BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 2 hónapja #204422 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Szia nép!
Most néztem meg a Peter Pan-t, és meg szeretném szerezni a zenéjét, nem tudjátok,hogy hogy lehetséges?


DC++

:)

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204420 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szia nép!
Most néztem meg a Peter Pan-t, és meg szeretném szerezni a zenéjét, nem tudjátok,hogy hogy lehetséges?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204418 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Perme most nagyon örül, mert most nézte meg végre a Star Trek: Nemesis-t :D :D Annyira jóóóóó!!!! Még a vége is :) Gyönyörű lett, és a talaron sugár is :) Komolyan, mint valami ünnepi dísz :) (bár kisssé más a hatása :roll: ).
Ja, meg amit észrevettem benne: a legvégén, amikor az Enterprise E a dokkban van, és megmutatják, akkor ugyan azt a zene-részletet használják, mint ami az első részben volt, amikor az Enterprise-ra Scotty felvitte Kirk-öt :) Olyan jó :)
De amit hiányoltam benne: az aláírást. Az eredeti gárda aláírta a 6. filmet (ami ugye az ő utolsó filmjük), viszont ők most ezt nem írták alá :( Márpedig nem hiszem, h csinálnának még filmet... vagy az elég elvetemült dolog lenne...

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204406 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tegnap tudtam meg, hogy 4-es lett a Turizmus marketingem!!! 5 kredites tárgyat még soha nem teljesítettem ilyen jóra!
[size=9:1lijjrom]Ami mellesleg testvértárgya a turizmus gazdaságtanának, amiből a szemét demonstrátornőm meghúzott :( [/size]

Lassan már az egyetemeken is vége az évnek, szóval Gratula mindenkinek, akinek jól sikerült, s kitartás azoknak, akiknek (hozzám hasnolóan) gyengébbre!

Szeretlek titeket!

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204391 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezennel szeretnék ünnepélyes búcsút venni a népektől, ugyanis Julccsal együtt elutazom. Majd 9-én re!

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204356 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Galadh írta: ööö.... lányod? he?


Szilveszterkor a lányom lettél, és azóta egyszer sem mondtad, h kitagadnál... én meg nem foglak kitagadni, úgyhogy ezt csak te szűntetheted meg, ha akarod.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204303 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Laurelen írta: karcsit itt udvozolhetjuk korunkben! :) )))


Még jó, hogy üdvözölhetjük a korunkban - jól is néznénk ki, ha 19. századi, vagy pláne 22. századi lenne... :lol: :lol:

Karcsi: üdv a korunkban...ööö...körünkben! :wink:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204300 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagy-nagy TÜNCGRATULA, Finc és Angwen!!! :hello: :up: :itscool:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja - 20 éve 2 hónapja #204290 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Lord Celeborn írta: Talán van olyan,aki még nem olvasta az alábbi cikket,amit úgyvélem az egész MTT-nek meg kell ismernie.Aki foglalkozik Tolkien világával,életművével,az olvassa el az alábbit,és foglaljon állást,ha kérhetem (nem magamért kérem).Remélem,hogy átjárja az oldal minden fórumát ez a borzalom,íme:

renier.fantasya.hu/KZSmiertvanel ... ienbol.pdf

Mielőtt elhamarkodott felháborodásunknak hangot adnánk,nem árt ismernünk a szerző munkásságát,életét (amirő megvan a negatív véleményem).


Azt hiszem, ezen tavaly már túl voltunk (túl is tettük magunkat), inkább nem eleveníteném fel, ha lehetne. :)

Sil: spanyol inkvizíciós emotikon nagyon király :D

És mivel tegnap csak telekommunikációs eszközökkel tettem meg, ma így utólag itt is:
nagyon boldog szülinapot kívánok az egyetlen, igazi, copyrightos, stb. Fahugocskámnak!!!!

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204283 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nagyongratu emc!!!!!!!!!!!!!! bravo! :) ))))
egyreszt a felveteliert, masreszt,hogy karcsit itt udvozolhetjuk korunkben! :) )))

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204280 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Angwen, nagy-nagy gratula!!! :up:

Léli, gratula az 1700-hoz, és Sil Neked a 4500-hoz (asszem Te verhetetlen vagy :mrgreen: )

Üdv a Fórumon, Karcsi, akarom mondani Károlycucc!


Nólindir: Te aztán télleg avantgárd vagy... :lol: Jó nyaralást! *zsebkendőtlengetőésintegetőemotikon*

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204279 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Űristen, azt álmodtam, hogy kinyitom a beszélgetős topicot, s azt látom csupa feketével, hogy ma meghalt XY és aztán végig a beírások már nem "boldog szülinapot/névnapot", hanem "részvétem" meg "emléke örökké szívünkben él"... :roll:

Na ez elég abszurd. Vagy elég avagárd. :wink:

Karcsit shimán kiszúrtam magamtól is, de ha belegondolsz, ő már valójában Betty... :mrgreen: Vagy visszacserélték aztán?

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204264 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tudom, tudom, koppintás az Andriscuccról... De legalább az érintett személy is meg tudja jegyezni... :P (Az Aldahostalo ebből a szempontból kevésbé előnyös... ;) ) Ha meg talál/találunk valami jobbat, úgyis megváltoztathatja.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204260 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egen, rögvest kiszúrtuk a chaten:)))
Ulmoval azonnal rá is jöttünk, hogy kit takar a becses név... hát a mi ribizlis-sajtos-pulykás szendvicset kajoló Aldahostalo barátunkat!!!
Üdv a körünkben, Charlie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204258 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mármint rávenni a bátyámat? Hát, asszem valahogy úgy, mint Morganának Maglort... :D Amúgy nem tanúsított ellenállást.... :D

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204255 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Angwen GRATU! Ügyes vagy:) hogy sikerült?:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204253 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Népek, gyorsan nézzétek meg a legújabb felhasználót! Erre büszke vagyok, nem kis határozottságomba került!
Hát, mégegyszer üdv, kollégák! :D Cue: hátha! Arden: shimán, csak nem adom fel! Siss: mi bölcsészek inkább tartsunk össze... ;) :D

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204242 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula Léli aktív vagy!!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204241 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli (Deriana) írta: Bóóódog SZülinapot Galadh lányom :)


ööö.... lányod? he?

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204233 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jah, mielőtt nem figyelnék: 1700 :D 8) Haladok, haladok :) :twisted:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204226 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen: GRATULÁLOK! kis szerencsével még csoporttársak is lehetünk, tökjó! :wink: :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204219 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen írta: Üzenem az összes egyetemistának, különösen a bölcsészkarosoknak, de azon belül is leginkább az angolszakosoknak, hogy üdv, kollégák! :juhé: Eru áldja azt a nagyonjófej felvételi bizottságot, amelyik ma 9/10 pontot adott nekem! :D


Én is annyit kaptam az Eltén... bár aztán magyaron kivágtak :dead:
Ha a pázmányos egyedekkel is szóba állsz, Eltés sorstársam, akkor üdvözöllek köreinkben :evil3: :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204212 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Angwen:jövőre skandinavisztikát megint megpróbálod?lehetnénk csoporttársak :)
többieknek hogyan sikerült skandinávcucc?
Iru:ELTE_BTK

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204209 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hello!!

Nagyon nagy GRATULA Angwen!!!!!!!!! :D 8) :D 8) :wink:
Szabad kérdezni melyik egyetem?
Egyébként a kollégád vagyok :wink:

No, pussz, Iru.

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204208 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm, köszönöm! :oops:
Arden: sajnos onnan kivágtak... :roll:

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204207 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Angwen:gratula nagyon!!
nem is skandinavisztika?

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204205 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Angwen!!!!
Ezer drakula meg minden ilyesmi!!! Nagyon-nagyon gratulálok Neked!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204204 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
bocs Rabyn,de ezt be kell írnom...
Trollheimen rohadt jó zene...
ismerőseink nyomják,dallamos death metal és nagyon jól tolják,tényleg...
bocs,de ez kellett...
meg is van a demójuk :)

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204203 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üzenem az összes egyetemistának, különösen a bölcsészkarosoknak, de azon belül is leginkább az angolszakosoknak, hogy üdv, kollégák! :juhé: Eru áldja azt a nagyonjófej felvételi bizottságot, amelyik ma 9/10 pontot adott nekem! :D

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204194 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Cijasztok! :)

Köszönjük a jókívánságokat, Zituska egészséges, csendes, nyugodt, sokat alszik.. :) szóval minden jó :) Anikó is jól van, semmi baja :) Hamarosan teszek fel képeket a netre :)

Valamint

Bóóódog SZülinapot Galadh lányom :) és
Bóóódog Szülinapot, Tel, csapvezbácsi!

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.372 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére