BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 2 hónapja #206994 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Adelard írta:

Angwen írta: Emberek, én vagyok itt az egyetlen, aki sem elméletben, sem gyakorlatban nem konyít a focihoz, és nem nézi az EB-t, és amúgy is folyton hasraesik a labdában? :oops:


megnyugtathatlak : NEM! Itt vagyok én is :) ) :oops: :oops: :lol: :D :mrgreen:


Nahát, üdv a klubban! :D :hello: :hello: :hello: Tényleg, alapítsunk már klubbot! :D

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja - 20 éve 2 hónapja #206971 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen írta: Emberek, én vagyok itt az egyetlen, aki sem elméletben, sem gyakorlatban nem konyít a focihoz, és nem nézi az EB-t, és amúgy is folyton hasraesik a labdában? :oops:


megnyugtathatlak : NEM! Itt vagyok én is :oops: :oops: :D :mrgreen:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #206969 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Asszem ódát fogok írni az antibiotikumhoz, bárki bármit is mond. Tegnap reggel még nem bírtam nyelni, most már kész-passz, nem is fáj! :dance:

Emberek, én vagyok itt az egyetlen, aki sem elméletben, sem gyakorlatban nem konyít a focihoz, és nem nézi az EB-t, és amúgy is folyton hasraesik a labdában? :oops:

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #206952 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Estare Csabák, pl. fqqdk, Gumipók, Oisin, Szürke! :hello: :cheers:
Eru éltessen titeket utólag is! ;) :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #206939 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hogy őszinte legyek a Peru bolíviát nem közvetítését élőben nem adták le



amúgy teljességgel igazad van. értelme így nincs

de azt mondták szép meccs volt

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #206938 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Toma, ha kiírod a meccsek végeredményét, szerinted van értelme megnézni az ismétlést? :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #206937 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bolívia-Peru 2:2


21:45 kor a sport 1 en

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #206923 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Népek, akik az gömbölyű labdát rúgják:

A nagy foci ideje (végül is, kompromisszumok után):

Július 12 du 5-8-ig

Helye: a KCSSK pályája.
Találkozás: fél 5-kor, a Móriczon a McDonálc előtt (ahol Andris várja a népet, én a KHE-sekkel élből a tetthelyre fogok menni)


Minden épkézláb (főleg láb) embert mozgósítani! :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #206905 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula Rayan!!! én valahogy bíztam benned :)



MEGKEZDŐDÖTT A COPA AMÉRICA


Kolumbia-Venezuela
1 : 0


ma Du a sport1 en (ism)

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #206888 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem nem feljetettük el:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #206867 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ugye nem felejtette el senki, hogy ma 3-tól van KHE próba? És senki ne nézze a szöveget!!! (és tudjátok fejből!)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #206853 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha erre járna valaki, akivel már priviztem: cheten vagyok még egy órát, de utána vagy hónapokig nem, úgyhogy gyertek!
(többiek is :wink: )

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #206780 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rayannéni, rulzol :) (a tünde is csak ember... :lol: )
Angwen, egyél sok joghurtot... 8)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #206767 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bocs, kimaradt... :oops: Valin Estare Efkú!!!

S jó nyaralást (vagy mit) Aeglos!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja - 20 éve 2 hónapja #206759 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot Pók, Szürke, Oisin!! és minden Csaba!!!
:hello: :D :D
Gratula Rayan!!! :hello: :up:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #206754 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Most Németorszägban vagyok.
Voltam prägäban, és minden tele volt Medved mezzel... :D

De a döntöben én is a görögöknek szurkoltam, mivel a portugälokat nem szeretem, és 12 évesen nagy Hellas-fan voltam... :lol:

Ugyhogy LOL :dance:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #206723 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula Rayan!!! :up: :dance: :bounce: :itscool:

És BN Efkú!

Jobbulást Angwen és Siss! Angwen, az antibiotikumokkal azért vigyázz, mert a gyomorra és a bélflórára elég rossz hatással vannak... én pl csak végszükség esetén veszek be ilyesmit. De ha Neked használ, akkor hajrá :D

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #206668 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen írta:
Sis: a rekedtség az más, hangszálbántalmakra (hú, ez meg hogy hangzik 8O) tényleg jó a méz.


Én úgy tudtam, hogy a hangszálbántalmakat is kórokozók okozzák, lévén általában torokgyulladás a kórisme... de lehet, h hülye vagyok :roll:

Gratu, Rayannéni! Napfényt beléd! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #206658 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drowse írta: A tündék szvsz nem azok a hú-de-rendes tagok, mármint elég elolvasni a Szilmarilokat, és az embernek elmegy a kedve tőlük kicsit... :crap:


A Szilmarilok miatt? Ilyenről se hallottam még. Igaz, tényleg nem azok a kedvesen-békésen egyik fáról a másikra libbengető tündérbogarak, vannak rossztulajdonságaik, de attól még teljes mértékben csodálni tudtam őket.

Sis: a rekedtség az más, hangszálbántalmakra (hú, ez meg hogy hangzik 8O) tényleg jó a méz.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #206643 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Tegnap próbán mondtam, hogy ma esni fog, mert mostanábn egyik nap esik másik nap dögmeleg van. (de persze nemhitt nekem senki:))

ezek a képek ma hajnali hat körül készültek amikor felébredtem azokra a dög galambokra, meg arra, hogy hirtelen eltűnt a napcsoka a kezemről (már éppen aludtam volna vissza mert előtte meg e kenyérre ébredtem amit hoztak és hangosankiabáltak egymásnak "Héé Gazsi há kapdmánel ezt a dobozot is") szóval éppen aludtam volna vissza és eltűnt a napsugár a kezemről, és nagyon sok eső esett mert maradtak pocsolyák. Nade itt vannak a képek: (ja és előtte hétágra sütött a nap)
kep.tar.hu/rabyn/images/pic5507469.jpg
kep.tar.hu/rabyn/images/pic5507470.jpg
kep.tar.hu/rabyn/images/pic5507471.jpg
kep.tar.hu/rabyn/images/pic5507472.jpg
kep.tar.hu/rabyn/images/pic5507473.jpg
kep.tar.hu/rabyn/images/pic5507474.jpg
kep.tar.hu/rabyn/images/pic5507475.jpg
kep.tar.hu/rabyn/images/pic5507476.jpg


Igen, nekem volt szerencsém ezt a cuccot a vonat ablakából látni... elég para volt... :o h:

BN Szürke!!! BN Oisin! BN Gumipók!! BN Csabák! :cheers:

A tündék szvsz nem azok a hú-de-rendes tagok, mármint elég elolvasni a Szilmarilokat, és az embernek elmegy a kedve tőlük kicsit... :crap:

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #206640 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nyüff.. Gratula, Rayannéni!!!


Én meg még ezekből se tudtam levizsgázni... :roll: :?



És BOLDOG NÉVNAPOT, SZÜRKE, PÓK, OISIN, ÉS EFKÚÚÚÚÚÚÚ!!!!!!! akit mindenki kifelejtett :twisted:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #206615 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: a Hobbit (a.k.a Babó) gyermekmese, nem hőseposz. Itt ilyenek a tündék. Lököttek, iszákosak, kapzsik.


Valószínű ezért szeretem sokkal jobban, mint a többi könyvet. Itt derül ki, hogy a tünde is ember o)))

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #206604 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie/Alatariel írta:
Más: most olvasom a Babót, és több mint nagyon fáj. Az eredetiben is ennyire gügyék a tündék és ott is van a tündeénekben sercegő hurka és hasonló dolgok? Ugye nincs? Ugye.?? (Reménykedőtekintetmotikon azért, hogy érdemes elolvasni az angol változatot.)


Nem tetszenek a vihogó tündék? Nem is értelek :) Tótfalusi István versfordításai sajnos egészen hűek az eredetihez... Csak azt vedd figyelembe, hogy a Hobbit (a.k.a Babó) gyermekmese, nem hőseposz. Itt ilyenek a tündék. Lököttek, iszákosak, kapzsik. De azért olvasd el az angol változatot (meg esetleg az alternatív magyar fordítást is ;) )

Rayan: GRATULA! :hello: :dance: És jó fotoszintetizálást :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #206600 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ÉÉÉÉÉÉS ÉÉLJEEEEEN!

Levizsgáztam!
Zsír!
Megazsír!
Hiperzsír!
Überzsír!

Köszönöm -most jön az orbitális közhely, hogy-, nélkületek nem sikerült volna! o)

Cupp all.
/me most elbujdokol, egyedül pihen egy lakatlan szigeten, magába szívja a napfényt (pontosabban csak azon él), és aztán újra talizik veletek táborban

Mindenkiért szorítok, akit még csesztetnek.

Egyetek sok málnát o)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #206598 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Maglor: utólag is nagyon sok boldog születésnepot!

A betegeknek mielőbbi gyógyulást!

Más: most olvasom a Babót, és több mint nagyon fáj. Az eredetiben is ennyire gügyék a tündék és ott is van a tündeénekben sercegő hurka és hasonló dolgok? Ugye nincs? Ugye.?? (Reménykedőtekintetmotikon azért, hogy érdemes elolvasni az angol változatot.)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #206593 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen írta: Áh, nem kispályázom: tömöm magamba az antibiotikumot ezerrel. :D :? De azért köszi a ótanácsot. (Bár én úgy tudom, hogy a méz jót tesz a kórokozóknak is, nem?)


Lehet, hogy embere válogatja, de mivel annyi operaénekes esküszik rá, a torokban tenyésző baciknak csak nem jóbarátja :D
Antibiotikumokkal is jobbulást ;) én már egy hónapja náthás vagyok, és nem tudam velük meggyógyulni... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #206585 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Áh, nem kispályázom: tömöm magamba az antibiotikumot ezerrel. :D :? De azért köszi a ótanácsot. (Bár én úgy tudom, hogy a méz jót tesz a kórokozóknak is, nem?)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #206580 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: angwen: igyál mézes teját, vagy egyél fagyit! az szokott segíteni. meg a septofort is.


A legtutibb módszer, ha mézben megfőzöl egy kis hagymát. Borzalmas íze van, de garantálom, hogy használ. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #206574 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm szépen a kedvességeket. Nektek is Boldog KArácsonyt ::::)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #206573 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Boldog Boldog néhéhévnapot Szürke, Pók, Oisin! :wink:
no, elmentem nagypapámhoz pénteken re :closed:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.468 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére