BESZÉLGETŐS topic

Több
16 éve 11 hónapja #345353 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Pedig az X-szárnyúak is ott voltak a Helm-szurdokban a tündékkel egyetemben... :)


dehogy, ők harcoltak a nazgúlok ellen :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345352 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Pedig az X-szárnyúak is ott voltak a Helm-szurdokban a tündékkel egyetemben... :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345351 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Encsi írta:

Acho írta: Snuff: ha nem mondod, elkezdek gondolkozni, hogy hol láttam a Két Toronyban X-szárnyúakat... :D ;-)


jólvan, nekem is most esett le, eddig azt hittem, hogy különböző poszterfajták vannak :D :D :lol:

ez igen megnyugtató, ugyanis először én is azt hittem :lol:

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345349 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: Snuff: ha nem mondod, elkezdek gondolkozni, hogy hol láttam a Két Toronyban X-szárnyúakat... :D ;-)


jólvan, nekem is most esett le, eddig azt hittem, hogy különböző poszterfajták vannak :D :D :lol:

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345348 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm :D

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345346 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Snuff: ha nem mondod, elkezdek gondolkozni, hogy hol láttam a Két Toronyban X-szárnyúakat... :D ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345345 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Thereon: megnézem nekem van-e itthon. Rémlik mintha lenne.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345344 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem emlékszem már rá, hogy ki kérdezte, de akkor elmondom, hogy:

Dr. Tóth Gábor: E számokról őszintén
A Pilis-Vet Kiadó gondozásában jelent meg.
1.690 Ft. :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345340 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nehogy feledésbe merüljön:

Szolgálati közlemény

Pályázat topicgazdai funkciók ellátására! KLIKK IDE

Szolgálati közlemény vége

Tessék még jelentkezni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345337 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Thereon írta: Tönkrement az egyik Két Torony pószterem.

Ha valaki ismerne magyar lapot, ahonnan lehet rendelni, beszerezni (netalán boltot). kérem jelezzen.

Különben kénytelen leszek külföldről megrendelni :(

Az említett pószter, melyre szükségem lenne: artfiles.art.com/images/-/The-Lo ... 91975.jpeg


Még régebben láttam a "Mamusz"ban. A "Szaturnusz" mellett van egy üzlet, ott árulták. Kukk be, hátha...

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345329 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A tescóban tényleg baromi sok poszter van, jó minőségű fényes papíron, 1-2 ezer forintért és a mérete se rossz, betölti a fél szobámat :D Ott vettem X-szárnyúsat, de asszem még látszanak a szélén Y- és A-szárnyúak is, annyira szép, a filmből vett jelenet :) Mármint az SW-ből :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345325 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Thereon írta: Tönkrement az egyik Két Torony pószterem.

Ha valaki ismerne magyar lapot, ahonnan lehet rendelni, beszerezni (netalán boltot). kérem jelezzen.

Különben kénytelen leszek külföldről megrendelni :(

Az említett pószter, melyre szükségem lenne: artfiles.art.com/images/-/The-Lo ... 91975.jpeg


A Tescoba biztos, hogy lehet venni nekem is onnan van két torony poszterem. :wink:

Az áll JRRT-vel kapcsolatba...ez azért elég sértő :evil: :? Főleg, hogy Tolkien 1973-ban halt meg erre ő a következő mondatban mit ír? 1982-ben született...kicsit ellentmondásos, vagy csak én érzem ezt? :roll:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345322 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tönkrement az egyik Két Torony pószterem.

Ha valaki ismerne magyar lapot, ahonnan lehet rendelni, beszerezni (netalán boltot). kérem jelezzen.

Különben kénytelen leszek külföldről megrendelni :(

Az említett pószter, melyre szükségem lenne: artfiles.art.com/images/-/The-Lo ... 91975.jpeg

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345320 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rabyn, nálunk is mindegyik tárgyból van, csak ez volt a leghamarabb és a legrendhagyóbb módon :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345312 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: Nekem se szimpatikusak az ilyenek. Szerintem nem kéne az embereknek ilyenekkel szórakozniuk... :S


bizonyára csiklandozza a humorukat. és jól esik nekik, hogy "menők"... pedig ha tudnák, hogy így csak lejáratják magukat... No de, ahogyan a mondás is tartja: mindenkinek alanyi joga, hogy hülye legyen, és valaki él is vele... ;)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345309 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Snuff: nálunk egy csomó tárgyból van ilyen:) Csak reménykedni tudok, hogy sikerül úgy megírnom az ilyen ZH-kat, hogy ne kelljen vizsgáznom.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Látogató
  • Látogató
16 éve 11 hónapja #345303 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nesi írta:

Altaris írta:

Encsi írta: Úratyám, olyan is van?? 8O 8O


igen, sajnos... az nagyon kész... :cry: hogy lehet ilyet???....


Nekem őszinétn szólva nagyon nem tetszett. Úgy fél éve láttam, de már akkor azt hittem, rosszulleszek - de nem a röhögéstől :roll: :?


Ezek azt hiszik, hogy viccesek? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345298 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem se szimpatikusak az ilyenek. Szerintem nem kéne az embereknek ilyenekkel szórakozniuk... :S

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345296 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Altaris írta:

Encsi írta: Úratyám, olyan is van?? 8O 8O


igen, sajnos... az nagyon kész... :cry: hogy lehet ilyet???....


Nekem őszinétn szólva nagyon nem tetszett. Úgy fél éve láttam, de már akkor azt hittem, rosszulleszek - de nem a röhögéstől :roll: :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345278 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elég gáz...

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345277 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Encsi írta: Úratyám, olyan is van?? 8O 8O


igen, sajnos... az nagyon kész... :cry: hogy lehet ilyet???....

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345276 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagyon köszönöm a biztatást, habár nem ezért nyifogtam be a topikgazdaságra vonatkozó gondolataimat, de azért pályáztam :) De tényleg köszi :)
[size=9:jc4owvo6]Ma meg írtam kiugró ZH-t matekból, és a jobban sikerült ZH-kat azzal jutalmazzák, hogy nem kell bejárnod egész félévben, a félévvégi vizsgajegyed, pedig a ZH-ra kapott jegy. Gyakorlatilag kiváltod vele. (Egyetemen ritkán megforduló fórumozók miatt :D )
Na hát ezzel a ZH-val vagyok úgy, mint a topikgazdasággal: én megtettem, amit meg kellett, aztán vagy igen, vagy nem :D [/size]

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345272 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Úratyám, olyan is van?? 8O 8O

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345270 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem speciel a Kolompár Szméagol tette be a kiskaput.. au. neee.... :cry:

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345263 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Több Jrr is van a wiwen...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345255 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Nem tudom, hány MTT-s kapott bejelölést ettől az iwiw-usertől:

www.iwiw.hu/pages/user/userdata. ... D=11337496

Szerintem töröltetni kellene, enyhén szólva komolytalan.

ű

Meg az első ismerőse... AraSZorn fia Aragorn... Ki volt ez a két zseni, arra kíváncsi lennék :roll: :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345252 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem tudom, hány MTT-s kapott bejelölést ettől az iwiw-usertől:

www.iwiw.hu/pages/user/userdata. ... D=11337496

Szerintem töröltetni kellene, enyhén szólva komolytalan.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345247 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Orsie / Fraktál írta: basszus, EZT nézzétek meg...
video.xfree.hu/?n=biczod|9970c78 ... 8fb13ba7fe

ez kéééész. hogy csinálja?


Ha megnézed, folyamatosan hígul a fehér cucc. Tehát az egyre nagyobb edények nem üresek, amikor áttöltik beléjük a folyadékot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345244 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
basszus, EZT nézzétek meg...
video.xfree.hu/?n=biczod|9970c78 ... 8fb13ba7fe

ez kéééész. hogy csinálja?

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345242 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kar'sa írta:

Nóli i linantea írta: Ha megnézitek a kiírást, akkor láthatjátok hogy benne van a "pályázatban" hogy mindne nap meg kell nézned a topicodat!

Ulmo írta: - rendszeresen, lehetőleg napi gyakorisággal látogatni a rá bízott topicot

ergo engedmények azért vannak...


Igen, mivel mindenkinek közbejöhet valami. Aki nincs itt naponta, az még jelentkezhet. Nem a napi jelenlét lesz a fő kritérium.

Nóli, már épp kérdezni akartam, te miért nem jelentkezel... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.634 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére