BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 1 hónapja #339375 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BigBenn mióta vagy te Big és két n-nel írva?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #339373 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: ÉS BENN VAGYOK AZ ÁLLATORVOSIIIIIN! :bounce: :dance:

:shock: Nem, ne higgyetek neki, ő nem én, és én nem vagyok az állatorvosin, hanem itthon a szobában. :D :D (bocs, kihagyhatatlan volt :roll: :P )

De egyébként itt is nagyon-nagy gratula!! :) ))) :örül: :ölel:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #339372 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Wow, Nóli, gratula, meg ölelés :) ))

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #339371 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bocsánat a kitörésért, de
SIKERÜLT A FELLEBBEZÉSEM, ÉS BENN VAGYOK AZ ÁLLATORVOSIIIIIN! :bounce: :dance:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #339357 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezek szerint nem csak nekem tudtok fájni... :D ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #339356 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

fqqdk írta: nem, csak a felismerés elbújt elmém egy rejtett zugába, és elementáris erővel tört az előtérbe. nagyon fájdalmas módon. :D DDD

Egészségedre. No meg őszinte részvétem. :D DD

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #339355 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

fqqdk írta: AAAA idióóóóttátátákkk

és erre csak most jössz rá? :D

nem, csak a felismerés elbújt elmém egy rejtett zugába, és elementáris erővel tört az előtérbe. nagyon fájdalmas módon. :D DDD

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #339349 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Éjjeli bagoly...? :P :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #339347 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ben, küldjed, kibővítem! Lehet hogy csak éjjel írom meg a többit, ha lesz többi, de eljuttatom péntek reggelig.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #339346 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én csak cserép -azaz csőr ép-, baglyokkal szolgálhatok. De, azok hárman polcomon zenélnek hangtalan! :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #339336 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Vagy most volt elég türelme finom módon kifejezni.. ;-) :-D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #339334 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

fqqdk írta: AAAA idióóóóttátátákkk

és erre csak most jössz rá? :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #339333 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
AAAA idióóóóttátátákkk

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #339325 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Efkú: nem muszáj nekem írnom róla biológiai kiselőadást... :P Látom, másnak jobban megy.

Nemnemnem, írja csak maga. :P Max. majd beleartozunk, kibővítjük, meg efkú is beszáll. Sztem úgyis átnézetem vele a tisztázatunkat. :D :spoiler.off:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #339309 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Efkú: nem muszáj nekem írnom róla biológiai kiselőadást... :P Látom, másnak jobban megy.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #339296 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Rézbigyulájú tollasmadár.

Puha, jó áram- és hővezetésű, vörös színű fémből készült szaporítószervvel rendelkező, lapospofájú, éjjeli ragadozó életformát űző, Strigiformes rendbe tartozó tetszőleges madárfaj egy példánya.

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #339288 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azért kell az egyetmnek az adószámod, mert az ösztöndíjjal nekik el kell számolni. Majd kapsz egy szép levelet minden évben tőlük, hogy ennyi és ennyi jövedelmed volt az egyetemől, ami ugyan adómentes jövedelem, de az ért ileltékes hivatal felé jelezni kell.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #339284 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Aaargh, hogy miért kell adószám az egyetemi beiratkozáshoz, basszuskulcs, azt nem értem :P Loholhatok az apehba, nyifoghatok kicsit nekik, aztán majd három hónap múlva meglesz az adókártyám, amivel semmit nem fogok tudni kezdeni, csupán nézegethetem, hogy jaj de érdekes, hogy belekódolták a születésem időpontját és helyszínét.
Najó, dühöngés abbafejezve :)


Hogy haragod hígítsam: két órát vártam, míg a 397-s számocska felvillan, aztán közölték velem, hogy míg a bevándorlásiak nem adnak tartózkodásit, addig ők még csak el sem tudják olvasni a szlovák személyimet. Ezekután a bevándorlásiban a csak elmondta, hogy ő sem érti, miért kér az egyetem adószámot, ha még kollégiumot nem adott, ami pedig feltétele a lakcímkárytának (vagy mitökömnek). De a bevándorlásiban legalább a csajszi kedves volt, és mindent leírt(rajzolt) papírra, majd időpontot adott augusztus végére =P

(jöhetne a kérdés, hogy miért nem mentem rögtön elsőre a bevándorlásiba: kérem szépen, nekem minden MO-n tanuló ismerősöm azt mondta, hogy biz az apehbe kell előbb menni. Lópisztolyt :P )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #339243 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Igen, igeeen! Bár nem a te Kácsárdra, de... :P
Rézbigyulájú tollasmadár.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #339241 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Pfuj, de szentimentális vagy. :P :D DD

Snuffles írta: és nincs további 120 ember, hogy ordítson/röhögjön a fülembe...

... azt, hogy "jön a réz***ú bagoooly! sallalalalalalaaa"? :D :D

Snuffles írta: most kicsit visszavágyom Kácsárdra.

Az enyémre ugyan nem! :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #339238 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hm, nekem hiányzik a tábor. :(
A 16 órás izzadás a napon, reggeltől estig, a számháború, a fura ruhák, az ebédek, a menzatea, itthon egyik sincs, és nincs további 120 ember, hogy ordítson/röhögjön a fülembe, és nem látni még a Tejutat sem :P
Lehet, hogy többezer képet fogok újranézegetni a képtáraitokban, mert most kicsit visszavágyom Kácsárdra.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #339234 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: A 'megrendelőlapon' rajta van az adószámom, három hét míg kipostázzák. Na, vissza is érkeztem :D

Áh, ez egész gyors volt. :-)
Jah, akkor ok, most az a k adószám a lényeg. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #339231 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A 'megrendelőlapon' rajta van az adószámom, három hét míg kipostázzák. Na, vissza is érkeztem :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #339229 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Jó neked, de nekem máshova kell mennem. Második kerületibe, mert ott vagyok bejelentve állandó lakcímen.

Attól függetlenül igazolást még kérhetsz róla. :D :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #339228 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jó neked, de nekem máshova kell mennem. Második kerületibe, mert ott vagyok bejelentve állandó lakcímen.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #339227 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Aaargh, hogy miért kell adószám az egyetemi beiratkozáshoz, basszuskulcs, azt nem értem :P Loholhatok az apehba, nyifoghatok kicsit nekik, aztán majd három hónap múlva meglesz az adókártyám, amivel semmit nem fogok tudni kezdeni, csupán nézegethetem, hogy jaj de érdekes, hogy belekódolták a születésem időpontját és helyszínét.
Najó, dühöngés abbafejezve :)

Franckat. :P Mi tegnap voltunk a Kresz Géza utcában adókártyát csináltatni, várakozásal együtt összesen 1 óra vlt, ami viszonyla tűrhető volt. Ja, és ha kérsz, adnak igazolást,amin rajta van az adószám, nem kell megvárnod, míg kiküldik (pláne, ha jóval a beiratkozás után jönne meg...). :-)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #339225 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aaargh, hogy miért kell adószám az egyetemi beiratkozáshoz, basszuskulcs, azt nem értem :P Loholhatok az apehba, nyifoghatok kicsit nekik, aztán majd három hónap múlva meglesz az adókártyám, amivel semmit nem fogok tudni kezdeni, csupán nézegethetem, hogy jaj de érdekes, hogy belekódolták a születésem időpontját és helyszínét.
Najó, dühöngés abbafejezve :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #339222 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Orsie / Fraktál írta:

Kincső (Thilanna) írta: Bocsanat, hogy a tema kozepebe vagok, de:
udv mindenkinek Oxfordbol! ;)


udv Kincso, ezek szerint bekotottek a csaladnal a netet :D


nem-nem, egyelore konyvtarbol vagyok... kicsit lassu a kedves netszolgaltato... de hetvegere talan mar megcsinaljak.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #339151 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

ADIM a Des írta:

Kar'sa írta:

ADIM a Des írta: Gonnyahu?

életemben nem hallottam róla, sőőőt, google egy találatot se dob ki... :?
Ezt honnan szedted? :hein:


Hát egyszer csak kitaláltam. Aztán beirtam a Google-be. Télleg nem ad ki róla semmit. No, akkor mehet a kihívás... :twisted:
Ne is mondd.. megyek mááááár, megyek... (szegény anyám...)


Hajjaj.. a Gonnyahunak a közelébe se menjtetek. Rosszabb, mintha egy Ni-lovag azt mondja, hozzál neki egy rekettyést. Mellesleg azon botor emberek megfékezésére, kik bátorkodtak felmenni a www.gonnya.hu-ra, sikeresen beszüntettük azt petícióval.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #339142 Írta: ADIM a Des
ADIM a Des válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kar'sa írta:

ADIM a Des írta: Gonnyahu?

életemben nem hallottam róla, sőőőt, google egy találatot se dob ki... :?
Ezt honnan szedted? :hein:


Hát egyszer csak kitaláltam. Aztán beirtam a Google-be. Télleg nem ad ki róla semmit. No, akkor mehet a kihívás... :twisted:
Ne is mondd.. megyek mááááár, megyek... (szegény anyám...)

"Segíts magammal tisztának és keménynek lenni, mint a gyémánt s másokkal oly hasznosnak és szerénynek mint a szén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.692 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére