BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 10 hónapja #155868 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csatlakozom!

[size=9:ooa7byco]És átadom jókívánságaitokat az öcsémnek! [/size]:)

Kezdenek ünnepi díszbe öltözni a városok. Már csak a hóesés hiányzik!

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155864 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta: BOLDOG ADVENT 1-ET MINDENKINEK :!: *nincs valakinek egy ide illő smiley-ja?*

Csatlakozom. :D és van, de nincs neten.. :roll:

és BN-t minden Andrásnak!

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155863 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta: BOLDOG ADVENT 1-ET MINDENKINEK :!: *nincs valakinek egy ide illő smiley-ja?*


smiles-m nincs, de csatlakozom! :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155858 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nimrocco, Java-d van? Lehet azt kellene letöltened legelőször: www.esrihu.hu/download/files/j2r ... -win-i.exe .
A MiRC-et nekem Svin inne telepítette: files.letoltes.com/internet/mirc612.exe . Az enyim még működött, mikor legutóbb használtam.

Eia: :mrgreen:

Képzeljétek, láttam egy kislányt, akinek Árven a neve :!: Tök jó, nem?

Ja, és BOLDOG ADVENT 1-ET MINDENKINEK :!: *nincs valakinek egy ide illő smiley-ja?*

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #155857 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nimrocco írta: Melyik mIRC-et?Az egyiket letöltöttem, de így se jó. :?


Próbálkozzál, én drukkolok. Sok sikert! :wink:


And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155852 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eia, tudod, hogy nem bántásnak szántam.... Naaaaa..... :roll: :crap:

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #155848 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Silmeniel írta: Mivel a trefi is meg a tolkien.hu chat is mIRC alapú... :) vlsz., ha az egyik nem működik, mert a gép nem támogatja a mIRc alapú chatet, akkor a másik sem fog... :twisted:

hm.. ez az ördögi fej a végén nagyon jól esett :? De mint Brisa megjegyezte, Papsajt után az én nevem van legtöbbet a chaten, szal ne aggódj. én megoldom. :evil3:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155845 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Melyik mIRC-et?Az egyiket letöltöttem, de így se jó. :?

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155844 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mivel a trefi is meg a tolkien.hu chat is mIRC alapú... :) vlsz., ha az egyik nem működik, mert a gép nem támogatja a mIRc alapú chatet, akkor a másik sem fog... :twisted:

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155843 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nimrocco írta: Az a baj, h XP-m van? :?

Nekem műxik xp-ről. bár erről a gépről, ahonnan most vagyok, webről nem műxik (bár a trefi se, szal nem a chattel van a baj :D ) [size=9:sbxd84pu]megj. ezen a gépen 98 van![/size]

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155839 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nimrocco, Namarie: Ha nem műxik töltsétek le a mIRC -et, és azzal próbáljatok meg belépni...

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155834 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie írta: Kérdés: nektek sem műxik a chat? Nekem most már harmadik napja nem akarja az igazat.

Nekem még egyszer sem működött :x .Mindig egy szürke mező jön be, pedig a www-s címről érem el.Az a baj, h XP-m van? :?

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155833 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie írta: Kérdés: nektek sem műxik a chat? Nekem most már harmadik napja nem akarja az igazat.


Semmi baja, nekem műxik...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155812 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kérdés: nektek sem műxik a chat? Nekem most már harmadik napja nem akarja az igazat.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155783 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na, Emberek!...

Tegnap végre együtt volt itthon a kis család, és megnézettem velük A Gyűrű Szövetsége bővítettet. :D
Hááát...
Apu kifejezetten undok volt.
Anyu jókat mosolygott Pippin okosságain, és örömmel vette tudomásul Aragorn megjelenését (ő a kedvence a könyvben, bár még nem olvasta végig...).
Öcsém pedig oda-vissza volt.

So-so, azt hiszem, megérte. 8)

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155760 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta:

Mau Rauser írta: OFF (Galadh,"Ő nem Neframíriel véletlenül?, vagy csak én olvasom folyton félre a nevét?");

Üdv ;) :
-- Mau


Mau, nincs Neframíriel nevezetű felhastnáló. :wink:

Brisa, Mau idézett... ha jól gondolom, egy verses-talin elhangzott beszólást ;)

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155757 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Mau Rauser írta: OFF (Galadh,"Ő nem Neframíriel véletlenül?, vagy csak én olvasom folyton félre a nevét?");

Üdv ;) :
-- Mau


Mau, nincs Neframíriel nevezetű felhastnáló. :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155751 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Mau Rauser írta: OFF (Galadh,"Ő nem Neframíriel véletlenül?, vagy csak én olvasom folyton félre a nevét?");

Üdv ;) :
-- Mau

Lemaradtam... ezt ki mondta???

ON.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155747 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
OFF (Galadh,"Ő nem Neframíriel véletlenül?, vagy csak én olvasom folyton félre a nevét?");

Üdv ;) :
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155744 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lesz a Szavazás résznél majd új dolog amire lehet szavazni? Olvasgattam az eddigieket, nagyon jók voltak... :roll: :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155704 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Galadh, már megtettem. És ő nem küldött be rajzot. Tehát egy másik, rövid 'i'-s Neframielt keresünk.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155702 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Brisa: szvsz írj neki privit, mivel Neframíel néven tevékenykedik a fórumon, legtöbbször a verses topicban ;)

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155698 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Keresünk egy olyan leányzót is, aki Neframiel néven adott be a pályázatra egy rajzot. Szintén az adataira lenne minél előbb szükségünk.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155691 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rogue: jobban vagy már? csak most láttam az aláírásodat... :oops:

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155682 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Drágáim, nem ismeri valaki Szentgyörgyi Éva nevezetű 16 éves hölgyeményt? Sürgősen kellene nekem az elérhetősége (telefonszám, lakcím).

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155674 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm Neo,müködik :) !

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155607 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rouge elájutáál???
az nagyon nemjo.. (halk megjegyzés, hogy nekem is így kezdődőtt.. most is szédülök, de megpróbálom magam feltámasztani mert látni kell a bővítet DVDt)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155598 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Lara írta: Sziasztok!Kis segítséget szeretnék kérni.Szeretnék letölteni fontokat(betütípus).Idáig rendben is van,de ezt hogyan rakjam be a Word-ba,hogy használni is tudjam? :oops:


attol fugg, milyen oprendszert hasznalsz ß)
Win 98/XP: start menu/beallitasok/vezerlopult/betutipusok->uj betutipus telepitese

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155594 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziaaasztok! Jaj, végre :)
egy hétig nem tudtam jönni, mert beteg voltam /elájultam múlt csütörtökön :? /, és most meg nincs net a suliban. De végre be tudtam jönni. Nah, semmi különös, csak nekem fontos, hogy írogathatok ide kicsit, és Boldog szülinapot Mau... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155591 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!Kis segítséget szeretnék kérni.Szeretnék letölteni fontokat(betütípus).Idáig rendben is van,de ezt hogyan rakjam be a Word-ba,hogy használni is tudjam? :oops:

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.764 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére