jól ki lettünk csinálva... :D

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #208740 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kincső, Ügyes vagy!!! :D Gratulálok! :hello:
Egyébként naon örülök, h megismerkedhettem veletek, nagyon jól éreztem magam szombaton! :D Remélem jövőre is jösztök! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja - 20 éve 2 hónapja #208588 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jelentem alássan, hazajöttem a sakk OB-ról!
Köszönöm szépen, aki gondolt rám! 9/4 pontom lett, ami nekem jó eredmény, és a 16 indulóból 15-ös erősorrendi számmal 11. lettem! 8) :dance:
És köszönöm szépen a Kaláka Fesztiválos MTT-különítménynek és tartozékainak [size=9:261gjo49](Kriszana, Morgana, Maglor, LeguánÁdám, Morgana anyukája&unokatestvére, Laura és egyéb Becze-hozzátartozók :) , na meg a miskolciak, Adelard és Luine)[/size], hogy ott voltak, mert nem tudom hogy bírtam volna ki nélkületek! :wink:
A koncertek feledhetetlenek voltak! Ugyeugye jövőre is megyünk? :idea: :wink: [size=9:261gjo49](Remélem akkor nem teljesen fedi az OB és tovább kint maradhatok.)[/size]
Amúgy nektek sikerült eltépés nélkül leszedni a sárga karszalagot? Mert nekem nem, de eltépni meg nem akartam úgyhogy most rajtam lesz még jóideig... :D

Dodiee írta: cirka egy órás munkával sikerült majndem az összes játékosról(jobbára) értékelhető képet összeguberálnom, egyetlen kivétel Ádám/Leguan, de ha valamelyik képen(Rabyn képei között) egy fehér fejpántos fehérpólós srácot láttok, na az ő.


A 4. sor 3.-on mintha ő lenne az. :wink:
Valamint az utolsó sor másodikon is a hajszín alapján gyanús és az öltözete is hasonlít a másik gépre bár azon nem látszik a hajpánt. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #208576 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mint azt Dodie is már említette, az egyetlen dolog, amitől a lányoknak tartaniuk kellett, hogy a kapusuk/csapatkapitányuk/leendő edzőjük (kinek hogy tecc) agyvérzést kep. Akkor viszont már tényleg meg lettünk volna lőve. Szóval _Neo: SZÚÚ-SZÁÁÁÁ!

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #208558 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Dodie, ez jóóó... :D :D Nem kis munka... :wink:

Dodiee írta: a végére pedig egy kis csemege:
asia.f2.pg.photos.yahoo.com/ph/ldorottya...01&.dnm=380b.jpg Andriscucc annyira akart egy gólkirályi kupát, hogy kapott egy ananászos-joghurtos poharat. Gratulálunk neki!

Ez csak simán LOL...

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #208503 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aki nem jön táborba és el tud jutni Budapestre annak ajánlom a filmfesztivált. Ugyanis lesz egy itten Bpn. Pénteken keződik és 17 napig tart. Naaagy kivetítőn adnak mesét, magyar filmet, színházi közvetítést, operafilmet meg még valamit de azt már nem jegyeztem meg.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #208482 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

woland írta: A képek a Nagy focimeccsről egész jók
csak tudnám, hogfy kiketágrázolnak, elég nehéz így kitalálni, hogy nincsenek feliratozva


cirka egy órás munkával sikerült majndem az összes játékosról(jobbára) értékelhető képet összeguberálnom, egyetlen kivétel Ádám/Leguan, de ha valamelyik képen(Rabyn képei között) egy fehér fejpántos fehérpólós srácot láttok, na az ő.
kicsit macerás volt mert a gépen elég érdekesen töltötte le őket, hol jpegben, hol bmp-ben.. remélem behozza ez a suxx yahoo, mert különben idegbajt kapok..


asia.f2.pg.photos.yahoo.com/ph/ldorottya...01&.dnm=8f6c.jpg a teljes fiúcsapat(itt még Brandirral kiegészülve, de már _Neo nélkül), aki nem látszik arról még lesz később kép. Tehát balról nézve:Labdával a kezében Andriscucc, mellette Tirno(Gergő) áll, a copfos pirospólós kislá.. akarom mondani srác Drizzt, a másik piros pólós Attila(Andriscucc öccse), talpig fehérben a haját buzerálva a másik Attila látható, mellette fülig érő vigyorral Felagund, a durcásan karjait összefonó illető pedig Brandir.
asia.f2.pg.photos.yahoo.com/ph/ldorottya...01&.dnm=88da.jpg az egyik aki az előző képen nem látszik: Arden
asia.f2.pg.photos.yahoo.com/ph/ldorottya...01&.dnm=1f13.jpg a másik aki lemaradt Maglor, róla nem találtam jobb fotót(hát pedig nagyon nem tudtál elbújni a pályán wazz..), szal ő kocog védekező pózban a jobb szélen.

És a lányok:
asia.f2.pg.photos.yahoo.com/ph/ldorottya...01&.dnm=5ddb.jpg balról:Angwen mosolyog a kamerába, melllette piros gatyóban Rabyn, hátul térdtoszban Vica, a labdát pedig Mírrand igyekszik laposra taposni.
asia.f2.pg.photos.yahoo.com/ph/ldorottya...01&.dnm=f867.jpg akik még a lányokat erősítették, de az előző képről lemaradtak: balról újfent Brandir, háttérben Mírrand, előtérben Szamuráj _Neo, és a jobb szélen Nólindir igazít frizurát.
asia.f2.pg.photos.yahoo.com/ph/ldorottya...01&.dnm=141a.jpg és akik még a második képre se másztak rá: balról:nagyon fut a labda után Mírrand mellett Mogyi és végül Laurelen.

a végére pedig egy kis csemege:
asia.f2.pg.photos.yahoo.com/ph/ldorottya...01&.dnm=380b.jpg Andriscucc annyira akart egy gólkirályi kupát, hogy kapott egy ananászos-joghurtos poharat. Gratulálunk neki!

Sztem nagyon jó kis meccs volt, bár én csak a széléről néztem és fotóztam(mindenkinek így volt a legjobb, főleg nekem;) ), de nagyon élveztem:DD Fiúk, jól áll nektek a piros;)
és akkor is: HAJRÁ CSAJOK!!!


[size=9:38fraemh]u.i.: be kell vallanom, többször féltem attól, hogy _Neo agyvérzést kap a nagy kiabálásban, de szerencsére ez nem történt meg!:D[/size]

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #208459 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drizzt írta: Ery...khm...nem mintha a dicsőségről szólt volna az egész. de...
nem láttunk a pályán :) :P


Mert éppen ezért nem is fociztam. :P

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja - 20 éve 2 hónapja #208455 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Brisa: Ja meg kiabálnak velünk, de azt csak ritkán, meg jogosan:)

Egyéb: Ma már totál meguntam a galambokat (mostmár egészen közel merészkednek az ablakhoz és oda is építettek egy fészket amihez viszont én nem fogok hozzányúlni) úgyhogy fogtam egy másfél literes üveget negyedig öntöttem cloroxxal és tele vizzel jól összeráztam és leöntöttem vele azt a részt ahova a galambopk szállni zsoktak (ott áll a víz és terjeng a hipószag) remélem ez megteszi kellő hatását

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #208451 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta: Brisa: inkább a bajtársiasság, és az egy csapatba tartozás érzete ;)


Hát az én tapasztalataim szerint a fiúk nem veszik bajtársi-számban az ember lányát, inkább úgy viselkednek velük, mint egy gyerekkel: elnézően mosolyognak, türelmesen tanítgatnak és bátorítanak. :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #208430 Írta: Woland
Woland válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A képek a Nagy focimeccsről egész jók
csak tudnám, hogfy kiketágrázolnak, elég nehéz így kitalálni, hogy nincsenek feliratozva
:bounce: :cooljump:
pattogunk mint foci
:bill1:
mit keres itt megint ez a ló?
valaki kösse már be az istálóba :P :idea: :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #208418 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Brisa: inkább a bajtársiasság, és az egy csapatba tartozás érzete ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.397 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére