BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 10 hónapja #148921 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Mau Rauser írta: Volt Stargate? És én nem láttaí? a fenébe a kolival! pedig az vmi, amit mindenképpen meg akarok nézni egyszer.. (igen, még mindig meglehetősen egyiptom-mániás vagyok :) )

Üdv:
-- Mau


És te sem tudod hogy mondják óegyiptomiul az atomenergiát? olyan kíváncsi lettem... :twisted:
(kb 100% hogy még le fogják adni eccer-kéccer)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148905 Írta: Öcsi
Öcsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Mau Rauser írta: Volt Stargate? És én nem láttaí? a fenébe a kolival! pedig az vmi, amit mindenképpen meg akarok nézni egyszer.. (igen, még mindig meglehetősen egyiptom-mániás vagyok :) )

Üdv:
-- Mau


Akár csak tesó... Már töb milliószor látta a filmet, de apa nem engedte,h meg nézze... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148882 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
[size=9:12epc0na]300[/size] :yaay!:

Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148879 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Volt Stargate? És én nem láttaí? a fenébe a kolival! pedig az vmi, amit mindenképpen meg akarok nézni egyszer.. (igen, még mindig meglehetősen egyiptom-mániás vagyok :) )

Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148875 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Alyr: :D :D Én csak a felét láttam, aztán mentem alunni.

Boldog szülinapot, Dodie :wink:

Dodáj. Jaj.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148859 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot Dodie drága!!!

Aztán tessék nekünk ajándékot adni:)

Nem hiszem el a mesét az ember-papáról :P

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148846 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Más: tegnap megnéztem a Csillagkapu című filmet a TVben. Alapvetően nem egy rossz film, van benne ötlet meg fantázia, ezenkívül az amerikai hős effektus sem ütközik át rajta annyira.
Viszont egy kérdés furdal kb a film fele óta... miután a tudós megtanult óegyiptomiul a lánytól tanult magánhagzók segítségével, némi kergetőzés után elbeszélget a magát szerényen Rének nevező ufóval. kölcsönösen megdícsérik egymás fejlettségét meg ilyesmi...
és itt jön a probléma...
Hogy mondják óegyiptomiul, hogy atomenergia???

:D :D :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148791 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot Dodie!!
Füled érjen bokádig!! :D

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #148788 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Születésnapot Dodie!
a biztosítótűd ott függ a kósza-kendőmön...
és ne sírj Dodáj! :)

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148777 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hmmm...túlléptem a 800-at!
:up:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148775 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Oh, igen... 25-ből tíz szemet eltaláltam... Azért egész jó arány.. ;)

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148763 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Melda Dodie!

Merin len líme valin nostaro!!!

Álve laitas, laitas tennoio!

As-melme: meldolyar, Alcar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148751 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
www.arwen-undomiel.com/eye_game.html
Ha valaki véletlenül unatkozna. :wink:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148738 Írta: Carnimirie
Carnimirie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot Dodiee!!!

"everybody’s changing and I don’t feel the same"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148737 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Lenna írta: HOGYAN LEHET ITT A NEVED ALA KEPET CSINALNI?????SEGITSETEK!! ELORE IS KOSZI!!!! :oops: :wink:



fent a tolkien. hu fórumok alatt látsz szavakat: GYIK keresesés, stb, a profilra kattintva avatar néven fut a képecske

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148736 Írta: Lenna
Lenna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
HOGYAN LEHET ITT A NEVED ALA KEPET CSINALNI?????SEGITSETEK!! ELORE IS KOSZI!!!! :oops: :wink:

Üljenek a fiúk ölébe a lányok!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148735 Írta: Lenna
Lenna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Szulinapot Dodie!Zsofi vagyok!tod.......
:dance:
Pussssssssssz mindenkinek

Üljenek a fiúk ölébe a lányok!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148725 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot Dodie!!!!


Az Ancanar szvsz nem lesz olyan nagy film, az előzetes alapján amatőrök készíthették, még abban sem vagyok biztos hogy a mozikban menni fog...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148719 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bódog szülinapot Dodie!!! :)

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148718 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Nostare, Dodiee!

Az Ancanar mikor fog kijönni előreláthatólag?

Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148709 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta: Sil, mi az az Ancanar?

Egy erős Szilmarilok-beütésekkel rendelkező film lesz, most folynak az utómunkálatai. [size=9:1d64i0jq](Eredetileg a Szilmarilokat akarták megfilmesíteni - azelőtt pedig Aragorn fiatalkorát -, de nem kaptak rá engedélyt az Estate-től.)[/size]
www.ancanar.com
Volt szó róla a Szilmarilok topicban, és nemrég betettem a letölthető előzetesét az Előzetesek topicba.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148707 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot Dodiee! (Hogy neked milyen sok neved van? 8O :D )

Sil, mi az az Ancanar?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148703 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szvsz lesznek új filmek is, hiszen jön az Ancanar, és biztos, hogy lesz majd egyszer Babó film is (ekkora siker után nem hagyhatják ki). Nem kell a fórumot a kihalástól félteni.
És igen, mindig lesznek újak, hiszen látjátok, most is jönnek (és eddig is jöttek), minden nap. És lehet, hogy először csak a hűdejópasi-effektus miatt jönnek, de utána esetleg elolvassák a könyveket is, és igazi rajongóvá válnak.
Egy korszak le fog zárulni a fórum életében, amikor majd a RotK bővítettet is kitárgyaltuk, de az még messze van, és eddig is voltak ilyen korszakváltások (a legelsőben, a film előtt pl. itt se voltam), és túléltük. Most is túl fogjuk, elég összetartó a társaság. A filmes topicokban is vagy áttérünk a színészekre, vagy visszatérünk a könyvhöz (vagy mindkettő egyszerre), majd kialakul.

És
Valin Nostare, Dodiee!

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148700 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BOLDOG SZÜLINAPOT ZOKNIBROTHER!!!!!! :D :cheers: :dance: :bounce: :hello:

Küldök neked sok kis hapsit: :pippin1: :frodo1: :frodo2: :pippin2: :merry1: :sam2: :sam3: :pippin8: :pippin7: :pippin6: :pippin5: :merrypippin: :merry6: :merry5: :merry4: :merry3: :frodorobin: :frodo4: :pippin4: :bilbo1:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148699 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Nostare Dodiee Took! :hello: :cheers:
Eru éltessen sokáig! ;) :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148698 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Születésnapot, Hű Szolgám! :sam3:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148695 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Miután írtál egy privit "Nézzél a beszélgetősbe" címmel, még jó hogy benézek:DD és nem kell reklámozni hogy szégyenszemre így megöregedtem... :roll: :D
Csóközön Pannykám, és köszönöm :oops:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148692 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tudom nm nézed de BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KEDVES DODIEKÁM!!

:hello: :mrgreen: :cheers:

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148688 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Mau Rauser írta: a film az mtt-nek csupán egy lökést, egy lendületet adott, a mi feladatunk most az, hogy éljünk vele és ne hagyjuk elsikkadni. És szrintem nem is fogjuk :) legalábbis én nagyon bízom benne.


Én biztos vagyok benne, mert most már elindultunk, már megvan a társaság és megvannak az irányok, meg a hivatalos keret is. Ahogy a februári konferencián is mondtam, nekem személyesen az, h van Magyar Tolkien Társaság, eleve hatalmas dolog, ami nagyon sokat jelent és amiben nekem is és még igen sokaknak rengeteg munkájuk van. Már eddig is vannak maradandó eredményeink, és ezután is hasonló lelkesedéssel fogunk dolgozni.

A társaság pedig nagyon jó, és nagyon ígéretes; és nagyon összetartó, tehát megbízható is.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148681 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Vsz... ez azt hiszem, nem is fog neki ártani annyira :) Most nem azt mondom h hulljon a férgese (azt csak gondolom ;) ) a film az mtt-nek csupán egy lökést, egy lendületet adott, a mi feladatunk most az, hogy éljünk vele és ne hagyjuk elsikkadni. És szrintem nem is fogjuk :) legalábbis én nagyon bízom benne.
(optimizmus magasfokon... hiába, c'est moi)

Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.464 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére