BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 2 hónapja #337001 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Encsi írta: Voltam a balatonon, hót meleg az egész, és olyan színe van, mint a Critcal Massos pólómnak, csak kicsit világosabb... (pasztell zöld :D ) Komolyan, az egész egy élő baktérium telep... De azért jól esett benne fürödni :D


Szórjatok bele sót meg paprikát, kicsit kavarjátok meg, kész az élő halászlé :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337000 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Voltam a balatonon, hót meleg az egész, és olyan színe van, mint a Critcal Massos pólómnak, csak kicsit világosabb... (pasztell zöld :D ) Komolyan, az egész egy élő baktérium telep... De azért jól esett benne fürödni :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336999 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta:

Randír írta: Kinn az udvaron 10 előtt nem lehet létezni.

Gondolom, este 10... :D ;-) Egyébként kertes házban lakom, és elég sokat vagyok kint. Bár nem mindig a kertben. Valamelyik nap 2 óra tájban bicikliztem. Kicsit meleg volt... :D Tudom, aki hülye, haljon meg. De én szeretem a meleget... :)


Domborzatilag is kérdéses h hol laksz.Nálunk általában aránylag meleg van,kevesebb csapadék és szél.Szóval ideális ilyen melegben.
De mamár sokkal jobb,fúj a szél meg v 5 fokkal hűvösebb van.
Én is szeretem a meleget,de csak bizonyos határokkal .

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336998 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem csak a meleg miatt veszélyes a kettő körül napra menni, hanem az ózon meg egyéb sugárzások miatt is (nem, nem egy moldvai fiúcsapat veszélyeire gondolok). Ezt vegyétek komolyan, mert bőrráktól napszúrásig minden bajt meg lehet kapni.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336997 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Randír írta: Kinn az udvaron 10 előtt nem lehet létezni.

Gondolom, este 10... :D ;-) Egyébként kertes házban lakom, és elég sokat vagyok kint. Bár nem mindig a kertben. Valamelyik nap 2 óra tájban bicikliztem. Kicsit meleg volt... :D Tudom, aki hülye, haljon meg. De én szeretem a meleget... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336991 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Randír írta: Ma "csak" 37 volt,de az elmúlt napokban....Az elmúlt egy héten szerintem napi 10 percnél többet nem voltam fenn,pedig fenn van a szobám.A nappaliban alszok,a földszinten legalább 10 fokkal kevesebb van...
Még jó h a gép ittlenn van,különben nemtudom mit csinálnék napokon keresztül.Lehet h kapok a fejemre miatta....de nincs vmi szolid esőcsináló módszeretek?Ami ijen kis nyárias záport csinál.No nem a cucuje természetesen. :twisted: De ha nem lesz eső mostanság az nagyon durva lesz...márpedig állítólag nem nagyon lesz legalább 2 hétig.


azta.. akkor mázlitok volt. bátyám esküvőjén (Pannonhalma, Nyúl) legalább 40 fok volt... *jó oké h csak 3 fok.. de akkor is...* mondjuk mindenki jól érezte magát, és ez kárpótolt a melegért :P

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336987 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ardeth írta:

Liliom írta: ... akkor szóljon a ventilátor blues...

Megfájdul a szemem meg a fejem tőle... :)
Vízestörölköző blues. :D


De arról nem írt dalt egy jóképű rockfélisten sem...
Mondjuk igazad van, zúg, búg, egy idő után nem jó dolog a ventilátor, a vizesruha tényleg jobb.
Azt moindják már csak néhány napig tart a kánikula, aztán rendes nyári idő lesz.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336984 Írta: Ardeth
Ardeth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta: ... akkor szóljon a ventilátor blues...

Megfájdul a szemem meg a fejem tőle... :)
Vízestörölköző blues. :D

"A halál csupán a kezdet."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336983 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: 39 fok? Az nem semmi... 8O Anyáméknál az alsó és a felső szint között érezhetően van 5-6 fok különbség, fent tényleg nem lehet megmaradni, annyira meleg van. A kertben is csak 1,5 óra locsolás után lett kellemes hőmérséklet.


Ma "csak" 37 volt,de az elmúlt napokban....Az elmúlt egy héten szerintem napi 10 percnél többet nem voltam fenn,pedig fenn van a szobám.A nappaliban alszok,a földszinten legalább 10 fokkal kevesebb van...
Még jó h a gép ittlenn van,különben nemtudom mit csinálnék napokon keresztül.Lehet h kapok a fejemre miatta....de nincs vmi szolid esőcsináló módszeretek?Ami ijen kis nyárias záport csinál.No nem a cucuje természetesen. :twisted: De ha nem lesz eső mostanság az nagyon durva lesz...márpedig állítólag nem nagyon lesz legalább 2 hétig.

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336982 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
39 fok? Az nem semmi... 8O Anyáméknál az alsó és a felső szint között érezhetően van 5-6 fok különbség, fent tényleg nem lehet megmaradni, annyira meleg van. A kertben is csak 1,5 óra locsolás után lett kellemes hőmérséklet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336978 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem tudom h te milyen helyen laksz,de nálunk családi házban van 39 fok az emeleten!!Pedig minden létező sötétítés-szellőztetés trükköt eljáccuk minden nap. Kinn az udvaron 10 előtt nem lehet létezni.A növények kiszáradnak,fű már régóta nincs,mostmár bizonyos gyümölcsfák is száradnak.Ha ez így megy egész nyáron teljesen elpusztul a növényzet a kertben. :roll:

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336974 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:D Látom, vagytok páran, akik nem vagytok oda a melegért... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336971 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
... akkor szóljon a ventilátor blues...

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336961 Írta: Ardeth
Ardeth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Olorin.papa írta:

Ardeth írta: Ilyen melegben alanyi jogon kellene járnia a légkondinak... :)


Éljen! Gyűljön csak a co2 a levegöben :evil:


Oké,igaz. Egyébb javaslat? :)
Pesten elég ritka a vályog. Van helyette beton meg tégla... Ami ilyenkor forró picit.

"A halál csupán a kezdet."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336957 Írta: Gelmir
Gelmir válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Olorin.papa írta:

Ardeth írta: Ilyen melegben alanyi jogon kellene járnia a légkondinak... :)


Éljen! Gyűljön csak a co2 a levegöben :evil:


Ezért jó annak, aki régi vályogházban lakik :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336939 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ardeth írta: Ilyen melegben alanyi jogon kellene járnia a légkondinak... :)


Éljen! Gyűljön csak a co2 a levegöben :evil:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336937 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na jah... de hát itthon mit vársz...? ;-) :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336914 Írta: Ardeth
Ardeth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ilyen melegben alanyi jogon kellene járnia a légkondinak... :)

"A halál csupán a kezdet."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336900 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hú, én télen voltam a londoni metróban, de akkor nem volt baj, ha meleg volt :D ;)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336897 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta:

Liliom írta: Nem lehet, hogy a metróban azért nincs meleg, mert a föld alatt van és nem süti a nap?


Te mégis melyik metróra gondolsz? Ilyenkor ott is dögmeleg van, és mivel nem nagyon mozog a levegő, még kissé büdös is van. És ez nem csak Pesten van így, a londoni metró ugyanilyen (friss tapasztalat)



Bocsánat, úgy értettem, hogy nincs olyan meleg, mint buszon vagy villamoson.
A londoni és pesti metrót nem tudnám összehasonlítani, egyrészt mert a pestit régóta nem használtam, másrészt Londonban kb 10 fokkal alacsonyabb a hőmérséklet a mi kánikulánknál. (de én nem éreztem a londoni metrót se büdösnek, se melegnek, és ez is friss tapasztalat, ami bajom volt vele, az nem hőmérsékletfüggő)

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336896 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta: Nem lehet, hogy a metróban azért nincs meleg, mert a föld alatt van és nem süti a nap?


Te mégis melyik metróra gondolsz? Ilyenkor ott is dögmeleg van, és mivel nem nagyon mozog a levegő, még kissé büdös is van. És ez nem csak Pesten van így, a londoni metró ugyanilyen (friss tapasztalat)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336872 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Liliom, ez túl logikus lenne... ;-) :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336863 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem ezt mondtuk?

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336858 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem lehet, hogy a metróban azért nincs meleg, mert a föld alatt van és nem süti a nap?

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336856 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fura is volt mivel tegnap mentem metróval és ztem nem volt meleg, vagy csa lehet, hogy én vagyok ilyen?
A fékezét megértem de, hogy a szerelvények is fűtenének?

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336855 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: Oh pardon. :oops:

Én is csodálkoztam, mikor először mondta, hogy meleg szokott ott lenni nyáron nagyon... Azt mondja, a szerelvények, meg a fékezés befűtenek... :roll:

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336854 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Oh pardon. :oops:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336853 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: Személyes tapasztalataim alapján a metrón nem szokott annyira meleg lenni mint a villamoson.

BKV-s ismerősöm, aki történetesen metrót vezet, épp az előbb panaszkodott, hogy majd megfulladt ma...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336848 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Személyes tapasztalataim alapján a metrón nem szokott annyira meleg lenni mint a villamoson.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336847 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mér, azon van légkondi? :D Hú, a metróról jut eszembe ez naggyon durva: www.redbullmetroride.hu/#

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.439 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére