BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 3 hete #142211 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta:

Aeglos írta: kB: 1 év egyedüllét :cry:


kb 19 év effektív egyedüllét... :|


Én mindig egyedül voltam eddig, de volt olyan idő h ezt úgy kellett átélnem, hogy ráadásul szerelmes is voltam :?

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142210 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rogue/Arwen írta: Azt érzem, amit leírtál. De ha ezt belátom, bevallom magamnak, akkor ez tovább fog fejlődni. és lehet, hogy cask nekem van ilyen érdekes lelkem, de már tapasztaltam: ha valamit elfogadok belül, akkor annak megfelelően kezdek viselkedni, megint bedepizek, mert tudom, h. nem lehet semmi, stb, stb. Úgyhogy elmesélem magamnak, h. nem vagyok belé szerelmes /ami 1előre igaz, de lehet, h. amúgy sem lennék - csak akkor miért vok féltékeny, akárhányszor csajjal látom?!/, és remélem, ok lesz.


Hát, el kell döntened mit akarsz. Tapasztalatom szerint nagyon sok ember úgy ugrik fejest egy kapcsolatba, hogy azt se tudja mit akar tőle, és ezétr azt se, hogy esetleg komolyan megsérülhetnek (lelkileg persze, bár ki tudja :) ). Ha tudod mit akarsz, akkor tudsz irányítani, és a kaocsolatod eléri a célját, ami - jó esetben - a Te lelki kiteljesedésed

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142209 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rogue/Arwen írta: Azt érzem, amit leírtál. De ha ezt belátom, bevallom magamnak, akkor ez tovább fog fejlődni. és lehet, hogy cask nekem van ilyen érdekes lelkem, de már tapasztaltam: ha valamit elfogadok belül, akkor annak megfelelően kezdek viselkedni, megint bedepizek, mert tudom, h. nem lehet semmi, stb, stb. Úgyhogy elmesélem magamnak, h. nem vagyok belé szerelmes /ami 1előre igaz, de lehet, h. amúgy sem lennék - csak akkor miért vok féltékeny, akárhányszor csajjal látom?!/, és remélem, ok lesz.


Azért vagy féltékeny, mert ez egy furcsa utánérzés. Lehet h ez 10 év múlva is igy lesz

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142208 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Aeglos írta: kB: 1 év egyedüllét :cry:


kb 19 év effektív egyedüllét... :|

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142207 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azt érzem, amit leírtál. De ha ezt belátom, bevallom magamnak, akkor ez tovább fog fejlődni. és lehet, hogy cask nekem van ilyen érdekes lelkem, de már tapasztaltam: ha valamit elfogadok belül, akkor annak megfelelően kezdek viselkedni, megint bedepizek, mert tudom, h. nem lehet semmi, stb, stb. Úgyhogy elmesélem magamnak, h. nem vagyok belé szerelmes /ami 1előre igaz, de lehet, h. amúgy sem lennék - csak akkor miért vok féltékeny, akárhányszor csajjal látom?!/, és remélem, ok lesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142205 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta:

Aeglos írta:
Én is kb. egy évet végigszenvedtem, és tudtam ,hogy ezt kutyaharapást csak szőrével lehet gyógyitani...


A szerelemben ez szvsz nem igaz. Egy pár hónapos egyedüllét egy kapcsolat után sztem sokkal hatékonyabb, mint egy olyan kapcsolat, amibe az ember úgy ugrik fejet, hogy meg se nézi mi lesz...


Jaj dehogy értem igy
nem is volt kapcsolat.. csak én voltam szerelmes :(
kB: 1 év egyedüllét :cry:
És tudtam, h az előzőt csak egy később jövő új fogja elfeledtetni...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142204 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
NE!

Ne nyomd el! Ha a lelked tiltakozik ellene, úgyse tehetsz semmit, csak magadnak ártasz! A legfontosabb az: DÖNTSD EL MIT ÉRZEL!!! És aztán cslekedj akként! Ehhez persze elég mély önismeret kell, ezt se árt gyakorolni ;) Ha valamit megtanultam a szerelem-témáról, hát ez az!

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142203 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem érdekel, akkor is el fogom nyomni. Ezzel a sráccal én már az életben nem fogok összejönni, ne kérdezzétek miért, tudom és kész. Nem szabad, mert kikészülök.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142202 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rogue/Arwen: sajnos ezt én ÁTÉLEM NAP MINT NAP!
Nem volt nehéz leírni :|

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142201 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Aeglos írta:
Én is kb. egy évet végigszenvedtem, és tudtam ,hogy ezt kutyaharapást csak szőrével lehet gyógyitani...


A szerelemben ez szvsz nem igaz. Egy pár hónapos egyedüllét egy kapcsolat után sztem sokkal hatékonyabb, mint egy olyan kapcsolat, amibe az ember úgy ugrik fejet, hogy meg se nézi mi lesz...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142200 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta:

Rogue/Arwen írta: :cry: Nem tudom...azon gondolkozom, hogy szerintem bizonyos mértékig őt örökké szeretni fogom valahol...


Igen, de az átalakul valami mássá, ami már nem szerelem, nem is barátság, valami kellemes, egyszersmind kicsit szorongató érzés, amit az együtt töltött időre való (óhatatlan) emlékezés okoz. Na EZT kell szvsz a helyére tenni, mert ebből lesznek a nagy újrakezdések, akkor is, ha már semmi esély sincs, és ezt mindketten tudják is...
És azután csak még rosszabb lesz...


Ez az...leírtad, amit én nem tudtam...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142199 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valóban nem. A kapcsolatban érezni kell. Az benne a szép. De azért legyen észnél az ember, mert könnyen saját magába döfi a kést.

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142198 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem feltétlenül kapcsolatokban kell gondolkodni, hanem feldolgozásban...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete - 21 éve 3 hete #142197 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rogue/Arwen írta: :cry: Nem tudom...azon gondolkozom, hogy szerintem bizonyos mértékig őt örökké szeretni fogom valahol...


Igen, de az átalakul valami mássá, ami már nem szerelem, nem is barátság, valami kellemes, egyszersmind kicsit szorongató érzés, amit az együtt töltött időre való (óhatatlan) emlékezés okoz. Na EZT kell szvsz a helyére tenni, mert ebből lesznek a nagy újrakezdések, akkor is, ha már semmi esély sincs, és ezt mindketten tudják is...
És azután csak még rosszabb lesz...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete - 21 éve 3 hete #142196 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rogue/Arwen írta: Volt nekem egy srác, 5 hónap alatt sikerült elfelejtenem (ő volt az első), és nagyon szerettem. Vszínűleg az akkori szenvedésembe az is beletartozott, hogy első szerelem, meg hasonlók...De mivel ő a legjobb barátom, lassanként (nem is olyan lassan) kezdem benne meglátni azokat a dolgokat, amikért nagyon-nagyon lehet szeretni, és nem csak amolyan "első-szerelem"-módon. És nagyon félek, hogy újra beleszeretek, mert az életem legrosszabb időszaka volt az az 5 hónap..
Na mindegy, mestere vagyok az önmanipulációnak, majd elnyomom ezt magamban valahogy...


Én is kb. egy évet végigszenvedtem, és tudtam ,hogy ezt kutyaharapást csak szőrével lehet gyógyitani... Meg is tetszett vlki nemsokára, és amikor őt elfelejtettem szabadultam fel úgy NAGYJÁBÓL :?
De mindez nem ment volna a Szilmarilok
nélkül

Rabyn: Tényleg nagyon törékeny, de lehet benne gyakorlatot szerezni(ha ez igy érthető) pl.: Nekem nagyon sokáig csak fiúk voltak a barátaim (kiskoromban) a lányok egyenesen kiútáltak :? De szerencsére ez már máshogy áll

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142195 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Igen, de csak a következőig. Legalább is én nem kezdek addig új "kapcsolatba" (vicces ezt írni velem kapcsolatban), amíg a másikat teljesen "le nem rendeztem"

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142194 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:cry: Nem tudom...azon gondolkozom, hogy szerintem bizonyos mértékig őt örökké szeretni fogom valahol...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142193 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Volt olyan, hogy egy lány még 6 év múlva is felbukkant álmaimban. Amikor újra szerelmes lettem egy másik láyba, elmúlt. Bizonyos értelemben egyik szerelem eltarthat akár a következőig is, csak legfeljebb a tudatalattinkba szorul... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142192 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tiszta.

Még mindig nem tudtad elfelejteni M-et

(bocs, de ez a helyzet [szerintem])

[size=9:4a2tkga5]100.[/size]

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142190 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fú, inkább leírom egyben. Volt az első. Hívjuk M-nek, jó? 5 hónap alatt elfelejtettem, igazán. Összejöttem valakivel, csak hogy legyen (tartott kb. 3 hétig). Aztán most nyár elején összejöttem egy emberrel, akit tényleg szerettem. Pont a tábor előtt lett vége, miattam. És most félek, hogy beleesek az M-be, aki az első volt. Tiszta?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142188 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Márminthogy az újjal?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142186 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Öööö, nem, akkor már el volt felejtve az első szerelem. Ez holtbiztos. Csak most vannak a bajok megint.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142185 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát, nem tudom... BIZTOS hogy nem azért jöttél össze azzal az illetővel hogy: "bárkivel, csak felejteni"? Nem akarom az érzéseid szentségét megsérteni, de ebben az esetben szoktak az emberek így érezni, mint most Te.

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142183 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Felagund: khm, én már rég átestem a felejtési projecten...Azóta már össze is jöttem vkivel, és akkor tényleg nem érdekelt az elített legjobb barát...de most nem tudom jajjjj :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142182 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Úgy érted átcsap SZERELEMBE?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142177 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Felagund: létezik, csak nagyon NAGYON törékeny

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142175 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Igazából már lassan-lassan oldódik a dolog, de igazán jó szvsz akkor lesz, ha találsz valaki mást magadnak. Tudom, hogy ez kicsit durván hangzik, de nekem asszem ez segít (jelen idő, mert mindkét folyamat még tart, bár ez így még elég sz*r). Úgy értem akkor már nyugodtan barátkozhatsz vele, mert a MÁSIK helyet a szívedben már betölti más, és tisztán baráti kapcsolatot tudsz vele kialakítani (bár szerintem IGAZI fiú-lány barátság nem létezik, de ez megér egy újabb vitát :)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142171 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én meg attólfélek, hogy nem vagyok elég nagy mestere...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142168 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rogue/Arwen írta: Volt nekem egy srác, 5 hónap alatt sikerült elfelejtenem (ő volt az első), és nagyon szerettem. Vszínűleg az akkori szenvedésembe az is beletartozott, hogy első szerelem, meg hasonlók...De mivel ő a legjobb barátom, lassanként (nem is olyan lassan) kezdem benne meglátni azokat a dolgokat, amikért nagyon-nagyon lehet szeretni, és nem csak amolyan "első-szerelem"-módon. És nagyon félek, hogy újra beleszeretek, mert az életem legrosszabb időszaka volt az az 5 hónap..
Na mindegy, mestere vagyok az önmanipulációnak, majd elnyomom ezt magamban valahogy...


Látod ez velem is így volt (van), csak én nem vagyok ilyen nagy mestere az önmanipulációnak <szomorkás mosoly>

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142161 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Volt nekem egy srác, 5 hónap alatt sikerült elfelejtenem (ő volt az első), és nagyon szerettem. Vszínűleg az akkori szenvedésembe az is beletartozott, hogy első szerelem, meg hasonlók...De mivel ő a legjobb barátom, lassanként (nem is olyan lassan) kezdem benne meglátni azokat a dolgokat, amikért nagyon-nagyon lehet szeretni, és nem csak amolyan "első-szerelem"-módon. És nagyon félek, hogy újra beleszeretek, mert az életem legrosszabb időszaka volt az az 5 hónap..
Na mindegy, mestere vagyok az önmanipulációnak, majd elnyomom ezt magamban valahogy...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.487 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére