BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 2 hónapja #203247 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
[size=9:2yuoxzkx]hajrá Hollandia!!!![/size]

*csápol*

A franciákat régen szerettem, most már elvagyok velük - inkább ők nyerjenek, mint mások - a hollandokat leszámítva.
:sungl:

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
20 éve 2 hónapja #203246 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én meg munkátlan lettem :cry: :eek2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203236 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

elodyke írta:

Nilraen írta: Én örülök neki, hogy továbbjutott Portugália !!!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :hello: :hello: :cheers:

elodyke írta: a politika mellett a foci lenne az amit kiirtanék mindenkinek az emlékezetéből....

Miért? :hein:

merúúúúútttáááááálooom

Hihi, ez jó :mrgreen: Pasik általában nagy foci-bolondok... de jó, mikor néha szembesülök 1-2 kivétellel is :D Hát én se vagyok oda a fociért, úgyhogy üdv a klubban :mrgreen:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203224 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

elodyke írta: CSele..
nemtom vigasztal e, és hogy elmondjam e de kb 4 ijen tantargyam lesz
:D
inkabb nemsorolom..


Csele:Ne légy szomorú! Nálunk a vizsgáztató csak úgy szorta az embereket. És még odavágja mielőtt nekiállnék mondani a tételemet ennyi és ennyi az arány, legyünk optimisták! Én az voltam, de repültem. Úgyhogy elég rossz a kedvem.S ráadásul szigorlat volt ez! Most van még egy lehetőségem! Fel a fejjel!! Sose volt úgy hogy ne lett volna valahogy!!!! :wink:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203215 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
HAJRÁ HOLLANDIA!!! :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203207 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Arden Borough írta: én szeretem Beckham-et,de nem értem miért kellett vele 11-est rugatni...
franciők ellen kihagyta,a selejtezőkben eg még a törököknek rúgott hasonló 11-est mint tegnap...jó,akkor elcsúszott,és azért ment fölé...


Nem kell szépíteni! Nem lehet mindig szupersztár, néha mindenki hibázik!!!

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203204 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
én szeretem Beckham-et,de nem értem miért kellett vele 11-est rugatni...
franciők ellen kihagyta,a selejtezőkben eg még a törököknek rúgott hasonló 11-est mint tegnap...jó,akkor elcsúszott,és azért ment fölé...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203202 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én az angolokat nem csípem! Ja és Bechkam 11-eséről ne is beszéljünk?? :twisted:
Én a spanyoloknak és az olaszoknak drukkoltam! Kiestek!! :( :(

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203200 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Pár éve szerettem a focit, és akkor a Hollandoknak drukkoltam, és utáááltam a franciákat... d:
Most meg mindet utálom. Najó, ez így nem igaz. Nem utálom, csak nem nézem... ((:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203197 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
én az angoloknak szurkoltam...
ha ma kiesnek a franciák is akkor rohadt szomorú leszek,mert az angolok meg a spanyolok már kiestek és nehogymá' a franciák is kiessenek...
na mindegy,majd Zidane meg Henry kiveri a görögöket :)

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203196 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is nagyon Happy voltam hogy a portugálok nyertek! Igaz ma meg vizsgáztam és ahelyett hogy még átnéztem volna inkább meccset néztem! Nem baj sikerült igy is!!!

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203195 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nilraen írta: Én örülök neki, hogy továbbjutott Portugália !!!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :hello: :hello: :cheers:

elodyke írta: a politika mellett a foci lenne az amit kiirtanék mindenkinek az emlékezetéből....

Miért? :hein:



merúúúúútttáááááálooom

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja - 20 éve 2 hónapja #203194 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ulmo, azért voltak a magyar focinak is szép pillanatai...

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203192 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én örülök neki, hogy továbbjutott Portugália !!!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :hello: :hello: :cheers:

elodyke írta: a politika mellett a foci lenne az amit kiirtanék mindenkinek az emlékezetéből....

Miért? :hein:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203183 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

elodyke írta: a politika mellett a foci lenne az amit kiirtanék mindenkinek az emlékezetéből....

ellentétben Lamorakkal, aki a Queen zenekarral tenné ezt meg ;)


Előd: én ezt csak a magyar "focival" tenném meg :)

Hogy Lamorak MIT TENNE A QUEENNEL??? 8O Elnökhelyettes úr, ezesetben nagyon össze fogunk veszni! :twisted: /me abszolút Queen-fan

büzsü: GRATULA :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203172 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ma volt a magyar szóbelim. 10est kaptam :D Juppiiiiiiiii!!!! :D :D :D NAgyon hülye tételt kaptam: "A személyesség és személytelenség viszonya a modern lirában"... Húúú... eleinte azt hittem, visszacserélem... de azán annyit mondtam, hogy már le kellet állitani :D Köszi az Ungát Bungát! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203169 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
a politika mellett a foci lenne az amit kiirtanék mindenkinek az emlékezetéből....

ellentétben Lamorakkal, aki a Queen zenekarral tenné ezt meg ;)

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203156 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Morgana írta: Kikaptak az angolok...
:bawling:

De nyertek a portugálok! :itscool:
Bár ez volt az a mérközés, amelynek végén bármelyik csapat győz, annak örültem volna (bár a portugáloknak jobban).

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203155 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Morgana írta: Kikaptak az angolok...


A portugálok továbbjutottak :hello: :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203149 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jajjajjaj gyerekek! Tegnap este voltam táncházban (végre tudtam addig maradni, hogy moldvaizhassak), de beleléptem egy gödörbe és kiment a bokám. :bawling: brü-hü-hü

Mellesleg túl vagyok végre a magyar és töri írásbelin, de hát ..... öööö .... majd meglátjuk, hogy sikerült. :lol:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203148 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Úgyhogy átsétálsz a Kálvin téri aluljáróhoz ami kemény 1 saroknyira van... :D


Váó, nemmondod komolyan..? el se hiszem... :D :D

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203146 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
sok sikert Arden a nyelvvizsgához!!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203134 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kikaptak az angolok...
:bawling:

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203122 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
CSele..
nemtom vigasztal e, és hogy elmondjam e de kb 4 ijen tantargyam lesz
:D
inkabb nemsorolom..

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203084 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csele: ne sírjál! Nem éri meg...nekem a kedves mechanika volt ilyen...
Sokkal egyszerűbb, ha rántasz egyet a válladon és továbblépsz - "nevess, az élet szép!"

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203044 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rabyn: Ez jó!! :lol: :lol: :lol: Odamentél és megkérdezted lefényképezheted-e őket? Ez tecc!! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202973 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nudli: Akkor azok voltak azok a kövek, Én már csak a helszínelést láttam. (nem is tudtam, hogy arrafelé dolgozol)

Más: NEM BUKTAM MEG ESGTANBÓL! ÁTENGEDETT AZ OFŐM! Hu komolyan el se hiszem ma csupa hihetelen dolog történik velem

A másik hihetelen dolog: megyünk le anyuval a deákon a metróba (kettes metró) és ott állt három skótruhás fazon. Előszőr csak simán lefényképeztem őket (megengedték) aztán felszállunk a metóra, ők is felszállnak, le a Battyhányi téren, és elkeztek ott muzsikálni!!! nem sokáig ,de lefilmeztem! Nagyon állat volt mindenki mosolygott, olyan jó volt látni.) (film nem túl jó minőségű de nálam megtekeníthető ill át tudom küldeni)
és most nagyon jó a kedvem: )

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202945 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:cry: Hülye demonstrátornőm megtalálta két nap alatt a dogámat.
Amikor megmondta, hogy hány pontot adott rá majdnem lefordíultam a székről!!!!!!
16-ot! (22-től kettes).
Legutóbbi dogám *sokkkal* gyengébb lett, s 19 pont!!!!!!
Bementem hozzá, s nagyon megérte! Addig nézegette, míg csak 15 pont!!!
Most jővőre vehetem fel újra, pedig nem volt se éjjelem, s nappalom, annyit tanultam rá...szigorlatra sem mehetek belőle, s a sok elbukott matekos tárgyam miatt talán mnég a 15 kreditem sem lesz meg....nagyon utálom az egészet!
Komolyam mondom, évek óta nem sírtam ennyit.....

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202881 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Úgyhogy átsétálsz a Kálvin téri aluljáróhoz ami kemény 1 saroknyira van... :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202878 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
kééépzeljétek, az Astoriánál (itt dolgozok) bement egy kocsi az aluljáróba... nagyon durva... Hogy fogok így hazajutni? (perme már megint egoista... d: )

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 4.313 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére