BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 10 hónapja #154509 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azt hittem, rosszul látom a nevet... Aztán arra jutottam, h valószínűleg csak rossz srácra gondolok... De nem... :( Sajnálom... Én is sokáig imádtam... A SeaQuest minden részét megnéztem miatta... :cry: :( :cry:

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154507 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez a filmvetítés a lehető leglehetetlenebb időpontban ér véget. :rmad2:

Egy szomorú hír: meghalt Jonathan Brandis, a SeaQuest Lucas-a, a Végtelen Történet második részének Bastian-ja, [size=9:vdmqui7d]és leánykorom nagy szerelme[/size]. :bawling: :crying: :|
A cikk

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154474 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Drága nép! nekem lenne egy fölös jegyem és egy halk kérdésem: mikor vége a filmnek,a földalatti szvsz már nem fog járni. nem lakik vki aki jön a mexikói út vagy a bosnyák tér vagy valami közelében? mert akkor együtt tudnánk eltévedni, esetleg hazatalálni... vagy nincs valaki kocsival, aki el tudna furikázni??? tudom, naív vagyok...
de azért ha valaki vmelyik kategóriába tartozna, vagy a jegyre pályázik, dobjon meg egy privivel holnap délig, de lehetőleg sms-sel amilyen gyorsan csak tudna! (06304159204)

pusszancs, galadh

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154465 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csakhogy átlátható legyen a dolog:

Holnap 16:30-kor (azaz fél5-kor) talizunk a Nyugati előtt, aztán eltöltjük az időd, és irány a MOM-park a DVD-nézésre! :D Késni TILOS!
Najó, lehet késni... :) Ha valaki eltévedne, vagy később akarna csatlakozni hozzánk, hívjon fel valamelyikünket. Pl. az én számom: 06-20-9-347-322.

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154462 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nembaj Ry..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154440 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Van egy vonat, ami 5re ér be (és azzal még pár órát el is lóghatnék), de leginkább más okai vannak, h nem tudok menni. :( mondjuk ha nem kedden lenne... ;)
Szürke meg ha olvassa, fél ötre megy, amúgy meg nem bict, h tud, mert lehet, h más dolga van előtte.

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154421 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
De Pécs akkor is messze van:(((((

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154419 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rabyn: oksa :) értem én :)
csak szegény Ry ugy tudta hoyg 17 ...
talán 19-re tudot volna jönni :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154417 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Melwar tudom, de előte van valami nyavaja, meg Lamoék vonata akkora érkezik be a nyugatiba.
szal eltőtjük előtte az időt

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154416 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
csak halkan jegyzem jmeg hogy NEM 17-kor kezdödik a film , hanem 19 azaz ESTE 7 :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154415 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mégvalami!!!
AKI MOST TUDTA MEG, HOGY NYERT JEGYET AZ KÜLDJÖN VISSZA NEKIK EGY E-MAILT, HOGY JÖN SZVSZ FEL FOGJÁK HÍVNI VAGY KÜLKDENEK NEKI EGY EMILT HOGY OKÉ!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154413 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
OK, akkor így kérdezem: van még valaki, aki nem akar fél 5-kor talizni, csak később?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154405 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
igen de én az előtte lévő cuccokra is kiváncsi vagyok. Különben se kötelező odajönni hétre..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154404 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tudom, de a film csak 7-kor! :idea: :roll:
És éppen azért, mert 11-ig tart.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154403 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Öttől kezdődik maga az egész progi s oda is kéne érni!
Ha akarsz tanulj előtte, én a magam részéről töriversenyről fogok jönni.
Különben is este 11ig tart

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154402 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ÉN IS NYERTEM! :dance:

(De sajnos nincs szabad hely, jön Pippin is.)

Rabyn: fél öt? Nincs az kicsit korán? 8O :roll: Még tanulni sem ártana előtte... :idea: :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154400 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ry: Majd a harmadik filmnél.
Szürke is jöjjön fél ötre a nyugatihoz

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154398 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
5től? Áhhh.... Pedig majdnem el tudtam menni. :bawling: Szép álom volt. :)
*éljen Pécs* :P

Na akkor jótékonykodok, szal küldök egy Szürkét nektek.

Jó szórakozást! :D

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154397 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nilraen: esetleg építhetsz arra, hogy vki mégsem jön el, haverkodj össze a Danubius-os lányokkal, és nyert ügyed van ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154390 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Supersonica írta: Nilraen: úgy tudom, hogy még a helyszínen lehet pár jegyet (10 db) nyerni.
Én azt ajánlom Neked, hogy gyere el a moziba, és a regisztrációkor tanácstalanul egyedül toporgótól kérdezd meg, hogy nem jött-e el vele senki, mert akkor szívesen bemennél vele ;)
(Tavaly mi pl. öten voltunk a hat jegyre, így jöhetett volna még vki velünk).


Hát majd csak lesz valahogy... :) és köszi a segítséget.

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154386 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nilraen: úgy tudom, hogy még a helyszínen lehet pár jegyet (10 db) nyerni.
Én azt ajánlom Neked, hogy gyere el a moziba, és a regisztrációkor tanácstalanul egyedül toporgótól kérdezd meg, hogy nem jött-e el vele senki, mert akkor szívesen bemennél vele ;)
(Tavaly mi pl. öten voltunk a hat jegyre, így jöhetett volna még vki velünk).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154385 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Supersonica írta:

Nilraen írta: Egy hülye kérdés:ha nyertetek mit küld el?Azt hogy Gratulálunk nyertél 2 jegyet a vetítésre?Mert nekem valami hülyeséget küdtek,de a danubiustól.A feladó ez:dolshowszoro@danubonus.hu
nektek is?


Sajnos nem, ez a heti hírlevél, amit ezután meg fogsz mindig kapni. A sima levél a danubonus@danubonus.hu címről jön, és a TE leveledre válaszol, ergo, amit Te adtál meg címet (GyU játék, mittoménmi) arra lesz RE: kezdettel.

Naon boldog vagyok, pont annyi jegyet nyertem, amennyit akartam :lol:



BASSZUS! :( Egyébként jegyet venni nem lehet?Vagy túl naív vagyok? :) (gondolom nem) :?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154383 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
FIGYELEM NÉPEK!!!! HOLNAP AKI JÖN A MOZEEBA AZ JÖJJÖN FÉL ÖT KÖRÜLRE A NYUGATI ELÉ OKÉ?? OTT TALÁLKOZUNK MRÁ EGY PÁRAN ÉS ÍGY LEGALÁBB EGYÜTT LESZÜNK-)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154382 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Silmeniel írta: Basszus, ezt nem hiszem el, én is nyertem jegyet de NEM NÉZTEM TEGNAP MAILT!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ *káromkodik rendesen, ha ezt Eru hallaná....*


Nem kell aggódni, úgy tudom, ma reggel 9 körül küldték ki a leveleket :)
Elég egy e-mailt küldeni, hogy regisztrálnál.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154381 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nilraen írta: Egy hülye kérdés:ha nyertetek mit küld el?Azt hogy Gratulálunk nyertél 2 jegyet a vetítésre?Mert nekem valami hülyeséget küdtek,de a danubiustól.A feladó ez:dolshowszoro@danubonus.hu
nektek is?


Sajnos nem, ez a heti hírlevél, amit ezután meg fogsz mindig kapni. A sima levél a danubonus@danubonus.hu címről jön, és a TE leveledre válaszol, ergo, amit Te adtál meg címet (GyU játék, mittoménmi) arra lesz RE: kezdettel.

Naon boldog vagyok, pont annyi jegyet nyertem, amennyit akartam :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154380 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Gratu akkor te is nyerél!!!


Pontosabban egy barátnőm (Tinúviel!Tinúviel!)..de ez mindegy?És vissza kell jelezni???

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154378 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratu akkor te is nyerél!!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154377 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy hülye kérdés:ha nyertetek mit küld el?Azt hogy Gratulálunk nyertél 2 jegyet a vetítésre?Mert nekem valami hülyeséget küdtek,de a danubiustól.A feladó ez:dolshowszoro@danubonus.hu
nektek is?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154376 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
SILM MOST HIVD FEL ŐKET VAGY KÜLDJ EGY EMILT VISSZAIGAZOLÁSKÉNT!!!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154375 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Basszus, ezt nem hiszem el, én is nyertem jegyet de NEM NÉZTEM TEGNAP MAILT!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ *káromkodik rendesen, ha ezt Eru hallaná....*

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.498 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére