BESZÉLGETŐS topic

Több
16 éve 6 hónapja #345998 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: nekünk anno rüzsaszín ruhában kellett menni... :D Képzelhetitek, mire feltúrtunk a környékről rózsaszín cuccokat... :D :D


Mi egyszer tesin összebeszéltünk, hogy a felmérés előtti, tét nélküli próbán mindenki 20 fekvőtámaszt csinál... :P Csakhát a tesitanárnak leesett, mikor mindenkitől megkérdezte, de az meg hülyén nézett volna ki (és időigényes lett volna), hogy mindenkinek (26 fő) beírni valami rosszat, szóval ránk hagyta :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #345996 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta:

Attila írta: Nálunk ezt szivaravatónak hívják, most lesz majd decemberbe :evil: :?
Amikor valaki ugráltat vagy "megkér" azt szívesen megteszem neki. De amikor ez van egy ilyen hüly kéréstől, hogy jöjjünk pizsibe idegrohamot kapok! :mad2: :rmad2:

És akkor nem kell megtenni... hidd el, nem ér annyit egy közösség, hogy megalázzad magad.


Ebben igazad van, Nam. Bár a pizsiben menős-dolgot fel lehet fogni poénnak is. nekünk anno rüzsaszín ruhában kellett menni... :D Képzelhetitek, mire feltúrtunk a környékről rózsaszín cuccokat... :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #345992 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: Nálunk ezt szivaravatónak hívják, most lesz majd decemberbe :evil: :?
Amikor valaki ugráltat vagy "megkér" azt szívesen megteszem neki. De amikor ez van egy ilyen hüly kéréstől, hogy jöjjünk pizsibe idegrohamot kapok! :mad2: :rmad2:

És akkor nem kell megtenni... hidd el, nem ér annyit egy közösség, hogy megalázzad magad.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #345956 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: Altaris: :D /mellesleg "Acho", és nem "Ahco" ;-) :D :twisted: /

:oops: :oops: :oops: ezer bocsánat. javítottam... ne haragudj!...

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #345950 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálunk ezt szivaravatónak hívják, most lesz majd decemberbe :evil: :?
Amikor valaki ugráltat vagy "megkér" azt szívesen megteszem neki. De amikor ez van egy ilyen hüly kéréstől, hogy jöjjünk pizsibe idegrohamot kapok! :mad2: :rmad2:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #345949 Írta: Nienna Táralóm
Nienna Táralóm válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az tényleg nem mindegy :D

"Fogd fel tenyeredben a végtelent,
S egy percben élj évezredet!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #345948 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Altaris: :D /mellesleg "Acho", és nem "Ahco" ;-) :D :twisted: /
Nienna: köszi. Hát, végül is, ha azt veszed, bekrepálhat a fűtés, és akkor nem mindegy, hogy nulla vagy -6 fok van... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #345943 Írta: Nienna Táralóm
Nienna Táralóm válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálunk szöcskeavatónak hívják :D
Acho:sok sikert, ha már a miénk olyan lesz, amilyen...Nektek legalább kicsivel több időtök van.Nekünk azt mondták,januárban már hideg van,ezért november eleje.De hogy a hidegnek mi köze van egy fedett csarnokban tartott szalagavatóhoz,azt már nem tudom.

"Fogd fel tenyeredben a végtelent,
S egy percben élj évezredet!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #345942 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Még egyszer, utoljára:

Szolgálati közlemény

Pályázat topicgazdai funkciók ellátására! KLIKK IDE

Szolgálati közlemény vége

Tessék még jelentkezni! Legkésőbb szerda éjfélig!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja - 16 éve 6 hónapja #345938 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Acho: bizony, bizony.. bár nálunk gólyabálnak, vagy zöldfülűek báljának, esetleg avatásának hívják :P ;) ezt, amit te mondtál, még sosem hallottam rá :)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #345926 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Altaris: Nem tudom, mit értesz gólyabál alatt, de valószínűleg valami hasonló lehet a mi szecskaavatónkoz. Mókás feladatokat adunk az aprónépeknek...
Nienna: Azt nem tudom, hogy a miénk milyen lesz, reménykedem, hogy legalább a tűrhetőt elérjük. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #345924 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Encsi írta: Azt hiszem, csak második félévtől tudok majd kunkfuzni, amikor elcsitul ez az egész felvételi-mizéria..


Ismerős, ismerős... Nálunk mostanában naponta hiányzik a fél osztály, mert mindenféle nyílt napokra mászkálnak (Bezzeg ahova én megyek, ott délután van nyílt nap, egy alkalmat kivéve, amikoris majd hiányzom.), meg nemtudom, és egyáltalán.
Az előkészítőről meg már nem is mondok semmit... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #345921 Írta: Ardeth
Ardeth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy kis segítség kellene.
Szerepjátékhoz keresünk mesélőt . Játékosok már meg vannak.
Olyan mesélőt keresünk,aki tapasztalt és megbízható. Pl.: Megjelenik a találkozón. Forgotten Realms-ot szeretnénk játszani.
Priviben kérném a "választ". Köfike. :)
Ja és Budapesti legyen,ha lehet.

"A halál csupán a kezdet."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #345916 Írta: Nienna Táralóm
Nienna Táralóm válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A miénk november 9-én lesz,és még nincs kész semmi.Egyébként egy katasztrófa lesz,de legalább mutatja majd,hogy az osztályban mindenki csak magával törődik... Jó lenne,ha már túllennénk rajta :heu:

"Fogd fel tenyeredben a végtelent,
S egy percben élj évezredet!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #345887 Írta: norbikk
norbikk válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hú szalagavató, de jó is volt az :wink: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #345884 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kar'sa írta: áááh... ez sok volt, valakinek muszáj elmondani... XD
Itt szenvedek az EAF beadandómmal (aki nem tudja mi az, addig örüljön :P )... mármint már nem egészen... hanem frissen telepített kubuntu linux alatt a nyomtatóm próbálom működésre bírni...
a hajamat tépem, a CUPS nem megy, minden összeomlik, a nyomtatódriver meg fütyül működni...
Xerox 3121 típusú nyomtatóm van, ilyen persze a driverlistában sehol...
Szóval semmi eredmény, persze közben buzgón próbálgatok neten keresni hasonló problémával rendelkező emberkéket mindenféle fórumon, hátha valahol van valami megoldás...
És éppen most találtam egy spanyol nyelvű lapot valahol úgy, hogy rákerestem egy hibaüzenetre meg a nyomtatóm nevére, erre kidob egy két hozzászólásból álló topicot valami mittoménmilyen fórumon, ahol valaki halandzsázik valamit, mire a válaszban van valami ilyesmi, hogy "driver de la Sammsung ML 1710"... és egy kacsintós smiley... és lehidalok, tényleg megy vele. :lol:


ügyes vagy :lol: gratula

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #345883 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
áááh... ez sok volt, valakinek muszáj elmondani... XD
Itt szenvedek az EAF beadandómmal (aki nem tudja mi az, addig örüljön :P )... mármint már nem egészen... hanem frissen telepített kubuntu linux alatt a nyomtatóm próbálom működésre bírni...
a hajamat tépem, a CUPS nem megy, minden összeomlik, a nyomtatódriver meg fütyül működni...
Xerox 3121 típusú nyomtatóm van, ilyen persze a driverlistában sehol...
Szóval semmi eredmény, persze közben buzgón próbálgatok neten keresni hasonló problémával rendelkező emberkéket mindenféle fórumon, hátha valahol van valami megoldás...
És éppen most találtam egy spanyol nyelvű lapot valahol úgy, hogy rákerestem egy hibaüzenetre meg a nyomtatóm nevére, erre kidob egy két hozzászólásból álló topicot valami mittoménmilyen fórumon, ahol valaki halandzsázik valamit, mire a válaszban van valami ilyesmi, hogy "driver de la Sammsung ML 1710"... és egy kacsintós smiley... és lehidalok, tényleg megy vele. :lol:

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #345874 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
jah.. akkor ráértek. nekünk november 17.. :P

micsodaavató? szecska? gólyabált érted alatta?

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #345873 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Január első hete. Mi egyelőre a szecskaavatóra készülünk (az decemberben lesz).

ui.: 1234 :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #345872 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: Előferdül az ilyen... mi még elég messze vagyunk a szalagavató szervezésétől... :D

mért? mikor lesz??

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #345871 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Előferdül az ilyen... mi még elég messze vagyunk a szalagavató szervezésétől... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #345867 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hát hogy nekem meg mennyire rossz hétfőm volt... :s
ugyanis múlt héten közölte a műv.töri tanárunk, hogy ma nem lesz, mi meg szervezhetjük rendesen végre a szalagavatós műsort. Erre drága irodalom tanárnőnk mit csinál? előrehozta a holnapi duplaórás tz-t mára, erre a két, elvileg "lyukas"órára... grrrr.... :evil: :mad2: :rmad2:

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #345858 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Encsi írta:

Nesi írta:

Acho írta: Nesi: lógunk, lógunk? :twisted: :wink:


Naná :D Tudod, mennyi szabadidőm lett? Ilyen jó hétfőm is ritkán szokott lenni... :P


Naja. Nekem ilyenkor előkészítő van, aztán mire hazaérek minimum egy óra... Azt hiszem, csak második félévtől tudok majd

Nyugi, addigis halálra fogod magad izgulni... :twisted:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #345857 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nesi írta:

Acho írta: Nesi: lógunk, lógunk? :twisted: :wink:


Naná :D Tudod, mennyi szabadidőm lett? Ilyen jó hétfőm is ritkán szokott lenni... :P


Naja. Nekem ilyenkor előkészítő van, aztán mire hazaérek minimum egy óra... Azt hiszem, csak második félévtől tudok majd kunkfuzni, amikor elcsitul ez az egész felvételi-mizéria..

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #345855 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nesi írta:

Acho írta: Nesi: lógunk, lógunk? :twisted: :wink:


Naná :D Tudod, mennyi szabadidőm lett? Ilyen jó hétfőm is ritkán szokott lenni... :P


Most jön a bezzeg nekem... rész....

Bezzeg nekem Ma az Amerikaiaknak kellett bemutatni a tavaly megtanult Brahms: V-Vi. magyar táncot 32-kézre, holnap zongora óra 19-20-ig majd szerdén zenekar (ez a 32 kezes zongora zenekar) 17-18... 8O :?
Jó, tény, hogy nagyon élvezem csak már megint nem látom a végét, illetve mlg látom de, tudom, hogy ha már ilyen az október akkor milyen lesz mjad a március pl.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #345848 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: Nesi: lógunk, lógunk? :twisted: :wink:


Naná :D Tudod, mennyi szabadidőm lett? Ilyen jó hétfőm is ritkán szokott lenni... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #345846 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nesi: lógunk, lógunk? :twisted: :wink:
Nóli: kösz a tolmácsolást!;-) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #345838 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

norbikk írta: Én vagyok a mai első hozzászóló. :D


Gratulálok.


Nekem pedig napfényes jókedvem van, mert nem kell hegedűórára mennem imádott igazgatónk miatt. Ugyanis szónoklatot hallottunk a viselkedésünk miatt, az egész alsó folyosó. Emiatt előre lemondtam a hegedűórát, de a szónoklat nem lett olyan hosszú, így csak negyedórát késtem volna, de nem megyek be :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #345832 Írta: norbikk
norbikk válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én vagyok a mai első hozzászóló. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #345821 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta:

Acho írta: Újra és újra bevillan elém a kép, ahogy Szauron Szája elkezd énekelni... :D :D


Ez micsoda???? :D

Dreamer_KF írta:



Méghogy a dicső Gorthaurnak nem volt humorérzéke! icon_biggrin.gif


If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.328 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére