BESZÉLGETŐS topic

Több
16 éve 10 hónapja #348554 Írta: norbikk
norbikk válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Debrecenben már esik a hó, vagyis 3 körültől és azóta is kisszemekben esik.

Bár jobban örülnék a nagy szemeknek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348552 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nesi írta: Pécsen meg ragyog, és hónak se híre, se hamva, de még hideg sincs....


Nemigaz, Tubesen szállingózott :)
Valószinű a városba már nem ért oda, mert ott melegebb van, de a hegyen (mongyuk az is még a város :P ) igenis esett. Kb 2x 5 percig, és nagyon apró pelyhekben :wink:
Pedig de szép lett volna naaagy hóesésben kirándulni :)
(És én azért fáztam :roll: )

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348544 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Itt a messzi délen nem esik (nem is szokott, tavaly is vagy kétszer fél óráig havazott összesen), de hideg van.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348534 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Reméljük, rendben odaérsz! Ilyen időben öröm utazni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348528 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nesi írta: Pécsen meg ragyog, és hónak se híre, se hamva, de még hideg sincs....

Hát lehet, hogy ez fogad majd engem is Szegeden, nemsokára aktuális lesz, mert mostanában indulok vissza.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348526 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Pécsen meg ragyog, és hónak se híre, se hamva, de még hideg sincs....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348524 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sopronban meg abbamaradt, most süt a nap :(

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348522 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Attila jelentkezik Székesfehérváról...lassan 3 órája folyamatosan szakad az eső amely a kis utcánkba a burkolatihibák miatt erősen látszik. Szörnyű. A szél fúj. Az ég nagyon felhős. Minden tiszta sár.
Attilát hallotátok Székesfehérvárról. :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348521 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Változás: itt is elkezdett esni. Most már szakad...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348520 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BUDAPESTEN IS ESIK!!!!! Igaz megmaradni nem látszik, de nagyon sűrűn esik a HÓ!!!:)))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348519 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Erdőkertes: sűrű hó nagy pelyhekben :P :dance: :hello: :bounce:

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348517 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Reggel itt Szombathelyen is volt hó, de már nem esik :( alig akartam hinni a szememnek mikor megláttam :)
Más: szereti valaki a Dalriadát? tegnap voltam koncertjükön és nagyonnagyon jó volt. csak kevesen voltak.

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348516 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Párizs: süvítő szél :) Komolyan: Kispest: borult, hideg, igazi novemberi idő. Azt hiszem, előveszem a télikabátom.

Én hetek óta a télikabátomat hordom, jó meleg szövetkabát, sálat is, meg a nagyi régi bőrkesztyűje is előkerült, bár arra még nagyon nem volt szükség. Még ha enyhe is lesz a telünk, én azért tartok tőle, mert nagyon fázós vagyok, amitől persze mindenki megőrül. :) Hát tényleg nem tudom, mi lesz velem télen.

szerk.: 12:00 szakad a hó! húú nagyon!

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348515 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Párizs: süvítő szél :) Komolyan: Kispest: borult, hideg, igazi novemberi idő. Azt hiszem, előveszem a télikabátom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348514 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Esztergom: hideg, de nem esik semmi. Ellenben rém lehangoló az idő...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348513 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Itt Mainzban meg csak az eső esik már napok óta, és nagyon hideg van! Meg úgy fúj a szél, hogy majdnem kifúj a kabátomból.
De pénteken itt is esett valahol nem messze a hó. A városban bezzeg nem bírt. :?

Európai időjárásjelentés mainzi helyszíni tudósítóját hallották. :lol:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348512 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az illatos hó olyan, hogy finom hideg télszaga van, mint amilyen tegnap este volt nálunk.
A macska bundájának is van illata, pl Bandikának nagyon kellemes, üde tiszta macskaillata van, nem tudom, hogy csinálja, de asszem ez a misztikusságához tartozik hozzá a macskáknak :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348511 Írta: norbikk
norbikk válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én szeretnék már havat, de itt nem esik még. :(

keshu az illatos hó milyen? :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348510 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Snuff: de én akarom. :morcoskisgyerek:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348509 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Újabb helyzetjelentés: itt megint esik(este abbahagyta), és most olyan igazi hóesés, olyan szép nagy pelyhekben hull, és meg is marad, és olyan szép és olyan jó az illata meg minden :D :hello:

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348508 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: MÉg ne is legyen hó... Majd decemberben. És február közepéig legyen. Se előtte se utána nem kérünk itten köszönjük szépen.

Attól tartok, a szeszélyes időjárásunk nem fog alkalmazkodni az igényeinkhez :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348506 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
MÉg ne is legyen hó... Majd decemberben. És február közepéig legyen. Se előtte se utána nem kérünk itten köszönjük szépen.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348504 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Itt rém hideg van. A szél nem fúj, most már az eső se esik, de persze hó...hát az nincs :evil:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348501 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Budapesten néhány órája esett valami daraszerű, jéghideg valami, de szerencsére csak addig esett, amíg az utcán voltam, tehát tíz percnél nem többet... :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348500 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sopronban most épp esik a hó, és nagyon szép! :mrgreen:

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348499 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: Még ha illegális is, és Ulmó is, VESSZENEK A KISBETŰŰK! :D


Dreamer, ne húzogasd az oroszlán bajszát :evil2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348494 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: Még ha illegális is, és Ulmó is, VESSZENEK A KISBETŰŰK! :D

Uhh. Mire mindet felakasztod vagy fejbelövöd, belegebedsz ;P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348493 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Még ha illegális is, és Ulmó is, VESSZENEK A KISBETŰŰK! :D

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348492 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tessék nektek, zenélő cica:

youtube.com/watch?v=TZ860P4iTaM

Szintén:

youtube.com/watch?v=v0zgQAp7EYw

Ahogy a második videóról kiderült már rá is építettek némi marketinget.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348443 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ulmo: tudom, de mivel ajándéktelefonról van szó és nem választhattam, hogy milyen szolgátatótol szeretném ezért kéne a kód. Nem szeretnék yodafonos lenni:P Pannon párti vagyok!:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.467 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére