BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 3 hete #141699 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot mindenkinek és boldog névnapot a Zsófiknak!!

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #141689 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
EMBEREK!!!!!!!!!!!!!!!

MA ESTE AZ MTV2-N VERDI:NABUCCO 21.30-KOR!!! MINDENKI NÉZZE ÉS HALLGASSA (LEGFŐKÉPPEN ESTELT)!!!!!!!


BOLDOG SZÜLINAPOT GYEMANT!!!! :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #141678 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hi,
Oisin:Igen abban teljesen igazad van,hogy otthon ülve nem sok esély van arra,hogy szerelmes legyen az ember..( :) )Szoktam én is eljárni haverokkal,csak ugye az időnk nem nagyon engedi ezt,meg aztán moziban nem igazán lehet ismerkedni( :) )...
Abban is lehet,hogy igazad van,hogy a lányoknak kevésbé megy a visszautasítás,ezt nem tudhatom...Nekem mindenesetre sikerült úgy elrontanom valamit,hogy nagyon megutált az a fiú aki azelőtt szeretett. :?

Egyébként tényleg vannak olyan lányok akik túl gátlásosak.Én pl. mindig azzal vagyok az, akibe bele vagyok esve.A többi fiúval simán beszélgetek,elhülyölök... :? :oops:

ÉS BOLDOG SZÜLINAPOT GYÉMÁNTNAK! :D

Nil.

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #141667 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gyémánt !

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #141659 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BSz, Gyémánt! :cheers:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #141658 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bsz Gyémánt! 8) :dance: :clown: :bounce: :pimp: :aragorn1: :eomer1:

Aeglos, Léli: egyetértek :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #141655 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Nostare Gyémánt!!! :bounce:

Léli: Egyetértek!!! :agree:
Addig jó amíg nincs :wink:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #141641 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot Gyémánt!!! :aragorn1:

A Szerelemről meg: Addig örülj, amíg nincs, mert utána csak akkor tudsz örülni, ha van...

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #141639 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Melawar írta: a szerelemi dologhoz: van egy nagy hiba amit szerintem nagyon sokan elkövetnek.
Sokan kimennek az utcára és mit láttnak néha ? boldog szerelmespárokat.
Bennek a suliba és mit hallanak ? hogy xy mosz épp Z-vel jár , és hoyg milyen jo .
Ilyenkor jön elö sokakbol az , hogy: nekem mért nincs aki szeret ?
és elkezdik azt hogy:szerelmes akarok lenni !
vagy az elsö fiu,lány karjaiba rohanak , hoyg csak nekik is legyen valakijuk.
na ez a baj , mert ez nem jo.
Hagyni kell mindent a maga utján . és nem eröltetni dolgokat.
Majd jön amikor jönnie kell a szerelemnek.
megéri Várni :)


Jaja. könnyen beszél az aki már megtalálta!! :evil: ;)

Egyébként Gyémánt: Valin Nostare!

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #141618 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Embörök Ne csüggedjetek!
Ezt én ugy mondom nektek, hogy több mint egy éve egyedül vagyok!
Tudom nehéz várni sőt! nagyon nehéz.. Én sem vagyok valami nagy kezdeményező típus.. Mondták már nekem páran: Mért nem? Mert nem tudok odamenni ahhoz aki tetszik, s elkezdeni vele jopofizni.. Ha valaki tetszik nekem az ugy is látszik rajtam.. (néha sajnos)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #141611 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rayan írta:

Ringbearer írta: Én úgy gondolom, hogy nagyon szerencsés az az ember aki
már megtalálta a másik felét!


Jah, meg nagyon bölcs 8O
Én már megtaláltam. Nagy szerelem volt.
Aztán újra megtaláltam, meg újra...

Én egyelőre még csak egyet találtam, de tökéletesen megfelel :D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #141601 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta:

Aeglos írta: Oisin: Van olyan is aki egyszerűen túl gátlásos ahoz, hogy felhívja magára a figyelmet, de az ilyen lány olyan fiúnak fog tetszeni aki pont ilyen visszahúzódó embert keres magának. Ebben az a legrosszabb amikor valaki úgy érzi h megtalálta akit keresett, és mindenben hasonlítanak (ahogy Te mondtad :wink: ) Mégsem lehetnek boldogok, mert a másik máshogy gondolkozik...


Khm-khm...
Vajh kire gondolsz?


Az egyik barátnőmre aki hasonló helyzetben van mint Ring és Nilraen...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #141584 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Aeglos írta: Oisin: Van olyan is aki egyszerűen túl gátlásos ahoz, hogy felhívja magára a figyelmet, de az ilyen lány olyan fiúnak fog tetszeni aki pont ilyen visszahúzódó embert keres magának. Ebben az a legrosszabb amikor valaki úgy érzi h megtalálta akit keresett, és mindenben hasonlítanak (ahogy Te mondtad :wink: ) Mégsem lehetnek boldogok, mert a másik máshogy gondolkozik...


Khm-khm...
Vajh kire gondolsz?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #141581 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szabó Éva: Áhítat

Ruhátlan ez a szerelem
mint a lét
még magán érzi
Isten ujjhegyét
nincs bűntudata
nincs benne szégyen
átmenekül a mindenségen
egymásba kulcsolt kezünkbe
emel szívünk fölé katedrálist
kijátssza a halált is

Bocs, de ez oan szép

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #141567 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ringbearer írta: Én úgy gondolom, hogy nagyon szerencsés az az ember aki
már megtalálta a másik felét!


Jah, meg nagyon bölcs 8O
Én már megtaláltam. Nagy szerelem volt.
Aztán újra megtaláltam, meg újra...
Igazából nagyon sok másik felet találhatsz, így csak kb. 50 év távlatából derül ki, h melyik volt az igazi :lol:
Az ember MINDIG csak utólag okos. Sajnos.

;)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #141524 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Oisin: Van olyan is aki egyszerűen túl gátlásos ahoz, hogy felhívja magára a figyelmet, de az ilyen lány olyan fiúnak fog tetszeni aki pont ilyen visszahúzódó embert keres magának. Ebben az a legrosszabb amikor valaki úgy érzi h megtalálta akit keresett, és mindenben hasonlítanak (ahogy Te mondtad :wink: ) Mégsem lehetnek boldogok, mert a másik máshogy gondolkozik...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #141505 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nimdorc írta:

Alyr Arkhon írta: Most vajon hol vanak a hozzászólók?
Ilyenkor hiába frissítek, és Papsajt is kezd unalmassá válni...


A számtech terem előtt ült és várta, h vége legyen az órának.


:D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #141504 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Most vajon hol vanak a hozzászólók?
Ilyenkor hiába frissítek, és Papsajt is kezd unalmassá válni...


A számtech terem előtt ült és várta, h vége legyen az órának.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #141501 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Most vajon hol vanak a hozzászólók?
Ilyenkor hiába frissítek, és Papsajt is kezd unalmassá válni...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #141480 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok,

Tapasztalataim szerint ez az elutasítás-dolog leginkább a lányok számára jelent lelki problémát és éppen ezért nagyon sokszor húzzák-halasztják a dolgot, nem merik egyértelműen megmondani, vagy legalább a viselkedésükkel egyértelműen kifejezni, hogy NEM. Pedig higyjétek el, hogy nekünk, fiúknak sokkal jobb, ha egyenesen megmondjátok, mi van, mint ha hónapokig bizonytalanságban tartotok és hagytok reménykedni, amikor nincs is remény. Én személy szerint nagyon hálás vagyok azoknak a lányoknak, akik a közeledésem első jeleire azonnal reagáltak, és megmondták, hogy közöttünk nem lehet semmi. Ezt, ha határozottan, de kulturáltan csináljátok, szvsz egy normális fiú viszonylag könnyen fel tudja dolgozni, és tovább tud lépni. Ellenkező esetben viszont a fiú egyre jobban belemerül a reménybe, egyre jobban belétek szeret, és nem tud továbblépni. Minél később közlitek vele a rossz hírt, annál nehezebb lesz elszakadnia tőletek, és annál több időt pazarol el az életéből arra, hogy egy viszonzatlan szerelem ábrándjait kergesse, ahelyett, hogy tovább keresné azt a lányt, aki viszonozni tudja az érzelmeit.

Nilraen és Melian: Az, hogy vártok a szerelemre, nem azt jelenti, hogy otthon ültök a négy fal között és ábrándoztok róla, mert ebben az esetben igen csekély az esélye, hogy eljön. Várni itt csak annyit jelent, hogy nem akartok mindenáron felszedni valakit, mindegy hogy kit, csak azért, hogy elmondhassátok hogy van pasitok, hanem van türelmetek kivárni, mig találkoztok valakivel, akivel tényleg kölcsönösen szeretitek egymást, és jól összeilletek testben és lélekben is. De ahhoz, hogy ez megtörténjen, nektek is tenni kell valamit! Ki kell mozdulni otthonról, a suliból, eljárni táncolni, bulizni, stb., minél több társaságba bekerülni, minél több emberrel megismerkedni, minél több fiúval összebarátkozni. Csak úgy, tét nélkül, nem azzal a kifejezett céllal, hogy felcsípjétek, és előbb-utóbb valamelyikkel biztos összejöttök, teljesen spontán, minden erőlködés nélkül. És nem kell szégyellni kezdeményezni: igenis fel kell hívni magatokra a fiúk figyelmét. Nyugodtan lehet feltűnően, nőiesen öltözködni és viselkedni, szemezni, beszélgetést kezdeményezni, stb. Persze a józan ész és a személyiségetek szabta határokon belül. Eleinte ez nehéz, de hamar belejön az ember, csak gyakorolni kell.

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #141430 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nilraen, Ringbearer: Mindketten olyasmiket írtatok az előbb le, amiket magam is átéltem... tényleg nem túl kellemes. Se az, ha egy rosszul sikerült, erőltetett poénnal akaratlanul is megsértjük a másikat, se az, amikor vissza kell utasítanunk valakit. Az előbbire talán az a legjobb módszer, ha teljesen természetesen viselkedtek, nem eröltetitek a poénokat, a jófejséget! Az utóbbinál meg érdemes arra gondolni, hogy nekünk az ő helyében milyen lenne, mely elutasítás-fajtát viselnénk el a legkönnyebben! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #141429 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mindenkinek boldog szüli/névnapot, akinek az utóbbi időben volt, és ne vágjatok orrba a stílusért légyszi, ááálmos vagyoook :)

Ryana írta: Hadd szálljak be a lelkibánatosokhoz én is. ;)
Szép a szerelem, de az már nem, ha valami keresztbetesz neki. :( [size=9:kyae9a1n]pláne ha az a valami te magad vagy...[/size]


Jajjdemegértelek:((((

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete - 21 éve 4 hete #141424 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem tudom... lehet, igazatok van, és tényleg rosszabb az, ha te magad nem tudsz szeretni valakit, aki szeret téged, de egyelőre ehhez még nem volt "szerencsém"...
Egyelőre csak szomorkodom tovább a viszonzatlan szerelmemen. :( Aztán meg majd csak lesz valahogy...

És vajon mi van akkor, ha már egyszer megtaláltam a 'másik felemet', ahogy Ring írja, és nem vettem észre, megfeledkeztem róla?

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #141423 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A legrosszabb az volt, hogy amikor szerelmes voltam,
én csak viccelődtem. Ő másnap teljesen váratlanul felhozta,
hogy azzal megbántottam. Irtó rosszul esett, mert el se
tudtam volna képzelni, hogy ártsak? NEKI??
Én úgy gondolom, hogy nagyon szerencsés az az ember aki
már megtalálta a másik felét! Majd én is megtalálom! :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #141420 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát igen Várni kell,csak meddig?Nekem még szerencsére van időm arra hogy várjak.Csakhogy ha valami rajtam múlik,az biztos hogy nem jelent semmi jót!Nem vagyok se nyomulós,se kezdeményezős típus!Nem tudom mi lesz velem.... :? Egyébként:viszonzatlan szerelem:annál már csak az a rosszab,ha te nem tudod viszonozni valaki szerelmét,és nem tudod ezt ,hogy megmagyarázni neki!A világon a legnehezebb dolgok közé tartozik valakit udvariasan visszautasítani!Nekem még soha nem sikerült!Volt már olyan,hogy nem szerettem azt az embert aki engem szerettet és akkor óriási hibát követtem el!Soha nem fogom tudni visszacsinálni...de ez most mindegy!

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #141396 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Melawar írta: megéri Várni :)

Várni... igen, ez így jó, kétség nem fér hozzá, én is ezt teszem. 16 évesen nem érzem úgy, hogy nagyon sürgetnem kéne a dolgokat. De igazából eddig se történt semmi, és mi van, ha később se fog? Márpedig ahogy én magamat ismerem, ha rajtam múlik örökké várhatok. Persze annak is megvan a lehetősége, hogy nem rajtam múlik majd, hogy végül is semmit nem kell tennem érte, egyszer csak mégis rám talál, de ilyenről még nem hallottam, tehát túl sok reményt nem fűzhetek hozzá. És ezt most még egész nyugisan kezelem, de ez nem lesz örökké így, és akkor fogom majd elkövetni az említett hülyeségeket. Az egyetlen lehetőség az lenne, ha megváltoznék, úgy jellemileg, de ennek megint elég kevés esélye van.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #141375 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta:

Ryana írta: [size=9:3cz3983z]pláne ha az a valami te magad vagy...[/size]


Ezt meg hogy érted? :confused2:

Melwar: teljesen igazad van!
De olyan sz*r a várakozás :(


Lehet, hogy rossz de hasznos lehet

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #141349 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ryana írta: [size=9:2mekg7jo]pláne ha az a valami te magad vagy...[/size]


Ezt meg hogy érted? :confused2:

Melwar: teljesen igazad van!
De olyan sz*r a várakozás :(

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja - 21 éve 4 hete #141342 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
a szerelemi dologhoz: van egy nagy hiba amit szerintem nagyon sokan elkövetnek.
Sokan kimennek az utcára és mit láttnak néha ? boldog szerelmespárokat.
Bennek a suliba és mit hallanak ? hogy xy mosz épp Z-vel jár , és hoyg milyen jo .
Ilyenkor jön elö sokakbol az , hogy: nekem mért nincs aki szeret ?
és elkezdik azt hogy:szerelmes akarok lenni !
vagy az elsö fiu,lány karjaiba rohanak , hoyg csak nekik is legyen valakijuk.
na ez a baj , mert ez nem jo.
Hagyni kell mindent a maga utján . és nem eröltetni dolgokat.
Majd jön amikor jönnie kell a szerelemnek.
megéri Várni :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #141333 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ne adjátok fel a reményt! Tudom, hogy nehéz várni, tudom, hogy fájhat a magány, tudom, mennyi szenvedést tud okozni a vizonzatlan szerelem. De higyjétek el: ami késik, nem múlik! Nekem 21 és fél évet kellett egyedül leélnem, amikor is váratlanul úgy szerettem meg Valakit, hogy viszonzásra találtam. És, higyjétek el, ez az érzés minden korábbi fájdalomért kárpótol! S ekkor jön csak rá az ember, hogy mennyire boldoggá teheti az, hogy szerethet valakit, s nem pedig csak az, ha szeretik! Ráébredünk, hogy szeretete adni mekkora öröm, boldogságot ajándékozni a másiknak! S ez az érzés fantasztikus! :oops: De erre az ember korábban nem jön rá. Amikor szerelmes voltam régebben, s nem viszonoztak, csak a rossz oldalát láttam a dolognak. Most már másképpen tekintek vissza azokra az időkre is!
S ne higyjétek, hogy a szerelem mindent megold az életben! Ellenkezőleg! Újabb feladatok, kihívások, nehézségek forrása lehet, de az a szép benne, hogy ezekkel már nem egyedül kell megbírkózni! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.461 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére