BESZÉLGETŐS topic

Több
16 éve 10 hónapja #347697 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: Nessa: kiütött ez a "hogy vagy öreg?"... :D :D:D

hát engem is, mikor legjobb barátom tegnap este fél 10kor mesélte...azt hittem leülök az utca közepére...valahogy sokkolt.. :D

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347689 Írta: norbikk
norbikk válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha végre valahára este 10-kor hazaérek egyből befekszem az ágyba és alszok.

Nem bírom már. :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347680 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A bátyám osztálytársának egy csomó fárasztó gyűjtött és kitalált poénja van, olyannyira, hogy a bátyám szerint nem is lehet hozzászólni, mert mindenre valami viccel válaszol.. :P

Rabyn: Zenét tanulni sose késő, Acho pedig biztos örömmel tanít... :twisted: :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347676 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nessa: kiütött ez a "hogy vagy öreg?"... :D :D:D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347666 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Megnztem a videokat. Hátőőőőiizééééé mindig is szerettem volna fuvolázni:D

A hintához meg: én el tudom képzelni, hogy a szél lökdösi. Az izé.hun vannak fent ehhez kapcsolódóan hozzásuólások nézzétek meg.

ize.hu/comments.php?post_id=4845

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347661 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nesi írta:

Encsi írta: OFF: hogy néz ki egy tüntetőlegesen néző ember??


Az Előzetesek, bemutatók topicban felmerült, hogy hogyan néz ki a tüntetőleges pofát vágó ember. Acho szerint azonban ezt itt kellene megvitatni. És mivel engem is érdekel a kérdés, nem hagyom, hogy veszendőbe menjen :P

hát én nem tudom, de nekem erről az jutott eszembe, hogy ez egy olyan nézés lehet, hogy már csak azért se nézek. na ezt jól megaszondtam :oops: :lol: :twisted:
mai kedvencem:
angol How old are you? kérdés fordítása magyarra: Hogy vagy öreg?
:lol:

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347659 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Encsi írta: OFF: hogy néz ki egy tüntetőlegesen néző ember??


Az Előzetesek, bemutatók topicban felmerült, hogy hogyan néz ki a tüntetőleges pofát vágó ember. Acho szerint azonban ezt itt kellene megvitatni. És mivel engem is érdekel a kérdés, nem hagyom, hogy veszendőbe menjen :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347649 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nincs Nimfa papagáj - tenyésztő ismerősötök?
Szeretnék venni egy minél fiatalabb hímet.
A hangsúly a fiatalon van. Ha van ismerősötök vagy ötletetek kérlek írjatok nekem emilt a noli3018kukacgmailpontcomra!

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347605 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Altaris írta: hm... ehhez kéne egy-két kísérlet /nem kísértet! :P / ... mert ki tudja, lehet h a széltől van^^

nézd meg még egyszer a videót, fémből van a hinta. :) azt az isten se fújja el (szorri a hasonlatért), nemhogy holmi szél... meg akkor a másik kettőt is elfújta volna.
én azt mondom, tíz méterrel arrébb kéne rakni, vagy alatta gumitéglával berakni, vagy valami hasonló, de kevésbé költséges megoldást alkalmazni. betonozni nem érdemes, mert csak a kisgyerekek lába fog térdig lekopni fékezés közben. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347604 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta:

Ulmo írta: Topicgazdai pályázat eredményei: KLIKK IDE



köszönet a bizalomért :lol:


Magam részéről is köszönöm a bizalmat! :oops: :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347596 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: "...és a negyedkorban, első Frodó gondori király uralmával elkezdődött a Béke, mely a Zsákosok uralkodása alatt mindvégig fenn is maradt. Ez volt a Hobbitok Kora..."


jeee :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347593 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
"...és a negyedkorban, első Frodó gondori király uralmával elkezdődött a Béke, mely a Zsákosok uralkodása alatt mindvégig fenn is maradt. Ez volt a Hobbitok Kora..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347591 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hmm.. biztos a fején maradt volna? Inkább nyaklánc :mrgreen:

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347587 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Altaris írta: éljen Frodó király! :)


Most képzeld el Aragorn koronájával a fején... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347578 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: ezt nézzétek meg: klikk
szvsz félelmetes... 8O


hm... ehhez kéne egy-két kísérlet /nem kísértet! :P / ... mert ki tudja, lehet h a széltől van^^ szerintem kifejezetten érdekes, és nem ijesztő :) (tisztára mint a HP3ban :) )

a zenés srác: hm.. ilyet még nem láttam/hallottam ^^

negatív kampány: hm.. szegény Arwen... éljen Frodó király! :)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347575 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: más: Negatív kampány Középföldén...

ezz nagyon aúúú.... :) :twisted:
de én akkoris Aragornt akaroooom!!! :twisted: :D 8)

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347572 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347562 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
De ha az ilyesmit gyakorolnád, sztem nem kéne évtizedekig gyúrnod :)
Bizonyára máshogyan csinálod most, mint a krapi

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #347543 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Persze... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #347541 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta:

Encsi írta:

Randír írta:


Hajrá, Acho! :D


Kösz, de azért ehhez még gyúrni kéne egy-két évtizedet. Egyébként ismertem a felvételt, nagyon tud a srác.


Ne légy ilyen szerény, tudjuk, hogy te vagy rajta :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #347538 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Encsi írta:

Randír írta:


Hajrá, Acho! :D


Kösz, de azért ehhez még gyúrni kéne egy-két évtizedet. Egyébként ismertem a felvételt, nagyon tud a srác.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #347531 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Randír írta:


Hajrá, Acho! :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #347523 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem tudom, hogy ismeritek-e, de elég durvák:



A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #347510 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nessa írta: nekem kedvenc mondatom amit tanártól hallottam:
"Mindennek van határa....de mi megkerüljük!" :lol: :twisted:

ezt meg is tapasztaltam egy fizika órámon a középsuliban, amikor is osztályfőnököm nagy hévvel számolt, már rég senki nem figyelt oda, csak valahogy mégis feltűnt néhány embernek, hogy egy zárójelet elfelejtett kitenni, így a szorzás-összeadás más sorrendben került elő, ami matematikailag helytelen... na de sebaj, gondoltuk, kit érdekel, majd legfeljebb rossz lesz az eredmény. éppen egy bizonyítás volt ez, talán a légnyomás, vagy nem is tudom, hogy micsoda, de negyedóra számolgatás után megszületett a végeredmény: ami helyes volt...
a táblán végigkövettük, hogy mi lett az elhagyott zárójel sorsa, továbbra is rossz eredménnyel számolt a tanárnő, de az eredmény mégis hibátlan lett.
na efelett mai napig nem tértem napirendre... :D
habár már párszor megjegyezte a tanárnő különböző helyzeteknél, hogy "a fizikában ezt is szabad, mi ilyen lazák vagyunk..."

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #347505 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: Ahogy a kémia tanárom mondaná: Majd ha rájössz a megoldásra akkor hívj fel, mond el nekem részletesen én én majd elküldöm a Nobel bizottságnak...a saját nevemben" :twisted:

de gonosz :twisted: nekem kedvenc mondatom amit tanártól hallottam:
"Mindennek van határa....de mi megkerüljük!" :lol: :twisted:

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #347502 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nesi írta:

Ardenis írta:

Encsi írta:

Nóli i linantea írta: ezt nézzétek meg: klikk
szvsz félelmetes... 8O


juj!



Várjatok, mindjárt megmagyarázom... :D Legalábbis engem az ilyenek mindig arra ingerelnek:)Persze sose tudom megmagyarázni...


Ardenis: Jó az, ha arra hergelnek, így születnek a Nobel-díjasoik ;) :D


Ahogy a kémia tanárom mondaná: Majd ha rájössz a megoldásra akkor hívj fel, mond el nekem részletesen én én majd elküldöm a Nobel bizottságnak...a saját nevemben" :twisted:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #347500 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ardenis írta:

Encsi írta:

Nóli i linantea írta: ezt nézzétek meg: klikk
szvsz félelmetes... 8O


juj!



Várjatok, mindjárt megmagyarázom... :D Legalábbis engem az ilyenek mindig arra ingerelnek:)Persze sose tudom megmagyarázni...


Ardenis: Jó az, ha arra hergelnek, így születnek a Nobel-díjasoik ;) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Látogató
  • Látogató
16 éve 11 hónapja #347499 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Encsi írta:

Nóli i linantea írta: ezt nézzétek meg: klikk
szvsz félelmetes... 8O


juj!



Várjatok, mindjárt megmagyarázom... :D Legalábbis engem az ilyenek mindig arra ingerelnek:)Persze sose tudom megmagyarázni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #347494 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: ezt nézzétek meg: klikk
szvsz félelmetes... 8O


juj!

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #347474 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A profilodban állítsd át GMT +1 órára.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.549 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére