BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 10 hónapja #148679 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Supersonica írta:

Alyr Arkhon írta: Úgy látom, Felagund alig negyedóra alatt máris két hölgy figyelmét felkeltette... ezt nevezem!
;) :D


Az a baj, hogy nem a Te beírásodra írunk vissza :lol: ? Akkor most írok Neked is, hogy ne fájjon annyira ;) ...


Mostan le vagyok leplezve... :oops: :D :D

Egyébként el kell mondanom, azért is vagyok láthspell, hogy felébresszem az emberkeben a "hazaszeretetet" és ittmaradjanak...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148673 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Úgy látom, Felagund alig negyedóra alatt máris két hölgy figyelmét felkeltette... ezt nevezem!
;) :D


Az a baj, hogy nem a Te beírásodra írunk vissza :lol: ? Akkor most írok Neked is, hogy ne fájjon annyira ;) ...

Amúgy én még annyit fűznék hozzá, hogy a Gyűrűk Ura világa gyakorlatilag 14 éve varázsolt el, és azóta is fantasy fanatikus vagyok (nemtom jó vagy rossz értelemben), de regisztrálni ide csak a TTT előtt jöttem... mert a változtatások ellenére fantasztikus munkának találom a filmet, de maradni fogok a filmek lecsengése után is...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148668 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ja, és hozzátennék még valamit valakinek egy "nyálcsorgatós" megjegyzéséhez: Szerintem könyvön is lehet nyálcsorgatni, legalábbis én rendszeresen ezt csinálom. :oops: :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148667 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagyon reményteli amit leírtál, de én továbbra is félek...
A Középfölde néhány topicot kivéve tetszhalott, a Film valószínűleg a RotK bővített után hasonló stádiumba fog esni...
Persze a Kreatív Szekció és a Közösség (azaz a "tehetség" és az MTT legjobban látogatott topicjai) továbbra is élni fog, de csökkenni fog a látogatottsága.
Az MTT és a fórum a filmek segítségével nőtt fel ilyen gyorsan, de minden tett ellenére a sorsa még mindig függ a filmektől, és meg fogja érezni hogy nem lesz több új film. Persze hogy megmarad, lehet hogy túl sötéten látom a jövőt és életben marad a fórum, (az MTT nyilvánvalóan igen, mert nem a filmmel kapcsolatos) de a jelenlegi gyors felfutás és népszerűség alább fog hagyni. Szvsz az MTT át fog alakulni az emberek szemében azzá, aminek indult, elsősorban irodalmi témájú KHTvá.

remélem lehet érteni amit írtam

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148663 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fórum (főleg Alyr hozzászólása kapcsán):

Nos, az elképzelhető, hogy a Film-fórumban egy idő után csökenni fog az aktivitás, és az újdonsült divatBloom/Mortensen/Akárki-fanok egy idő után kikopnak, vagy szélsőséges esetben egy néhány éves periódus után a Filmfórum kihal, DE nem hinném, hogy hasonló veszély fenyegetné a többi fórumot, mert

:arrow: Tolkien világa olyan szélsőségesen NAGY (mármint most nem a nagyszerűségére, hanem eleve a sokrétűségére, mélységére, stb. gondolok) és szerteágazó, hogy ha immár mintegy 25 (!) éve nem tudták kimeríteni a lehetőségeit (úgy értem kb. ennyi telt el a halála óta és még mindig nincs minden levelezése, nyelvészeti és egyéb jegyzete, szövege, stb. publikálva ill. magyarra fordítva), akkor szerintem nem kell aggódnunk, hogy mi a közeljövőben ki tudnánk meríteni őket, mindent olyan mélységig meg tudnánk ismerni, hogy sosem merülnének fel új álláspontok a szövegekkel kapcsolatban és ezáltal csökkenne illetve megszűnne a középföldés topikok aktivitása.
:arrow: Mindig lesznek új és új tagok, akik elolvassák a könyvet, és mivel Középfölde olyan korfüggetlen (ie. minden körülmények között ugyanazokról az értékekről, hűségről, kitartásról és hősiességről szóló) mű, mely vsz. még hosszú ideig megőrzi népszerűségét; mindig lesznek új, igaz rajongók, akik Középföldét szertik és nem Orlynak jönnek nyálcsorgatni. Mi felnövünk és megöregszünk, de vsz. Tolkien művei — és az MTT mostani gárdájának jövendőbeli művei ehhez még bizonyára hozzátesznek majd, mert ritkán látni olyan különlegesen tehetséges és összetartó értelmiségi bandát, mint a mienk — elbűvölik és inspirálják majd a rajongók következő generációit is, tehát nem hinném, hogy a Társaság — és ezzel együtt a Fórum, mert a Társaság szétszórtága miatt a Fórum gyakorlatilag elválaszthatatlan a Társaságtól és a Társaság a Fórumtól — jövője miatt kellene aggódnunk. ;)

Remélem, nem gabalyodtam bele annyira és érthető, amire gondolok :)

Üdv:
-- Mau
ps.: vsz a Társaság legtöbb tagja még meg fogja látni a GYU következő filmváltozatait — mert fogadni mernék rá, hogy ilyen klasszikust nem csak egyszer fognak megfilmesíteni (vagy legalábbis feldolgozni a Tolkien-örökség valamelyik részét)

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148660 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rogue/Arwen írta: Hümm, nos, Alyr: tudom, hogy nem azért írtad, amit írtál, azt pedig külön köszönöm, hogy velem (Velem, hahhha) vagytok. Pusssz! Amúgy én is csak annyit fűznék hozzá ehhez a topicos témához: szerintem egy jó darabig lesz még filmtopic, mert a film(ek)ről nem lehet eleget beszélni! Én nem vagyok olyan nagy rajongója, ehhez képest még én is rengeteget tudok róla dumálni, ha úgy hozza a helyzet! Úgyhogy szerintem nem kell aggódni emiatt, legalábbis egy darabig biztosan nem.


De vajon ez az "egy darabig" meddig fog tartani?
Fél év? Egy év? esetleg több?
(kevesebb nem hiszem)

Persze hogy Veled vagyunk, ez természetesen, és Veled van az Eru (by Estel) is! ;)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148656 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hümm, nos, Alyr: tudom, hogy nem azért írtad, amit írtál, azt pedig külön köszönöm, hogy velem (Velem, hahhha) vagytok. Pusssz! Amúgy én is csak annyit fűznék hozzá ehhez a topicos témához: szerintem egy jó darabig lesz még filmtopic, mert a film(ek)ről nem lehet eleget beszélni! Én nem vagyok olyan nagy rajongója, ehhez képest még én is rengeteget tudok róla dumálni, ha úgy hozza a helyzet! Úgyhogy szerintem nem kell aggódni emiatt, legalábbis egy darabig biztosan nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148650 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta: Az más.
Ha valaki "csak" rajongóként csöppen ide, és itt "teljes értékű" MTT-s lesz belőle, az persze, maradjon. De aki csak azért jár ide, hogy X. Y. mindenféle képeit nézegesse, és nyálat csorgasson, (és megragad ezen a szinten!!!) annak sztem hosszú távon semmi keresnivalója itt.

[size=9:368g7id1]Bocs a kissé durva fogalmazásért...[/size]



Egyetértek Felagunddal, hiszen elvégre minden topicban annak örülünk inkább, hogyha értelmes, tartalmas hozzászólások, észrevételek, témafelvetések vannak. Mindenki tudja, hogy Legolas szép, Aragorn meg jó pasi, de emögött azért nem árt látni Tolkient, és magát a karaktert.

Silnek igaza van, tényleg jó néha nyálcsorgatni is, (bevallom, én is szoktam :oops: ) de ne CSAK nyálcsorgatás legyen, mert akkor tényleg kiüresednek a topicoc.

Azt gondolom, hogy aki komolyan a GyU és Tolkien miatt jött ide, az biztos itt is fog maradni, és az is, aki a társaság miatt elsősorban, de közben megkedvelte a könyvet is. Elfogult vagyok a könyvvel kapcsolatban tudom, de azt gondolom, az sokkal jobban kiaknázható, mint a film. Mostanában olvastam újra a GyU-t és megint felvetődtek bennem kérdések. A magam részéről maradni szeretnék...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148638 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta:

Estel Adániel írta: No igen... meg két fiúét is. :lol: Kérdés, nevezhető-e ez jó aránynak... :roll:
:mrgreen:

Attól függ, mit nevezel jó aránynak... Mivel a Fórumon jóval kevesebb a fiú, mint a lány, ezért az 50-50%... khmm... igen érdekes arány... :twisted:


Most már Artemisszel a lányok vezetnek...
de még mindig érdekes arány... :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148634 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: A nyálcsorgatósról: nem javaslom hogy a közeljövőben találkozz a rajongói topicok látogatóival... ;)


Felagundból ezt a szókimondást szerintem részben a délelőtti találkozásunk váltotta ki! Mikor megmutattam neki a Sil kreálta Hugo Weaving Fansite-ot, megjegyezte:
-Ti tényleg szörnyűek vagytok!
8O -Miért?
-Csak!

Hát igen. Amint az Éomer-topicban is írtam, vmilyen szinten igazat adok neki, de hát gyarló nőszemély vagyok én is....
:roll: :roll: :twisted:

Sil írta: Naaa... Azért igenis jó néha egy kicsit nyálcsorgatni is...

Milyen igaz!!!!..... :lol: :lol: 8)

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148633 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estel Adániel írta: No igen... meg két fiúét is. :lol: Kérdés, nevezhető-e ez jó aránynak... :roll:
:mrgreen:

Attól függ, mit nevezel jó aránynak... Mivel a Fórumon jóval kevesebb a fiú, mint a lány, ezért az 50-50%... khmm... igen érdekes arány... :twisted:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148632 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
No igen... meg két fiúét is. :lol: Kérdés, nevezhető-e ez jó aránynak... :roll:
:mrgreen:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148629 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Úgy látom, Felagund alig negyedóra alatt máris két hölgy figyelmét felkeltette... ezt nevezem!
;) :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148622 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta: Az más.
Ha valaki "csak" rajongóként csöppen ide, és itt "teljes értékű" MTT-s lesz belőle, az persze, maradjon. De aki csak azért jár ide, hogy X. Y. mindenféle képeit nézegesse, és nyálat csorgasson, (és megragad ezen a szinten!!!) annak sztem hosszú távon semmi keresnivalója itt.

[size=9:6sx7oack]Bocs a kissé durva fogalmazásért...[/size]


Ez egy kicsit durva fogalmazás ;)

Azért vedd figyelembe, hogy tizenévesen nem sok emberke kezd el csak úgy egy 1200 oldalas könyvet olvasni (tisztelet a kivételnek)! Ebből a szempontból nagy hatása és felelőssége van a filmnek, hiszen sok embernek ez az első találkozása a fantasy-vel... aztán lehet, hogy megtetszik neki, és elkezd további Tolkien műveket, egyéb igényes fantasy-t olvasni, megszereti az olvasás élményét... ami sajnos a mostani, elgépiesedett világban egyre ritkább, ezért is ilyen népszerű például Rowling a Harry Potter-rel, mert ismét megszerettette az olvasást a gyerekekkel (ez mégis könnyedebb műfaj mint a Gyűrűk Ura), bár szerintem ez a tömeghisztéria, ami Rowling és a Harry Potter körül kialakult, az is túlzás... :roll:

Én nem ítélem el azokat sem, akik csak a filmet nézik meg, mert legalább megnézik! A nyálcsorgatással meg mi is a baj ;) ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148620 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Naaa... Azért igenis jó néha egy kicsit nyálcsorgatni is...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148619 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
[size=9:14ofq0dd](Lehet, hogy éppen a THK-toborzás érdekében ilyen provokatív a hangnem, nem? :lol: Így is lehet kihívókat gyűjteni... :D )[/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148616 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estel Adániel írta: Azért figyelembe veendő dolog az is, hogy mindannyian öregedünk, így könnyen lehet, hogy azok is, akik a film iránti ifjonc rajongóként csöppentek ide a fórumra, előbb-utóbb "megkomolyodnak", és idővel stabil tagjai lesznek a fórumnak, sőt, talán még az MTT-nek is... ;)


Igaz.
Azért a "hulljon a férgese" kicsit erős.
Aki úgy gondolja, hogy már nincs miért ide járni, annek nem kell jönnie többet. De ettől még nem kevesebb azoknál akik ittmaradnak.

A nyálcsorgatósról: nem javaslom hogy a közeljövőben találkozz a rajongói topicok látogatóival... ;)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148615 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az más.
Ha valaki "csak" rajongóként csöppen ide, és itt "teljes értékű" MTT-s lesz belőle, az persze, maradjon. De aki csak azért jár ide, hogy X. Y. mindenféle képeit nézegesse, és nyálat csorgasson, (és megragad ezen a szinten!!!) annak sztem hosszú távon semmi keresnivalója itt.

[size=9:d6iajeco]Bocs a kissé durva fogalmazásért...[/size]

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148614 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azért figyelembe veendő dolog az is, hogy mindannyian öregedünk, így könnyen lehet, hogy azok is, akik a film iránti ifjonc rajongóként csöppentek ide a fórumra, előbb-utóbb "megkomolyodnak", és idővel stabil tagjai lesznek a fórumnak, sőt, talán még az MTT-nek is... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148611 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha már borúlátás...

Igazából kellenek azok az emberek, akik csak "divatból", amíg a film hatása tart, maradnak velünk???
Lehet hogy ezt így explicite még senki nem írta le, és lehet, hogy sokan megköveznek(/megutálnak) érte, de sztem mindenkiben megfogalmazódott már ez a kérdés...

Szvsz pont ez után fog letisztulni a kép, és maradnak azok az emberek, akiknek érdemes
Vagy: ahogy Róka (Dr. Ungváry Krisztián [Ery, te ismered]) mondja: A férges elhullik...

Állok elébe mindenféle vitának!

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148607 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én szoktam vészmadár (láthspell ;) ) lenni, ha a jövőről van szó, és még leszek is...
Szerintem a RotK és a második LEP után lesz a csúcs hozzászólások és felhasználók terén, aztán lassú csökkenés következik.
Valószínűleg lassú csökkenés, de mivel nem lesz újabb nagy film a közeljövőben, sokan akik csak a filmek miatt jöttek ide, kikapcsolódnak, lassan elszürkül minden, néhány gócpont (Kreatív Szekció, Közösség, általános vitatopicok (vallás, gondolatok)) még megmarad, de a Film, a Középfölde (ebben a sorrendben) lassan ki fog halni. Legtovább a Közösség marad meg, elvégre erős kapcsolatok születtek az elmúlt 2 évben, de lassan a fórum helyett máshol intéződnek a baráti szerveződések...
Ez elég borúlátó jóslat, remélem nem lesz igazam...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148543 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szerintem a filmtopicocnál csak az szűnik meg, ahol konkrétan a filmről van szó. Ahol a szereplőkről is, pl. Galadriel- Cate Blenchett biztos nem. Egyfelől pl. Boromir vagy Aragorn se teljesen kimerített téma, másfelől pl. Orlando Bloom is fog még filmekben szerepelni.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148530 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Arden Borough írta: Sziasztok!
megosztanátok velem tegnap esti eszmefuttatásom eredményét:
a témája a fórum jövője volt...
szóval én ugy gondolom hogy a ROTK bővített után is van élet hiszen minden topik rendesen fog menni tovább csak a film lehetne esetleg a kérdéses de rájöttem hogy itt is legfeljebb a 2. rész és a 3. rész topikja fogja lezárni életét hiszen a többiben már nagyrészt a színészekről van szó és nem feltétlenül a GYUban való szerepükről...
bocxs ha vkit zavar hogy ezt leírtam de legalább magamat meg kellett nyugtatnom ha mást nem is!
köszönöm hogy meghallgattatok/elolvastatok!


Ezen már én is gondolkodtam,sőt régebben volt is téma,akkor valaki azt mondta,hogy A Film topic jövője olyanyira kérdéses,hogy lehet hogy majd megszűnik... :( Ami szvsz azért lenne elég rossz,mert a felhasználók fele szinte csak oda ír..így sokmindenkit 'elvesztenénk'...[size=9:3nkezbvm]A legtöbbet én is oda írom...[/size]

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148513 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!
megosztanátok velem tegnap esti eszmefuttatásom eredményét:
a témája a fórum jövője volt...
szóval én ugy gondolom hogy a ROTK bővített után is van élet hiszen minden topik rendesen fog menni tovább csak a film lehetne esetleg a kérdéses de rájöttem hogy itt is legfeljebb a 2. rész és a 3. rész topikja fogja lezárni életét hiszen a többiben már nagyrészt a színészekről van szó és nem feltétlenül a GYUban való szerepükről...
bocxs ha vkit zavar hogy ezt leírtam de legalább magamat meg kellett nyugtatnom ha mást nem is!
köszönöm hogy meghallgattatok/elolvastatok!

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148354 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rogue/Arwen írta: Alyr, drága Alyr, engem ne győzködj, mert csak dühös leszek és szomorú!! Azért köszönöm...különben is, a jelentkezés lezárult :? vagy az nem jelent sokat?


Rogue: mint lentebb láthatod, nem győzködni akarlak, számtalan hasonló eseményről maradtam le ezért vagy azért, de mégiscsak jobb (lehet) látni, hogy nem mondanak le rólad a társaid és veled vannak lélekben.

(legalábbis szerintem)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148353 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Melawar írta: Kedves Alyr !

a beirásom érdemes elolvasni , mert az sokat mond , ha a szülö nem ismer , és nem bizik meg benned vagy a társaságban , ha fejen állsz akkor SE engedik el .
Nem a forumost kell megggyözni , hanem a szülöt.
Egyzserü logika ez kérem szépen :) )
és a sok gyere el mert ... dologgal csak a forumos szivét fájlalod , ami nem tul szép dolog :x


Kedves Melawar!

Ha elolvastad a hozzászólásomat akkor láthatsz a végén egy ilyet: ;) ez azt próbálja kifejezni, hogy tréfáltam, próbálom kisebbíteni a problémát, hogy ne fájjon szegénynek annyira.
Nem gondoltam komolyan hogy ilyesmivel meg lehet győzni a szülőket, megértem hogy nem bíznak a társaságban (az enyémek sem bíznak).
A "gyere el mert..." dolgot (azt hiszem a többiek nevében is szólok) nagyrészt tréfának szántuk, különösen a lányszöktetéses részét. Ez azt próbálja kifejezni hogy együttérzünk szegénnyel, és attól hogy nem engedik el, még ide tartozik, nem hagyjuk el.
Vannak akiket nem lehet meggyőzni valamiről mert valami miatt ragaszkodnak hozzá függetlenül annak valós mivoltáról. Komolyan átgondolva: nincs más hátra mint kivárni a 18. szülinapot.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148347 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves Alyr !

a beirásom érdemes elolvasni , mert az sokat mond , ha a szülö nem ismer , és nem bizik meg benned vagy a társaságban , ha fejen állsz akkor SE engedik el .
Nem a forumost kell megggyözni , hanem a szülöt.
Egyzserü logika ez kérem szépen :) )
és a sok gyere el mert ... dologgal csak a forumos szivét fájlalod , ami nem tul szép dolog :x

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148342 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Alyr, drága Alyr, engem ne győzködj, mert csak dühös leszek és szomorú!! Azért köszönöm...különben is, a jelentkezés lezárult :? vagy az nem jelent sokat?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148340 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rogue/Arwen írta: Rogue nagyon-nagyon szépen köszöni nektek, de nem jön össze...mint ahogy azt a gondolatokba beírtam, 18 éves kromig, azaz kb még másfél évig nem mehetek sehova éjjel. Pussz.

Amúgy farsang mikor lesz? Vagy valami más tali? Mindegyiket meg fogom kérdezni, aztán vmelyikre csak elmehetek.
Hogy hol lakom? Messsze.
Most itt leszek 1 órát :)


De nem éjszaka kell menned. Éjszaka biztos helyre leszel zárva. Este mész, reggel jössz, és csak találunk valakit aki elkísér. ;)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148339 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jaj, ez nem direkt lett 2...
Öhm, ide annyit akartam beírni, hogy Ry, nem tudom megnézni a képeket :( Kb kettő jött be...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.700 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére