BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 2 hónapja #337678 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ryana írta: Hű, hát. :D További kitartást neki. XDDD

Ryana, olyan kedves vagy... ;DDDDD

Grat Ringnek meg minden felvett sorstársnak! :-) (ja, úgy néz ki, én is bekerültem, vagy mi. hujjuj.)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337675 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Milendoria írta: Ringet meg felvették magyarra!!! :D
csak gondoltam megosztom veletek is, ő még jógatáborban üdül :tongue:

Hű, hát. :D További kitartást neki. XDDD

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337674 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ringet meg felvették magyarra!!! :D
csak gondoltam megosztom veletek is, ő még jógatáborban üdül :tongue:

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337671 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!! :D :D :D :D :D

FELVETTEK EGYIPTOLÓGIÁRA!!!!!!!!!

:P :P :P :P

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337662 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az naon jó. Mégegyszer gratulálok mindenkinek akit felvettek. :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337660 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
általános iskola 1-4 plusz 5-6.ban vmilyen tárgy. Valszeg a vizuális nevelés tanszékre fogok járni (oda szeretnék) vagy a magyarra vagy valami hasonlóra. Esetleg infóra de azt annyira nem szeretem.

Utána/közben meg drámapedagógiát tanulnék.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337656 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratulálok Rabyn és Gelmir. :D :D Ügyesek vagytok.

Rabyn! Milyen tanítónéni? :D :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337653 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratulaaaa!!!! :D
Erre inni kell :P

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337652 Írta: Gelmir
Gelmir válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula!

(Engem is felvettek!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337650 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
FELVETTEK!!!!!!

Ha minden jól megy 4 év múlva tanítónéni leszek:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337579 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hahó :!:
Eia kérésére álljon itt egy felhívás: Holnap lesz egy barátnőjének a születésnapja, és szeretné, ha a holnapi napon mindenki, aki ráérne, és épp Budapesten tartózkodik, jártában-keltében feljegyezne egy-egy mondatot, amit az utcán elkap, majd azt az egy mondatot elküldené e-mailben (eme hozzászólás tárgya mehet az e-mail subjectjének is) még aznap a felejtsel@gmail.com címre, feltüntetve az időpontot is, amikor elkapta...
(Az ötlet maga egyébként az illető barátnő blogjáról származik: csapragopili.blogol.hu/?perm=881346 )

Előre is köszönet! ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337554 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Megvan valakinek az Elveszett gyerekek városa c. film?

Félig sikerült megnéznem és érdekelne a vége is, de sajnos vissza kellett adni...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337523 Írta: Gelmir
Gelmir válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bocs, de ez kellett:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337519 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
holnap derülnek ki a ponthatárok ezzel kapcsolatban nézzetek be a találkozások topicba.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337508 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálunk esett hat csepp eső, meg dörgött az ég ezerrel, és megállt a tudomány :roll:

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337484 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ok! Nem biggyesztek be több hozzászólást.....még. Szóval nálunk ismét 7 ágra süt a nap szél, szél, szél minden mennyiségben így csak 25 fok van.
18:00-kor

Most már nem süt a nap de a szél még mindig keyetlenül fúj. De legalább a Nap nem süt. :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337474 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szél ellen próbáljátok ki a Feanor-axiómákat. :D

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337469 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kar'sa írta: Viszont akkor én neked azt mondom, Schnufflesch (felivlágosítottak, hogy így kell mondani XD ), hogy bizony tényleg nagyon jól járnál egy Linuxszal... sokkal stabilabb lenne...

Először is: LOLCI! Másodszor: amint hazajöttem a holnap reggel kezdődő balatoni aszalódásból, utánanézek a dolognak, legfeljebb lecserélek néhány progrmaot linuxbarát verzióra, végülis azon nem múlik semmi. Köszi. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337468 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Sose szoktam játszani semmivel, max a pasziánsszal, ha nagyon unatkozom, de akkor meg inkább könyvet olvasok :P Szövegszerkesztésre, pascalozásra, képszerkesztésre, filmnézésre és fórumozásra használom a gépet, másra nemigen szerintem. :) Ja, meg ha olyan kedvem van, akkor zenét is hallgatok, de általában idegesít gépezés közben.

Nem is azért mondtam, mert azt feltételeztem, hogy te arra használod... Csak megemlítettem, hogy kábé az az egyetlen, ahol a Linux még nem túl jó... Viszont akkor én neked azt mondom, Schnufflesch (felivlágosítottak, hogy így kell mondani XD ), hogy bizony tényleg nagyon jól járnál egy Linuxszal... sokkal stabilabb lenne...
Én is már rég átálltam volna Linuxra, csak sajnos egy csomó programot használok, aminek ott nincs megfelelője, és az emulatoron meg nem fut rendesen... :(

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337465 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
itt 40 fok, tűző nap, sehol egy felhő. ja és persze SZÉL.

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337463 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta:

Randír írta:

Attila írta: ...


Nemtudom h te a város melyik felén laksz,de itt már esik.


Most ismét kisütött a Nap. De az elöbb valóban beborult és Anyám mondta, hogy amikor elment dokihoz elkezdett esni az eső. És esett kb. 1 percig kb 10 csepp. Tehát ilyen minimális.

Te is Fehérvári???? Én itt az Öreghegyen. És te?


Itt bevan borulva de semmi nem esik...de legalább 1-2 fokkal kevesebb lett.
Én feketehegyi vagyok.Szóv pont a másik vége a városnak...

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337460 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Most nekem is hatalmasat dördült :) mármint az ég persze

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337456 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kar'sa írta: (bár félreértések elkerülése végett: nekem is vindózom van :roll: )

Akkor meg? Nem értem a "kirohanásodat". :roll: (nem, én sem szeretem az xp-t. sőt, úgy en bloc a gépeket se. utálom. de ez van, ezt kell szeretni.)

Hmm, itt félálomban arra ébredtem, hogy iszonyatosat dörren, egyelőre beborult, meg némi szél fúj, de semmi több. Ery, egyszer majd felrakod a jóslat valarin nyelvű változatát?
Bár jobban belegondolva, lehet, hogy katasztrofális lenne...

Attila, Encsi, sztem szerkesszétek a hszeiteket, mielőtt elkülditek, elég csak azt idézni, akire válaszoltok, nem muszáj az előtte levő másik húszat is, mert baromi zavaró. Pláne, ha írtok össz-vissz két mondatot, vagy még annyit se. :roll:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337455 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Randír írta:

Attila írta: ...


Nemtudom h te a város melyik felén laksz,de itt már esik.


Most ismét kisütött a Nap. De az elöbb valóban beborult és Anyám mondta, hogy amikor elment dokihoz elkezdett esni az eső. És esett kb. 1 percig kb 10 csepp. Tehát ilyen minimális.

Te is Fehérvári???? Én itt az Öreghegyen. És te?

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337454 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem tudom, ti ki tudtok-e igazodni ezeken a méteres hozzászólásokon, mert én nem. :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja - 17 éve 2 hónapja #337453 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: ...


Nemtudom h te a város melyik felén laksz,de itt már esik.
Szerk:eset.... :( v 25mp-ig

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337452 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Encsi írta:

Attila írta:

Encsi írta:

Niph írta:

Snuffles írta:

Encsi írta: :D :lol: Még mindig nem értem mi olyan nagy baj a cucjével... :) Vagy csak azért lehet, h nem tudom, mert még egyet se tapasztaltam?? :D :lol:

Szorrivagyok, hogy beleszólok, de öt perce tudod, mi az a cucuje. Még jó, hogy nem érted, mi vele a baj. :) (Persze ettől függetlenül én is cucujéért ordítozok, csak nem ötszáz fős cucujéért, elég lesz húsz is.)


sztem nem kell cucujéért ordítoznod.......itt olyan szépen gyűlnek az esőfelhők...és olyan szépen dörög az ég.... :wink: csak ideér egy kis enyhülést adó eső.... :roll: :wink:

Óóó, hála a jó égnek :) Csak Erdőkertesen nem esik egyébként? jaaj, most nézek ki az ablakon, és látom, a felhőket.. múhaha!! jessssz!! :D :D


"Csodálatos! Ez tényleg olyan mint valami varázslat." :D /G. L. P./


Egy cipőben járunk... ragyog az ég.. :S méghozzá kéken, és melegen :( :)


Pillanatnyilag itt beborult. Az ég zöldes árnyalatokat na jó inkább szürkés zöldes árnyalatokat kezd felvenni és fúj a szél is piszkosul hideg van. ( Na jó én azért elég fagyos vagyok) :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337451 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kar'sa írta: Mondjuk ha valaki játszani akar a gépén, arra nem biztos, hogy alkalmas, de az meg... :P (no jó, én is szoktam azért)

Sose szoktam játszani semmivel, max a pasziánsszal, ha nagyon unatkozom, de akkor meg inkább könyvet olvasok :P Szövegszerkesztésre, pascalozásra, képszerkesztésre, filmnézésre és fórumozásra használom a gépet, másra nemigen szerintem. :) Ja, meg ha olyan kedvem van, akkor zenét is hallgatok, de általában idegesít gépezés közben.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337450 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta:

Encsi írta:

Niph írta:

Snuffles írta:

Encsi írta: :D :lol: Még mindig nem értem mi olyan nagy baj a cucjével... :) Vagy csak azért lehet, h nem tudom, mert még egyet se tapasztaltam?? :D :lol:

Szorrivagyok, hogy beleszólok, de öt perce tudod, mi az a cucuje. Még jó, hogy nem érted, mi vele a baj. :) (Persze ettől függetlenül én is cucujéért ordítozok, csak nem ötszáz fős cucujéért, elég lesz húsz is.)


sztem nem kell cucujéért ordítoznod.......itt olyan szépen gyűlnek az esőfelhők...és olyan szépen dörög az ég.... :wink: csak ideér egy kis enyhülést adó eső.... :roll: :wink:

Óóó, hála a jó égnek :) Csak Erdőkertesen nem esik egyébként? jaaj, most nézek ki az ablakon, és látom, a felhőket.. múhaha!! jessssz!! :D :D



"Csodálatos! Ez tényleg olyan mint valami varázslat." :D /G. L. P./


Egy cipőben járunk... ragyog az ég.. :S méghozzá kéken, és melegen :( :)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337449 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Encsi írta:

Niph írta:

Snuffles írta:

Encsi írta: :D :lol: Még mindig nem értem mi olyan nagy baj a cucjével... :) Vagy csak azért lehet, h nem tudom, mert még egyet se tapasztaltam?? :D :lol:

Szorrivagyok, hogy beleszólok, de öt perce tudod, mi az a cucuje. Még jó, hogy nem érted, mi vele a baj. :) (Persze ettől függetlenül én is cucujéért ordítozok, csak nem ötszáz fős cucujéért, elég lesz húsz is.)


sztem nem kell cucujéért ordítoznod.......itt olyan szépen gyűlnek az esőfelhők...és olyan szépen dörög az ég.... :wink: csak ideér egy kis enyhülést adó eső.... :roll: :wink:

Óóó, hála a jó égnek :) Csak Erdőkertesen nem esik egyébként? jaaj, most nézek ki az ablakon, és látom, a felhőket.. múhaha!! jessssz!! :D :D


Én is ilyeneken filózok, hogy csak itt Székesfehérváron nem szakad? Bár nálunk reggel verőfényes napsütés most délután kis felhősödés most meg megint elkezd lassan sütni a nap. :?

"Csodálatos! Ez tényleg olyan mint valami varázslat." :D /G. L. P./

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.467 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére