BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 2 hónapja #208018 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
VALIN NOSTARE, JOCII!!!! :hello:

Tünc-tünc... :P :D

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #208009 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Szülinapot jociiiii! :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #208001 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok,

Az LG G5300i telkóval kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207975 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
béesz, kedves pont!

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207966 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Szülinapot Joci!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207963 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Nostare, Jocii! :hello:

Meg persze valin estare/nostare, gratu és ungabunga azoknak, akiknek mostanában járt...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207960 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eru éltessen sokáig jocii! (nálam még mindig fiatalabb vagy ;) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207955 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BSz, Jocci, ja nem: Jocii per ponty!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207953 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Béesz Jocii csapattárs!!!!!!!!!!!!!


[size=9:2vogdc5b]100!!![/size]

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207952 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Nostare Jocii!!!
És boldog csatlakozásnapot, Toma_Gazda, kedves Földim!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207947 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
boldog szülinapot!!!!!!!!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207945 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot, Jocii! :hello: :cheers:

Nem is tudtam, hogy csak egy évvel (és 2 hónappal 18 nappal :mrgreen: ) vagy idősebb nálam. 8O

[size=9:3gb5epfe](Ry, bocs az emotikonért, de nem bírtam ki.)[/size]

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207944 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Még soha nem kívántam Pötyinek boldog szülinapot, szal most itt az ideje: :wink:
Boldog szülinapot .

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207940 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

. írta: [size=9:3sb08js7]én meg 26 ma :( [/size]


Boldog Szülinapot, jocii!!! És még nagyonsok mégjobbat! ;)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207935 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Laurelen írta:

Toma gazda írta: jéé Toma gazda tegnap volt 1 éves !!

Boldog Szülinapot!lá-lá-lá :mrgreen:
gör-gör


[size=9:38q5s5ky]én meg 26 ma :( [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207932 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Toma gazda írta: jéé Toma gazda tegnap volt 1 éves !!

Boldog Szülinapot!lá-lá-lá :mrgreen:
gör-gör

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207871 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
jéé Toma gazda tegnap volt 1 éves !!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207815 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na haliho mindenkinek! :mrgreen:

Most Nemetorszagban vagyok. Az ido nem valami jo, sokszor esik, de en jol erzem magam, bar hianyoztok! A mindennapos Forumolvasas- es beiras, meg a chat is nagyon hianyzik... es persze legjobban a szemelyes talik hianyoznak Veletek! (Es milyen fura, hogy itt nem tudok ekezeteket hasznalni...)

Most sajnos nincs sok idom irni :( , mert itt modemes a net, de ungabunga / gratula / jobbulast mindenkinek, kinek ami kell!

Ha meg tudok, irok.

Pusza!

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207783 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Minerva írta: Jobbulást a betegeknek!
Ery, ezexerint nem Téged láttalak a Margitsziget bejárójánál csütörtökön délután fél ötkor?


Valószinű, hogy igen. Csütörtökön még semmi bajom nem volt. Péntek volt nagyon rossz. :dead:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207781 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

_Neo írta:

Artemisz (Celebthil) írta:

_Neo írta: /me buszken jelenti, hogy megkapta a Century Child-ot original cd-n! Viszem is dedikaltatni!


Hova? Mikor? Kihez?

Mivaaan? :eek2:

LEMARADTAM VALAMIRŐL?!!


10.26. PeCsa

Perme is ott lesz. ;)
Artemisz, mi ez a NW mánia? (Mibe, h a BG-t még meg sem hallgattad, grrrrr :nono:)
Jobbulást a betegeknek!
Ery, ezexerint nem Téged láttalak a Margitsziget bejárójánál csütörtökön délután fél ötkor?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207777 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na hugicáék hazajöttek olyan 10 körül. Hát, kapott egy tetanuszt egy gonosz orvosnőtől (odahajolt anyához, hogy ne féljen annyira erre a doki ekezdte nkei mondani, hogy ne huzodjon el mert ő nemfog vele harcolni)
Mostmár jól lesz, alszik.

Aki még nem tudná mostmár nekem is van msn-m. :)

Ja és szép álmokat mindenkinek (már csak 6 nap!)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207765 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
SZURK SZURK!!!!!!!!!!!!!!!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207764 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rabyn, UNGABUNGA a hugidnak!!!

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207743 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Jacopo Belbo írta:

Drowse írta:

Jacopo Belbo írta: szerintem a tömegközlekedés határozottan kellemes is tud lenni, csak a pozitív oldalát kell nézni. kevés szebb élményt ismerek annál, mint amikor az ember ősszel egy lerobbant busz jobb első üléséből szemléli a ködös-esős-borús tájat. persze lehet, hogy ez csak engem minősít. :D


Én igazán azt a részét élvezem, amikor egy túlzsúfolt buszon egy 200*150 cm paraméterekkel rendelkező bepálinkázott izzadt állat a hónalját az arcomba dugja, és egyszer csak felcsendül a 'Nagy utazás' című nóta....
Szvsz az az igazi és hétköznapi arca a tömegközlekedésnek, és amit leírtál, az csupán 5%, és még lehet, hogy sokat mondtam...


Hát ha képes vagy felszállni az első buszra, ami jön, akkor ez kétségkívül így van. Pont azért indulok mindenhova sokkal korábban, hogy szükség/hangulat esetén ki tudjam kerülni az efféle buktatókat.
Bár ezeknek is megvan a maguk sajátos hangulata. Végülis a jellegzetes és állandó dolgok gyönyörködtetőek. Expresszió kérdése az egész. :D


Hát igen, csak nálunk a buszok félóránként és óránként járnak, én meg lusta vagyok egy órával korábban felkelni....
A hangulat az megvan, csak aztán el ne ájuljak. Utaztam én már olyan pozícióban is, amit leginkább az egyiptomi festményeken látható emberek testhelyzetéhez tudnék hasonlítani.

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207740 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drowse írta:

Jacopo Belbo írta: szerintem a tömegközlekedés határozottan kellemes is tud lenni, csak a pozitív oldalát kell nézni. kevés szebb élményt ismerek annál, mint amikor az ember ősszel egy lerobbant busz jobb első üléséből szemléli a ködös-esős-borús tájat. persze lehet, hogy ez csak engem minősít. :D


Én igazán azt a részét élvezem, amikor egy túlzsúfolt buszon egy 200*150 cm paraméterekkel rendelkező bepálinkázott izzadt állat a hónalját az arcomba dugja, és egyszer csak felcsendül a 'Nagy utazás' című nóta....
Szvsz az az igazi és hétköznapi arca a tömegközlekedésnek, és amit leírtál, az csupán 5%, és még lehet, hogy sokat mondtam...


Hát ha képes vagy felszállni az első buszra, ami jön, akkor ez kétségkívül így van. Pont azért indulok mindenhova sokkal korábban, hogy szükség/hangulat esetén ki tudjam kerülni az efféle buktatókat.
Bár ezeknek is megvan a maguk sajátos hangulata. Végülis a jellegzetes és állandó dolgok gyönyörködtetőek. Expresszió kérdése az egész. :D

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207739 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Jacopo Belbo írta: szerintem a tömegközlekedés határozottan kellemes is tud lenni, csak a pozitív oldalát kell nézni. kevés szebb élményt ismerek annál, mint amikor az ember ősszel egy lerobbant busz jobb első üléséből szemléli a ködös-esős-borús tájat. persze lehet, hogy ez csak engem minősít. :D


Én igazán azt a részét élvezem, amikor egy túlzsúfolt buszon egy 200*150 cm paraméterekkel rendelkező bepálinkázott izzadt állat a hónalját az arcomba dugja, és egyszer csak felcsendül a 'Nagy utazás' című nóta....
Szvsz az az igazi és hétköznapi arca a tömegközlekedésnek, és amit leírtál, az csupán 5%, és még lehet, hogy sokat mondtam...

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207737 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
szerintem a tömegközlekedés határozottan kellemes is tud lenni, csak a pozitív oldalát kell nézni. kevés szebb élményt ismerek annál, mint amikor az ember ősszel egy lerobbant busz jobb első üléséből szemléli a ködös-esős-borús tájat. persze lehet, hogy ez csak engem minősít. :D

Rabyn: hugidnak ungabunga ám ezerrel :) bár elég hülyén nézhetek ki ugrálás közben :D

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207734 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szia nép!
Kérek szépen ungabungát. Páraknak már mondtam, hogy a hugomat megcsípte egy darázs, és feldagat a ládba. Reggelre egy kicsit lelohadt de mostmegint nagy és vörös és be kellett vinni őt az ügyeletre, mert már nagyon fáj neki. Szal kéretik ungabunga, hogy ne legyen semmi komolyabb baja.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207654 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Suhi, tegnap jó kedvem volt, ma is az van, csak nem szeretek szívni a hülye gyökér tömegközlekedés miatt. Még ha valami más lenne, de PONT e miatt?? Ez túlzás...

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207632 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Droooooowse, ez nem illik a tegnapi jó kedvedhez!!! Mer gondolom az volt! Fel a fejjel, bkv rúlz! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 4.020 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére