BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 10 hónapja #145747 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gyerekek, tegnap vagy mikor mutattak valami politikai megmozdulást a tévében, tök véletlenül odakapcsolok, erre mit látok: tüntető emberkék éneklik a Kertész leszeket. Mikor odaértek, hogy "Ha már elpusztul a világ, hadd legyen sírján a virág" már potyogtak a könnyeim a röhögéstől. Nagyon nagy volt. Kellett ezt a dalt átkölteni... :up:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #145723 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fiona írta: Emberek!!!!
Itt tartom a kezemben az Oroszlánkirály extra változatának DVD-jét!!!!!!!! Mostmár én is mondhatom egy olyan dologra, hogy a sajátom a drágazságom!!! :D :wink:

Baromi jó extrák, és a film....... elmondhatatlnaul gyönyörű!!!!!!!!

oroszlánkirály extra dvd!!!! az egyik legkedvencebbb mesém! :D
nem szeretnél valamikor közös dvd nézést rendezni... :oops: :roll: :)
yet another have joined... 8)
tünc

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #145704 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Mau Rauser írta: ([size=9:2tdsk0q8]here a fan speaks[/size])

Üdv:
-- Mau

8O ... and then an another fan joins!! :)

Sajna nekünk sincs dvd-nk... :P

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #145670 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nehehem igaz... énisakajom! (csak sajnos nincs dvd-nk)
([size=9:z28v3q9b]here a fan speaks[/size])

Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #145546 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
de jó neked! Azt én is megszeretném venni! :wink:
Imádom azt a filmet!!!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #145538 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Emberek!!!!
Itt tartom a kezemben az Oroszlánkirály extra változatának DVD-jét!!!!!!!! Mostmár én is mondhatom egy olyan dologra, hogy a sajátom a drágazságom!!! :D :wink:

Baromi jó extrák, és a film....... elmondhatatlnaul gyönyörű!!!!!!!!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #145325 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fiona írta: Aeglos: én leginkább Ramphisnak tudnám elképzelni. Gyengébek kedvéért elmondom, hogy Ramphis az Aida című opera főpapja, kitűnő basszus. :D


Ja :itscool:
Főpapnak nagyon megy :mrgreen:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #145312 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ejha, ti nem is tudtátok hogy operaénekes???? Állati jó basszushangja van és nagyon sármos!!! :Twisted: :wink: Imádom a basszusokat. És sztem a Rhapsodyhoz nagyon passzolni fog.

Alyr: közbe kell szolnom, hogy NEM minden színész képzett énekes. Sőt a mai szinészek nagy többsége nem igazán jól tud énekelni. De vannak azért kivételek. :wink:

Aeglos: én leginkább Ramphisnak tudnám elképzelni. Gyengébek kedvéért elmondom, hogy Ramphis az Aida című opera főpapja, kitűnő basszus. :D

Arden: sztem nem éppen jó karktert fog énekelni. Basszusok általában a rosszfiúk. :) Kivételek természetesen itt is vannak!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #145308 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hát ez a Christopher Lee éneklés télleg érdekes dolog lesz...
milyen stílusú karaktert fog énekelni szerintetek?mármint hogy milyen karakter bőrébe fog bujni?

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #145288 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na ez engem is meglepett... 8O 8O Cristopher Lee
,mint opeaénekes??Nem semmi! 8O

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #145189 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Aeglos írta: Van aki mindig újat tud hozni, de ez engem is nagyon meglepett.... :twisted: :evil3:
Operaénekes...hm... :roll: ...Végül is el tudnám képzelni Commendatore-nek a Don Giovanni-ba (amit Mozart írt :wink: ), de Rhapsody... 8O


Elvileg az amerikai színászek mind képzett énekesek is...
de hogy operaénekes...
Valami azt súgja hogy annak a cd-nek nagy keletje lesz...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #145173 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Van aki mindig újat tud hozni, de ez engem is nagyon meglepett.... :twisted: :evil3:
Operaénekes...hm... :roll: ...Végül is el tudnám képzelni Commendatore-nek a Don Giovanni-ba (amit Mozart írt :wink: ), de Rhapsody... 8O

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #145148 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezt figyeljétek, Christopher Lee szerepelni fog a Rhapsody következő lemezén 8O (méghozzá énekelni is fog, mert állítólag képzett operaénekes is... 8O ):
www.christopherleeweb.com
www.mightyrhapsody.com/index2.htm
[size=9:318mv5ii]Nem egészen tudom, sírjak-e vagy nevessek... :roll: Hogy szerepel a Mighty Rhapsody Powerful és bizonyára Epic új lemezén... És mindenféle Brave Warrior-okról meg Mighty Dragon-okról énekelhet majd... :lol: [/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #145140 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ringil írta:

Aeglos írta:

Dodiee Took írta: Ma néhány dolog eszembe jutott a buszmegállóban..
Olyan sokat jelent nekem ez a társaság. Ez a név, hogy Tolkien.hu, ez az oldal, a fórum, az emberek, nevek, hozzászólások, ti magatok. Furcsa.. mi történt? sokat változtam mióta ismerlek titeket.. képes vagyok órákat utazni vonattal, a szűk vonatfolyosón szorongva, mégis mosolyogva, hogy pár napot veletek tölthessek, egy kis ünnep minden találkozás... Számolom a napokat, ha tudom, hogy "Tali" közeleg.. Képes vagyok a Margitszigeten csövelni(pedig r-betűs hónapban nem ülünk a földre..) egy kis nevetésért... képes vagyok félórás kitérőt tenni egy taliról hazajövet, át a Margit-szigeten - énekelve -, Az Árpád hídon - énekelve - metróval a nyugatihoz - egymásra mosolyogva(túl hangos a metró hogy énekeljünk :) ), és végül haza busszal, egyedül, rátok gondolva - azárt a plusz fél óráért. fél óráért Veletek. Ha ez a bolondság, hát szeretek bolond lenni... :)


Mindíg elmosolyodok, ha eszembe juttok:)



Én meg képes voltam úgy eljönni a táborba, hogy senkit se ismertem. Még most is csodálkozok magamon, mert eddig sose volt ilyen húzásom...
De nem bántam meg...Sőt... :D 8)


Én sajnos még addig nem jutottam el,hogy bármelyikőtöket személyesen láthassam..de csatlakozom,nekem is muszáj azt elmondanom,mennyire szeretek itt mindenkit!És boldog vagyok hogy rátok találtam :D


Csatlakozom.én sem voltam,még egy talin sem,de ettől függetlenül imádok ide járni.Örülök,hogy rátaláltam az oldalra... :D :D

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #145130 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kicsit off:

Ma az RTL KLUB-on 21.00-kor Űrgolyhók!!!!!!!!!!! Mindenki nézze és élvezze!!!!!! :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #145074 Írta: Ringil
Ringil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Aeglos írta:

Dodiee Took írta: Ma néhány dolog eszembe jutott a buszmegállóban..
Olyan sokat jelent nekem ez a társaság. Ez a név, hogy Tolkien.hu, ez az oldal, a fórum, az emberek, nevek, hozzászólások, ti magatok. Furcsa.. mi történt? sokat változtam mióta ismerlek titeket.. képes vagyok órákat utazni vonattal, a szűk vonatfolyosón szorongva, mégis mosolyogva, hogy pár napot veletek tölthessek, egy kis ünnep minden találkozás... Számolom a napokat, ha tudom, hogy "Tali" közeleg.. Képes vagyok a Margitszigeten csövelni(pedig r-betűs hónapban nem ülünk a földre..) egy kis nevetésért... képes vagyok félórás kitérőt tenni egy taliról hazajövet, át a Margit-szigeten - énekelve -, Az Árpád hídon - énekelve - metróval a nyugatihoz - egymásra mosolyogva(túl hangos a metró hogy énekeljünk :) ), és végül haza busszal, egyedül, rátok gondolva - azárt a plusz fél óráért. fél óráért Veletek. Ha ez a bolondság, hát szeretek bolond lenni... :)


Mindíg elmosolyodok, ha eszembe juttok:)



Én meg képes voltam úgy eljönni a táborba, hogy senkit se ismertem. Még most is csodálkozok magamon, mert eddig sose volt ilyen húzásom...
De nem bántam meg...Sőt... :D 8)


Én sajnos még addig nem jutottam el,hogy bármelyikőtöket személyesen láthassam..de csatlakozom,nekem is muszáj azt elmondanom,mennyire szeretek itt mindenkit!És boldog vagyok hogy rátok találtam :D

"Minden ember a Holdhoz hasonló;túlsó homályos oldalát senkinek sem mutatja meg"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #145038 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

angelina írta: Hali :) !
Ez most nem tudom,mennyire off,de a segítségeteket szeretném kérni;ha van valakinek Sade Cd-je,vagy tudja,honnan lehetne megszerezni,kérem szépen,nagyon szépen;írjon egy privit!!De Erykah Badu,vagy Norah Jones is kéne,ha valami csoda folytán lenne valakinek :) !Fontos lenne..

köszönöm


Mp3-ban megfelel?

Izé, írom a privit is... :roll:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #145008 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezt most kicsit off lesz, de gondoltam, itt mindenki szereti a szép könyveket... Tudtátok, hogy van egy nemzetközi program, aminek a keretében bedigitalizálják a Corvinákat, hogy mindenki láthassa?
www.corvina.oszk.hu
Amik mellett sárga kör van, azokat már meg lehet nézni:
www.corvina.oszk.hu/corvinas-html/corvinas.htm

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144933 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
600. Köszönöm, hogy itt lehetek.. jó veletek..remélem, lesz ez még 6000 is..

Minden jót mindenkinek!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja - 20 éve 10 hónapja #144905 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fiona írta: Tisztelettel bejelentem, hogy a cseten meglett az uj rekord: Egyszerre 20-an voltunk fenn!!!!!!! Szívből gratulálok magunknak!! :D

Pontosan: 20 óra öööh... 48 perckor... :D
Éspedig:
amelie
Anestar
Arden
Arieste
Armand
Erda_Niir
Ery
Fiona
Galadh
Jacopo
Leli
Minerva
Morgana
Namarie
Nodlee
Orodruin
telu
Thaur
Toma_gazd
Ulmo

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144901 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tisztelettel bejelentem, hogy a cseten meglett az uj rekord: Egyszerre 20-an voltunk fenn!!!!!!! Szívből gratulálok magunknak!! :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144835 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

Sil írta:

Mau Rauser írta: Dodie: ~90%?

Azért ennél jobb a helyzet... 917-en vannak, akiknek legalább 1 hozzászólása van, szóval kb. 50%...
412-nek van legalább 10 hozzászólása, és 231 felhasználónak van legalább 50 hozzászólása... :roll:


Az egész sok...

Nem gondoltam volna...


Viszont van aki többször van regisztrálva... :?

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144824 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta:

Mau Rauser írta: Dodie: ~90%?

Azért ennél jobb a helyzet... 917-en vannak, akiknek legalább 1 hozzászólása van, szóval kb. 50%...
412-nek van legalább 10 hozzászólása, és 231 felhasználónak van legalább 50 hozzászólása... :roll:


Az egész sok...

Nem gondoltam volna...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144803 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rogue/Arwen írta: Sziasztok!
A győri talira a győrieknél kell jelentkezni? :) Na csak azért írogatok ide, hogy tudassam: hiányoztok, csak alig tudok netni. :( Énekeljünk. Lálálálá.

Pusz

ui: Szép ész okosz törpi vagyok.


Rogue: egész pontosan a győriek egyetlen hímneműjénél lehet jelentkezni! :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144782 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!
A győri talira a győrieknél kell jelentkezni? :) Na csak azért írogatok ide, hogy tudassam: hiányoztok, csak alig tudok netni. :( Énekeljünk. Lálálálá.

Pusz

ui: Szép ész okosz törpi vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144774 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Irunien írta: Tudja valaki, hogy végülis mikor lesz a közgyűlés? (és hol?)

Nem, de azért szívesen :biggrin2: [size=9:3octe2jb](kétlem, hogy bárki is tudná.. hacsaknem.. a Vezetőség(?) )[/size]

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144768 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Emberek!
Tudja valaki, hogy végülis mikor lesz a közgyűlés? (és hol?)
Előre is köszönöm.

Üdv, Iru :wink:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144718 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Mau Rauser írta: Dodie: ~90%?

Azért ennél jobb a helyzet... 917-en vannak, akiknek legalább 1 hozzászólása van, szóval kb. 50%...
412-nek van legalább 10 hozzászólása, és 231 felhasználónak van legalább 50 hozzászólása... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144715 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Dodie: ~90%?

Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144712 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Finduilas írta: Hú, 1800 regisztrált felhasználó! Szép kerek szám! :D


és ebből mennyi, aki egy sort sem ít??

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 4.430 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére