BESZÉLGETŐS topic

Több
16 éve 6 hónapja #346879 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ez a füles operálgatás elég meredek... nem mondom, tetszenek a finom hegyes tündefülek, de csak papíron, rajzolva... :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #346871 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Rég jártam itt. De ezt nektek is látnotok kell: www.modernplasztika.co.hu/beavatkozas.html :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #346868 Írta: +Earendil+
+Earendil+ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!
Ma láttam több kis videót a Londoni Gyűrűk Ura musicalból-ról,és nekem úgy tűnik nagyszerű alkotást hoztak létre,csodlatos zenével,és fantaztikus
látványvilággal.Meglepődve tapasztalom viszont,hogy magyarnyelvű anyagokat (írásokat,kritikákat,véleményeket) az istennek sem találok róla...sajna még itt sem. :cry: :(
Ha tudtok segítsetek.

Az Útnak vége nincs soha,
Ha egyszer az ajtón kifut;

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #346867 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nnna.. nekem most eszem ágában sincs lebetegedni.. olyan izgalmakkal teli két nap elé nézek, hogy jobb se lesz mostanában ^^ (kastélyos vizsga-második felvonás, német tz kora hajnalban, matek OKTV (amiről úgyse jutok tovább de jó öt órát matekozni :) ), gólyabál, tombola, szalagavatós műsorpróba + táncpróba) :) :):):)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #346865 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Altaris írta:

Nesi írta: A sok beteg között olyan nyápicnak érzem magam, hogy én meg itt a félrefeküdt, fájós nyakam miatt sírdogálok az embereknek... :)


és mit szóljak én, aki csak két napot voltam itthon, és amúgy egész tűrhető (sőt, jól viselhető) az életem mostanában?... /én spec. örülök../


Ma este kiderült: lázam van, úgyhogy beleillek a sorba :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #346861 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nesi írta: A sok beteg között olyan nyápicnak érzem magam, hogy én meg itt a félrefeküdt, fájós nyakam miatt sírdogálok az embereknek... :)


és mit szóljak én, aki csak két napot voltam itthon, és amúgy egész tűrhető (sőt, jól viselhető) az életem mostanában?... /én spec. örülök../

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #346859 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Acho: tünetmentes vesegyulladásom van. Megint antibacira vagyok ítélve.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #346853 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A sok beteg között olyan nyápicnak érzem magam, hogy én meg itt a félrefeküdt, fájós nyakam miatt sírdogálok az embereknek... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #346844 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Thereon írta: Nóli, mihamarább gyógyuljál fel betegségedből!

Bezony! ;-) Rabyn, te már rendben vagy...?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #346843 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Odafigyelek ám legközelebb, de néha annyira Tonksnak érzem magam, hogy őrület... :D


:lol:

Nóli, mihamarább gyógyuljál fel betegségedből!

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #346842 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

dorwinion írta:

Feanor Faelivrin írta: Bakker nagyon bekaptam egy vírust. Lehet hogy nem is tudok menni honap... :cry: :( :?


Akkor én zokogni fogok, és vigasztalhatatlan leszek... :cry:
Nem teheted ezt velem! Gyere, és majd ápolgatunk, jó? :)

Az a baj hogy ezzel én is így vagyok :oops: :cry:
Ha minden okés lesz, akkor talán megnézem majd a KÖMFön elkészült művek bemutatóját hétfőm este. :?
De azért a pályaudvarra kimegyek, hogy Kincsőnek odaadjam a kinyomtatott cuccokat /najó, hogy találkozzak a rajongóimmal/

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #346840 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Odafigyelek ám legközelebb, de néha annyira Tonksnak érzem magam, hogy őrület... :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #346837 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Snuff: ezt betudjuk a lelkesedésnek, hogy már nagyon várod a KÖMF-öt! ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #346818 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ne feküdjél a virális takonyban :(
Képzeljétek, úgy jártunk ma, hogy Szegedről felmentünk Monorra, délután, hétre értünk volna oda, de a gyors nem állt meg, így Ferihegyen kötöttünk ki... Na, ezt nem kalkuláltuk bele, de vettünk egy visszajegyet mindketten a kedvesemmel, vártunk egy személyvonatot, jó hideg volt, jött is, felszálltunk rá, majd Monoron le. Kóboroltunk a kivilágítatlan és hideg utcán (drámai hatás, jeje), elérkeztünk a József Attila Gimnáziumig, becsörtettünk nyolc óra után két perccel, majd a portás kiröhögött minket, és felvilágosított, hogy még csak péntek este van...
Úgyhogy nemrég értünk haza Budapestre, mert nem voltam képes megjegyezni a péntek-szombat közti különbséget :( Ennyit a KÖMF-ről, ha tudok gyűjteni pénzt, akkor holnap (is) megyünk. Istenem, micsoda hülye vagyok.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #346815 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Feanor Faelivrin írta: Bakker nagyon bekaptam egy vírust. Lehet hogy nem is tudok menni honap... :cry: :( :?


Akkor én zokogni fogok, és vigasztalhatatlan leszek... :cry:
Nem teheted ezt velem! Gyere, és majd ápolgatunk, jó? :)

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #346813 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát küld neked vírusirtót :D

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #346812 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hogy mit szeretnél?

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #346804 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Feanor Faelivrin írta: Bakker nagyon bekaptam egy vírust. Lehet hogy nem is tudok menni honap... :cry: :( :?


Küldjek Nodot?

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #346801 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bakker nagyon bekaptam egy vírust. Lehet hogy nem is tudok menni honap... :cry: :( :?

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #346794 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

Newra írta: www.videa.hu/main.php?page=play&v=lbl98eoZnMa7Uihf

Ez nagyon beteg! :) :D :lol: :mrgreen:


"Fejére borított egy fekete papírkosarat" :D D


Ez megvan a telefonomon, mármint a hangja, de így videóban csak most láttam :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #346779 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Newra írta: www.videa.hu/main.php?page=play&v=lbl98eoZnMa7Uihf

Ez nagyon beteg! :) :D :lol: :mrgreen:


"Fejére borított egy fekete papírkosarat" :D D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #346778 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Thereon írta: jó kis nevet kitalálni? Dj. Sparrow - egyik oldalamon a rum, másikon a más. előttem kamera, mögöttem cápa. mindez alamzöldben
a tátogást miért pasinak kell? ezt nem akarom megérteni.
és nem leszek lány.


Majd tátog helyetted a cápa :evil3:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #346775 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Thereon írta: ...és nem leszek lány.

jajj... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #346762 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
jó kis nevet kitalálni? Dj. Sparrow - egyik oldalamon a rum, másikon a más. előttem kamera, mögöttem cápa. mindez alamzöldben
a tátogást miért pasinak kell? ezt nem akarom megérteni.
és nem leszek lány.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #346758 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Newra, sajnálom, Thereon már ptóbált fotós lenni, de neki sem engedtük meg. De téged is bevehetünk a bandába :wink:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #346753 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta:

Altaris írta: [ hm, azt tudtam hogy ketten vagyok, na de hogy még fiú is? .. :lol:

Már négyen vagyunk!!
Liliom - banánsárga
Thereon - almazöld
Acho - babakék
Nóli - rózsaszín

keresünk még egy krémlilát is ugye Liliom?


Nincs vita, én leszek a fotós! :twisted: :lol:

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #346752 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jeeee!
Még egy legény, és futhatunk a tengerparton, meg sírhatunk, miközben fújja a a hajunkat a szél. Már csak fell kell venni a kapcsolatot valami híres producerrel.
"Szívem vár, szivárvány,
Enyém vagy királylány!" --- ez a refrén. Tanuljátok meg. Öcsém, ettől minden melírozott műsorvezető el fog ájulni a vivatévében, akkora sztárok leszünk, hogy csak na. Mindenki találjon ki magának dögös popsztárnevet. Az enyém MC sUsY.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #346751 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta: Thereon, nem lennél inkább az egyik tátogós pasi? Nem nagyon jelentkeznek, pedig abból 3 is kell.
Egy babakék, egy sötétlila és egy almazöld.


Ezek szerint már csak fiú hiányzik... A két lány megvan... ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #346749 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
megfontoltam.. leszek padlizsánlila :P ^^

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 6 hónapja #346748 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mi lesz ebből... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.345 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére