BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 2 hónapja #337448 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta:

Kar'sa írta: Heh? A Linux az ingyenes, drága...

Nem értek hozzá, tündérbogár... :roll: De nekem jó a vindóz is, mert azt szoktam meg, azon tanultam kilenc évig minden kakát használni.

Van nagyon vindózbarát változata... amúgy meg más oprendszerek sem nehezebbek :wink:
Mondjuk ha valaki játszani akar a gépén, arra nem biztos, hogy alkalmas, de az meg... :P (no jó, én is szoktam azért)

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337447 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kar'sa írta: Heh? A Linux az ingyenes, drága...

Nem értek hozzá, tündérbogár... :roll: De nekem jó a vindóz is, mert azt szoktam meg, azon tanultam kilenc évig minden kakát használni.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337444 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta:

Kar'sa írta: De megy... amúgy meg aki májkrémszaft vindóz ikszpét használ, az megérdemli :mrgreen:

Úgy is van! Akinek nincs több operációs rendszerre pénze, az dögöljön meg! :teátrálisan elhullik:

Heh? A Linux az ingyenes, drága...

(bár félreértések elkerülése végett: nekem is vindózom van :roll: )

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337441 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Niph írta:

Snuffles írta:

Encsi írta: :D :lol: Még mindig nem értem mi olyan nagy baj a cucjével... :) Vagy csak azért lehet, h nem tudom, mert még egyet se tapasztaltam?? :D :lol:

Szorrivagyok, hogy beleszólok, de öt perce tudod, mi az a cucuje. Még jó, hogy nem érted, mi vele a baj. :) (Persze ettől függetlenül én is cucujéért ordítozok, csak nem ötszáz fős cucujéért, elég lesz húsz is.)


sztem nem kell cucujéért ordítoznod.......itt olyan szépen gyűlnek az esőfelhők...és olyan szépen dörög az ég.... :wink: csak ideér egy kis enyhülést adó eső.... :roll: :wink:

Óóó, hála a jó égnek :) Csak Erdőkertesen nem esik egyébként? jaaj, most nézek ki az ablakon, és látom, a felhőket.. múhaha!! jessssz!! :D :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337440 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kar'sa írta: De megy... amúgy meg aki májkrémszaft vindóz ikszpét használ, az megérdemli :mrgreen:

Úgy is van! Akinek nincs több operációs rendszerre pénze, az dögöljön meg! :teátrálisan elhullik:

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337437 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta:

Encsi írta: :D :lol: Még mindig nem értem mi olyan nagy baj a cucjével... :) Vagy csak azért lehet, h nem tudom, mert még egyet se tapasztaltam?? :D :lol:

Szorrivagyok, hogy beleszólok, de öt perce tudod, mi az a cucuje. Még jó, hogy nem érted, mi vele a baj. :) (Persze ettől függetlenül én is cucujéért ordítozok, csak nem ötszáz fős cucujéért, elég lesz húsz is.)


sztem nem kell cucujéért ordítoznod.......itt olyan szépen gyűlnek az esőfelhők...és olyan szépen dörög az ég.... :wink: csak ideér egy kis enyhülést adó eső.... :roll: :wink:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337436 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta:

Lora írta: valamit csinálhatnátok már a széllel. az ablakot nem tudom kinyitni, úgy csapkodja.


szólj Erynek , ő csinálta :lol:

Hálásan köszönöm neki... Élvezet volt így főzni, hogy közben jó kis szél volt, nem főttem bele én is a kajába...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337435 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Lora írta: valamit csinálhatnátok már a széllel. az ablakot nem tudom kinyitni, úgy csapkodja.


szólj Erynek , ő csinálta :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337434 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
valamit csinálhatnátok már a széllel. az ablakot nem tudom kinyitni, úgy csapkodja.

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337430 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Ezt próbáltam én is, de esküszöm, nem megy... :?
Bár mondjuk már nem aktuális.

De megy... amúgy meg aki májkrémszaft vindóz ikszpét használ, az megérdemli :mrgreen:

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337427 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kácsárd, MTT tábor
asszem hatodik nap

Efkú álomittas fejjel kilép a Feanor-ház ötös számmal jelölt ajtaján. Ásít. Ennek eredményeként a táborlakók legszörnyűbb élményeiket élik újra. Efkú szájszaga annyival tud kevesebbet egy dementortámadásnál, hogy nem csökkenti a hőmérsékletet.
Efkú a verőfényes délelőtt okozta intenzív agyi fájdalomérzet hatására inkább komikus, mintsem hősies elszántsággal átvág a házat a fürdőtől elválasztó füves, pados területen.
A fürdő ajtajához érve felkiált:
- Valaki kapcsolja le a Laurelint, sikoltotta az öregasszony, valaki kapcsolja le, különben szétolvad az arcom!
Efkú nem látja a fürdőben a fenti mondatra reagálandó, hátraforduló teremtmény arcát, viszont érzi a lény által keltett baljós, sőt gonosz kisugárzást. A hangját viszont már felismeri, amikor az megszólal:
- Ami késik, nem múlik - mondja Ery.

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337426 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Újratelepítéshez tudtommal először a BIOS-ban be kell álítani, h a cd-ről bootoljon a drága, aztán berakod a telepítőlemezt és elvileg megy. de lehet h rosszul emlékszem :-)

Ezt próbáltam én is, de esküszöm, nem megy... :?
Bár mondjuk már nem aktuális.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja - 17 éve 2 hónapja #337421 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ben javaslata a nyerő: gépet beállítani, hogy az elsődleges boot-meghajtó a DVD-olvasó (esetleg leánykori nevén CD-ROM) legyen. Lemez be, "CD/DVD-lemezről induláshoz nyomjon meg egy gombot", majd ha eljut odáig a telepítő, hogy hova tegye az XP-t, ki kel jelölni a C-t, majd "partíció formázása NTFS fájlrendszerrel". Ez garantáltan letörli a korábbi telepítést.

Alyr: router-ügyben keress meg, ha nem megy a dolog!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337419 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kivakartalak a ... Egy kis Jancso Star wars keverék :)

youtube.com/watch?v=bfZfzVc8tm8

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337415 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Újratelepítéshez tudtommal először a BIOS-ban be kell álítani, h a cd-ről bootoljon a drága, aztán berakod a telepítőlemezt és elvileg megy. de lehet h rosszul emlékszem :-)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337414 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Nem akarok kötözködni de a favicc is Adim poénja csak a népharagtól való félelmében inkább nem ő mondta be. :)

Ó, bocsánat, mondjuk ezt igazán gondolhattam volna... :)

Alyr írta: 1. Hogy lehet a Win XP-t teljesen letörölni a gépről? (t.i. újra akarom telepíteni de a telepítő cédé "törölje az eddigi dolgokat" funkciója semmit nem ért, fennhagy mindent. Én meg format c-t akarok. )

Ezt én is szerettem volna megtudni, mert nekem se sikerült, így végül öt dvd-lemezt kúrtam el, mire rájöttem, hogy az újratelepítés során egyetlen nyamvadt fájl sem tűnt el, pedig teljes törlést is kértem... :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337346 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Legfárasztóbb tábori vicc (Adim beszólásain* kívül):
A Fák fényének kihunyása után reggel Ery megszólal: a tegnapi nap eseményeire tekintettel léve kérek mindenkit, hogy mellőzze a favicceket...

*Elhunyt a noldák nagykirálya. Hogy hagyták ott? hát FINWE!


Nem akarok kötözködni de a favicc is Adim poénja csak a népharagtól való félelmében inkább nem ő mondta be. :)


Más: Szeretném a számítógépekhez nálam jobban értők segítségét kérni a következőkben:

1. Hogy lehet a Win XP-t teljesen letörölni a gépről? (t.i. újra akarom telepíteni de a telepítő cédé "törölje az eddigi dolgokat" funkciója semmit nem ért, fennhagy mindent. Én meg format c-t akarok. )

2. Hogy kell összekötni több gépet routerrel úgy hogy mindegyiken legyen net? (ofkorsz dróttal, és úgy hogy adsl modem- router-gép csak azt nem tudom hogy akkor hogy fogja kérni a jelszót és kitől a modem?)

Ha lehet priviben válaszoljatok de persze nem muszáj és előre is kösz!

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337326 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Legfárasztóbb tábori vicc (Adim beszólásain* kívül):
A Fák fényének kihunyása után reggel Ery megszólal: a tegnapi nap eseményeire tekintettel léve kérek mindenkit, hogy mellőzze a favicceket...

*Elhunyt a noldák nagykirálya. Hogy hagyták ott? hát FINWE!

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337322 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:D Azért megtapasztalnám :) Jójójó, özönvizet nem szeretnék!! :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337321 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Encsi írta: :D :lol: Még mindig nem értem mi olyan nagy baj a cucjével... :) Vagy csak azért lehet, h nem tudom, mert még egyet se tapasztaltam?? :D :lol:

Szorrivagyok, hogy beleszólok, de öt perce tudod, mi az a cucuje. Még jó, hogy nem érted, mi vele a baj. :) (Persze ettől függetlenül én is cucujéért ordítozok, csak nem ötszáz fős cucujéért, elég lesz húsz is.)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337320 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ó!

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337318 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na jó, sokadszorra is: tapasztalati úton bebizonyosodott az elmúlt néhány évben, hogy ha az MTT kisebb-nagyobb létszámban nekiáll eljárni ezt a (mittudoménmilyen) táncot, abból hamarosan nem eső, hanem felhőszakadás kerekedik. Esetleg gondoljatok vissza a tavalyi táborra és az utána következő özönvízre pl Budapesten. Poénnak hangzik, de sajna nem az. Nem véletlen, hogy szigorúan tiltjuk.

Tünde: MSN-en jöhet a kép.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337317 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
júúúj, küldd el emilben :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337316 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
van kép nálam a cucujézókról :) a kezemben vagytok - Ulmo haragja lesújt rátok :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337315 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Encsi írta: Vagy csak azért lehet, h nem tudom, mert még egyet se tapasztaltam?? :D :lol:

Pontosan.
Tavalyi LEP afterpartyn Ted Nasmith-t megtanították cucujézni, a másnapi járatát törölték a kanadai árvizek miatt és a házát is elvitte a víz. :roll:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337314 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:D :lol: Még mindig nem értem mi olyan nagy baj a cucjével... :) Vagy csak azért lehet, h nem tudom, mert még egyet se tapasztaltam?? :D :lol:

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337313 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kar'sa írta:

Ulmo írta: Nyomdahiba. Felejtsd el. Téged az nem érdekel *hipnotizáló tekintet* 8O

Most komolyan, meghal itt mindenki olyan szárazság van, és látszólag már csak Ulmo van a cucuje ellen... igazán szavazzuk már meg, hogy legyen egy nagy MTT-s tömegcucuje valami Pest közeli hegy tetején. :mrgreen:


És garantálom, hogy te leszel az első, akit fejjel lefelé belelógatok a kiáradt Dunába. :evil2: Megegyeztünk?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337312 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kar'sa: Nem, szerintem többen is ellene vannak, másrészről pedig, a táborban volt cucuje, de csak igen korlátozottan. Jó lenne egy kis eső, de a cucuje az nem játék. :roll:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337310 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
jesssz, mikor? :D Énisénis :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337309 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Nyomdahiba. Felejtsd el. Téged az nem érdekel *hipnotizáló tekintet* 8O

Most komolyan, meghal itt mindenki olyan szárazság van, és látszólag már csak Ulmo van a cucuje ellen... igazán szavazzuk már meg, hogy legyen egy nagy MTT-s tömegcucuje valami Pest közeli hegy tetején. :mrgreen:

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.822 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére