BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 2 hónapja #338630 Írta: Trithyn
Trithyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Suhifarok írta: óóó Big Ben


Ben?Neked hány neved is van,úgy össz? :P

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #338629 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Snuffles írta: "vazzwe, ne kötözködjél"

Csak simán "vazze, ne kötözködjél" és akkor egész tisztességes kis anagrammát lehet gyártani belőle, miszerint "jé, ez vak köd, ne öltözz"... :D DDD


áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
Ez most teljesen lefárasztott...

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #338617 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: "vazzwe, ne kötözködjél"

Csak simán "vazze, ne kötözködjél" és akkor egész tisztességes kis anagrammát lehet gyártani belőle, miszerint "jé, ez vak köd, ne öltözz"... :D DDD

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #338615 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
óóó Big Ben, te még a legtitkosabb hangsúlyaimat is kitalálod.
olyan titkosak, hogy még én is meglepődtem :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #338613 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sztem azon, hogy "vazzwe, ne kötözködjél", de ez elég jól van rejtve :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #338610 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Suhifarok írta: vaalóójában mi még csak nem is találkoztunk :P

igen, és itt azon van a hangsúly h "még"? :D :D :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #338605 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Snuff, maga honnét tudja, hogy dorwék "egymásba is akadtak"? :D :D :D


vaalóójában mi még csak nem is találkoztunk :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #338598 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Hát lesátorozták. :-)

Legyen min fönnakadni a repülősöknek, ha kicsit eltévednének a lánc hídtól :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #338595 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Encsi írta: Amúgy mit is művelnek azzal a híddal?

Hát lesátorozták. :-)

Snuff, maga honnét tudja, hogy dorwék "egymásba is akadtak"? :D :D :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #338591 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Amúgy mit is művelnek azzal a híddal?

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #338590 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ja neeem, csak arra gondoltam, hogy aki innen a fórumról esetleg látott valami idiótát ott fent, az nyugodjon meg (vagy szörnyedjen el) hogy életben maradtam. Ha már dorwék egymásba akadtak ott, akkor semmi sem lehetetlen :P :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #338586 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szerintem az átlagos bp-i lakosok meg turisták, akik arra járnak/jártak, nem olvasnak tolkien fórumot, de mindegy, Te tudod... :P :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #338583 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem, sajnos nekem mindig alacsony, átlagosan napi egy kávéval. Gellért térnél fotóztam, felmásztam a hegyre is meg ilyenek, aki látott, annak üzenem: nem, nem akartam leugrani, meg semmi ilyesmi, hegymászó sem vagyok, de oda ki kellett másszak, mert megbabonázott az a ronda lesátorozott zöld híd ;P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #338579 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Mikből marad ki az ember :P Nem is ti laktok arra vazzwe hanem én... Habár ma én is jártam arra két alacsony vérnyomás miatti ájulás között.

Hintázni? Akkor attól ingadozott ide-oda, fel-le-fel a vérnyomásod! :P :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #338577 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mikből marad ki az ember :P Nem is ti laktok arra vazzwe hanem én... Habár ma én is jártam arra két alacsony vérnyomás miatti ájulás között.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja - 17 éve 2 hónapja #338575 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
őőőő
hupsz :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #338574 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ma a Batthyány tér közelében lévő játszótéren múlattam a délelőtött, és igen felvidult kicsiny szívem, mikor rájöttem, hogy bizony mások is járnak ide, nem csak én.
Ugye Peredhil és Suhi? :lol:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #338548 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hehe.

Big Ben jo arc, mar eleg sokszor talalkoztam vele :)
a kep amugy rolam borzalmas, de Kincsorol jo lett :) es az nem latszik de pont elotte fagyiztunk egy jot :)

szoval pusszantok en is mindenkit Londonbol. lehet, hogy Kincso kovetkezo hetvegen meg atruccan muzeumturara egy picit :D

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #338525 Írta: Trithyn
Trithyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: No igen, hál'Istennek én nem vagyok 13,76 tonna, mint a toronyóra harangja (ti. exactly a harangot híjják "Big Ben"-nek :P ). :D


Pedig én már lassan elhittem hogy találkoztam nemrégiben a kétlábónjáró Big Bennel(bár toronyórát télleg nem láttam a homlokod közepén)...de úgylátszik tévedtem! :cry: :)

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #338519 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

RÓZSA írta: Kiegészités:
"Ahova Tolkien, Lewis meg a többi inkling szokott (volt) járni" irta Kincső sms-ben. Mondhatnám : used to... :)
Azt nem irta, hogy bement-e...
:P

Jajj, de akkoris. :D Így meg még izgalmasabb. 8) :P
(Igazság szerint én egyszer kinéztem magamnak egy nottinghami pubot, amit állítólag még a harmadik keresztes hadjárat környékén alapítottak. :D :teler: :P )

No igen, hál'Istennek én nem vagyok 13,76 tonna, mint a toronyóra harangja (ti. exactly a harangot híjják "Big Ben"-nek :P ). :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #338505 Írta: Rózsa
Rózsa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Nóli i linantea írta: kép Kincsőről és Orsieról a Big Ben előtt

Bmeg Nóli, hirtelen nem tudtam, mi van velem, h kerülök én a képbe... ? :mrgreen:


Te csak Little Ben vagy :P

R.

Nekünk arról kell döntenünk, hogy mire használjuk az időt, ami megadatott"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #338504 Írta: Rózsa
Rózsa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Nóli i linantea írta: Megtalálta az Eagle and Child pub-ot.

Hmm. Hát jó neki. :D


Kiegészités:
"Ahova Tolkien, Lewis meg a többi inkling szokott (volt) járni" irta Kincső sms-ben. Mondhatnám : used to... :)
Azt nem irta, hogy bement-e...
:P

Nekünk arról kell döntenünk, hogy mire használjuk az időt, ami megadatott"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #338501 Írta: Rózsa
Rózsa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok Mindenkinek, akit Érint!

Helyzetjelentés Kincső nevében Oxfordból.

Mivel abszolut korlátozottan fér nethez, fórumra és msn-re egyáltalán nem tud jönni. Ma viszont irt a blogjára, mint Mikes Kelemen, levelet. :D
Aki szokta olvasni a blogot, és aki üzenni akar neki, a blogon, vagy a tolkien.hu-s email cimén irjon neki, nagyon várja.

HIÁNYOZTOK :( :( NEKI!!

SIL, nagyon köszöni az infót Tolkien sirjáról. Odáig ő is eljutott, hogy melyik temetőben van, csak épp a térképén nincs rajta a temetők neve... :evil:

Ha tudsz neki még bővebbet irni, emilben tedd meg kérlek.

Heti 32 órát angolozik a suliban, pulsz a leckék és a környezet, szóval lassan kezd elfelejteni magyarul :P :P

Nolinak is köszi a közreműködést a hozzászólásért és a kép feltöltéséért, és mindenkinek puszi Kincső nevében :closed:

Rózsa, mint szócső :)

Nekünk arról kell döntenünk, hogy mire használjuk az időt, ami megadatott"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #338478 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elég hihetetlen az első párnál még oké, alatta volt a ruha, de a többi! Nagyon durva! 8O

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #338476 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Ha ez az az átöltözős, amire én gondolok (kártyatrükk, pasas meg nő egy fal előtt), akkor annak van hosszabb verziója is, a trükk bemutatásával. Kameratrükk, jókori közelítés a kézre, mialatt át lehet öltözni meg ilyenek. Jópofa :)


Itt nem egészen erről van szó.Itt táncolnak és közbe van vmi ami eltakarja őket pár másodpercre,amíg ruhát vállt.
A kameratrükk ellen szól hogy ez egy közönség előtt bemutatott trükk,nem kamerákon át.(elvileg)

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #338472 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha ez az az átöltözős, amire én gondolok (kártyatrükk, pasas meg nő egy fal előtt), akkor annak van hosszabb verziója is, a trükk bemutatásával. Kameratrükk, jókori közelítés a kézre, mialatt át lehet öltözni meg ilyenek. Jópofa :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #338469 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az az átöltözős elég hihetetlennek tűnik 8O


Valaki esetleg nem megy egész véletlenül aug. 12-én Csehbányára Kárpátiára?

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #338449 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta:

Randír írta:

Attila írta: Ezt nézzétek meg nagyon király. Ez igen! :up: :up: :up:

videa.hu/main.php?page=play&v=iBb0WcHm6Camu7Q4

videa.hu/main.php?page=play&v=twi66uoQCgRv70mE

Bárcsk ilyen könnyű lenne 500-ból 5000-t csinálni.


A kártyatrükkök és az 500-as trükk nagyon egyszerű kártyás trükkök.Lényegében a kártyatrükkök alapja ez a 2 dolog.A MAGIC-eset bárki megtudja csinálni,egy nagyon kicsi gyakorlat kell hozzá,a színváltós 5-t kicsit nehezebb,az alapja nagyon egyszerű,csak sok gyakorlat kell hozzá.Az 500-as ugyanezen az elven működik. A gyufást nem ismerem,hacsak nem egy előre a dobozbarakott másik és vmijen anyaggal bekent gyufa volt az amit másodjára kivett.


Nem tudom. Olvastam erről egy könyvet Hajós Albert: Bűvésztrükkök iskolája címmel (ha jól emlékszem) és abba ezek is levoltak írva. Szóval mad megkeresem és felelevenítem ezt. :wink:


Swap Change a színváltás,és vmi Double nemtommi a MAGICes. Ha jól emlékszem rájuk.Neten is rengeteg ilyen van,én ismerem ezeket.

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #338448 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Randír írta:

Attila írta: Ezt nézzétek meg nagyon király. Ez igen! :up: :up: :up:

videa.hu/main.php?page=play&v=iBb0WcHm6Camu7Q4

videa.hu/main.php?page=play&v=twi66uoQCgRv70mE

Bárcsk ilyen könnyű lenne 500-ból 5000-t csinálni.


A kártyatrükkök és az 500-as trükk nagyon egyszerű kártyás trükkök.Lényegében a kártyatrükkök alapja ez a 2 dolog.A MAGIC-eset bárki megtudja csinálni,egy nagyon kicsi gyakorlat kell hozzá,a színváltós 5-t kicsit nehezebb,az alapja nagyon egyszerű,csak sok gyakorlat kell hozzá.Az 500-as ugyanezen az elven működik. A gyufást nem ismerem,hacsak nem egy előre a dobozbarakott másik és vmijen anyaggal bekent gyufa volt az amit másodjára kivett.


Nem tudom. Olvastam erről egy könyvet Hajós Albert: Bűvésztrükkök iskolája címmel (ha jól emlékszem) és abba ezek is levoltak írva. Szóval mad megkeresem és felelevenítem ezt. :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #338447 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: Ezt nézzétek meg nagyon király. Ez igen! :up: :up: :up:

videa.hu/main.php?page=play&v=iBb0WcHm6Camu7Q4

videa.hu/main.php?page=play&v=twi66uoQCgRv70mE

Bárcsk ilyen könnyű lenne 500-ból 5000-t csinálni.


A kártyatrükkök és az 500-as trükk nagyon egyszerű kártyás trükkök.Lényegében a kártyatrükkök alapja ez a 2 dolog.A MAGIC-eset bárki megtudja csinálni,egy nagyon kicsi gyakorlat kell hozzá,a színváltós 5-t kicsit nehezebb,az alapja nagyon egyszerű,csak sok gyakorlat kell hozzá.Az 500-as ugyanezen az elven működik. A gyufást nem ismerem,hacsak nem egy előre a dobozbarakott másik és vmijen anyaggal bekent gyufa volt az amit másodjára kivett.

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.327 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére